Natrag   Forum.hr > Društvo > Usamljena srca

Usamljena srca Lonely Hearts Club Band
Podforumi: Druženje forumaša

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 31.03.2003., 01:23   #61
Quote:
Galerija_likova kaže:
Jedino se pitam -what's in it for me?
Iz ove veze dobivas ispriku, zaklon. Ne moras se upustati u trazenje partnera, ne moras se upustati u izgradnju zajednickog zivota, ne izlazes se eventualnom odbijanju, ne postoji nitko tko bi te mogao napustiti...

Imas odlicnu ispriku: Zaljubljena sam u covjeka kojeg ne mogu imati. Nisam odgovorna za svoju (ne)srecu, nista ne moram. Samo cekam povremeni sastanak s mojim "ljubljenim" i na kraju balade da umrem. Ne mogu nigdje pogrijesiti, jer nisam usla ni u kakav rizik.

To je sto dobijas iz te veze. Sigurnost. Koliko god to nevjerojatno zvucalo.
Shtefitza is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.03.2003., 01:26   #62
Quote:
Galerija_likova kaže:

To i njegova zena misli, pa to njega ne sprijecava da ju vara. Sprijecava li tvog muza?
A i osjecaj nadmoci. Pogledaj tu zenu, suprugu zgodnog i pametnog muskarca kojeg bi zeljele imati horde zena. On je ozenio Zenu, a ja sam tu Zenu pobijedila! Pogledaj me, na vrhu sam svijeta. Bolja sam od Zene.
Shtefitza is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.03.2003., 01:28   #63
Quote:
Galerija_likova kaže:

Princeza - sigurno si u pravu kad kazes da to ima veze s mojim niskim samopouzdanjem, ali to ne rjesava pitanje zasto se uvijek vracam njemu, a ne idem od ozenjenog do ozenjenog
Nije li ovaj sigurna i isprobana lovina?
Shtefitza is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.03.2003., 01:33   #64
Quote:
Galerija_likova kaže:
Super su mi zene koje vrsinu - mene moj ne vara i nikada ne bi. Bas me zanima u kakvim te osobe brakovima zive. Moju staru moj stari vara. I ona je to registrirala, ali ne zeli priznati. Jedan dan sam ja nesto komentirala, kad nisam mogla vise sutjeti, ali ne samo da me napao stari da zasutim, nego i stara. Jer da sam ja do kraja zavrsila misao ona bi se morala suociti s cinjenicom da ju s 55 godina muz ne zeli, da je debela, stara, glupa, nesposobna brinuti se o sebi, ako ju on izbaci iz (kao njegove) kuce....

Ma nemate pojma koliko ima laznih brakova samo se zene prave da ne vide. Obicno te sto skacu na zadnje noge imaju najvise razloga za razgovor sa sobom i muzem.
Evo, sama si odgovorila "what's in it for you". Ne zelis zavrsiti u braku u kojem su zavrsili tvoji roditelji. Na ovaj nacin imas povremenog seksa, a ljubavi se bojis. Bojis se da ako povjerujes jednom muskarcu, da ce ti on proigrati povjerenje kao sto je napravio tvoj otac. Otac jedini, najbolji, najveci i najpametniji muskarac na svijetu. Ako je to on mogao napraviti, napravit ce svaki drugi. Zasto uopce traziti nekoga, kad znamo da ce svaki prevarit.

Tu ti je problem. Mozda mozes poraditi na tome. Nije lako. Bog zna da li ces ga ikad moc rijesit. aKo pocnes radit na tome, ima sanse. Ako zabijas glavu u pijesak i igras igru koju igras, nemas vremena, energije niti prilike izgraditi povjerenje u muski rod.
Shtefitza is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.03.2003., 01:35   #65
A taj tip koji te kara, Galerijo likova, on je isto papak teski...papcina..nema muda podarit svoje srce svojoj zeni nego jebe sa strane ko pickica..bas je i zasluzio takav slucaj za psihijatriju ko ti
Gazda is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.03.2003., 08:02   #66
gazda je lud ko i obično. čim stavi novo pokrivalo za glavu na istu krene s najboljim forama.
ovo se polako pretvara u neku vrst grupne terapije.
tko je sljedeći?
__________________
"And that is the most important topic on earth: peace. What kind of peace do I mean and what kind of a peace do we seek? Not a Pax Americana enforced on the world by American weapons of war. Not the peace of the grave or the security of the slave. I am talking about genuine peace, the kind of peace that makes life on earth worth living, ..."
slafko is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.03.2003., 08:52   #67
Galeriji Likove zelim sve najbolje u daljem zivotu Konkubine sa pjesmom "Tek je dvanaest sati...."

Osam godina, jebote, i da za osam godina ama bas niko ne uleti da je bolji.

Galerijo Likova, mogu te samo zaliti. Nista vise.

I ti se brines kada su mu djeca bolesna, i ti se brines kada on ima problema na poslu, i ti se radujes kada mu se nesto lijepo desi.
I sve tako.

A poslije par grceva misica sto se zovu Orgazam, on ide svojima sa kojima djeli sve u zivotu, samo ne tih par grceva misica.
A ti ostajes sama, i mislis kada ce opet doci da ti podari jos par grceva misica. I tako osam godina.
I prodje ti zivot u trazenju tih par za tebe savrsenih grceva misica. A sta cemo poslije kada mu vise ne bude do toga?

Biti ce ono "Hocu njegovo dijete" ili nesto slicno?
__________________

There is no devil it is only god when he is drunk
ADEX is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.03.2003., 09:34   #68
zajeb
 
Odgovori s citatom
Old 31.03.2003., 09:37   #69
Sto se tice princezinog komentara i toga kako njega zena voli - s moje tocke gledista, ne voli ona njega. Imas zena kojima nije bitno da je bas s tim muskarcem, nego da je udana, da ima djecu i sl. Da li je to Mirko, Slavko, Pavle ili neki treci, totalno je nebitno.

Glupo je to kad si u braku s nekim a kuzis da si toj osobi skoro pa kao stvar. Nisi joj bitan ti, kao ti, nego NETKO. Ali takvi brakovi isto dugo zive, pa valjda i nije nepodnosljivo. Ja ne bih mogla, ali ima ko moze. Sretno im bilo.
 
Odgovori s citatom
Old 31.03.2003., 09:51   #70
srač, srač... kenj, kenj
i to tvrdo
__________________
Kad je čovjek bolestan, njegov ga duh podiže, a ubijen duh tko će podići?
Nastradaus is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.03.2003., 12:01   #71
***

Ostavi ga , ako vec nisi.
Sto bi bilo da se odseli na drugi kontinent? Jednostavno nema ga vise.
Boljet ce, ipak si mu poklonila 8 (!!!!) godina, najljepsih , svoje mladosti, to je valjda i tebi dosta?
Manje ce boljeti nego da on tebe nogira.
Aktiviraj svoj ponos konacno i rijesi ga se, on je samo bradavica na tvojoj ruci.
Spali ju i kreni, kako ti Lebowski mudro pise, dalje i zivi zivot.
Bolje je biti sam nego li u losoj vezi.
Izdrzi. Mozes ti to. Svi to mozemo.
ankada is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.03.2003., 14:46   #72
Quote:
asa kaže:
Sto se tice princezinog komentara i toga kako njega zena voli - s moje tocke gledista, ne voli ona njega. Imas zena kojima nije bitno da je bas s tim muskarcem, nego da je udana, da ima djecu i sl. Da li je to Mirko, Slavko, Pavle ili neki treci, totalno je nebitno.
Mi zapravo nemamo pojma da l' ona njega voli ili ne. Mozemo samo nagadjati. Isto kao i njezine motive da se veze bas za njega. To zna samo ona.
Princeza is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.03.2003., 14:55   #73
Sto se tice onoga da li taj ozenjeni voli svoju zenu. A ste mu onda ljubavnica? Moj prijatelj Robert DeNiro bi rekao: Pa s tim ustima moja zena ljubi moju djecu. Daklem, ona Galerija jamacno bolje pusi. Recite vi trebe sta god hocete, ali to je jak argument. Jedan od najjacih.
__________________
Teško je pobjeći od gamadi.
lebowski is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.03.2003., 16:29   #74
Ne pusim i ne karam, ni ja njega, ni on mene, tako da vas rijesim nedoumica. Napali ste me bezveze, ne shvacajuci uopce poantu ovog topica.

Ja bih najradije da sve to konacno zavrsi i da budem slobodna. Ne mozete shvatiti, jer niste prozivjeli. Jedino sto vas veseli je lazno moralizirati i bacati se kamenjem. Kao da ste vi svi savrseni. Mogu si misliti...

Ja jos uvijek nisam dobila odgovor na pitanje jel ima tko slicno iskustvo i hoce li to, jednom, kad - tad, ipak proci. Valjda hoce. Jedini nacin na koji mislim da ce kod mene je proci je po onoj - klin se klinom izbija. Kad me vec toliko gadite, da bar imate i zasto
Galerija_likova is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.03.2003., 16:32   #75
Stefica - Iz ove veze dobivas ispriku, zaklon. Ne moras se upustati u trazenje partnera, ne moras se upustati u izgradnju zajednickog zivota, ne izlazes se eventualnom odbijanju, ne postoji nitko tko bi te mogao napustiti...

Imas odlicnu ispriku: Zaljubljena sam u covjeka kojeg ne mogu imati. Nisam odgovorna za svoju (ne)srecu, nista ne moram. Samo cekam povremeni sastanak s mojim "ljubljenim" i na kraju balade da umrem. Ne mogu nigdje pogrijesiti, jer nisam usla ni u kakav rizik.

To je sto dobijas iz te veze. Sigurnost. Koliko god to nevjerojatno zvucalo.

U tome mislim da ima istine. Dajem ti dalje zadatak za rjesavanje. On je osoba s kojom bih pristala pokusati. Kaj sad?
Galerija_likova is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.03.2003., 16:35   #76
Quote:
Galerija_likova kaže:
Ne pusim i ne karam, ni ja njega, ni on mene, tako da vas rijesim nedoumica. Napali ste me bezveze, ne shvacajuci uopce poantu ovog topica.
Pa sta onda radis s njim?
Drzite se za ruke i hranite labudove?
Sta je ovo, zona sumraka?
Ja se tebe bojim zeno.
Kidam na lijevo....
__________________
Teško je pobjeći od gamadi.
lebowski is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.03.2003., 16:42   #77
galerijo, dodi k meni, pocisti mi kucu i dozvolim ti da se zaljubis u mene, onda mozes svoju fiksaciju prebacit na mene a ja ti nebum dal nikaj, ni kite nit cemo labudove hranit na mjesecini, zivjet ces za to da mi kucu cistis
i bit ces ne druga violina nego tuba
Drito Konj is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.03.2003., 17:41   #78
Quote:
Galerija_likova kaže:
Dajem ti dalje zadatak za rjesavanje. On je osoba s kojom bih pristala pokusati. Kaj sad?
Jako je sigurno dati ovo obecanje. Jer znas da se nece ispuniti. (Ne govorim ovo sa zluradoscu. S tugom. I nadom da ces se prenuti.)

Ili: Odi k njemu, reci mu to. Da zelis pokusati zajednicki zivot. (Da ne mozes zivjeti paralelno.)

(Ova druga mogucnost je tek toliko da ne budem preveliki cinik. Ali cini mi se da si ovu taktiku probala, nije upalila. Preostaje ti da se povuces, lijecis rane i nakon pola godine, godinu dana izadjes ranjena, ali svoja. Odluku ipak moras donijeti sama, kao sto si do sada donosila odluku da ces se nadati i cekati, u slucaju da se on predomisli. Prvo racionalno zakljuci da se on nece predomisliti, srce ce slijediti razum. Bit ce tesko, ali nisi niti prva niti jedina u toj situaciji.)
Shtefitza is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.03.2003., 19:36   #79
Quote:
Galerija_likova kaže:
On je osoba s kojom bih pristala pokusati. Kaj sad?
Pokusala bi sta? Biti ukrasna vaza u koju ce on povremeno ubacit cvijece? Jer za sada je to sve sto ces biti. A pitanje je hoces li ikada biti nesto drugo.

Ono njegovo "stalo mi je" ne znaci nista. Cak da ti je rekao da se zajebo sto nije tebe ozenio ne znaci nista kad ne zeli nista promjeniti.

A do kada ce to trajati? Pa dokle god ti bude odgovaralo.
Glam is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.03.2003., 22:44   #80
Quote:
Galerija_likova kaže:
Ne pusim i ne karam, ni ja njega, ni on mene, tako da vas rijesim nedoumica.
E jebiga onda.
Gazda is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 03:42.