Natrag   Forum.hr > Društvo > Usamljena srca

Usamljena srca Lonely Hearts Club Band
Podforumi: Druženje forumaša

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 20.02.2011., 12:06   #41
Quote:
koks kaže: Pogledaj post
fučkaš dejt na kojem očekuješ nešto više nego li dobru zezanciju
ako ne očekujem nešto više po meni to nije spoj nego kava, ili traćenje vremena
__________________
Razmišljam o tome da razmišljam manje...
rocket86 is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.02.2011., 12:36   #42
Ajde moram se i ja javiti
Na prvom spoju ja nekako ne očekujem ništa više od razgovora. Što se fizičkog kontakta tiče, ne bih dalje od dodira ruke, ramena i sl. Onda ako je to prošlo dobro, za drugi spoj može kino, a pretpostavljam da je i zagrljaj u mraku ok. Ako ti cura nasloni glavu na rame, nemoj joj odmah gurnuti jezik u grlo (može pusa u kosu, obraz, čelo, šta ti je već dostupno, ali pusti joj usta na miru). E ako i to prođe dobro onda ju pozoveš u šetnju, park ili nešto (dakle seliš se na sve 'intimnija' mjesta, ali bez pretjerivanja) i tu (ako ste si stvarno kliknuli, a za sad se čini da jeste) možeš polako krenuti na usta - ako prihvati običnu pusu, gurni joj jezik u grlo (XD) u sljedećoj. Ako se preplaši i pobjegne, krivi mene
__________________
:)
:)
moj album :)
nemo123 is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.02.2011., 12:45   #43
što dalje čitam postove na LJES-u i US, sve više mi na pameti da i ubuduće inicijativu na fizikaliji prepustim curama

jebogapas, neki smatraju nužnim seks maltene pri upoznavanju, drugi govore o poljupcu kao o nečemu što treba čekati par mjeseci, da se ne pretjera
__________________
Razmišljam o tome da razmišljam manje...
rocket86 is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.02.2011., 14:41   #44
Quote:
rocket86 kaže: Pogledaj post
ako ne očekujem nešto više po meni to nije spoj nego kava, ili traćenje vremena
a zašto bi druženje s nekim novim bilo traćenje vremena ili samo kava
btw kave, kina i slična mjesta su po meni loša mjesta za prvi spoj
koks is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.02.2011., 14:54   #45
Quote:
koks kaže: Pogledaj post
a zašto bi druženje s nekim novim bilo traćenje vremena ili samo kava
btw kave, kina i slična mjesta su po meni loša mjesta za prvi spoj
htio sam reći, ili ima šanse za nešto više, ili nema... ako ima šanse, to i želim.

ako nema šanse i nemam nikakve namjere s njom tada će to biti samo još jedna cuga.

a gdje otići na spojpo meni bi bilo ok odete na cugu, pričate, ako vam je ok, kasnije nastavite šetati i pričate, doduše, nikad nisam doživio, ali tako zamišljam
__________________
Razmišljam o tome da razmišljam manje...
rocket86 is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.02.2011., 14:59   #46
e upravo to...u startu nema potrebe očekivati čudo
ako si kliknete samo naprijed
prvo prošetati...saznati koga što zanima i onda povedeš gdje vam paše (treba biti kreativan)
koks is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.02.2011., 15:04   #47
Quote:
koks kaže: Pogledaj post
e upravo to...u startu nema potrebe očekivati čudo
ako si kliknete samo naprijed
kad ja pozivam na cugu, ja sam većinom već kliknuo

Quote:
prvo prošetati...saznati koga što zanima i onda odvedeš gdje vam paše (treba biti kreativan)
u mom gradu se teško može biti kreativan. osim što nemam ideju kuda bi i u ZG otišao, kod nas nema ni kina, umjetnost me ne zanima previše(iako galerija i muzej mislim da postoje). jedino da je u kladionicu odvedem i molim boga da me što prije odvuče van, da znam da je prava
__________________
Razmišljam o tome da razmišljam manje...
rocket86 is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.02.2011., 15:14   #48
Quote:
rocket86 kaže: Pogledaj post
u mom gradu se teško može biti kreativan. osim što nemam ideju kuda bi i u ZG otišao, kod nas nema ni kina, umjetnost me ne zanima previše(iako galerija i muzej mislim da postoje). jedino da je u kladionicu odvedem i molim boga da me što prije odvuče van, da znam da je prava
odvedeš ju u romantičnu šetnju kejom dok gledate bosnu i onda odete pod most/u one kabine za presvlačenje prek puta samostana

od toliko birtija ako nemoš nać dobru, odvedi ju na đurin parking
__________________
"Da se Fažola uda ... e to je već za čestitati (ali i sramota)"
Afrika paprika is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.02.2011., 15:16   #49
Quote:
rocket86 kaže: Pogledaj post
kad ja pozivam na cugu, ja sam većinom već kliknuo
točno, al nije ona

Quote:
u mom gradu se teško može biti kreativan. osim što nemam ideju kuda bi i u ZG otišao, kod nas nema ni kina, umjetnost me ne zanima previše(iako galerija i muzej mislim da postoje). jedino da je u kladionicu odvedem i molim boga da me što prije odvuče van, da znam da je prava
ma uvijek ima, treba ti samo pasti na pamet
sjednite na klupu negdje (još je zima pa očito ne). samo zamisli gdje bi sa frendovima otišao
trebaš se opustiti, gdje i na koji način zavisi tko se čega sjeti
koks is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.02.2011., 15:28   #50
Quote:
Afrika paprika kaže: Pogledaj post
odvedeš ju u romantičnu šetnju kejom dok gledate bosnu i onda odete pod most/u one kabine za presvlačenje prek puta samostana

od toliko birtija ako nemoš nać dobru, odvedi ju na đurin parking
ovdje objašnjavaju da je na prvom spoju prerano očekivati da ćete se poljubiti, a ti predlažeš seks

da se razumijemo, ja ću naći birc, pitao sam koksa na koje je on alternative mislio. na kupalište(to o čemu govoriš kod samostana) mislim jednom odvesti svoju curu, ne neku za koju nisam siguran hoću li je čuti poslije te cuge

koks, s frendicama i ex-frendovima bi opuštanje bila šetnja, vožnja ili piće u kafiću... ne zalazim ja s ekipom na ostala mjesta
__________________
Razmišljam o tome da razmišljam manje...
rocket86 is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.02.2011., 15:34   #51
Quote:
rocket86 kaže: Pogledaj post
ovdje objašnjavaju da je na prvom spoju prerano očekivati da ćete se poljubiti, a ti predlažeš seks
isto tak se i zajebavam, brod nije neko lijevo selo u kojem fakat NEMAŠ gdje otić.


now if you'll excuse me.
__________________
"Da se Fažola uda ... e to je već za čestitati (ali i sramota)"
Afrika paprika is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.02.2011., 15:37   #52
Quote:
koks, s frendicama i ex-frendovima bi opuštanje bila šetnja, vožnja ili piće u kafiću... ne zalazim ja s ekipom na ostala mjesta
evo ovo boldano, a može i ona imati neku ideju, dovraga
prošećite pored kupališta, faksova, odite kupiti žvakaće...bilo što samo da prolazi vrijeme i da se zezate
gle, ako je kiša, sigurno da nećete šetati
bircevi su ok, al ja bi ih izbjegavao bar prvih pol sata
a najčešće je samoj curi već puna kapa sjedenja u bircu (na koliko je spojeva išla do sad i 3/4 su bili samo bircevi) - dosadno
koks is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.02.2011., 15:44   #53
Quote:
koks kaže: Pogledaj post
a zašto bi druženje s nekim novim bilo traćenje vremena ili samo kava
btw kave, kina i slična mjesta su po meni loša mjesta za prvi spoj
Quote:
koks kaže: Pogledaj post
evo ovo boldano, a može i ona imati neku ideju, dovraga
prošećite pored kupališta, faksova, odite kupiti žvakaće...bilo što samo da prolazi vrijeme i da se zezate
gle, ako je kiša, sigurno da nećete šetati
bircevi su ok, al ja bi ih izbjegavao bar prvih pol sata
a najčešće je samoj curi već puna kapa sjedenja u bircu (na koliko je spojeva išla do sad i 3/4 su bili samo bircevi) - dosadno
ok, rekao si da kafići i kina nisu dobar izbor, sada kažeš da nije loša ideja




afrika, da, imaš birceva... ili da je provodam po autosalonima da vidi aute koje neću kupiti, itd, kao alternativa uživaj, pozz
__________________
Razmišljam o tome da razmišljam manje...
rocket86 is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.02.2011., 15:51   #54
jel vidiš rekao sam da bi ih trebalo izbjegavati jer niste sami, svira muzika

bircevi su ok, al ja bi ih izbjegavao bar prvih pol sata
a najčešće je samoj curi već puna kapa sjedenja u bircu (na koliko je spojeva išla do sad i 3/4 su bili samo bircevi) - dosadno

rekao sam da ima milijun mogućnosti i ako baš nema alternative onda je birc preostao
al ovo boldano uvjek drži na pameti
ti joj nisi ni prvi, vjerojatno ni zadnji s kojim će otići na spoj u birc, što je monotono
pokaži da si zanimljiv, zabavan...a znaš i sam da djela govore više od riječi

a ima još jedna sitnica: najbolji izlasci su ipak kad ne potrošiš ni kune, a da se zabaviš
koks is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.02.2011., 16:04   #55
ma nije ni to problem, šetati ili pričati itd... također, nije mi sasvim jasno treba li zabaviti se, ili je dovoljno da ti bude super?! vjerovatno nije jasno, zabava je nešto što možeš prepričati nekome detaljno, a uz to ti je bilo vau... e sad meni super može biti i da ja s njom provedem 3 sata pričajući dok šetam uz savu, ali da je zabavno ne bih rekao(neću pričati o tome kakav dojam mislim da bih na nju ostavio eskiviranjem kafića zbog originalnosti).

također, bircevi nisu problem, uvijek se može naći tiha opcija postoji alternativa, meni se sviđa, ali ne bi ju većina ispravno shvatila(kava u autu, npr ako je kiša). gdje je problem? zbog gužve sam otišao jednom sa sestričnom i jednom sa frendicom, na fukodrom... malo bi moglo krivi dojam ostaviti na curu koju upoznajem
__________________
Razmišljam o tome da razmišljam manje...
rocket86 is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.02.2011., 16:13   #56
zabava je individualna....i to je dokaz da ste si kliknuli
mjesto sam moraš odabrati i odlučiti je li to za vas ili ne
koks is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.12.2011., 06:00   #57
Ajde neka cure kažu šta bi voljele od momka na tom prvom spoju...

Koliko sam ćitao to odprilike ide vako :

Prvo prićaš preko chata 2-3 dana, zatom predloziš kavu ! Ako pristane znaći da joj se sviđaš barem malo.
Drugo na kavi se tek upoznajete, bitan je kontakt oćima, smijeh. Ak to uspije par puta. Onda si uradio 50% !
Treće ako pristane na drugi spoj, tu je šansa da ju dodirneš lagano koji puta, ako se nebuni ka šta je lega gore reko onda sve ide svojim tokom, nebudi prenapadan.

E sad jako je meni govorit o teoriji a jel tako u praksi to neznam.

Ak ima ko neki savjet neg mi odg u pp
tomormfvz is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.12.2011., 09:58   #58
mene zanima jedna sitnica, budući da većinom kad idemo na cugu, s kim god, ja pustim ostale da sjednu.... e sad, ako je frendica, sestrična, ili netko, sjednem pokraj nje(lakše mi je pričati uz relativnu buku u kafiću). s frendom samo ako su odvojene stolice... e sad, ako sam na spoju, sjesti kraj nje, ili nasuprot nje

kako po običaju imam 100 scenarija u glavi, ako sjednem nasuprot, odajem dojam nezainteresiranosti, ako sjednem do nje, možda je prenapadno i sputava ju
__________________
Razmišljam o tome da razmišljam manje...
rocket86 is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.12.2011., 10:12   #59
A da jednostavno budete svoji i ponašate se ovisno o situaciji? Bez nekog analiziranja i razmišljanja, jednostavno se opusti i sve ostalo dođe samo. Ako si ukočen i napet, sve ode u Honduras Ako si odgovarate i sviđate jedan drugome, više-manje sve može proći i na kraju bude dobro.
Sjedni pored cure, bliže ste si. Ako joj ne odgovara, odmaknut će se, već će ti dati ovaj ili onaj znak po kojem ti možeš shvatiti da pretjeruješ.
Nije važno kad uskočiš, primiš ju za ruku, poljubiš, whatever. I naravno, sve one litanije o govoru tijela, diranju kose, vlaženju usna, gledanju u usne, oči, blahblah... Ako treba do toga doći, shvatiš to u trenu kad trebaš i ponašaš se sukladno tome. Ako cura pak drži određenu distancu, ne da ti da joj se do kraja približiš, to ti je hint hint hint da očito ne bude išlo sve što si zamislio.
__________________
All of this has happened before, all of this will happen again.
Solus is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.12.2011., 12:25   #60
Quote:
rocket86 kaže: Pogledaj post
mene zanima jedna sitnica, budući da većinom kad idemo na cugu, s kim god, ja pustim ostale da sjednu.... e sad, ako je frendica, sestrična, ili netko, sjednem pokraj nje(lakše mi je pričati uz relativnu buku u kafiću). s frendom samo ako su odvojene stolice... e sad, ako sam na spoju, sjesti kraj nje, ili nasuprot nje

kako po običaju imam 100 scenarija u glavi, ako sjednem nasuprot, odajem dojam nezainteresiranosti, ako sjednem do nje, možda je prenapadno i sputava ju
Nek ti sjedne u krilo


-Stipe
Stipe23 is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 02:49.