Natrag   Forum.hr > Sport > Nogomet > Navijači

Pogledaj rezultate ankete: Koliko ste utakmica svojih voljenih stranih klubova posjetili?
Niti jednu, ali budem! 72 57.60%
1 16 12.80%
2 5 4.00%
3 4 3.20%
4 1 0.80%
5 i više 27 21.60%
Glasovatelji: 125. Ne možete glasovati u ovoj anketi

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 02.04.2009., 00:15   #1321
Quote:
native kaže: Pogledaj post
sve stoji samo se opravdavaš kako je Roma "mali" klub pa si zato ti drugačiji od "ostalih" naših "stranaca" ovdje, a to sigurno nije istina, Roma je i te kakav brand, hoćeš po navijačima, povijesti, gradu,...

Joj prijatelju, a čemu moraš biti sitničav?


Da se razumijemo, za mene je Roma najveći klub... i meni nije nikakva namjera biti drugačiji od 'ostalih stranaca', niti mi je namjera folirati... bez dlake na jeziku, ali pola ljudi ovdje navija za neki strani klub iz fore, iz đira, ne znaju godinu osnutka, povijest i slične važne stvari o tom istom klubu, a kamoli da su ga gledali ili planirali gledati uživo... ja za sebe tvrdim da nije tako, ja svaku svoju ušteđevinu gledam kao priliku da odem pogledati Romu uživo... uostalom, za dva mjeseca ću ti postati slike sa San Sira, gdje će Roma, nadam se, u posljednji tren uhvatiti LP...


Roma je, ruku na srce, mala... uvjetno rečeno, naravno... najveći ne gube 1:7 u Ligi prvaka, najveći ne primaju 45 golova u 29 kola, najveći prolaze ovogodišnji Arsenal ko' iz pi***... Roma to ne čini, no ponavljam, za mene je svejedno iznad svih... i njen ću dres s ponosom obući makar sljedeće sezone na Old Traffordu izgubili 1:14...


Uostalom, 'tu sei nata grande' u mom sigu znači 'ti si rođena velika'...
asr crew is offline  
Old 02.04.2009., 00:19   #1322
svaka čast tebi na žrtvi za jedan udaljeni klub, ima tu romantičarskih elemenata, meni malo čudnih, al ne vjeruje srce pameti, al opet bez obzira na rezultate taj klub predstavlja jednu veliku tradiciju i povijest kao rijetko koji, ak si zaboravio, pogledaj grb
sve je uvijek u jednu ruku neki đir, tebi su to očito ovi dečki iz grba s početka priče
native is offline  
Old 02.04.2009., 00:23   #1323
Quote:
native kaže: Pogledaj post
svaka čast tebi na žrtvi za jedan udaljeni klub, ima tu romantičarskih elemenata, meni malo čudnih, al ne vjeruje srce pameti, al opet bez obzira na rezultate taj klub predstavlja jednu veliku tradiciju i povijest kao rijetko koji, ak si zaboravio, pogledaj grb
sve je uvijek u jednu ruku neki đir, tebi su to očito ovi dečki iz grba s početka priče

Ima, naravno da ima...


Upravo radi toga meni to nije đir... i svjestan sam ja Romine tradicije i povijesti, ali pogledaj npr. topic Serie A, tamo je upravo neki juventin Romu prozvao 'provincijskim klubom'... o tome ti pričam, o mišljenju drugih, iliti bolje, mnogih...
asr crew is offline  
Old 02.04.2009., 00:36   #1324
ASR, zadovoljan sam odgovorom Zanimalo me čisto zbog one riječi "izabrao", pa eto.. Delvecchio bi to reka: "Dogodila se ljubav"

I nisam ja od onih koji tome sude.. Čak se divim tome kako netko može izdvojiti toliko novaca i vremena za neki klub iz donje nigdjezemske.. Ali i nije baš da razumin to, ali dobro, nismo svi isti
Playlife_ is offline  
Old 02.04.2009., 02:12   #1325
Svatko tko navija za neki strani klub navija za strani klub koji je koliko toliko (bio) uspjesan. Da nije, ne bi nitko prakticki niti cuo za njega (osim ako je u pitanju Milwall, a to je opet specifican slucaj). Nazvati Romu peovincijskim klubom je malo veci stupanj ignorancije. Nije da volim Romu (zapravo su mi antipaticni), ali svaka im cast.

Zaista cu se iznenaditi kad upoznam nekoga tko navija recimo za Wigan, Nantes ili Numanciu.
__________________
Makefile not war !
Bjesomar_ is offline  
Old 02.04.2009., 13:34   #1326
"Neuspješne" iznimke su redovito Milwall, West Ham, St.Pauli, Rayo Vallecano, Livorno klubovi koji imaju manje više "kultni" status, bilo zbog političkog opredjeljenja, huliganstva, medija...
__________________
inspiracija
Kid A is offline  
Old 02.04.2009., 13:44   #1327
Quote:
croatia_hools kaže: Pogledaj post
kako moze rangers bit hrvatskiji klub kad su protestanti ili sta vec a celtic su kršćani----razmišljaj malo


sve si reka.
__________________
inspiracija
Kid A is offline  
Old 02.04.2009., 17:20   #1328
Rangers su pripadnici paganskih religija i jedu buniku
__________________
Makefile not war !
Bjesomar_ is offline  
Old 07.10.2009., 23:51   #1329
SS Lazio
 
Old 08.10.2009., 00:03   #1330
Real Madrid
SS Lazio


Sevillu simpatiziram
OzzyTheMan is offline  
Old 08.10.2009., 00:24   #1331
http://i302.photobucket.com/albums/n...der-bremen.jpg

rosi is offline  
Zatvorena tema



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 18:51.