Natrag   Forum.hr > Društvo > Usamljena srca

Usamljena srca Lonely Hearts Club Band
Podforumi: Druženje forumaša

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 11.12.2002., 18:07   #41
Quote:
Originally posted by lebowski
Ma ne treba tebi Vjevo, nitko. Ti si moderna zena, a moderne zene ne trebaju muskarca. Tak to ide sa modernim zenama. One ne trebaju nikog. Pa ne's valjda nekom ku'at i spremat i otvarat pivuse trepavicama. Muskarci, odstupite od modernih zena!
Ti si psihoanalitičar? Ja sam mislila da se kod takvih prvo raskomoti, legne na kauč, upali TV i pogleda Milijunaš...

A sad ožbiljno, zašto "romatični" dječaci postanu ovako otrovni kad im otvoreno kažeš da ti se ne sviđa njihovo poimanje romantike? I zašto su u njihovoj viziji iskrene žene, kojima se ne sviđa sve onu što im oni anđeoskim pogledom na pladnju serviraju, po defaultu kučke?

Nije li iskrenost vrlina?
Vjeveric is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.12.2002., 18:27   #42
Quote:
A sad ožbiljno, zašto "romatični" dječaci postanu ovako otrovni kad im otvoreno kažeš da ti se ne sviđa njihovo poimanje romantike?
Tebi je pojam romanticnog decka netko tko gleda milijunas? Meni nije.
Quote:
I zašto su u njihovoj viziji iskrene žene, kojima se ne sviđa sve onu što im oni anđeoskim pogledom na pladnju serviraju, po defaultu kučke?
Kučke? Ja mislim da si mravac, ne da si kučka. Mene samo zanima da li si mogla do sada, da li je netko postojao do sada s kim si mogla jednostavno gledat milijunasa a da ti ne bude dosadno?
Sto bi trebala raditi da ti bude zanimljivo? Da li ti je ponekad dosadno kad si sama, ono, ne znas sto bi od sebe?
Ovo je meni najbitnije:
Quote:
Moja je vjera od čokade. Slatka je i istopi se lako.
quote:
--------------------------------------------------------------------------------
Zivot je jednostavan dok ga ljudi ne zakompliciraju. Da li netko ovdje vodi jednostavan zivot? Mozete li voditi jednostavan zivot?
--------------------------------------------------------------------------------

Quote:
Mislim da ne. Meni bi to brzo postalo dosadno.
Gledanje milijunasa je primjer. Nije moja odabranica pala na moje andjeoske oci, puno je vise od toga bilo u igri. I nije da samo gledamo milijunasa. Poanta nam je da nam je dobro i kad gledamo milijunasa. Mada je milijunas dosadan. On je bio primjer. Gledamo i dnevnik. A to, da najvece padove uzrokuju nesporazumi, to stoji. I stoji da je iskrenost vrlina. A to je vise iskrenosti manje je nesporazuma. I tak...Sta da ti velim, naucio sam se opustit i ne brinut. Naucio sam ne komplicirat si zivot. Jesi ti to naucila? Dajem poduke iz jednostavnog zivota.
__________________
Teško je pobjeći od gamadi.
lebowski is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.12.2002., 23:16   #43
Ja idem ovaj vikend u Dubrovnik gledat Milijunasa, tam je najbolja ekipa za gledanje Milijunasa. Tamo je ponekad i halucinogeno gledat Milijunasa... ali najvaznije od svega, najbolji provod koji mozete zamislit uz Milijunasa... ko kaze da se ne moze zabavit uz Milijunasa?!
Sentimental is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.12.2002., 00:24   #44
Vjeverice, dobro ti je rekao.....vi ste dva svijeta, drugacije sorte....a ja vas kontam oboje jer sam prvo prosla tvoju fazu, a sad sam u fazi kad nastojim da mi zivot bude sto jednostavniji. Stoga, lebowski, citamo se. U potpunosti.

Vjeverice: ako mi dopustiš: ti se boris....protiv svijeta, protiv drugih, ali najvise protiv sebe. Znam, jer sam i ja to radila....i ja sam se uvjeravala kako sam cvrsto zemsko kojoj nitko ne treba, koje ce si sama sve napraviti kako zeli, a necu popustati nikome ni nikoga moliti za oprostaj. Bit ću čvrsta, najbolja, svoja....a bila sam jedino izgubljena u nametnutoj ulozi, u liku koji nije bio "JA".

A tad sam srela pravoga....s kojim nisam trebala glumiti da sam bolja od onog sto jesam i da sam ono sto nisam. Bila sam svoja, po prvi puta sa nekim. On me naučio razliku.

I da....vrlo se tesko pustiti....vrlo je tesko dati se u potpunosti....bez proracuna, bez straha, bez "što ako?"
Još uvijek učim, još uvijek radim greške. A on ih prašta....ponekad lakše, ponekad teže. No najljepše nam je kad poslije kompliciranog dana legnemo na garnituru, svako na jedan dio, on sa kikirikijem, ja sa kokicama i gledamo milijunaša, dokumentarce, komedije, štogod...

Iskreno, želim ti da doživiš to što ja imam.
---------------------------------------------------------

Btw...pitanje, nadam se ne indiskretno: pretpostavljam da si trenutno single but happy?
Armina is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.12.2002., 02:00   #45
Dragi moji forumaši, odakle vam samo ta ideja da ne trebam nikoga? Jel vi čitate moje postove uopće?

Armina, trenutno sam u vezi. Ja bih da ona bude bliskija i konkretnija ali ne pita se uvijek samo mene...

Lebowski, činjenica je da ja ne volim muškarce-cvrčke. Imala sam jednog i strašno mi je išao na živce. Taj je spavao do podneva, onda bi bio nikakav do poslijepodneva kad bi uživao u omiljenim emisijama, uvečer bi imao svirku i sve tako... Poslije njega TV više ne gledam. Smučio mi se.
Rekla sam mu da ide, nervirao me. A on se nije dao nagovarati - uskoro se oženio ženom-cvrčkom. Danas žive naizgled zadovoljno, imaju troje male djece, on i dalje tambura, zajedno spavaju do podneva, a djecu čuvaju njegovi roditelji.
I dobro je i meni i njemu.
Vjeveric is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.12.2002., 02:17   #46
Quote:
Taj je spavao do podneva, onda bi bio nikakav do poslijepodneva
Spavam do 8:30, onda na poso.
Quote:
kad bi uživao u omiljenim emisijama,
Nemam svoje omiljene emisije. Otkad vise nema Ali G.-a. RESPECT.
Quote:
uvečer bi imao svirku i sve tako...
Uvecer visim na forumu
Quote:
Poslije njega TV više ne gledam.
Ne bi ni ja...
Hi hi, ti si bila sa frajerom koji je non stop gledao TV i tebi je TV postao simbol ljenosti, a ja sam bio s ribom koja je mrzila TV pa mi je TV postao simbol mira
Zato se mi i kacimo Karma stara, karma je to
__________________
Teško je pobjeći od gamadi.
lebowski is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.12.2002., 02:34   #47
LEBOWSKI
Quote:
A to je vise iskrenosti manje je nesporazuma
ne znam.... moze biti.... ali...
MI, npr... iskreni smo... ono, fakat jesmo.... ali toliko drugacije funkcioniramo u glavi da ta iskrenost nije garancija da nece biti nesporazuma. Jedino kaj je naravno lakse rjesavat te nesporazume uz iskrenost...
Leda is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.12.2002., 21:48   #48
A sad ožbiljno, zašto "romatični" dječaci postanu ovako otrovni kad im otvoreno kažeš da ti se ne sviđa njihovo poimanje romantike? I zašto su u njihovoj viziji iskrene žene, kojima se ne sviđa sve onu što im oni anđeoskim pogledom na pladnju serviraju, po defaultu kučke?

Nije li iskrenost vrlina?
--------------------------------------------------------------------

žene znaju bit i gore...od dječaka....starije su ..jel'


Dragi moji forumaši, odakle vam samo ta ideja da ne trebam nikoga? Jel vi čitate moje postove uopće?
--------------------------------------------------------------------
Ponekad, nisi jedina, a ko to od forumaša ne treba nikog....laže ako kaže drukčije...koliko god nas ima.........







Zašto se , zašto ovo i pišem..............
Marakana is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.12.2002., 23:50   #49
Marakana, sve znam - čovjek nije stvoren da bude sam.
Vjeveric is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.02.2004., 21:37   #50
Re: Potvrda za poklon

Quote:
lebowski kaže:
Da pokusam tok misli prebaciti ovdje...
Dado Topic i Makedonija u pozadini.... Imas samo ono sto drugima das napisa Enes Kisevic na jednoj posveti. Da li, kad ste u najzescem fightu sa boljom polovicom, da li vam je misao vodilja On(a) me voli i sve sto cini, cini za moje dobro? I kada stvari izgledaju lose, i kad se cini da nema izlaza, sve je to za tvoje dobro. Kad ne zove dan dva, a trebala bi nazvat, mora da je zauzet(a) ili postoji banalan razlog zbog kojeg to nije ucinio/la. Imate li dovoljno samopouzdanja da vjerujete? Naivno vjerujete. Svako malo ta vjera biva zgazena. Da li je vasa vjera od gume ili od celika? Kalkulirate li kad dajete? Ocekujete li sto nazad? Dajete li sebe ili od sebe? Da li je dati sebe poklon ili obaveza? Poklanjate li se da prebacite odgovornost na onog drugog? Postoji igra povjerenja. Jedan partner zatvori oci i pada na ledja, drugi ga prima. Ima li toga? Mozete li zatvoriti oci i padati na ledja a da znate da ce vas netko primiti? Mozete li shvatiti da imate samo ono sto drugima date? Bez kalkulacija?
Zivot je jednostavan dok ga ljudi ne zakompliciraju. Da li netko ovdje vodi jednostavan zivot? Mozete li voditi jednostavan zivot?
Ajde opet, da vidim da li ste šta naučili do sad... Saće Valentinovo i te spike...

Love is in the air....
__________________
dr. Lebowski
walter is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.02.2004., 23:41   #51
Quote:
lebowski kaže:
Just a perfect day
Drink sangria in the park
And then later, when it gets dark, we'll go home
Just a perfect day
Feed animals in the zoo
Then later a movie too, and then home

Oh it's such a perfect day
I'm glad I spent it with you
Oh such a perfect day
You just keep me hanging x2

Just a perfect day
Problems all left alone
Weekenders on our own
It's such fun

Just a perfect day
You make me forget myself
I thought I was someone else
Someone good

Jel vi mozete skuzit tu pjesmu? Da li mozete dozivjeti tu pjesmu? Da li ste dozivjeli Perfect Day?
još u drugom razredu srednje škole imala sam viziju svog savršenog dana
sjediti na klupi u parku, pijuckati čaj i svirati upravo ovu stvar na gitari

e a što se davanja tiče, ja bih se rado u potpunosti dala
i to baš nekom cvrčku
ali sam ja pravelik cvrčak
da nešto poduzmem po tom pitanju
pa čekam da nas sudbina zaljepi jedno za drugo
i vrlo je vjerojatno da će se to dogoditi
jer sam točno rekla sudbini o kojem se to cvrčku radi

zato molim sudbinu da me ne zajebava!!!
__________________
fensi šmensi
messed_up is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.02.2004., 23:45   #52
Quote:
messed_up kaže:
još u drugom razredu srednje škole imala sam viziju svog savršenog dana
sjediti na klupi u parku, pijuckati čaj i svirati upravo ovu stvar na gitari

e a što se davanja tiče, ja bih se rado u potpunosti dala
i to baš nekom cvrčku
ali sam ja pravelik cvrčak
da nešto poduzmem po tom pitanju
pa čekam da nas sudbina zaljepi jedno za drugo
i vrlo je vjerojatno da će se to dogoditi
jer sam točno rekla sudbini o kojem se to cvrčku radi

zato molim sudbinu da me ne zajebava!!!
Ohoho, pjesnik, to ribica!
__________________
dr. Lebowski
walter is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 19:29.