Natrag   Forum.hr > Društvo > Usamljena srca

Usamljena srca Lonely Hearts Club Band
Podforumi: Druženje forumaša

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 30.03.2003., 23:31   #41
Quote:
Princeza kaže:
Iskreno, ni ja ne vidim poantu. Imas hrpu pitanja na koja sama dajes i odgovore. Tudji odgovori, ako se ne poklapaju s tvojima, te ne zanimaju.

Iskreno ~ da se takva nekakava poput tebe zbog visegodisnje fiksacije pocne upucavat mom muzu, zavrsila bi raskomadana, sto pod jabukom, a sto u kanalizaciji.
dora is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.03.2003., 23:31   #42
Princeza -Iskreno ~ da se takva nekakava poput tebe zbog visegodisnje fiksacije pocne upucavat mom muzu, zavrsila bi raskomadana, sto pod jabukom, a sto u kanalizaciji.

To i njegova zena misli, pa to njega ne sprijecava da ju vara. Sprijecava li tvog muza?
Galerija_likova is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.03.2003., 23:32   #43
Quote:
Maknula sam se od njega i mislim da mi je to najteza stvar koju sam ucinila u zivotu. Ne zasluzujem li barem malo pohvale?
Bravo.
Sad se samo ne smijes vratiti kod njega ni u kom slucaju. Nije lako, ali jedino na taj nacin mozes napraviti mjesta u svom srcu za nekog novog.
__________________
Teško je pobjeći od gamadi.
lebowski is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.03.2003., 23:33   #44
Quote:
Galerija_likova kaže:
Princeza -Iskreno ~ da se takva nekakava poput tebe zbog visegodisnje fiksacije pocne upucavat mom muzu, zavrsila bi raskomadana, sto pod jabukom, a sto u kanalizaciji.

To i njegova zena misli, pa to njega ne sprijecava da ju vara. Sprijecava li tvog muza?
Do djavola, ovo je jeben odgovor.
__________________
Teško je pobjeći od gamadi.
lebowski is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.03.2003., 23:33   #45
Quote:
Galerija_likova kaže:
Samo pokusavam shvatiti do kada tako, jer i sama shvacam da to nema smisla.
(1) Sve dok ne razvijes svoje samopouzdanje do te mjere da kazes 'ja zasluzujem bolje'.

(2) Sve dok ne postanes dovoljno hrabra da bjezanjem u eventualni seks bez obaveza s nekim bezveznim tipom ne zamijenis aktivnim emocionalnim zivotom. Vidi postove od Leba. Covjek zna o cemu prica.

Pazi ~ sve dok razmisljas o tom tipu ti si u nekom emocionalnom vakuumu, u kojem ti se ne moze nista strasno dogoditi. Sve opcije su na stolu, znas i najbolji i najgori scenarij koji je moguc. Kad izadjes iz tog zatvorenog kruga, ne postoji svijet u kojem je sve tako uredno, slozeno i predvidljivo. Kad se toga prestanes bojati, tu ce biti kraj, tu je odgovor na tvoje pitanje 'do kada tako'.

A to sve ovisi prvenstveno o tebi.
Princeza is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.03.2003., 23:34   #46
Quote:
Galerija_likova kaže:
Princeza -Iskreno ~ da se takva nekakava poput tebe zbog visegodisnje fiksacije pocne upucavat mom muzu, zavrsila bi raskomadana, sto pod jabukom, a sto u kanalizaciji.

To i njegova zena misli, pa to njega ne sprijecava da ju vara. Sprijecava li tvog muza?
Stara, Princezinog muza vjerojatno ne sprecava komadanje ljubavnice da ju vara, nego nest kaj se pozve ljubav, povjerenje, obveza da do kraja zivota bude s njom... itd...
dora is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.03.2003., 23:37   #47
Quote:
dora kaže:
Stara, Princezinog muza vjerojatno ne sprecava komadanje ljubavnice da ju vara, nego nest kaj se pozve ljubav, povjerenje, obveza da do kraja zivota bude s njom... itd...
Nikog ne drze obaveze. Samo ljubav drzi.
__________________
Teško je pobjeći od gamadi.
lebowski is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.03.2003., 23:38   #48
"Da sam jedina - i to znam da nisam, niti se nesto zavaravam. Da je on sebican - ne znam, po cemu sam ja bolja? Ako vara zenu, ne vara ju sam sa sobom, nego s drugim zenama. Po cemu su te zene bolje od njega? I one znaju sto rade. Lopov je onaj tko krade i tko ljestve drzi. Nemam ja tu iluzija. "

Blaise - mislim da se iz ovog gore vidi da nisam osoba previse sklona iluzijama, cak mislim da sam i previse realna, svi mi to govore....

Princeza - sigurno si u pravu kad kazes da to ima veze s mojim niskim samopouzdanjem, ali to ne rjesava pitanje zasto se uvijek vracam njemu, a ne idem od ozenjenog do ozenjenog

Lebowski - ima jos ozenjenih frajera pa me oni ne zanimaju. Da zelim bjezati od stvarnosti mogla bi se zakaciti i na nekog drugog....

A sto se tice njegove zene - ona je od onih koje ja zovem pijavice---jednom je njegov najbolji frend prije njegove zenidb meni (slucajno) rekao------ona je njega uhvatila i nema sanse da ga pusti, pa cak i da on pokusa otici, spremna je na sve da ne ode---
bajdvej - nije imao pojma da se nas dvoje uopce i znamo
Galerija_likova is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.03.2003., 23:39   #49
Quote:
Galerija_likova kaže:
To i njegova zena misli, pa to njega ne sprijecava da ju vara. Sprijecava li tvog muza?
Gle, ima muzeva i muzeva. Moj mene ne vara (sto pouzdano znam) ne zato jer bi mu ljubavnica zavrsila kao vrlo slikovit eksponat na sudskoj medicini, nego zbog little thing called love.

Meni je zao sto si ti toliko emocionalno povrijedjena (brak tvojih roditelja itd) da si ne zelis dozvoliti ljubav, ali tvoja emocionalna invalidnost ti ne dopusta cak ni pokusaje da unistavas tudje obitelji i brakove!

Tvoja destruktivnost je tvoja osobna stvar. Ako se zelis unistiti, samo izvoli, ali ne diraj druge. Ti si kao samoubojica koji nema hrabrosti upucat se u glavu iz pistolja, pa si za pojas zaveze bombu da usput ubije jos par ljudi. Ono, da nije sam.
Princeza is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.03.2003., 23:39   #50
Blago vama ako vas ne bi drzale u braku obaveze. Mene bi dvoje djece i mala placa bile itekakva obaveza i razlog sto ostajem u nezeljenom braku. Svaka vam cast ako mislite da mozete zivjeti od ljubavi i tako hraniti djecu razvedenih roditelja. AHA
Galerija_likova is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.03.2003., 23:40   #51
Quote:
Drito, pretjerano si vulgaran za moj ukus.
Dora, ne moras citati, a jos manje postati, ako ne vidis poantu ovog topica.

Molim vas da budete kulturni.
ma sisaj kitu
kupi forum pa mi seri o vokabularu

hocu ti reci da brijes, jebote ak tak brijes vec 8 godina to je fakin too much, kuzis?
ti sreco prvo moras nac sebe. onda ces skuzit neke stvari.
Drito Konj is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.03.2003., 23:40   #52
Sve dok se ne obracunas s nekim stvarima koje nemaju veze s njim, nego s tobom.
Kako cu ja sad znat je li to zbog tvog obiteljskog zivota doma, tvoje vezanosti za iluziju kako je on "pravi" za tebe ili se bojis onog osjecaja kad si sama sebi odvratna sto si bila takva budala (btw. s tim je koma zivjeti, ali prodje). Ili nesto pedeseto.

Mislim, malo mi je glupo pisat, ako me kuzis. Lako je meni sad srat, lako je biti pametan kad se to dogadja nekom drugom.
Lako je nekom drugom reci da zagrize u govno. I ono - kako se prvo vrijeme sve polako dogadja, za popicdit, a ja bih da sve prodje odmah. Treba to izdrzat. Ali se moze!!!
Blaise is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.03.2003., 23:41   #53
Quote:
Galerija_likova kaže:
Princeza - sigurno si u pravu kad kazes da to ima veze s mojim niskim samopouzdanjem, ali to ne rjesava pitanje zasto se uvijek vracam njemu, a ne idem od ozenjenog do ozenjenog
Jer si se zafiksirala na ovog konkretnog. Sirotog. Koji ti je vec na iks nacina rekao da te nece. Da voli zenu. Da mu je obitelj na prvom mjestu. Koji ti je objasnjavao. Koji ti je crtao. Koji te je tjerao da trcis za njim. Koji te je ponizavao.

Nadalje, zato jer je on sigurna luka. Jer znas sto mozes ocekivati i sto mozes dobiti.

I, na kraju, vjerojatno zato jer si mazohist.
Princeza is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.03.2003., 23:43   #54
Super su mi zene koje vrsinu - mene moj ne vara i nikada ne bi. Bas me zanima u kakvim te osobe brakovima zive. Moju staru moj stari vara. I ona je to registrirala, ali ne zeli priznati. Jedan dan sam ja nesto komentirala, kad nisam mogla vise sutjeti, ali ne samo da me napao stari da zasutim, nego i stara. Jer da sam ja do kraja zavrsila misao ona bi se morala suociti s cinjenicom da ju s 55 godina muz ne zeli, da je debela, stara, glupa, nesposobna brinuti se o sebi, ako ju on izbaci iz (kao njegove) kuce....

Ma nemate pojma koliko ima laznih brakova samo se zene prave da ne vide. Obicno te sto skacu na zadnje noge imaju najvise razloga za razgovor sa sobom i muzem.
Galerija_likova is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.03.2003., 23:44   #55
Quote:
lebowski kaže:
Nikog ne drze obaveze. Samo ljubav drzi.
Ljubav... i jos neke stvari.
dora is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.03.2003., 23:44   #56
Quote:
A sto se tice njegove zene - ona je od onih koje ja zovem pijavice---jednom je njegov najbolji frend prije njegove zenidb meni (slucajno) rekao------ona je njega uhvatila i nema sanse da ga pusti, pa cak i da on pokusa otici, spremna je na sve da ne ode---
bajdvej - nije imao pojma da se nas dvoje uopce i znamo
znas kaj tebi nije jasno?
bez daljnjih analiza, perzvakavanja i sranja.

TI U NJEGOV ZIVOT NE SPADAS! NI FIZICKI NI MENTALNOM PROJEKCIJOM! ZAJEBI SPIKU!
zena, ne zena, ljubavnice, ne ljubavnice.....ne tice te se
i to je jedina istina...
Drito Konj is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.03.2003., 23:50   #57
Quote:
Galerija_likova kaže:
Ma nemate pojma koliko ima laznih brakova samo se zene prave da ne vide. Obicno te sto skacu na zadnje noge imaju najvise razloga za razgovor sa sobom i muzem. [/B]
Kakve veze, molim te, ima s tobom veze cinjenica da muskarci u brakovima imaju ljubavnice?!
dora is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.03.2003., 23:56   #58
Quote:
Galerija_likova kaže:
A sto se tice njegove zene - ona je od onih koje ja zovem pijavice---jednom je njegov najbolji frend prije njegove zenidb meni (slucajno) rekao------ona je njega uhvatila i nema sanse da ga pusti, pa cak i da on pokusa otici, spremna je na sve da ne ode---
Da, i? To znaci da on zivi u braku sa zenom kojoj je stalo do njega. Ako bi ga pustila samo tako, znacilo bi da ga ne voli bas previse. Zovi ju pijavica, zovi ju kako hoces. Ona ga ima, a ne ti. I on je s njom, a ne s tobom. Valjda ima svojih razloga. Koji se tebe ne ticu. Pametnom dosta.
Princeza is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.03.2003., 00:18   #59
Quote:
Galerija_likova kaže:
Meni bi dvoje djece i mala placa bile itekakva obaveza i razlog sto ostajem u nezeljenom braku.
Meni ne.
Tija is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.03.2003., 00:25   #60
Quote:
Galerija_likova kaže:
Ma nemate pojma koliko ima laznih brakova samo se zene prave da ne vide. Obicno te sto skacu na zadnje noge imaju najvise razloga za razgovor sa sobom i muzem.
Naravno da ima. Ima i djece narkomana ciji roditelji ne zele primjetiti da im je dijete na drogama. Pa sta? To ti ne daje nikakvo pravo.
A ti govoris da si realna zato sto spavas samo s jednim ozenjenim muskarcem? Pa mislim, dobar ti je argument. Stvar je itekako jednostavna: Ti se ne znas suociti sa samocom, to je tvoj problem. Osam godina duga laz. Ponasas se kao dijete.
Zajebi i njega i njegovu zenu. Neka oni jedu svoja govna, ne trebas im ti.
Vidis, mozda stvarno na ovom svijetu ne postoji nitko osim njega tko bi ti pasao. Mozes li zivjeti s tim? Tek kad se naviknes na tu cinjenicu, onda se mozes javiti ovdje i napisati da si hrabra. Da zivis pravim zivotom, bez idealiziranja i patetiziranja.
__________________
Teško je pobjeći od gamadi.
lebowski is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 15:19.