Natrag   Forum.hr > Društvo > Usamljena srca

Usamljena srca Lonely Hearts Club Band
Podforumi: Druženje forumaša

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 09.12.2002., 12:52   #21
Izrazvam zaljenje ljudima kojima zivot nije jednostavan. Djevojka i ja srijedom gledamo milijunasa i odlicno nam je. Gledamo Dnevnik i fenomenalno nam je. Radimo Ode Dosadnom Jednostavnom Zivotu. I da, naravno, zivimo u ogromnoj lazi. Da ce ljubav vjecno trajati. A znamo da nece. Jer doci ce onaj prokleti dan kad ce ljubav nestati, da da, jer zivot je tako okrutan, ljudima ne mozes vjerovati, zasto bi davao kad mozes i primati...
Miki maus odjebaus. Neko da zivotu da ga sjebe, neko ne da. volim ju do jaja. Nek se jebe s mornarima sto se mene tice, ja ju volim. Obozavam. Ljubim tlo po kojem hoda. I da, dosadan sam kad sam s njom, ne mogu ni pricati kako treba, samo tupo blejim ko tele u nju. Kazem joj beeeee i muuuuuuu i gledam vremensku prognozu. Ne stojim cvrsto na zemlji. Nikad nisam ni stajao. Nit cu stajati. Deca, ljubav nestaje, to bi trebalo biti jasno. Ali bas zato sto lako nestane, dajte uzivajte dok traje. Ja uzivam u vakom trenu. Kad ode od mene, ne kazem, gle kak sam bio glup, pa bilo mi je super. Ne treba nas susret proci pa da ja shvatim da je bilo odlicno, ja znam da nam je odlicno svake sekunde kad smo zajedno. Zato dajem i ne trazim potvrdu.
__________________
Teško je pobjeći od gamadi.
lebowski is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.12.2002., 15:56   #22
Quote:
Originally posted by Vjeveric
hehehe.... Ne kužim ponajbolje.... Ako zahtjeva razmovrasna umjeća onda je komplicirano do jaja!
Znaš kako ti to ide...kad nešto savladaš i demistificiraš, onda shvatiš da je jednostavno...
Sanjar61 is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.12.2002., 19:33   #23
Quote:
Mene zivciraju muskarci koji misle da ljubav sve pobjedjuje. I zene koje isto to misle. Gdje vi ljudi zivite???
Meni zivciraju nadobudne pice sveznalice...
Nda... sad sam u "mene nitko nece jebat u mozak (c)" fazi...
Za one koji znaju moju situaciju, upravo sam saznao da su mi dragoj odbili vizu i da ak je zelim vidjet za Novu Godinu moram ic prek grane... al kurac palac, necu prokletim idiotima da me sjebu...
A ja, budala malena zivim u Zg i jebeno zivim svaki prokleti dan... kako rece leb, uzivam dok mozem... ne kazem da ce prokleta veza trajati, ali dok traje borit cu se rukama i nogama da je odrzim...
Mene zivciraju ljudi koji planiraju, racunaju, kalkuliraju u prokletoj vezi da izvuku svoje interesno podrucje. Cuo sam nedavno da bi mi bilo JEFTINIJE imati curu u istom gradu. PREDIVNO. Za porigat se...
Sentimental is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.12.2002., 19:46   #24
Meni je život jednostavan. Drage su mi jednostavne stvari i ljudi, a za komplicirane stvari, ljude i odnose boli me k.... Ionako se sve vremenom riješi samo od sebe. Čemu si pravit čir ?!
Orion is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.12.2002., 21:39   #25
Thumbs up

Orion, baš si mi drag!
Sanjar61 is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.12.2002., 23:27   #26
Heh, ja ciam vec par puta ova tvoja pitanja, leb, i sto vise razmisljam to mi je jasnije kako pooojma nemam.....

Sjecam se kako sam se jednom zakacila s starim, pa iznervirana izisla na pice s frendom. Na njegovo pitanje sto mi je ja sam narucila tekilu i popila ju u jednom gutljaju. I platila sam pice, odlucila zaboraviti na cijeli svijet, izisli smo negdje i par sati nakon toga pao je najljepsi poljubac u mom zivotu.
Valjda tako treba izgledati prava ljubav - zaboravi na cijeli svijet, ne ocekuj od te osobe da rijesi tvoje probleme i obrnuto....Dvije jedinke koje dijele samo jedno: ljubav.
Sve ostalo je - zivot. Valjda.
iggix is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.12.2002., 00:20   #27
Sentimental, javi mi se za godinu dana i reci mi da još uvijek vijeruješ da ljubav sve pobjedjuje. A ako mi se javiš za godinu dana onda mi se javi za još jednu godinu. Tad više nećeš vjerovati.
 
Odgovori s citatom
Old 10.12.2002., 00:42   #28
Da da javi se Sentimental, javi i nakon 10 godina ako treba, al glavno da ljubav ne pobjedjuje... Ko je uopce reko da ljubav pobjedjuje? Ko je bio takve pameti da prodaje lekcije iz petparackih romana? Radi se o tome da nema bitke, samo pokloni, radi se o tome da se ni sa kim ne boris za prevlast, dajes koliko mozes dati, Lou Reed je vam je davno pjevao na uho ali ga nitko ne slusa, osim Iggixa, such a perfect day, stavite si to u walkman umjesto Korna, pokvarena mladezi
Just a perfect day
Drink sangria in the park
And then later, when it gets dark, we'll go home
Just a perfect day
Feed animals in the zoo
Then later a movie too, and then home

Oh it's such a perfect day
I'm glad I spent it with you
Oh such a perfect day
You just keep me hanging x2

Just a perfect day
Problems all left alone
Weekenders on our own
It's such fun

Just a perfect day
You make me forget myself
I thought I was someone else
Someone good

Jel vi mozete skuzit tu pjesmu? Da li mozete dozivjeti tu pjesmu? Da li ste dozivjeli Perfect Day?
__________________
Teško je pobjeći od gamadi.
lebowski is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.12.2002., 00:52   #29
LEBOWSKI
Quote:
Djevojka i ja srijedom gledamo milijunasa
Leb, milijunas ide cetvrtkom i nedjeljom. Srijedom ne. Al i MI "to" radimo... bas tako...
Ipak ne vjerujem da ljubav nestaje... S tim se ne mogu sloziti... Mozda se malo pritaji, i mi sami se ponekad malo izgubimo u svakodnevici, ali uvijek se ponovo zaljubim u svog dragog... isto kao i prvog dana!
VJEVERICA
Quote:
Najgore padove najčešće prouzrokuju nesporazumi.
E ovo u potpunosti potpisujem. Ma mogu sto puta tresnut, al ja i dalje vjerujem da je ljubav jaca od tih nesporazuma.

Drito... to gdje zivis "vristi" iz tvojih postova! ...'ko zna - zna!...
Leda is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.12.2002., 00:53   #30
ja jesam.
Drito Konj is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.12.2002., 01:03   #31
Quote:
Leb, milijunas ide cetvrtkom i nedjeljom. Srijedom ne.
O tome i govorim. Uopce ne kuzim koji je dan u tjednu kad sam s njom Isao sam u banku u nedjelju, na plac u petak...Banka je bila zatvorena, a na placu nisam nasao bakice sa vrhnjem. Bili smo bez novaca i gladni, al nam je bilo super.Pockets full of dreams.
__________________
Teško je pobjeći od gamadi.
lebowski is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.12.2002., 15:42   #32
Angry

Quote:
Originally posted by lebowski
Uopce ne kuzim koji je dan u tjednu kad sam s njom Isao sam u banku u nedjelju, na plac u petak...Banka je bila zatvorena, a na placu nisam nasao bakice sa vrhnjem. Bili smo bez novaca i gladni, al nam je bilo super.Pockets full of dreams.
Sve sam se nadala da će ti ovo reći netko drugi, onda ne bih morala ja... Ovako moram baš ja ispasti romantikolomka...
Lebowski, ti si mlad, blesav, bolestan, što li? Zar ti stvarno misliš da je ljubav kad se zabuljiš u nekoga kao tele u šarena vrata i ne vidiš svijet oko sebe? I da je romatično kad kažeš da ti se život svodi samo na to? Kriste...
Ja bih dobila rogove od tih dana u kojima sjediš pred TV-om i u mene kao u anđela gledaš...
Vjeveric is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.12.2002., 15:51   #33
Quote:
Lebowski, ti si mlad, blesav, bolestan, što li?
Sve to i jos malo pride.
Quote:
Zar ti stvarno misliš da je ljubav kad se zabuljiš u nekoga kao tele u šarena vrata i ne vidiš svijet oko sebe? I da je romatično kad kažeš da ti se život svodi samo na to? Kriste...
Da. I romanticno je.
Quote:
Ja bih dobila rogove od tih dana u kojima sjediš pred TV-om i u mene kao u anđela gledaš...
Bio sam i sa takvom. Srecom, vise nisam. Kako je lijepo kad ti cura nije rospija, nemas pojma....
__________________
Teško je pobjeći od gamadi.
lebowski is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.12.2002., 15:55   #34
Quote:
Originally posted by lebowski
Bio sam i sa takvom. Srecom, vise nisam. Kako je lijepo kad ti cura nije rospija, nemas pojma....
Oduvijek sam imala osjećaj da si ti zapravo maskirani gad... Obistinilo se.
Vjeveric is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.12.2002., 16:00   #35
Quote:
Oduvijek sam imala osjećaj da si ti zapravo maskirani gad... Obistinilo se.
Nisam ja maskirani.
Mi smo dva razlicita svijeta, Vjeverice, cvrcak i mrav. Mi cvrcci trazimo cvrcke, vi mravci trazite mravce.
__________________
Teško je pobjeći od gamadi.
lebowski is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.12.2002., 17:28   #36
Quote:
Ja bih dobila rogove od tih dana u kojima sjediš pred TV-om i u mene kao u anđela gledaš...
Sad sam jos nesto skuzio. Mozes dati samo ono sto imas. I to je jako bitno. Jerbo cesto se zna desit da te netko trazi ono sto nemas. A ako nemas, nemas , jebi ga...Tako je! Ti znaci Vjerevirca ne bi mogla trpjeti moj andjeoski pogled dok sjedimo pred televizorom. Vidis, prvo, mi lezimo pred televozorom, kod doktora se ne sjedi, sjedenje nije pravo ljencarenje. A drugo, nisi vidjela moj andjeoski pogled. Da si ga vidjela....Gledala bi milijunasa i pustila me da te gnjavim. Ja iskreno vjerujem da ce doci dan kada ces naci svog doktora koji ce te gledati andjeoskim pogledom i onda ces shvatiti svu jednostavnost zivota. I nece ti telefon zazvoniti usred igre
__________________
Teško je pobjeći od gamadi.
lebowski is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.12.2002., 20:58   #37
Quote:
Sentimental, javi mi se za godinu dana i reci mi da još uvijek vijeruješ da ljubav sve pobjedjuje. A ako mi se javiš za godinu dana onda mi se javi za još jednu godinu. Tad više nećeš vjerovati.
Proročica?
Ne mogu ti garantirati da li ću ti se uopće javiti za godinu dana, a kamoli da ću ti se javiti s ovakvom pričom... ali sada želim vjerovati da je tako i dok god traje, kao što rekoh, živjet ću tako. Nemam trenutno razloga za sumnjati da je drugačije. A kad bude sumnje onda ću kao i drugi patiti, ili neću patiti nego ću naći nekog drugog ili.. ma ima toliko opcija...
Ajd ne pravi se sveznalica i ne podcjenjuj druge na temelju svojih iskustava, ako ih uopće imaš. Ako imaš mogla si već odavno shvatiti da svatko živi svoj život i svoje događaje u njemu i njihove tokove. Ako mi je suđeno da se tako nešto dogodi jebeš ga... šta sad? A dok nije ne ubijaj mi radost nego se goni na lijepo mjesto. Lijepo mjesto naravno onakvo kakvim ga ti zamišljaš...
Sentimental is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.12.2002., 21:21   #38
Quote:
Originally posted by lebowski
Mi smo dva razlicita svijeta, Vjeverice, cvrcak i mrav. Mi cvrcci trazimo cvrcke, vi mravci trazite mravce.
Ja nisam ni cvrčak ni mrav... Vjeveric@ sam, samo repa nemam

Vezano za tvoj drugi post, ne gledam TV pa tako ni Milijunaša. Nisam od suvremenih žena današnjice koje možeš oslikati u par riječi: vikleri, kava i viva la Mehiko!

Obzirom da sam takva kakva sam, meni je slika muškarca pred TV-om, sa pepeljarom i pivuškom pri ruci prava noćna mora! Ja volim kad je muško poduzetno! Vjeruj da ne padam na anđeoske poglede. Pa nemam ja 18 godina...

A doktor mi ne treba. Osjećam se odlično!
Vjeveric is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.12.2002., 08:41   #39
Mozda i namjerno negdje putem prosipam sve ono vrijedno sto cini covjeka - vjeru, ljubav, nadu,.......mozda taj prostor oko nas i to vrijeme cini svoje i daje upravo onim ljudima koji to zavrijedjuju , nekome vise nekome manje, zblizuje, udaljava,...... Kada sam svjesna cinjenice da sam prolaznica i da nista nije toliko savrseno da bi ja trazila savrsenstvo mozda se tada ne brinem toliko, jer sve ono sto se zna o meni znaju upravo oni koji su uz mene jer smo se na tom putu pronasli a mozda se i na tom istom putu i izgubimo.

Mozda sam ovo gore rekla malo filozovski medjutim volim jednostavnost. Koliko god ona i bila pomalo dosadna ali je sigurno najmocnija.

Pozdravljam.
****** is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.12.2002., 12:04   #40
Quote:
A doktor mi ne treba. Osjećam se odlično!
Ma ne treba tebi Vjevo, nitko. Ti si moderna zena, a moderne zene ne trebaju muskarca. Tak to ide sa modernim zenama. One ne trebaju nikog. Pa ne's valjda nekom ku'at i spremat i otvarat pivuse trepavicama. Muskarci, odstupite od modernih zena!
GIRL POWER!
Zato ja trazim klasicnu zenu, kojoj ipak netko treba, ako nista drugo, da ju nasmije i zagrli kad je tesko. A i da joj odgovori tocno na pitanja koja eventualno ne zna na milijunasu. To je moj konacan odgvor.
__________________
Teško je pobjeći od gamadi.
lebowski is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 07:29.