Natrag   Forum.hr > Društvo > Život u dvoje > Vjenčanja

Vjenčanja Love and marriage go together like a horse and carriage...

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 09.01.2007., 13:31   #1
Sve za vjenčanje - Istra!

kao sto sam naslov kaze, molim vas za preporuku raznih obrtnika u puli i blizoj okolici
trazi se frizer, sminker, cvjecar i fotograf!
cak ni preporuke za kolace i muziku nisu na odmet!

puno hvala
 
Odgovori s citatom
Old 09.01.2007., 13:50   #2
http://vjencanja.ada.hr/ADAimenikGrad.asp?reg=18

za poludit .. pogledaj ovaj link .. stranice ade ... pa tamo za istarsku županiju možeš naći informacije o tome što ima na tom području .. za preporuke ne znam :-)
Sanja29 is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.01.2007., 13:52   #3
s tim da ti znam da fotograf Art Studio iz Samobora .... fotografira i van zagrebačke županije .... :-)
Sanja29 is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.01.2007., 14:03   #4
Bas sam i ja htjela napisati da se nemoras ogranicavati oko neki stvari na Pulu jer neke usluge mozes pronaci i iz nekih drugih krajeva zemlje i sire...vecina fotografa, bendova i agencija ti radi bez obzira na mjesto odrzavanja zabave i cina vjencanja.
bubamarica is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.01.2007., 14:10   #5
Jupiiii, napokon i da se Pula pojavi ovdje glavom i bradom

bubamarica - slažem se ali su cifre onda

Fotograf - FOTO ZOOM - Giardini jako su dobri
Šminker - Asminka ( jako zadovoljna)
Cvjećar - mala cvjećarnica ispod Bille ( zaboravila sam kako se zovu) - imaju jako lijepo i svježe cvijeće
Torta - delikatese Tina ( bila je mljaaaaac)
Kolači - vrh omladinske ( meni su bili kao domaći)
Haljina - Studio K i Studio M ( u Studio K - sašit će ti sve što ti srce zaželi i nije skupa, Studio M nešto skuplja priznajem - ali tamo možeš naći jako lijep materijal za konfete iz ADA ponude, koje ti i oni mogu složiti)
Puno sreće!
__________________
NG 2012
ema1 is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.03.2009., 20:31   #6
Question

Quote:
ema1 kaže: Pogledaj post
Jupiiii, napokon i da se Pula pojavi ovdje glavom i bradom

bubamarica - slažem se ali su cifre onda

Fotograf - FOTO ZOOM - Giardini jako su dobri
Šminker - Asminka ( jako zadovoljna)
Cvjećar - mala cvjećarnica ispod Bille ( zaboravila sam kako se zovu) - imaju jako lijepo i svježe cvijeće
Torta - delikatese Tina ( bila je mljaaaaac)
Kolači - vrh omladinske ( meni su bili kao domaći)
Haljina - Studio K i Studio M ( u Studio K - sašit će ti sve što ti srce zaželi i nije skupa, Studio M nešto skuplja priznajem - ali tamo možeš naći jako lijep materijal za konfete iz ADA ponude, koje ti i oni mogu složiti)
Puno sreće!
A MUZIKA!!!!!
woodwind is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.01.2007., 14:35   #7
Evo da i ja malo pomognem
Cvijeće, pozivnice, i sl. - FLORA N u Omladinskoj
Fotograf - FOTO KOVAČIĆ - u Zagrebačkoj (mlade cure, super fotke)
Snimatelj - MARKO RAČAN (Artimi)
Šminker - ORIANA (iznad mup-a)
Frizura - MORENA u Flanatiku
Haljina - UNIQUE u Flanatiku i U.K.SIGN
Odijelo - HERUC
Torta - definitivno DELIKATESE TINA
Kolači - IZO (vrh omladinske, to je to šta je i Emica napisala)

Evo možda i ovo pomogne: http://www.vjencanjaistra.com/
Nadam se da smo ti bar malo olakšale...

Kad je svadba, gdje, šta već imaš spremno???
dvolični blizanac is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.01.2007., 14:48   #8
problem je sto je dragi iz pule! ja sa istrom veze nemam
on je rekao zenim se u istri, a ti di hoces! i kako da zena odbije tako primamljivu ponudu?!

svadba je u devetom mjesecu.
agroturizam FF (familija ferlin) u grzinima (ne znam da li je netko cuo za njih).
obred na otvorenom.

vjerujem da cu pozivnice, haljinu, prstenje i sve sto mogu srediti ovdje (okolica zg) tako i napraviti.
hrpa toga se moze dogovoriti bez obzira na mjesto, ali kao sto kaze ema1 strah me cijene... mislim da neke stvari nisu vrijedne tih para

puno hvala na savjetima! jedva cekam da provjerim sve
 
Odgovori s citatom
Old 09.01.2007., 14:55   #9
za poludit ... ako ti je na otvorenom .... hoće li ti svadbena večera biti ispod šatora ..... inače reci ti svom dragome da svadba mora biti u gradu gdje je mlada ... :-)))))))))
Sanja29 is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.01.2007., 14:56   #10
Čuj, znaš i sama da je Art studio možda najbolji za vjenčanja u Hrvatskoj. Ali znaš mu i cijenu.
Ovi fotografi koje smo ti mi napisale možda i duplo jeftiniji, a cijenjeni. Ako hoćeš, ja ti mogu na pm preporučiti i školovanog fotografa...

Za torte i kolače ne dvoji:
Delikatese Tina kod Talijanske škole i Izo na vrhu Omladinske, znati će tvoj dragi gdje je to. Cijena torte u Tini je oko 1000 kn za tortu za 80 osoba čini mi se, a kolače ne znam ali mogu jako brzo saznati ako ti treba.

Samo moraš znati, ovdje su ti cijene svega osim restorana povoljnije nego u Zg, vjeruj mi, sve sam istražila!

I još da te pitam, koliko te košta svadbena večera na tom agroturizmu? Ako nije tajna...
dvolični blizanac is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.01.2007., 15:18   #11
sanja29
ovisno o vremenskoj prognozi inace odgovor je ne, ne bi trebala biti!

probala sam tu foru sa vjencanjem u gradu mlade, ali nije mi upalila!
a i mjesto gdje ce biti svadba se i meni tako svidja (i imaju super klopu, sto nam je oboma bitno!) da nisam mogla previse protestirati....


dvolični blizanac
bit ce super da stvari budu jeftinije (uopce nisam pomisljala na to...)
thanks jos jednom za sve preporuke. sigurna sam da cemo biti i te kako zadovoljni!

za cijenu ti moram priznati da nema pojma.. jako cesto idemo kod njih na veceru tokom ljeta i ljudi su stvarno dragi.
kad sam rekla da zelim obred vani, hodali su samnom 2 i pol sata po okolnim livadama dok nisam nasla savrseno mjesto, 'mlade brajde' mislim da se kaze?, ispod drveta... rekli su da ce i pokositi svu travu za nas!

u svakom slucaju cijena je dio posla koji je dragi obavljao... pitam ga pa javim!
 
Odgovori s citatom
Old 09.01.2007., 15:19   #12
Ajde pitaj, baš me zanima...
dvolični blizanac is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.01.2007., 16:00   #13
za poludit!
Baš mi je drago da ste se odlučili za agroturizam u istri. Koliko sam ja čula prekrasno je. Nama ne odgovara zbog kapaciteta, naime treba nam oko 80 stolica a to je teško smjestiti u bilo koji agroturizam.

Što se tiče frizure, svakako preporučujem salon Santara, uskoro će u sklopu salona biti i studio za masažu i manikuru i solarij pa možeš sve obaviti na jednom mjestu.Dečko ima zlatne ruke. Ja ću haljinu dat šivat kod jedne mlade kreatorice.
cvijeće, Arco Iris ili Decor Verde
Fotograf-foto Kurti, prijateljica je bila jako zadovoljna ili foto
Profesional
blalla is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.01.2007., 09:40   #14
Khm... ako smijem nešto predložiti

Naime i mi smo htjeli vjenčanje na otvorenom pa je baš u tim danima ( isto 9 mj.) pljuštalo danima.
Predlažem - mogućnost "skrovišta" za svaki slučaj.
Šator ili nešto slično.... čisto da vas ne iznenadi. Ne kažem da će i ove godine biti isto, ali ono bolje biti spreman
__________________
NG 2012
ema1 is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.02.2007., 10:16   #15
i ja se zenim... :-)

Da napokon da netko potakne temu vjencanja u Istri / Puli ..... hehe
meni je vjencanje u 10 mjesecu og. pa vas molim za savijete sala bandova itd...
cula sam da su za video odlicna ekipa "studio brzak" - Porec ili Umag - a za fotografiju "Foto Edi" ili foto "Festival" - Labin. A za salu cu pokusat dobit Lim fjord, a da za band sam cula da je dobra ekipa " Duo Domižana ".... pomozite malo savijetima... hvala i pusa svima..
lordana is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.02.2007., 13:00   #16
Quote:
lordana kaže: Pogledaj post
Da napokon da netko potakne temu vjencanja u Istri / Puli ..... hehe
meni je vjencanje u 10 mjesecu og. pa vas molim za savijete sala bandova itd...
cula sam da su za video odlicna ekipa "studio brzak" - Porec ili Umag - a za fotografiju "Foto Edi" ili foto "Festival" - Labin. A za salu cu pokusat dobit Lim fjord, a da za band sam cula da je dobra ekipa " Duo Domižana ".... pomozite malo savijetima... hvala i pusa svima..
Duo Domižana su ti ok, sviraju preko ljeta u Rovinju (vjerojatno i u drugim gradovima Istre). Jako su zanimljivi, uvijek neke bombe nabacuju, moji obavezno sjedaju na terase di oni sviraju ... ali ovisi kakav stil glazbe volis. Najbolje ih je pitati prvo za repertoar, a ako imaju negdje svirku, odi pa poslusaj, o kome se god radilo! Moj dragi i ja smo uzeli snimke nekih bandova na ''Sajmu vjencanja'', ali mogu ti reci da smo se jako jako razocarali (moj dragi je muzicar) jer neki koji se naprave odlicnu reklamu, nemaju pojma o svirci!
siatchiza is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.02.2007., 13:46   #17
Quote:
lordana kaže: Pogledaj post
Da napokon da netko potakne temu vjencanja u Istri / Puli ..... hehe
meni je vjencanje u 10 mjesecu og. pa vas molim za savijete sala bandova itd...
cula sam da su za video odlicna ekipa "studio brzak" - Porec ili Umag - a za fotografiju "Foto Edi" ili foto "Festival" - Labin. A za salu cu pokusat dobit Lim fjord, a da za band sam cula da je dobra ekipa " Duo Domižana ".... pomozite malo savijetima... hvala i pusa svima..
Ja sam vidjela puno albuma kod Foto Edija i meni se sviđaju.Nisam još sigurna dal čemo ih mi uzeti jer je moj dragi zapeo za Foto flash iz Rijeke.Inače kod Edija veliki kožni album sa brdo slika razl.vel. dođe oko 6-7000 kn.Iako je to sve relativno.Može biti i puno više i manje.
maaalaaa is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.02.2007., 10:53   #18
PHP Code:
Ja sam vidjela puno albuma kod Foto Edija i meni se sviđaju.Nisam još sigurna dal čemo ih mi uzeti jer je moj dragi zapeo za Foto flash iz Rijeke.Inače kod Edija veliki kožni album sa brdo slika razl.veldođe oko 6-7000 kn.Iako je to sve relativno.Može biti i puno više i manje
Hvala svima na savjetima, luda sa, s tom organizacijom... Za foto cu ipak Foto Edi uzet, dragi se slozio bez obzira na cifru, ali neznam od snimatelja, date mi nekoliko imena studia .....
Za band-ove jos neznam, otici cu poslusat nekoliko njih i dobit jos po koji CD s njihovim repertoarom...
lordana is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.02.2007., 11:14   #19
Za cvijeće sam čula da je odlična cvječarna Flora N u Puli...
Aviss is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.02.2007., 12:37   #20
hej Pula, evo i ja se udajem u Puli u 9.mjesecu,iako živim u Zg odkud mi je dečkoi rekla sam mu da čin vjenčanja mora biti od kud je mlada ,..... restoran je Villa Letan ,..... ali ne znam šta da radim sa bandom, na svim mogućim topicima sam dala molbu za pomoć no međutim nitko ne želi odgovoriti.....
frizuru mi radi "zlatni dečko iz Santare" , moj dugogodišnji frizer i prijatelj i jedini kojem se po pitanju kose dam u ruke....
ivor6 is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 15:04.