Natrag   Forum.hr > Društvo > Alternativa > Alternativno liječenje

Alternativno liječenje Sve ono što ne spada u službenu medicinu

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 12.12.2013., 20:02   #2041
Pozdrav ekipi!
Ja se pomalo bavim tim stvarima, ono ka "energetičar" pa možda ponekad napišem neku pametnu.
Žuška is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.12.2013., 11:30   #2042
Ne mogu izdržati, a da ne postam ovaj vic, nije on topic, ali ponekad treba uzeti predaha

Pored male djevojčice u avionu sjedi manager.
Okrene se prema njoj i kaže: "Ne bi li se mi malo razgovarali? Čuo sam da vrijeme u avionu prođe brže, ako se razgovara sa suputnicima!".
Djevojčica, koja je upravo bila otvorila knjigu, zatvori je, okrene se prema njemu i kaže: "O čemu bi vi htjeli razgovarati?". " Ne znam zapravo", kaže manager, "kako bi bilo da govorimo o nuklearnoj energiji?".
"U redu", kaže djevojčica,"to bi bila zanimljiva tema! Ipak mi dozvolite da vas prije toga ja nešto pitam!
Konj, krava i srna jedu jedno te isto - travu! No srna izbacuje iz sebe sitne kuglice, krava plosnate kolače, a konj izbacuje komade suhe trave. Zašto je to tako?".
Nakon kraćeg razmišljanja kaže manager: "Ne znam kako da to rastumačim!". -

"Smatrate li se onda dovoljno kompetentnim da govorite o nuklearnoj energiji kad ništa ne znate o običnom govnu!".


Toliko o raspravama
Stablo is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.12.2013., 11:53   #2043
Quote:
Stablo kaže: Pogledaj post

"Smatrate li se onda dovoljno kompetentnim da govorite o nuklearnoj energiji kad ništa ne znate o običnom govnu!".


Toliko o raspravama
Isto o govnima bi rekao i Tesla Tako da NE kompetencija u jednom podrucju, nikako ne implicira NE kompetenciju u sasvim razlicitom podrucju
Marko1976 is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.12.2013., 19:16   #2044
Pročitah zadnjih par stranica pa bih iznio svoja skromna iskustva i nagađanja koja se dotiču određenih pitanja.
U cijeloj priči nebi smjeli zaboravit karmu.
Duša je ta koja može odbit ili prihvatit iscijeljenje i ne krivite energetičara koji može ako hoće i "prebit koju s njom" dakle pitanje karme.
Dobar i pošten astrolog može dosta razjasnit a može mi reć dali u zvjezdama piše oćul bit dobar energetičar.
Ne naplaćujem tretmane, barem još ne, niti me zanima nekakva milostinja iako je odavno poznato ZAŠTO se oni "moraju naplaćivati"
Žuška is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.12.2013., 10:31   #2045

Odličan vic! Već vidim puno prilika gdje ću se pravit važan
__________________
life is short, paddle hard!
Duh sa sjekirom is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.12.2013., 13:49   #2046
Evo moj doživljaj, nije vic. Hoću dat tretman gospodinu u osamdesetima a on me upita: šta ću ja to radit. Znam da odprilike ima 8 raz. škole i odgovorim mu jednostavno, božansku energiju. Upita me vjerujem li u Boga - rekoh da. Jesi li ga ikad vidio? Nisam! Jel znaš jel ga netko drugi vidio? Koliko znam da nije. Zašto ti i svi drugi vjerujete u nešto, što nitko nije vidio??????????????
Žuška is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.12.2013., 19:21   #2047
Ima li netko iskustva sa Željkom Marušićem?
__________________
beba
housewife is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.12.2013., 10:53   #2048
Quote:
Žuška kaže: Pogledaj post
Evo moj doživljaj, nije vic. Hoću dat tretman gospodinu u osamdesetima a on me upita: šta ću ja to radit. Znam da odprilike ima 8 raz. škole i odgovorim mu jednostavno, božansku energiju. Upita me vjerujem li u Boga - rekoh da. Jesi li ga ikad vidio? Nisam! Jel znaš jel ga netko drugi vidio? Koliko znam da nije. Zašto ti i svi drugi vjerujete u nešto, što nitko nije vidio??????????????
zato sto nitko nije vidio ni magnetizam, pa opet znamo da postoji.

Drugim rijecima, refleksija svjetla nije valjani kriterij dali nesto postoji/ne postoji.
Marko1976 is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.12.2013., 14:22   #2049
Quote:
Žuška kaže: Pogledaj post
Evo moj doživljaj, nije vic. Hoću dat tretman gospodinu u osamdesetima a on me upita: šta ću ja to radit. Znam da odprilike ima 8 raz. škole i odgovorim mu jednostavno, božansku energiju. Upita me vjerujem li u Boga - rekoh da. Jesi li ga ikad vidio? Nisam! Jel znaš jel ga netko drugi vidio? Koliko znam da nije. Zašto ti i svi drugi vjerujete u nešto, što nitko nije vidio??????????????
Čuj, moram priznati da stari ima kliker . Ne znam što si mu odgovorio, ali ja bih ga pitao da li je ikada vidio struju
Stablo is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.12.2013., 18:19   #2050
Quote:
Stablo kaže: Pogledaj post
Čuj, moram priznati da stari ima kliker . Ne znam što si mu odgovorio, ali ja bih ga pitao da li je ikada vidio struju
plagijat magnetizma ... pih
Marko1976 is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.12.2013., 21:45   #2051
Quote:
Marko1976 kaže: Pogledaj post
plagijat magnetizma ... pih
NIsam isprva vidio tvoj post, evo, prepuštam ti pravo prvenstva
Stablo is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.12.2013., 17:43   #2052
Quote:
Stablo kaže: Pogledaj post
NIsam isprva vidio tvoj post, evo, prepuštam ti pravo prvenstva
pošteno
Marko1976 is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.12.2013., 18:28   #2053
poštovanje ..zanima me dali netko zna broj od Drage Dodiga iz čapljine,poznatog hercegovačkog bioterapeuta...imam gadnih problema s vratnom kralježnicom išao sam kod gosp. marušiča koji radi po metodi domenčiča no nije mi baš pomogao..za ovog sam čuo da je jako djelotvoran pa ak netko zna nek javi
buffon 1 is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.12.2013., 23:46   #2054
Jako je teško odabrati iz oglasa i reklama.Najbolje je da poznajete nekog osobno,ili po preporuci od ljudi koji se ozbiljno bave iscjeljenjima.Danas u neštašici novaca svatko upisuje kojekave tečajeve,pa ako imaju vezu evo ih i na TV-u,ili preko novinarskih kuća koje same pišu izmišljenja iscjeljenja.Znam to iz osobnog iskustva jer se alternativom(kako je vi zovete)bavim 30 godina.Ima stvari psi prirode(strahovi,braćni problemi,koncentracija,gubitak volje za napredovanjem i sl)koje rješavam bez problema a ako se radi o nekim opakim bolestima poznajem ljude koji mogu (provjereno) jako puno pomoći.
__________________
Et in Arcadia Ego
chenonchenaux is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.12.2013., 19:17   #2055
Quote:
Stablo kaže: Pogledaj post
Čuj, moram priznati da stari ima kliker . Ne znam što si mu odgovorio, ali ja bih ga pitao da li je ikada vidio struju
Nikad neznaš sa starim mudracima. Mogao bi on tebi pritisni onu sklopku.
Žuška is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.12.2013., 23:20   #2056
Quote:
buffon 1 kaže: Pogledaj post
poštovanje ..zanima me dali netko zna broj od Drage Dodiga iz čapljine,poznatog hercegovačkog bioterapeuta...imam gadnih problema s vratnom kralježnicom išao sam kod gosp. marušiča koji radi po metodi domenčiča no nije mi baš pomogao..za ovog sam čuo da je jako djelotvoran pa ak netko zna nek javi
Našao sam da je iz mjesta Trebižat pokraj Čapljine. Pa ako nazoveš bilo koga iz toga mjesta, vjerojatno će ti znati reći.
Stablo is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.03.2014., 11:26   #2057
ALTERNATIVNO LIJEČENJE OŠTEĆENOG OČNOG ŽIVCA

Bok, alternativno liječenje oštećenog očnog živca- slaba prokrvljenost kao posljedica kasno otkrivenog glaukoma, ako netko zna nešto o tome bio bi jako zahvalan...
JoeRogan is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.04.2014., 10:23   #2058
ZA ONE MALO STRPLJIVIJE, KOJI ZELE SAMI SEBI POMOC (IZREGA KAZE POMOZI SI SAM I BOG CE TI POMOC, NE OI BIOENERGETICARU I BOG CE TI POMOC).

OSOBNO SAM BIO KOD RAZNIH BIOENERGETICARA, IMA RAZNIH, NEKI SU VISE SUGESTIVCI I VARIJANTE MASER/QVAZIPSIHOLOG, NEŠTO SAM IŠAO NA REIKI KOD RUSA U NJEMAČKOJ (ISTO OK I ZANIMLJIVO ISKUSTVO) ALI SAM NAJLJEPŠU ENERGIJU ČINI MI SE NAŠAO U SLOZI I LJUBAVI PRAMA BOGU I ISKRENOJ MOLITVI (MOGU BITI I OČENAŠI ILI ŠTOGOD ALI MENI JE NAJBOLJE DA OD SRCA KAŽEM ŠTO MI JE, DA KAŽEM DA SMATRAM DA ZASLUŽUJEM I DA ŽELIM DA MI BUDE BOLJE I DA MU VJERUJEM DA KAO MOJ OTAC NEĆE DATI MI NEŠTO ŠTO NEBI TREAO A JOŠ MANJE USKRATITI).

SUNGINZING, TJ SOLARNA JOGA KADA SE PRAVILNO PRIMJENJUJE JE PO MENI USPER STVAR I AKO SI ZELITE UZETI VREMENA U ROKU OD PA MJESECI SIGURNO CETE SE OSJECATI BOLJE.

MADA DJELUJE MALO VAN TEME PORBAJTE JESTI CIM VISE SVJEZEG VOCA I POVRCA, NISTA VAS NECE NA TJELESNOJ REZINI TOLIKO REGENERIRATI I POCETI ISCJELJIVATI PSIHU I DUH (NE JEDNU JABUKU MADA I TO BOLJE OD NULA, VEC SE NAJEDITE NA SITO JEDAN OBROK BAR DNEVNO ZRELOG VOCA ILI SVJEZEG POVRCA KOJE NIJE TERMICKI OBRAĐENO VEĆ SAMO OPRANO VODOM).

AKO BI BAŠ SVE PO KRATICAMA I NEDA VAM SE MALO OKO EBE POTRUDITI, NEMOJTE OČEKIVATI TRAJNE REZULTATE JER ĆETE SVOJIM NAVIKAMA UVIJEK OPET NANOVO SE OŠTETITI KOLIKO GOD VAS NETKO POPRAVLJAO ALI AKO IPAK BIRATE TAJ PUT (SVATKO OD NAS IMA PRAVO - SKORO PA I OBVEZUU NA SVOJ PUT) ONDA SI PROBAJTE NAĆI MILJENKA, PRIJE JE BIO NA PEŠĆENICI, SAD SE PRESELIO TAMO BLIZU ONOG LIDLA KOD VRAPČA ČINI MI SE (KADA VOZITE IZ GRADA, PROĐETE ČRNOMEREC, TAMO JE PETLJA TJ PODVOZNJAK S I PRVO SKRETANJE U LIJEVO NAKON PAR KILOMETARA.

MISLIO SAM DA U OVOM MOBU NEMAM NJEGOV BROJ ALI NA NEKU FORU IMAM (VALJDA OSTAO NA KARTICI) - MILJENKO OBERAN 091-572-4591.
JA SAM DONEKLE SENZIBILAN NA TE STVARI (NEBI REKAO HIPER SENZIBILAN ALI IMAO SAM I PRIJE SVEGA TOGA NEKA ISKUSTVA SAM OD SEBE PA SU MI SE SMIJALI O GOVORILI DA JE TO EPILEPSIJA ILI NEKI POREMECAJ) PA NEZNAM KOLIKO LJUDI U PROSIJEKU I KOLIKO JAKO OSJETI, ALI JEDINI MI JE RADIO NA UDALJENOST DA SAM OSJETIO ALI NE UVIJEK ISTIM INTENZITETOM, ALI SKORO SVAKI PUT JE BILO NESTO(ČIŠĆENJE RADI JER MORA UZ PRISUSTVO I 1-2 TRETMANA UZIVO DA VIDI KAKO REAGIRATE A ONDA KASNIJE MOZETE NA DALJ). SVOJEVREMENO JE BILO 300KN, CCA POL SATA TRAJE I ON PREPORUCA 10 TRETMANA (CINI MI SE DA JE 1-2 NAKON TOGA UBACIO GRATIS). I BACHOVE KAPI IMA KOJE AN EMOTIVNOJ RAZINI SLJAKAJU SKROZ OK, AKO STE U BANANI I RASULI DAT CE VAM EMERGENCY, A AKO JE NESTO DRUGO NEKE DRUGE VAM PREPORUCI, 150 KN CINI MI SE JE ZA CCA 2 MJEECA BOCICA ALI SE TO DA I JEFTINIJE NABAVITI (JA SAM VANI PLACAO CCA 90AK KUNA).
AKO IMA TKO KAKVIH ISKUSTAVA SA NJIM BAŠ BI ME INTERESIRALO KAKVI SU VAŠI DOJMOVI.

PS. BILO BI MI DRAGO DA PROBATE ONE STVARI SA VRHA OVE OBJAVE JER MISLIM DA IAKO ZA TO TREBA STRPLJENJA, NITKO VAM NE MOŽE VIŠE POMOĆI NEGO SAMI SEBI.
PROUCITE SI:
SIROVU HRANU (ZIVA HRANA) (RAW FOOD)
SUNGINZING (SOLARNA JOGA)
NATURAL HEALTH (ZAKONI ZDRAVOG ZIVLJENJA: SAN, ZRAK, SUNCE, TJELOVJEZBA, PRIJESNA HRANA, STAV U ZIVOTU I USMJERAVANJE EMOCIJA I EMOTIVNOG STANJA KA POZITIVNOM,...)

SRETNO SA OZDRAVLJENJEM I DALJNJIM RASTOM I RAZVOJEM
cokolino22 is offline  
Odgovori s citatom Received Infraction
Old 04.04.2014., 17:28   #2059
Thumbs up bioenergija Cerovlje

Bok bok. Da li netko od vas zna jednog barbu, bioenergetičara blizu Cerovlja koji skida uroke ili liječi bioenergijom depresiju/anksioznost? Molim u pp ime, adresu i broj telefona jer sam čula da je odličan, ali nigdje ne mogu pronaći nekakav kontakt. Zahvaljujem.
valval3 is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.04.2014., 23:38   #2060
Zanima me da li je netko cuo za kiropraktičara i bioenergicara Andriju Šiljega iz Metkovića,odnosno iz Vida. Čula sam da pomaže kod mnogih bolesti,a na netu mu nema ni traga pa me zanima dali je netko imao iskustva sa liječenjem kod njega??
forum123456 is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 21:08.