Natrag   Forum.hr > Informatička tehnologija > Mobilna tehnologija > Android mobiteli

Android mobiteli Mobiteli pokretani Android OS-om

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 09.06.2011., 23:25   #1
Samsung Kies- pitanja, problemi...

imam instaliran samsung kies jer mi treba za prebacivanje glazbe/slika...na mobitel...dok ne pokrenem samsung kies uopće mi se mobitel ne očitava na kompu...kad se pokrene (kies) onda se pojavi mass storage u my computeru...e sad...sve ja mogu prebacivat al samsung kies se freeza i nemogu ništ s njim...i moram ga gasit preko task managera...pa me zanima dal netko ima problema s tim (iako ovo meni nije problem jer mogu prebacivat)...
Warpig is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.06.2011., 23:36   #2
Jel imas zadnju verziju Kiesa? -ako nemas, probaj downloadati najnoviju, mozda pomogne...
__________________
...Try it, than talk about it...
Juventino85 is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.06.2011., 00:06   #3
izgleda da je bilo do toga...makar piše da je ova verzija izašla 13.5. a ja sam skinuo sa samsungove stranice 25.5
Warpig is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.06.2011., 08:46   #4
za prebacivanje multimedije odi na mass storage, a ne KIES
cickova is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.06.2011., 00:24   #5
Samsung Kies problem

Imam Samsung Galaxy mini,instalirao sam sad Samsung Kies, spojim mob preko usba,namjestim u postavkama za usb i nista se nedogađa,niti Kies ocitava mob nit mogu išta prenosit.Kako da onda prenesem datoteke samo preko copy paste,pls help.
El_patron is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.06.2011., 11:23   #6
U Settingsu odi na mreže, i pod USB odaberi: Pitaj pri spajanju. Kad spojih mob odaberi Pohrana podataka i pojavit ce ti se ko Removable disk
cickova is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.06.2011., 16:40   #7
E ovako, pokrenuo sam kies, i spojio mob, i onda mi je izbacio da je nasao novi firmvare i ja kliknuio da moze, i on je skidao to nesto, i sad mi se na mobu pojavila ona ikonica, tj zeleni znak, pise downloading... Do not turn off Target, a na kompu mi se pojavio neki mali prozor i pise 0%, i stoji tako vec pola sata kaj sad ???
goranbm is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.08.2011., 17:35   #8
Imam galaxy s2 i pred par dana sam preko Kiesa instalirao noviu firmware i...od tada svaki put kada spojim mob na komp u Kiesu mi piše da nije do kraja stavljen novi firmware (a je). Nikako to nisam mogao maknuti pa sam deinstalirao Kies i one usb drivere za samsung i reinstalirao sve ponovo. E, sada više uopće ne mogu spojiti mob : Kies ga ne prepoznaje.
Šta da radim?
baja_do_jaja is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.10.2011., 16:50   #9
Pozdrav,imam Samsung Nexus S,i instalirao sam Kies i pokrenem ga i neće mi uopće prepoznat mobitel,da li je imao tko sličan problem,jel zna tko kako da riješim to?Unaprijed hvala!
__________________
Barcelona i 7 patuljaka... :)
Figo_zg is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.10.2011., 21:38   #10
Nije li Samsung Nexus S zapravo - Google Nexus S? I samim time nema veze s Kiesom?
__________________
"I nek' se zna da su mi ostala samo dva komada!" (by Koralica)
R1982 is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.10.2011., 21:44   #11
Quote:
Figo_zg kaže: Pogledaj post
Pozdrav,imam Samsung Nexus S,i instalirao sam Kies i pokrenem ga i neće mi uopće prepoznat mobitel,da li je imao tko sličan problem,jel zna tko kako da riješim to?Unaprijed hvala!
Pogledaj u usb postavkama je li namjšteno povezivanje sa Kiesom
__________________
www.svijet-androida.com
king34 is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.10.2011., 13:02   #12
Quote:
R1982 kaže: Pogledaj post
Nije li Samsung Nexus S zapravo - Google Nexus S? I samim time nema veze s Kiesom?
Yep, Samsung Google Nexus (pogonjeni Android OS-om)
sanjinko is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.12.2011., 02:32   #13
Pozdrav!!Trebala bi mi pomoc..Imam SGS2 i imam problem..Ne razumijem se nesto previse u tehnologiju niti androide i slicno,ali zelio bi racunalo povezat s mobitelom preko Kiesa..Znam da svi pljuju po tom Kiesu, ali to je jedini nacin na koji mogu upgradat svoj mob..trenutno je na verziji 2.3.3. Znam da za muziku,slike i slicno se mogu spajat bez Kiesa,ali za ovo mi je potreban jer kada kliknem na mobitelu da mi nadje nadogradnju-nula bodova...
Citao sam po forumima kaj ljudi pricaju o tome i nazalost nista nisam shvatio i pocinjem gubiti zivce s tim reterdiranim Kiesom.
Pa moze li mi itko objasniti na koji da nacin spojim Kies i mob Onak laganini u detalje,kao da objasnjavate djetetu od 10 godina D
Unaprijed zahvaljujem
FORZA986 is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.12.2011., 17:15   #14
To je jedan od načina za upgrade

Ako ti nema nadogradnje - 0 bodova, čekaj dok se ne pojavi.
__________________
"I nek' se zna da su mi ostala samo dva komada!" (by Koralica)
R1982 is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.12.2011., 21:46   #15
koristim Samsung Galaxy S+ (OS Gingerbread 2.3.5)cca tjedan dana, nakon prve instalacije Kies-a telefon se preko USBa spojio bez problema...pa sam prebacio kontakte. Iz određenih razloga sam morao drugo jutro povratiti mob na tvorničke postavke i od tada Kies uopće ne želi komunicirati s mobitelom...ni wlanom, BT na notebooku nemam, ni preko kabla. Na sreću, nisam trebao raditi nekakav spektakl (tipa upgrade firmwarea), nego samo prebaciti neke pjesme, slike i naravno kontakte...bez problema sam uspio s aplikacijom nevezanom uz Samsung, MobileGo se zove...instalira se i na komp i na mob kao aplikacija, te se spoji na komp preko wlana bez problema i sve se preseli bez ikakve muke...nakon toga, Kies je maknut s mog kompa najvjerojatnije vječno...
mmcvz is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.01.2012., 12:10   #16
Instaliro sam Samsung Kies na komp ali ne mogu ga otvorit. .. Svaki put mi pise greska: Kies has stopped working. Na kompu imam Vistu... Ne znam u cemu je peoblem... Jel mozda neko vec imao takav problem i kako ste ga rijesili???
Flybike is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.01.2012., 15:19   #17
Skini najnoviji Kies i probaj opet.
__________________
"I nek' se zna da su mi ostala samo dva komada!" (by Koralica)
R1982 is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.03.2012., 17:58   #18
Samsung Kies

Evo probao sam nesto naci o tom programu ali nista,pa ovako trazim pomoc,
evo o cemu se radi,skinuo sam najnoviji doticni program sve uredno instalirao,kad ga pokrenem trazi da se azurira iako je najnoviji,uredu pustim da se azurira dodje do 92% i jednostavno se iskljuci i nisa,ponovo pokrenem program i opet trazi azuriranje i opet sve otpocetka,a ako iskljucim azuriranje uredno prepozna mobitel,ali tamo gdje treba pokazati za azuriranje mobitela pise da moram prvo azurirati program i opet sve ispocetka eto problema i sto sada napraviti?
Brzi3 is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.04.2012., 23:10   #19
Imam jedan problem. Kada zelim povezati mobitel sa racunalom pomocu Kies-a, pojavi mi se ovo. Pomoc?
Silence. is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.06.2012., 18:04   #20
Ja imam problem,kad spojim samsung galaxy s plus na komp preko usb-a,prvo sto mi pokaze je da upravljacki uredjaj nije ispravno instaliran,stoga ne mogu ni pokrenuti kies,a kad sam instalirao taj uredjaj,nisam mogao pronaci kies na kompu,dok je prije sve bilo normalno,doduse,prije sam imao vistu sad imam 7cu...
teso is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 02:41.