Natrag   Forum.hr > Društvo > Alternativa > Magija i mistika

Magija i mistika Od parapsihologije do metafizike

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 30.09.2015., 03:09   #41
Quote:
Baphomet kaže: Pogledaj post
U ovih 20 godina bavljenja svime i svačime jedini koji polude imaju dijagnosticiran psihički poremećaj i prije bavljenja spiritualnim.,
A jbg , tebe nece imas Srece , ja sam gledala na TV ljudi sto pricaju pa se dokumentarac napravi po njihovoj istinirom pricom .

A moze se navuci nije se za zezati s tim . Sve do jednom se ne desi .

Recimo demon ili duh moze da uzeti tvoju energiju . Pa desilo je se u St. LOUIS kad je djecak dozivao duhove , usao je u njega . Jesi cuo za taj slucaj ? Recimo djecak je umreo nakon toga i ta kuca sluzi za posjet onim najhrabrijim . Bio je isto slucaj u njemackoj davno I nije joj mogao nitko pomoci , pretvarala je se u svasta lajali je ko pas I svasta jos da ne pricam. Mislim samo se ti igraj , ja ti kazem ko prijatelju kani se toga .Nebi volila da ti se nesto desi , ozbiljno ti kazem . Znam da vi to nedate reci da se to desava ali desavalo je se I odmah kazete da je covjek lud ili poromecen . Recimo ja sam to gledala I vidila kako to izgleda kad demon udje u covjeka , nisam vidila uzivo ali nije ni izmisljeno.

Zadnje uređivanje Anja : 30.09.2015. at 03:24.
Anja is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.09.2015., 03:50   #42
Quote:
MrZZ kaže: Pogledaj post
Koji polude bili su već prije ludi. Okultizam/mistika će pametnog čovjeka prosvijetliti, dok će budala završiti u zamci. Jedno dobro pravili koje sam čuo: "Ako misliš da nisi spreman, onda nisi spreman"

Nebi se slozila s tobom . Ti ocito malo ista znas o ovom ovdje sto se pise I desava . Kad se covjek pretvarala u zvijer I kad govori drugim glasom I kad pljuje na kriz I na sve sto je sveto , kad poplavi , kad bude druga osoba , totalno propadne I poslije toga nece dugo zivjeti . Pa ima ukletih kuca koliko ti Bog zeli. Ima I ljudi , ima I demona .
Anja is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.09.2015., 15:17   #43
Priznajem otvoreno da u svom zivotu nisam vidio vise dijagnoza na jednom mjestu kao ovdje.

93
therion666 is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.09.2015., 17:32   #44
Quote:
Vigo kaže: Pogledaj post
U Velikoj Britaniji zena se bavila aktivno meditacijom i reikijem i ''navukla'' je aliene/demone na sebe:

http://www.dailymail.co.uk/femail/ar...occasions.html


Zato preporucam oprez i umjerenost pri bavljenju spiritualnosti.


Barbara Bartholic (istrazivacica UFO fenomena) u svojoj biografiji kaze:


Sto vi mislite?
Namaste
oprez je potreban ali kod odabira ucitelja..... same tehnike poput Reikia, (Usui, Karuna, Golden, Tibetan i sl..) Magnefield healinga, Theta Healinga i sl... dakle same tehnike poput ovih nisu loše, nisu sotonske, nisu sektaske, nemaju veze sa crnom magijom... Losima ih mogu uciniti osobe koje ih prenose i poducavaju.
__________________
I offer you peace. I offer you love. I offer you frendship. I see your beauty. I hear your needs. I feel your feelings. My wisdom flows from the higest Source. I salute that Source in you. Let us walk together.
Namaste.
Wiwamus is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.09.2015., 17:48   #45
Quote:
Wiwamus kaže: Pogledaj post
Namaste
oprez je potreban ali kod odabira ucitelja..... same tehnike poput Reikia, (Usui, Karuna, Golden, Tibetan i sl..) Magnefield healinga, Theta Healinga i sl... dakle same tehnike poput ovih nisu loše, nisu sotonske, nisu sektaske, nemaju veze sa crnom magijom... Losima ih mogu uciniti osobe koje ih prenose i poducavaju.
Jel' bi mogao ti to malo još pojasnit?
muzički tobogan is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.09.2015., 18:14   #46
Namaste, evo da se osvrnem malo na neke odgovore, jer mislim da me 15-ak godina bavljenja sa duhovnim tehnikama ipak cini donekle kompetentnim za neka pojasnjenja...
princip istrazivanja duhovnosti nije neustrasivost, duhovnost se ne istrazuje, duhovnost nije neki zagubljeni put kojega se mora pronaci, ili neka stara knjiga, ili nesto sto je sakriveno u nekim prasnjavim starim enciklopedijama..... niti nesto opasno da ce neki njenim pronalaskom ili spoznato odgovore, dozivjeti prosvjetljenje a neki ne podnjevsi sve to poluditi....
Religija je jedno, duhovnost drugo, vjera je nesto trece.... mada je sve opet povezano finim nitima.

Zbog meditacija nisu ljudi prolupali, odljepili, nego zbog stvari sa kojima se nisu mogli suociti, a da se suocis sa samim sobom, sa svojim najdubljim mislima, strahovanjima, sa svojim duhom treba puno duhovne snage. Karizmatski susreti se odrzavaju tek u novije vrijeme, dok se meditacije prakticiraju nekoliko tisuca godina...

Sto se tice ciscenja; krhotina,raznih vrsta entiteta, toksicne tamne sluzi, vanzemaljski implanti, usadci, paraziti, negativne elementale, itd.... da bi ih sami ocistili morate ih vidjeti ili osjetiti, biti povezani sa svojim duhovnim vodstvom, energetski jaki i imati određene prakse u iscjeljivanju i radu sa energijom.... ili mozete zatraziti od Bozanskih bica da ih ociste umjesto vas. Obicno se to radi putem nekih radionica, meditacija , postoje programi ciscenja koje određeni učitelji i rade.
Nesto o tome u ovome materijalu
- Joshua David Stone - Čišćenje negativnih psihičkih energija
- Mala studija o nevidljivim ljudskim i neljudskim entitetima i utjecajima
by Denis Kotlar.
__________________
I offer you peace. I offer you love. I offer you frendship. I see your beauty. I hear your needs. I feel your feelings. My wisdom flows from the higest Source. I salute that Source in you. Let us walk together.
Namaste.
Wiwamus is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.09.2015., 18:41   #47
Quote:
muzički tobogan kaže: Pogledaj post
Jel' bi mogao ti to malo još pojasnit?
Hajde da probam,
majstorstvo neke tehnike, tj, majstorski/učiteljski stupanj omogućuje osobi da putem tzv, inicijacije ili usklađenja kako ga osobno volim vise nazvati je postupak kojim učitelj usklađuje osobu sa tim energetskim sustavom i energijom. Dešavalo se da su mnogi učitelji unosili određene promjene u poducavanju a do kojih su dosli kroz svoju iscjeliteljsku praksu. Do samih izmjena konkretno u Reikiu je došlo i kada se širio sa Istoka na Zapad, zbog mnogih kultur..razlika. Na zalost bilo je i vikend instant učitelja koji su samo zbog love davali majstorske /učiteljske diplome osobama koje nisu bile spremne za takav rad sa ljudima. Da bi bio kvalitetan Učitelj, osoba mora imati iskustva u radu sa ljudima, biti na određenom duhovnom nivou, imati iskrene i čiste namjere, ne manipulirati sa ljudima, nego ih znati usmjeravati, znati ih motivirati i potaknuti kada prolaze kroz svoje padove, pruziti im oslonac, utjehu, ne iskoristavati njihovu ranjivost kada se otvaraju, suočavaju sa sobom i svojim unutarnjim demonima..... lista je duga, mogao bih nabrajati i pisati članak.... Od osoba koje podučavaju i prenose neku tehniku puno toga zavisi..... koliko je njeno osobno samo-majstorstvo razvijeno i koliko poznaje sustav, tehniku koju prenosi, koliko je dugo prakticirala prije nego je postala učitelj, koliko je ulozila u sebe.....
__________________
I offer you peace. I offer you love. I offer you frendship. I see your beauty. I hear your needs. I feel your feelings. My wisdom flows from the higest Source. I salute that Source in you. Let us walk together.
Namaste.
Wiwamus is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.09.2015., 19:21   #48
Quote:
nemo nihil kaže: Pogledaj post
Muči me mnogo toga.ima dana kada sam puna pozitivne enrgije,spremna na sve,hrabra i jaka,a ima dana kada doslovno ne mogu ustati iz kreveta,puna tuge i bijesa.Uz sve to ne znam mogu li za sebe tvrditi da sam emocionalno stabilna osoba.Počela sam se baviti meditacijom,ne previše niti intenzivno, nego povremeno jer mi pomaže da se opustim,smirim.Imam osjećaj da mi može pomoći da nađem određeni balans,riješim unutarnje sukobe sama sa sobom i ostavim prošlost.Priznajem da me često koči strah i nakon čitanja ovih vaših komentara još sam se više zapitala haha Zanima me što trebam znati kao početnica,kako se zaštiti od entitea,loše energije?Bila bi zahvalna na bilo kakvom savjetu Znam da sam mnogo toga napisala,no ne znam kome bi se drugome obratila...
Namaste
Pozdrav,
evo ukratko nekih prijedloga a ti moraš sama odlučiti što ćeš koristiti. Iz mojih početaka meditiranja, prvo sam znao izmoliti neke molitve i tražio sam da me zaštite. Kada sam se povezao sa Anđelima i duhovnim vodičima koristio sam zazive, ili invokacije. Za čišćenje sobe, prostora, koristio sam svetu vodu, tamjan, mirisne štapiće. Tako i da očistim sebe. Za smirivanje uma i koncentraciju koristio sam disanje i instrumentalnu glazbu. Kasnije su tu došle i mantre, ili kombinacija mantri i glazbe.

E sad da malo pojasnim, kod čišćenja prostora možeš koristiti svetu vodu sa kojom poškropiš sobu, prostor, vrata, prozore, zid, pod itd.... Upališ jedan mirisni štapić i lagano prođeš po sobi, i postaviš ga sa strane, ne blizu sebi da te dim ne ometa. Za daljnju zaštitu možeš se moliti Bogu, ili prizvati Arhanđele da te zaštite tijekom meditacije, ( imaš dosta knjiga vezano za rad sa Anđelima u kojima se opisuju određene molitve, upute za rad sa njima )

Arhanđelima se možeš obratiti i svojim riječima, vjeruj mi da će te čuti i biti uz tebe tipa; Pozivam Arhanđele Mihaela, Gabriela, Rafaela, Uriela da me tijekom ove meditacije zaštite od svega što nije 100% od Božjeg svjetla i ljubavi. Ili pozivam Prisutnost Arhanđela Mihaela, Gabrijela, Rafaela, Uriela u ovaj prostor i tražim da me potpuno omotaju i zaštite sa svojim svjetlom, ljubavlju i energijama, da me vode tijekom ove meditacije za moje najviše dobro. Možeš tražiti iscjeljivanje u meditaciji, susret sa Svojim Anđelom Čuvarom, Duhovnim vodičima, ili čisto da se opustiš, da te očiste od svih negativnosti koje si pokupila tijekom dana.

Pusti si glazbu, opusti se, sjedi ili lezi kako ti odgovara, duboko i lagano udiši i izdiši kako ti odgovara , zatvori oči i opusti se. Kasnije si ritam disanja prilagodi kako ti odgovara da te ne napreže. Možeš zamišljati kako ti se opuštaju dijelovi tijela počevši od glave.
Ili možeš pustiti neku Mantru , e sad mantre imaju svrhu da sa njenim ponavljanjem podižeš energiju oko sebe i u sebi koja te direktno počinje opuštati i čistiti od stresa i negativne energije a ujedno i podizati vibraciju tvoje energije. Neke su toliko moćne da te energija može toliko opustiti da zaspiš. Ovo se posebno dešava ako je tvome tijelu potreban odmor, a poznato je da se opuštamo tek tijekom sna. Ako te bude zanimalo više javi se slobodno.
Namaste.
__________________
I offer you peace. I offer you love. I offer you frendship. I see your beauty. I hear your needs. I feel your feelings. My wisdom flows from the higest Source. I salute that Source in you. Let us walk together.
Namaste.
Wiwamus is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.09.2015., 21:52   #49
Thx, Wiw, fino si ti to pojasnio, no, ako sam dobro shvatio, ispada da ono što opsjeda psihonauta jest zapravo učiteljev demon. Ne bih se složio baš, mada nemam potpun koncept što se događa sa opsjednućima, za koje znam da ih ima, kod ljudi koji se bave duhovnim.
muzički tobogan is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.10.2015., 09:27   #50
Quote:
muzički tobogan kaže: Pogledaj post
Thx, Wiw, fino si ti to pojasnio, no, ako sam dobro shvatio, ispada da ono što opsjeda psihonauta jest zapravo učiteljev demon. Ne bih se složio baš, mada nemam potpun koncept što se događa sa opsjednućima, za koje znam da ih ima, kod ljudi koji se bave duhovnim.
Namaste
Pa nije bas tako, prostor u kojem se rade meditacije, radionice, inicijacije treba biti dobro očišćen, pogotovo ako u prostor dolaze razne osobe, ako je prometan .... Ako je blizu groblja, raskrižja, ako je bilo tuluma ili nekih fešti u stanu, ako je bilo svađa, ako je zgrada ili kuća zidana na starom mjestu, na ostatcima , temeljima druge civlizacije......

U prostoru mogu biti zalutale duše, fragmenti, negativni otisci, razni entiteti, loši duhovi itd.... ili je moguće da osoba sa sobom donese neko loše biće, u prostor, koje je blizu i čeka povoljno vrijeme za njega da se nakaći na osobu... Zato je bitno dobro očistiti prostor, kao i osobe prije energetskih tretmana, iscjeljivanja, meditacije, a posebno prije i poslje, kod inicijacije ili usklađenja, te kod duhovnih iscjeljivanja .... Ima puno načina da se neko biće nakaći na neku osobu,....
Da odmah kažem prava zaposjedanja demona ili zlih duhova su rijetka, ali ih ima, večinom su to neka vrsta zlih duhova ili demona koji se prikaće na osobu i onda je crpe, ometaju, ali osoba i dalje ima svoju volju....
__________________
I offer you peace. I offer you love. I offer you frendship. I see your beauty. I hear your needs. I feel your feelings. My wisdom flows from the higest Source. I salute that Source in you. Let us walk together.
Namaste.
Wiwamus is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.10.2015., 11:17   #51
Prije svega,
Cestitam Viv na prekrasnom objasnjenju, sve je ukomponirano, jasno i tocno.
Volio bih nadodati jos koju stvar iz osobnog iskustva.
Za blagoslov se moze koristiti i mjesavina vode i soli, obicne, kuhinjske.
Mi telemiti je koristimo u svim prociscavanjima.
Pa ako se nađete u situaciji da nemate svetu vodicu, posluzite se ovim.
Dalje, za smirivanje duha, vrlo visoku ucinkovitost ima tamjan.
Evo reci cu jedan od svojih nacina koji koristim. I taj nacin s vremenom uz puno vjezbe poprimi potpuno nove dimenzije.
Poprilicno sam senzitivan i kada osjetim naboje nepozeljnih energija, i inace prije svih radova protjerivanja koristim sljedece.
Pri ulasku u prostoriju u trenutku prelazenja preko vrata kaziprstom desne ruke (ako ste desnjak) prođete preko usana i poluokret, blagi udarac desnom nogom, kao da otresete taj kaziprst IZA SEBE, jednom, mocno, uz glasno izgovaranje "apo pantos kakodiamonos", u jednom dahu, u trenutku tog "otresanja" tocno tako kako pise. Naravno, ako ste u drustvu samo prođete kaziprstom preko usana, stresete iz sebe jednim pokretom i kazete tekst u sebi.
Tekst je na grckom i njime naređujete svim energijama da se trenutno micu od vas.
S vremenom, nakon par mjeseci taj cin dobije novo znacenje.. Osjetite i vi ucinak pa cak i osobe oko vas koje nemaju pojma ni o cemu znaju reci "kao da mi je pala gromada s glave".
Eto jedan mali ali mocan nacin ukoliko se nađete u nekakvoj opasnosti ili sl. Puno pozdrava
93
therion666 is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.10.2015., 12:01   #52
Viv, sad si već puno bliže mom konceptu (kojeg još nemam zaokruženog), i hvala na jasnom objašnjavanju. Therion, hvala na objašnjenju i tehnici. Inače, ja kad završim s meditacijom jako pljesnem dva puta rukama da rastjeram eventualne negativne energije.
muzički tobogan is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.10.2015., 12:22   #53
Quote:
muzički tobogan kaže: Pogledaj post
Viv, sad si već puno bliže mom konceptu (kojeg još nemam zaokruženog), i hvala na jasnom objašnjavanju. Therion, hvala na objašnjenju i tehnici. Inače, ja kad završim s meditacijom jako pljesnem dva puta rukama da rastjeram eventualne negativne energije.
Pokusaj s ovim. Ako nisi bas uspio pohvatat pokret mogu ti snimit video pa poslati. Vrlo vrlo jako i ucinkovito. Preporucio bih da vjezvas nekoliko puta dnevno. I recimo vjezbati zauzimanje bozanskih poza. Harpokrat je ucinkovita poza za umirivanje i zastitu. Evo dok pojedem napisati cu ti u detalj. To i asanu "bog". Asana imas stotine i to je nesto genijalno.
93
therion666 is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.10.2015., 12:58   #54
Dakle,
Harpokrat ti je egipatsko bozanstvo koje je ustvari beba Ra hor Khuit, Horusov brat, po nekim teorijama, Ra hor Khuit i Horus su jedno te isto bozanstvo samo u razlicitim podrucjima no to sada nije bitno.
Harpokrat stoji uspravno, desna noga u iskoraku, stoji na prstima, kraljeznica i glava potpuno uspravljeni, lijeva ruka sa strane tijela opusteno i drzis figu, vizualiziras da drzis ankh kao i sve egipatska bozanstva, desni kaziprst na usnama kao da pokazujes psssst
Inace Harpokrat je znak tisine. Naslikan je kako sise prst kao beba.
Ugl, dok stojis u toj pozi, vizualiziras Harpokratovo tijelo nekih 5 cm oko svog tijela, kao da se nalazis u njegovom tijelu savrseno precizno. Vizualiziras da nogama stojis na glavi krokodila ili lotosovom cvijetu. Harpokrat ti je obucen u plavo zlatnu tuniku koja se kopca preko desnog ramena, kosa mu je duga, svezena u rep, pada preko lijevog ramena crna gusta i prekrasna. I on se nalazi unutar sfere koja je dosta nalik jajetu. Jaje simbolizira majcinu maternicu unutar koje se nalazi potpuno siguran i zasticen.
Ta poza je jako ucinkovita i neophodna. Vec nakon cca 10e minute poze desava se fenomen, upadas u jedan smiraj i zasticenost kakvu je tesko pojmiti. Kako bi sebi olaksao, mozes pustiti neki ambijental i zapaliti nekoliko mirisnih stapica. Nekih 20 30 minuta dnevno vjezbe bi bilo ok.
Ta poza je vrlo ucinkovita za uravnotezenje cijelog bica. Potpuni efekt dobija nakon nekih dva tjedna rada. Ali svaki put ces se osijecati prekrasno nakon vjezbe. Mozes je koristiti svaki put kad osjetis nemir ili prisutnost bilo kakve energije koja ti ne odgovara. Vrlo bitno je dok stojis tako sklopljenih ociju da vizualiziras sve detalje koje sam ti naveo. Pogotovo to jaje u kojem se on nalazi. Da, najbitnije, Harpokrata vizualiziras oko sebe u plavicastoj prozirkastoj boji. I to jaje u kojem se on nalazi je također plavicasto. I vizualiziraj da se cestice u membrani tog jajeta vrte brzinom svijetlosti i svaka negativna misao ili energija upucena tebi se odbija i vraca tamo odkud je poslana.
Eto to bi bila ispravna vrlo mocna vjezba.
Ako sto zapne, pitaj.
93
therion666 is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.10.2015., 13:06   #55
https://m.youtube.com/watch?v=I6Atg1Q2NYE
Evo meni je ova stvar bas sjela uz Harpokrata a ti ako ti ne pase pronađi sebi nesto po svom.
therion666 is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.10.2015., 14:21   #56
Wink

Quote:
muzički tobogan kaže: Pogledaj post
Viv, sad si već puno bliže mom konceptu (kojeg još nemam zaokruženog), i hvala na jasnom objašnjavanju. Therion, hvala na objašnjenju i tehnici. Inače, ja kad završim s meditacijom jako pljesnem dva puta rukama da rastjeram eventualne negativne energije.
Za rastjerivanje vibracijom , zvuka, tu je bolje zvonce koje bi bilo poželjno da ga blagosloviš i posvetiš..... ili da to uradiš sa Bubnjem ili gongom......

U tretmanima koje sam ja radio koristio sam snimke šamanskog bubnja ili gong.... pogotovo ako putuješ daleko ili se nenadano nađeš u situaciji da trebaš reagirati, zato usb - staviš si neke stvari i neka je uz tebe.... a još bolje je ako znaš da ideš onda se možeš i pripremiti.... imaš za nabaviti i mala zvonca, kojima si možeš i sam prilagoditi zvuk...
takva zvonca su mala a ipak imaju zvuk koje je djelotvorniji od pljeskanja rukom
Namaste.
__________________
I offer you peace. I offer you love. I offer you frendship. I see your beauty. I hear your needs. I feel your feelings. My wisdom flows from the higest Source. I salute that Source in you. Let us walk together.
Namaste.
Wiwamus is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.10.2015., 14:34   #57
Bubnjeve ili gong, zvuk, možeš koristiti kod čišćenja prostora i kod meditacija.... E sad najbolji zvuk imaju šamanski bubnjevi, a ti moraš vidjeti koja struja ti više odgovara, ili kako sam rekao, dobro zvonce, sa kojim možeš zvoncati po volji hhehehe.... možeš uzeti i obično pa ga ukrasiti sa svojim simbolima, znakovima , imenom Božanstva sa kojim radiš, kojem se moliš....

E sad ovo što je Therion predložio je isto djelotvorno, ali za baratanje sa takvim stvarima ipak mislim da moraš imati malo iskustva u radu sa mantrama, energijom i imati nekog duhovnog iskustva, imati razvijenu unutarnju duhovnu snagu.... ( BEZ LJUTNJE THERIONE ) Što si snažniji iznutra tim si djelotvorniji, i možeš koristiti snažnije invokacije, zazive i zapovjedi.....

Jedan od močnih alata za rad na sebi su Mantre, koje mnogi zaobilaze u svome radu, a jako su močno oružje i kod dizanja energije ili kada trebaš nešto odraditi sa određenim Božanstvom, dovoljno je da ga pozoveš i izgovoriš kratko mantru par puta i energije se dižu, oni su uz tebe.....
__________________
I offer you peace. I offer you love. I offer you frendship. I see your beauty. I hear your needs. I feel your feelings. My wisdom flows from the higest Source. I salute that Source in you. Let us walk together.
Namaste.
Wiwamus is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.10.2015., 14:48   #58
Duhovnost nije nešto što malo radiš,
Duhovnost je način tvoga života, Otvori se i ako radiš sa nekim tehnikama, dozvoli si da rasteš sa tom tehnikom....i ako si ostvario Majstorstvo u toj tehnici, to nije kraj, to nije plafon...... Radi na razvijanju svoga osobnog samo-majstorstva, ono je veće od majstorstva bilo koje tehnike. Ne zatvaraj se u kalupe , toliko ima stvari sa kojima možeš podiči svoje biće u više dimenzije, otvoriti i aktivirati sve ono što nosiš u sebi, spoznati, dobiti uvide, postati toliko močan, da će ti se i Nebeski Anđeli pokloniti. Zvuči smiješno, znam, ali ....

I sam Isus je ostavio duboko značenje u ovim riječima;

Ono što Ja činim i vi možete činiti, pa čak i više,
naše je Izvorište isto, od iste smo biti,
naša je stvarnost ista a iste su nam mogučnosti
Jedina razlika među nama je ona u razini spoznaje !

A vi sada razmislite o ovim riječima....

Namaste.
__________________
I offer you peace. I offer you love. I offer you frendship. I see your beauty. I hear your needs. I feel your feelings. My wisdom flows from the higest Source. I salute that Source in you. Let us walk together.
Namaste.
Wiwamus is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.10.2015., 14:49   #59
Pa dobro recimo najbrze i najednostavnije umirivanje duha i tijela bi bilo da cita naglas Liber AL vel Legis, prvi dio, poglavlje Nuit. Cita naglas dok se ne smiri.
Po meni mantre su isto odlicne ovisno sto je cilj.
therion666 is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.10.2015., 15:14   #60
Quote:
therion666 kaže: Pogledaj post
Pa dobro recimo najbrze i najednostavnije umirivanje duha i tijela bi bilo da cita naglas Liber AL vel Legis, prvi dio, poglavlje Nuit. Cita naglas dok se ne smiri.
Po meni mantre su isto odlicne ovisno sto je cilj.
je, zavisi od osobe do osobe .....evo recimo imam frenda koji se sa mantrom OM i dubokim disanjem nakon par minuta smiri, dok jedan drugi koristi Gayatri.... kao i recimo za rad na karmi tu su najbolje Planetarne mantre, a u kombinaciji sa Mantrama Božanstvima radiš još potpunije i na karmi i na sebi.....
Ali opet, sve to zavisi od osobe i njenog puta, duhovnosti, onoga što je osvjestila, spoznala itd.... da ne serendam previše hehehehe.
__________________
I offer you peace. I offer you love. I offer you frendship. I see your beauty. I hear your needs. I feel your feelings. My wisdom flows from the higest Source. I salute that Source in you. Let us walk together.
Namaste.
Wiwamus is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 06:05.