Natrag   Forum.hr > Društvo > Usamljena srca

Usamljena srca Lonely Hearts Club Band
Podforumi: Druženje forumaša

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 07.12.2002., 00:53   #21
sept ti je dobro rekla ... morati ces na neki naci presjeci pupcanu vrpcu koja te veze s njom... morati ces shvatiti da to sto sad radis sebi i ljudima oko tebe koji te vole i cijene - nije dobro nikako ...

poput mene morati ces prestati biti mazohist koji uziva u svojoj patnji za njom.

ne, nemoj reci kuja, kurva... jednostavno dodje ljudima tako nakon vise brodoloma, da osjete kako je to "potopiti nekoga" neciju ladju ...

znao si otpocetka sto te ceka... narocito nakon njezinih izjava da su je svi sjebali, a nemoj i ti... strah je u njoj... neopisivi strah... i posljedica straha je torpediranje tebe i tvojih emocija ... morala te je srusiti da bi sebe pokusala izgraditi..... (ona nije svijesna da je to pogresan nacin) ...

jednostavno... izgovori na glas, sam sebi... neke rijeci, misli skrivene... oprosti joj i kreni dalje....

i jos nesto... prestani traziti emocije u svakoj picki koju vidis na ulici....

ona mala... nije tako losa... ti si los... i nije da je ne bi karao... bi ti... ali te je strah... moguce da si nasao jednu srodnu dusu ... moguce da si vidio da u njoj mozes naci i otkriti ono sto mislis da trazis ... njezne emocije i ljubav....

moj kurac konju jedan ... usro si se jucer kao grlica... pa si rekao ne bi je karao... jasno da ne bi kad si se usro od straha... trazis ljubav i kad naidjes mogucnost da ostvaris ono sto trubis... picka povuces se ... beeeeeeeeeeee ovco... priznaj sad i sebi i nama da te jebe ona kenja samo zato sto te je odjebala na takav nacin.... boli te sujeta... a ponos ne dopusta da joj "oprostis" ....

i jebati ce te svaka sljedeca dok se ne opametis ....
vjeruj meni
__________________
svaka ljubav ovoga svijeta kroz dobro i loše prošla je
naša ljubav samo je prošla ... Čovjek koji nije pripadao nigdje
Mrežni is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.12.2002., 00:54   #22
OPROSTI (Gibonni)
Malo je reć'
Da se prelija pjat
kad se vonj od nevoje
U zraku ćuti

Ja ne idem leć'
Da ne osjetim led
S tvoje strane postelje
Di mučiš Di svako drži svoju stranu
I ponosa i gluposti
Moglo bi bit da je lakše umrit
Nego ljudima reć': "Oprosti"

Say, say,
To each other
"I'm sorry"

Ja te ne mogu nać'
Takvu kakvu znam
I to šta hočeš od mene
Ja ne razumin Ovo ovde nisi ti
Ni ovo ovde nisan ja,
To su neki furešti
Bisni ljudi

Oh Bože, da mi te prominit
Ili tebe ili sebe; isto je
Moglo bi bit da je lakše umrit
Nego ljudima reć' : "Oprosti"
__________________
svaka ljubav ovoga svijeta kroz dobro i loše prošla je
naša ljubav samo je prošla ... Čovjek koji nije pripadao nigdje
Mrežni is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.12.2002., 00:57   #23
dusa me bolila dok sam citala
svi smo mi idioti nakon prekida(pogotovo kad smo oni koji su ostavljeni)
black sheep is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.12.2002., 15:36   #24
Ja upravo zato i jesam u kurcu...jer sam debos...
Ne znam, nisam sam sebi dovoljna motivacija?
Linija manjeg otpora? Uvijek....
Napravio sam neke promjene u svom zivotu u zadnjih godinu dana za koje sam mislio da su prestrasan korak naprijed. Ma jesu bile kurac...Za neke stvari sam se u zivotu strasno trudio i propale su...jos davno....onda sam fino razvio strah od truda.
Mogao sam ja fino ne placipickat, otic radit nekaj, ne radit velike telefonske racune utjerujuc dugove koje nisam utjerao i ne brijat kak sam jadan i sjeban....ali nisam imao motiv...nisam vidio potencijalni rezultat, dakle razlog za trud. Kao sto kaze moj prijatelj gitarist ponasam se kao da mi svijet nekaj duguje i svojom inertnoscu vrijedam ljude oko sebe. Jebiga, ja sam taman mislio da sam usao u razdoblje kad stvari krecu nabolje. Sredio sam posao, poceo svirati, sve je nekak krenulo ali ona je vec bila preiziritirana mojim cviljenjem...
Nisam si mogao pomoci. Iz istog fakin razloga sam popusio prvu curu kao sto mi sada bend jebe mater jer nisu sigurni u moju stabilnost. Nisam ni ja. Da jucer nisam uspio skupit lovu za stan i rezije (bilo je fakin blizu) puko bi i otisao nekud lutat razbijen jedno tjedan dana...
Nisam jak, nemrem vise podnijet da dobivam po kicmi bez razloga...ne radi se tu o vezama i kak sam dobivao po picki od zena...nemrem to rec jer nisam, uvijek sam bio sa curom s kojom sam zelio biti i voljele su me...ali sam svaki put sjebo stvar zbog nekih naucenih reakcija, stvari koje sezu malo dublje...
Evo, sinoc sam se razbio i jedva sam budan...trebam imat probu i umjesto da odem corit pa da budem za neki kurac na toj probi ja buljim u ekran...
Samo vi meni izjebite virtualnu mater...treba mi
Inace, najvise im svima ide nakurac cinjenica da sam sposoban sve izanalizirat do detalja i da znam tocno kaj treba promjenit ali nikaj....
Zakaj to znaci da i MOGU promjenit?
trebalo bi, jelda?
Sad bi ju tako nazvao....a znam da nema smisla
aa majmune
Drito Konj is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.12.2002., 16:23   #25
zaboravi na to covjece...
idi dalje...
kao sto sam prije napisao...jednog dana ces sam sebi reci...bio sam idiot sto sam se toliko pilao.
__________________
the me that you know is now made up of wires; and even when I'm right with you I'm so far away...
m0ris the hands0me is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.12.2002., 18:21   #26
Quote:
Originally posted by Drito Konj
Ja upravo zato i jesam u kurcu...jer sam debos...
Ne znam, nisam sam sebi dovoljna motivacija?
Linija manjeg otpora? Uvijek....
Napravio sam neke promjene u svom zivotu u zadnjih godinu dana za koje sam mislio da su prestrasan korak naprijed. Ma jesu bile kurac...Za neke stvari sam se u zivotu strasno trudio i propale su...jos davno....onda sam fino razvio strah od truda.
Mogao sam ja fino ne placipickat, otic radit nekaj, ne radit velike telefonske racune utjerujuc dugove koje nisam utjerao i ne brijat kak sam jadan i sjeban....ali nisam imao motiv...nisam vidio potencijalni rezultat, dakle razlog za trud. Kao sto kaze moj prijatelj gitarist ponasam se kao da mi svijet nekaj duguje i svojom inertnoscu vrijedam ljude oko sebe. Jebiga, ja sam taman mislio da sam usao u razdoblje kad stvari krecu nabolje. Sredio sam posao, poceo svirati, sve je nekak krenulo ali ona je vec bila preiziritirana mojim cviljenjem...
Nisam si mogao pomoci. Iz istog fakin razloga sam popusio prvu curu kao sto mi sada bend jebe mater jer nisu sigurni u moju stabilnost. Nisam ni ja. Da jucer nisam uspio skupit lovu za stan i rezije (bilo je fakin blizu) puko bi i otisao nekud lutat razbijen jedno tjedan dana...
Nisam jak, nemrem vise podnijet da dobivam po kicmi bez razloga...ne radi se tu o vezama i kak sam dobivao po picki od zena...nemrem to rec jer nisam, uvijek sam bio sa curom s kojom sam zelio biti i voljele su me...ali sam svaki put sjebo stvar zbog nekih naucenih reakcija, stvari koje sezu malo dublje...
Evo, sinoc sam se razbio i jedva sam budan...trebam imat probu i umjesto da odem corit pa da budem za neki kurac na toj probi ja buljim u ekran...
Samo vi meni izjebite virtualnu mater...treba mi
Inace, najvise im svima ide nakurac cinjenica da sam sposoban sve izanalizirat do detalja i da znam tocno kaj treba promjenit ali nikaj....
Zakaj to znaci da i MOGU promjenit?
trebalo bi, jelda?
Sad bi ju tako nazvao....a znam da nema smisla
aa majmune
Mali moj...tebe jebe totalna neodgovornost...
I uopce mi nije jasno kak ti neke stvari ne mogu doc iz guzice u glavu...
Kylie is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.12.2002., 18:25   #27
Quote:
Mali moj...tebe jebe totalna neodgovornost...
I uopce mi nije jasno kak ti neke stvari ne mogu doc iz guzice u glavu...
Tako je! Treba s Dritom drito u glavu! Pogledaj Drito sta si napiso. Dusa mi se kida... Ma sta mi se kida, kida mi se nest drugo. Znas u cemu grijesis, a svejedno grijesis... Mozes to nazvat kak god oces...
__________________
Teško je pobjeći od gamadi.
lebowski is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.12.2002., 22:07   #28
praf ti veli leb!
 
Odgovori s citatom
Old 08.12.2002., 21:42   #29
Konju, nemas srece jer si sam kriv. Promijeni pogled na svijet. Pa ce i zenske na koje "naletis" biti onakve kakve trebaju. Cini mi se da si bas OK covjek.
FFE is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.12.2002., 22:07   #30
Quote:
Originally posted by FFE
Pa ce i zenske na koje "naletis" biti onakve kakve trebaju.
Je, je imat ce i kleme!
Linda is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.12.2002., 23:56   #31
ova je imala kleme
i auto
sve je imala
picka li joj materina
Drito Konj is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.12.2002., 00:04   #32
al opet nije islo.Sve je to ljudski.Zaljubiti ces se opet.Ne brini.
__________________
"Publici se nameću trivijalnosti, beznačajnosti, tračevi i to se prodaje kao informacija."
Zrinska is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.12.2002., 00:14   #33
Imala je ta ribica i viska...
JEBENOG SKLADISTARA VISKA JE IMALA, ALO DRITO CUJEMO LI SE NA MARSU?!?!
__________________
Teško je pobjeći od gamadi.
lebowski is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.12.2002., 00:16   #34
Za boga miloga

Koji kurac tjera debile na vjerovanje da je samo "jedna prava" tamo negdje?

Mislim, meni je to nevjerojatno.. koji kurac ti može baš ta jedna žena ponudit, a da tisuće i tisuće ostalih ne može?

Stari.. ako si isfrustriran i takav isfrustriran dođeš kod žene, pa normalno da će te odjebat...

"Veza" ti u načelu funkcionira tako da se dvoje ljudi nađe i nitko ne spominje svoje probleme jer čim jedno od njih spomene jedan problem dva ili više puta, "druga strana" počne pizdit i sve završi kao tvoj primjer...

A šema da ne'ko još slijepo puši spike tipa "bit ću uz tebe zauvijek, pa makar to otpale noge ruke i uši" govori dosta o mentalitetu

Svaka čast onima koji se toga drže, ali mislim da se postotak takvih ljudi kreće oko nekih 2%

Wake the fuck up.
 
Odgovori s citatom
Old 09.12.2002., 00:19   #35
da, imala je....i dalje mi je nevjerojatno za povjerovat...sve sto sam mislio da je i sve za kaj se predstavljala je u skladistarskom momentu samo napravilo *puf* ...
Drito Konj is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.12.2002., 00:23   #36
ivek
u 2% and proud!
Drito Konj is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.12.2002., 00:34   #37
Ta moja Azdaja. Pet godina mi ukrala? Nije ukrala, podijelili smo ih. Uz sve dobre i lose strane rastasmo se na kraju. Ne znaci da ju nisam volio. Ne znaci da nisam bio lud za njom dobar dio vremena. Da ju nisam volio koliko sam mogao voljeti nekoga. Ali prekinuli smo. Stavili smo tocku. I reko sam si Sad je gotovo. Ne znaci da nisam patio. Patio sam puno vise nego sto cu ikad priznat. Pa cijeli mi se svijet srusio u jednom danu. Ali nema nazad. Od tad izbjegavam sustrete s njom. Jedan se desio da vidim koliko sam jak. Da sebi dokazem da sam dovoljno jak da ne napravim glupost. I nisam napravio glupost. A jos sam bio janpi. I mogao sam napraviti glupost. Niko ne bi saznao. Ostalo izmedju cetiri zida. Al nisam.leb:zivot 1:0.Djevojka ti brije s ozenjenim skladistarom. Postoji granica izmedju hrabrosti i ludosti. Izmedju ljubavi i gluposti. I meni je bivsa rekla da me nikad nece ostaviti. I bilo mi je drago sto mi je to rekla. I ova sad veli da me nikad nece ostaviti. I drago mi je sto je to rekla. Pa makar sutra prekine. Ak cemo se tak inatit, da mi svaka ribica koju zavolim srusi svijet koji napravim s njom, jebe mi se, inaticu se do kraja zivota, valjda ce jedna popustit Ne mogu one mene toliko ostavljat koliko ih ja mogu nac Ne postoji jedna zena, nit postoji jedna birtija, pjevase neki tamburasi. Postoji jedina zena. Koju ponekad zamijeni druga jedina zena. I sta sad? Volio sam svaku od svojih jedinih zena. Dar sam koji se cesto vraca Ko me jebe, sebi sam super poklon. Da se mene pita, sutra bi se ozenio, samo da legaliziraju brak sa istom osobom
__________________
Teško je pobjeći od gamadi.
lebowski is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.12.2002., 00:46   #38
e jebiga ja sam romeo i uvijek me drolja otruje da mi je zlo poslije a onda ode natrag na balkon i kara se s vrtlarom...
a satro cemo riknut skupa....
Drito Konj is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.12.2002., 02:06   #39
Quote:
Originally posted by Drito Konj ivek
u 2% and proud!
Nisi jedini

Ali to opet ne znači da moraš vjerovat sve što ti neka (kasnije skužiš) kuja, nek oproste dame, izmelje ili napiše...
 
Odgovori s citatom
Old 09.12.2002., 04:17   #40
Exclamation

Drito konju jedan, ispalo je da si ti onaj inferiorni u vezi.

btw, ko sto kaze ivek, ne mozes ti uletiti u vezu kao u neko utociste. moras nesto moc i ponudit osim feelinga u kurcu. sredi se, pa idi dalje. ne naopako.

ovako naopako trazeci utociste nikad neces naci srecu, pa ni utjehu.

ono, veze stvorene u kurcu imaju visok afinitet odlaska u kurac.

da da onih 2%, to je loto shema. svi se mi nadamo, jeli.
illegale is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 06:27.