Natrag   Forum.hr > Društvo > Alternativa > Magija i mistika

Magija i mistika Od parapsihologije do metafizike

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 31.03.2016., 10:27   #1
Zna li neko šta je ovo konkrento i o čemu se radi?

Pozdrav,

par puta sam našao nešto ovome slično na balkonu. Obično nađem ako sam više dana van stana. Pretpostavljam da ga donose ptice ili vrane eventualno.



Da li neko zna o čemu se konkretno radi. Na drugom forumu su mi rekli da se radi o nekoj amajliji za kontrolu zlih duhova, te da nema namjeru bacanja neke crne magije na nekoga, nego da zaštiti vlasnika.

Zna li neko nešto više? Bio bih zahvalan na informacijama.
looster is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.03.2016., 12:56   #2
Quote:
looster kaže: Pogledaj post
Pozdrav,

par puta sam našao nešto ovome slično na balkonu. Obično nađem ako sam više dana van stana. Pretpostavljam da ga donose ptice ili vrane eventualno.



Da li neko zna o čemu se konkretno radi. Na drugom forumu su mi rekli da se radi o nekoj amajliji za kontrolu zlih duhova, te da nema namjeru bacanja neke crne magije na nekoga, nego da zaštiti vlasnika.

Zna li neko nešto više? Bio bih zahvalan na informacijama.
Amajlija sama po sebi ima lošu vibraciju, baci to u vodu. I nije iz dobronamjernih razloga se stvorila kod tebe.
__________________
Kad nekome daš cijenu veću od one koju stvarno ima, on te na kraju proda baš za tu razliku.
only-me is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.03.2016., 13:18   #3
Quote:
looster kaže: Pogledaj post
Da li neko zna o čemu se konkretno radi. Na drugom forumu su mi rekli da se radi o nekoj amajliji za kontrolu zlih duhova, te da nema namjeru bacanja neke crne magije na nekoga, nego da zaštiti vlasnika.
Radi se o "bijeloj" magiji, ta je kao u suprotnosti s "crnom", no ali laž je jer magija je magija i nema boja, tim više što govore da bijelo i crno ustvari uopće ni nisu boje.

Ono što je nelogično jeste to "zašto ljudi uopće i misle da bi ih bilo kakvi predmeti spasili od zlih duhova".
Tko su uopće ljudi koji koji drugim ljudima nzv.dobronamjerno prenose takve predmete, znaš li išta o njima, čime se bave, kakva im je svakodnevica, kakva je situacija kod njih doma, etc. što bi se sve trebao zapitati oko nekog tko ti preporuča bilo što od ovakvog nečeg.

Savjet: baci to pod hitno.
Pravi Život is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.03.2016., 14:14   #4
Bacio sam ja to odmah. Nego me čisto interesuje kakve efekte može imati na mene, tj. šta je svrha bacanja ovakvih i sličnih stvari meni na balkon.
looster is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.03.2016., 17:02   #5
Ma nije ti niko bacio na balkon nego taj neko je prošetao tvojim stanom/kućom a da ti to možda ni neznaš, što reče uzeo si poklon od sebi znanih što neznanih, prijatelja il poznanika, a jesi uzeo?, što da se praviš da nisi, e pa onda kako si uzeo tako samom sebi oduzmi, i ne, nemoj isti "poklon" proslijedit frendovima.
Pravi Život is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.03.2016., 17:31   #6
Nisam shvatio ništa iz tvoga posta?! Niko nije mogao šetati mojim stanom, jer nismo bili u njemu par dana. Ovo se ne dešava prvi put, nego već četvrti. Kako misliš da je neko prošetao mojim stanom a da ne znam? Misliš da je neko provalio?
looster is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.03.2016., 17:36   #7
Hoću reći da se onaj predmet tebi dopada jer da ti se ne dopada ne bi tolko inzistirao.

Evo, sad kad je misterij razrješen, svak na svoju stranu, pozdrav i svako dobro.
Pravi Život is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.04.2016., 06:09   #8
jel to zlatnik?
ako je zlatnik prodaj ga i dobro se s frendovima proveseli na taj racun
WIKY is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 00:02.