Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Automobili > Autoplin

Autoplin Kuhari, bombaši, luđaci i ubojice

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 06.02.2008., 08:24   #81
Da, to je sad više nego očito da je to samo Opelov problem. Kako brzo stvari isplivaju na površinu. Kad sam kupovao auto svi su me uvjeravali da je astra idealna za plin, ali sad vidim da je daleko od toga. Rečeno je da kod opela 1.6 nema nikakvih problema, samo kod 1.4. Isto tako rekli su u Opelu, a i Tim-u, a i svugdje drugdje da nema kod opela problema sa VSR-om. Ali danas vidimo da nije tako. Očito je da postoji nedostatak iskustva u našim krajevima oko problema u eksploataciji vozila sa LPG-om. Tko zna što nas još čeka za koji mjesec kad riješimo problem dizni i VSR-a.
__________________
Život je okrutan, a okus trajeeeeeeeee!!!
stam is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.02.2008., 08:54   #82
Quote:
Beco kaže: Pogledaj post
Ja mislim da glavni problem u tome što se zaštopavanje injektora dešava samo na Opel vozilima-rijetko da se netko javi da su mu se zaštopali injektori na nekoj drugoj marki vozila-a kada se to i desi nije na 3000 ili 5000 km od vožnje na plin nego 60000 ili više.
Tako da za zaštopavanje nije kriv benzin nego Opelovi injektori.
Potpuno krivo kolega. Opel koristi injektore ko i svaki drugi. U svijetu postoji možda 3-4 firme koje rade injektore za SVE auto kuće.
Problem je negdje drugdje - u njihovom položaju. Kad si čuo da motor sa SPI-om ima problema sa injektorom? Nikad ili skoro nikad. Iz čistog razloga jer je daleko od glave motora, manje se grije i ima veću rupu.

Kod opelovih Twinport motora su injektori praktički u glavi (jer moraju "pucat" u jedan usisni kanal prije ventila - drugi se po potebi zatvara klapnom - Twinport) i to je najgore moguće mjesto (temperatura) ako ostanu bez benzina koji ih hladi - dakle nije kriv Opelov izbor injektora neko konstrukcija glave tih motora koja i nije najpogodnija za ugradnju plina - il bi se trebalo kemijat ko sa FSI ili JTS motorima - da injektori rade svako 4. ubrizgavanje ili 10% ili kako već rješavaju problem kod DI motora.
CDRW is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.02.2008., 09:52   #83
Quote:
stam kaže: Pogledaj post
...
Očito je da postoji nedostatak iskustva u našim krajevima oko problema u eksploataciji vozila sa LPG-om. Tko zna što nas još čeka za koji mjesec kad riješimo problem dizni i VSR-a.
Prije bi se reklo znanja. A sreća je da nema velikih iskustava s posljedicama VSR-a. Jer onaj koji to iskusi, obično je financijski ubediran.

Za tvoju utjehu (i ne samo tvoju), ne čeka nas ništa od mogućih novih nuspojava plinskog pogona. Sve smo rasvijetlili i prevenirali. I upute dali da sve krene dobro od samog početka.

I tko se toga pridržava, za očekivati je s veliom sigurnošću da će imati jeftinu i bezbrižnu vožnju uz osjećaj zadovoljstva dobrom odlukom.
Wesper is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.02.2008., 10:02   #84
Quote:
CDRW kaže: Pogledaj post
Potpuno krivo kolega. Opel koristi injektore ko i svaki drugi. U svijetu postoji možda 3-4 firme koje rade injektore za SVE auto kuće.
Problem je negdje drugdje - u njihovom položaju. Kad si čuo da motor sa SPI-om ima problema sa injektorom? Nikad ili skoro nikad. Iz čistog razloga jer je daleko od glave motora, manje se grije i ima veću rupu.

Kod opelovih Twinport motora su injektori praktički u glavi (jer moraju "pucat" u jedan usisni kanal prije ventila - drugi se po potebi zatvara klapnom - Twinport) i to je najgore moguće mjesto (temperatura) ako ostanu bez benzina koji ih hladi - dakle nije kriv Opelov izbor injektora neko konstrukcija glave tih motora koja i nije najpogodnija za ugradnju plina - il bi se trebalo kemijat ko sa FSI ili JTS motorima - da injektori rade svako 4. ubrizgavanje ili 10% ili kako već rješavaju problem kod DI motora.
Ti spadaš u onu kategoriju za koju se kaže "pij malo pij dobro". Malo kažeš ali svaka ti je na mjestu.

Ne mogu ništa reći iz osobnih iskustava ali pričali su mi ljudi koji imaju Opele sa prethodnim serijama motora (prije pojave Twinport-a) da su im se injektori realtivno brzo zaštopavali (5-6.000 km) i da je jedino kvalitetno riješenje ultrazvučno čišćenje.
A primjerice na drugim autima, kad se malo osjeti nemiran rad, uglavno se problem riješi s nekim jačim (koncentriranijim) injector cleaning aditivom (npr. TEC2000, STP, LiquiMoly, FL i sl.).

E sad, jel su to samo priče, pojedinačni slučajevi ili ima tu istine, ne mogu reći.
Možda ti možeš pojasniti da li uopće ima razloga za takvo što s obzirom na konstrukcijska rješenja kod Opela (a i nekih drugih modela različitih proizvođača).
Wesper is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.02.2008., 08:23   #85
Quote:
CDRW kaže: Pogledaj post
Potpuno krivo kolega. Opel koristi injektore ko i svaki drugi. U svijetu postoji možda 3-4 firme koje rade injektore za SVE auto kuće.
Problem je negdje drugdje - u njihovom položaju. Kad si čuo da motor sa SPI-om ima problema sa injektorom? Nikad ili skoro nikad. Iz čistog razloga jer je daleko od glave motora, manje se grije i ima veću rupu.

Kod opelovih Twinport motora su injektori praktički u glavi (jer moraju "pucat" u jedan usisni kanal prije ventila - drugi se po potebi zatvara klapnom - Twinport) i to je najgore moguće mjesto (temperatura) ako ostanu bez benzina koji ih hladi - dakle nije kriv Opelov izbor injektora neko konstrukcija glave tih motora koja i nije najpogodnija za ugradnju plina - il bi se trebalo kemijat ko sa FSI ili JTS motorima - da injektori rade svako 4. ubrizgavanje ili 10% ili kako već rješavaju problem kod DI motora.

Tu se slažem sa tobom. Zar se stvarno to ne može riješit na sličan način kao kod FSI-a. Prokleti twinport.
__________________
Život je okrutan, a okus trajeeeeeeeee!!!
stam is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.02.2008., 22:32   #86
Quote:
stam kaže: Pogledaj post
Tu se slažem sa tobom. Zar se stvarno to ne može riješit na sličan način kao kod FSI-a. Prokleti twinport.
Pošto mene direktno pitaš evo pokušati ću odgovoriti.Točno pokazivanje kod Landirnzo plovka uveliko ovisi o jednom malom "federu" koji se nalazi sa unutrašnje strane plovka.Plovak svojom šipkom upire u drugu L šipku na kojoj je unutrašnji magnet.Kako se razina plina u boci diže tako plovak potiskuje L šipku na kojoj je unutrašnji magnet.Magnetne silnice tada djeluju na vanjski magnet koji je na samoj igli pokazivača a onda otklon tog magneta na igli impulsira na elektroniku koja pali ili gasi diode na prekidaču u kabini.E sad onaj mali "feder" odigrava svoju ulogu.Pošto se okretanje unutrašnjeg magneta vrši prisilnim pritiskom na L osovinu od strane plovka samo kada se plovak diže (kada se plinom puni tank) događa se to da če puni tank uvijek pokazati točno.Ali kada se plin troši i plovak pada sa razinom plina u boci onaj mali "feder"ima zadatak da L osovinu vraća prema nuli iliti rezervi a preslab je da to ostvari jer se oko unutrašnjeg magneta nalovilo čeličnog otpada iz boce i magnet izgleda kao jež i teško se vrti u svom ležištu.
Ne treba očajavati zbog toga već imati živaca da se to sredi i to na način da se boca isprazni od plina, demontira plovak, očisti smeće koje blokira magnet (ako je potrebno i sam "feder" malo nategnuti da bude jači) i to je sve.


Što se problema sa ventilima i dosjedima tiče kod Opela tih problema nema ali ima problema sa benzinskim injektorima.CDRW ti je lijepo objasnio i zašto.Pošto je Opel želio izbječi takove reklamacije kod vozila pregrađenih na plin u suradnji sa Tunap i Landirenzo-m razvili su aditive koji uveliko održavaju sve to u dobroj kondiciji i naravno daju i garanciju na sve to ali pod određenim uvjetima eksploatacije.Ja neke od vas na forumu nikako da razumijem.Htjeli bi da vam auto funkcionira na plin i benzin besprijekorno ali ne želite prihvatiti uvjete pod kojima se garancija i ostvaruje.Po meni ništa nije skupo i komplicirano ako je vezano uz garanciju.Dok smo koristili FL sami smo davali garancije kao uvoznici plinskog sustava.Proizvođač FL-a nije davao nikakve garancije na taj sustav već se sve svaljivalo na plinski sustav koji se ugradio u neko vozilo (iako znamo da FL nije dio plinskog sustava) a ono bi recimo imalo problem izgorenih ventila i dosjeda.Volio bih čuti generalnog uvoznika za FL dali daje bilo kakova jamstva na sistem pa bio to on i najnoviji o kojem je već bilo govora i koji bi koštao oko 1000 kn sa montažom pošto je kompliciranije ga ugraditi.Sada kad se umjesto FL-a stavljaju Tunap aditivi i daju garancije na to mnogi špekuliraju oko toga bez valjanih razloga.Nije mi jasno što je cilj svega, pouzdanost plinskog pogona ili čim jeftinija ugradnja plina a onda kada nastanu problemi pljuvat čemo po svemu i svačemu samo da bi opravdali svoju odluku o takvoj ugradnji.
miroslav k is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.02.2008., 23:20   #87
Da se i ja malo uključim. Prije dvije godine ugradio sam Landirenzo u svoju kiu clarus 1.8. karavan, naravno u ovlaštenom servisu za kiu i landirenzo. Niti jednom riječju nisam bio upozoren na potrebu korištenja ikakvih aditiva za benzin niti za plin. Poštelavanje plina sam u tom vremenu radio preko 20 puta, mijenjao sam bobinu, 3 puta sam čistio injektore (cijena 800kn!?), u početku mi je plastična kutija filtera zraka eksplodirala, nakon toga sam mijenjao 2 puta i gumeno crijevo (komplet s plastičnim kutijama košta 1200kn), u servisu su mi omotali onu srebrnu traku, a vlasnik servisa mi je rekao da jedna mušterija tako vozi već 2 godine bez problema, na pokazivač više uopće i ne gledam jer nikad ne pokazuje točno,... Napravio sam u tom vremenu cca 55 000km i nahodao se po servisima više nego s protekla tri auta i cca 650 000 prijeđenih kilometara! Naravno da sam popizdio i kupio audija A6 karavan 2.5TDI. Vozim se skuplje jedino ako gledamo samo na cijenu goriva, ali kad složimo sve ostale troškove, živciranje, vrijeme provedeno u servisima,... Sramotno je da ste u stanju zarađivati na takav način (čast izuzecima!)!!! Napominjem ponovno da sam sve radio u ovlaštenom servisu! Jasno mi je da nije problem samo u Landirenzu, ali nije normalno da se ovakve stvari događaju u servisima koji su morali proći nekakvu edukaciju i zaraditi certifikate za ugradnju i održavanje! Svaki put prije odlaska na ljetovanje sam se morao raspitivati gdje ima kakav servis tamo kud idem! E da, potrošnja se kretala između 11 litara po otvorenoj cesti i 14 litara po gradu (za razliku od benzina 7.5-10 litara)!!! To je onih vaših 10-15% razlike u potrošnji!
Kiu sam ostavio svojoj ženi, koja ga uglavnom vozi na benzin po gradu, a mislim da bi bilo zgodno pokloniti auto punici, onako iz osvete, skupa s preporukama za servisiranje!!!
Sunce ćaćino is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.02.2008., 23:40   #88
Quote:
Sunce ćaćino kaže: Pogledaj post
Kiu sam ostavio svojoj ženi, koja ga uglavnom vozi na benzin po gradu, a mislim da bi bilo zgodno pokloniti auto punici, onako iz osvete, skupa s preporukama za servisiranje!!!
Ako se odlučite prodati Kiu, javi, baš tražim Clarus karavan.
Nick Fallin is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.02.2008., 10:16   #89
Quote:
Sunce ćaćino kaže: Pogledaj post
Da se i ja malo uključim. Prije dvije godine ugradio sam Landirenzo u svoju kiu clarus 1.8. karavan....
po opisima, rekao bih da ti je ugrađen LCS sistem. onaj zloglasni, koji radi detonacije, trga kućišta filtera i gasi motore

napravili su ti ćušpajz.
postoji mogućnost da za taj auto nije plin, ali to su u servisu trebali znati i trebali su ti reći.
isto tako, tkogod da je ugrađival plin u taj auto, napravil je sranje, a ne posao.
sve i da su nešto pogriješili, trebali su to kasnije urediti tako da se auto može voziti na plin.

i nemoj se dat zavarat sa pričama o lošem autu.
na mojeg je ugrađen plin na 140 000 km, sad vrti veselih 210 000 i nije radil kak treba dokad ga nije u ruke uzel pravi majstor.
da se pohvalim: još malo pa puna godina dana kak je tidala složil plin na autu, radi savršeno i bez detonacija (dobro, jedna. za godinu dana, ništa strašno).
I wonder is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.02.2008., 12:22   #90
Za Nick Fallin: mogao bih ti sad prodati autokad sam ga toliko nahvalio! Sorry, za po gradu je ženici dobar!
Za I wonder: pošalji mi mob na privat, pa ti mogu dofurati auto da se konačno složi kako Bog zapovijeda! Hvala![/B]
Sunce ćaćino is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.02.2008., 13:49   #91
Quote:
Sunce ćaćino kaže: Pogledaj post
Da se i ja malo uključim. Prije dvije godine ugradio sam Landirenzo u svoju kiu clarus 1.8. karavan, naravno u ovlaštenom servisu za kiu i landirenzo. Niti jednom riječju nisam bio upozoren na potrebu korištenja ikakvih aditiva za benzin niti za plin. Poštelavanje plina sam u tom vremenu radio preko 20 puta, mijenjao sam bobinu, 3 puta sam čistio injektore (cijena 800kn!?), u početku mi je plastična kutija filtera zraka eksplodirala, nakon toga sam mijenjao 2 puta i gumeno crijevo (komplet s plastičnim kutijama košta 1200kn), u servisu su mi omotali onu srebrnu traku, a vlasnik servisa mi je rekao da jedna mušterija tako vozi već 2 godine bez problema, na pokazivač više uopće i ne gledam jer nikad ne pokazuje točno,... Napravio sam u tom vremenu cca 55 000km i nahodao se po servisima više nego s protekla tri auta i cca 650 000 prijeđenih kilometara! Naravno da sam popizdio i kupio audija A6 karavan 2.5TDI. Vozim se skuplje jedino ako gledamo samo na cijenu goriva, ali kad složimo sve ostale troškove, živciranje, vrijeme provedeno u servisima,... Sramotno je da ste u stanju zarađivati na takav način (čast izuzecima!)!!! Napominjem ponovno da sam sve radio u ovlaštenom servisu! Jasno mi je da nije problem samo u Landirenzu, ali nije normalno da se ovakve stvari događaju u servisima koji su morali proći nekakvu edukaciju i zaraditi certifikate za ugradnju i održavanje! Svaki put prije odlaska na ljetovanje sam se morao raspitivati gdje ima kakav servis tamo kud idem! E da, potrošnja se kretala između 11 litara po otvorenoj cesti i 14 litara po gradu (za razliku od benzina 7.5-10 litara)!!! To je onih vaših 10-15% razlike u potrošnji!
Kiu sam ostavio svojoj ženi, koja ga uglavnom vozi na benzin po gradu, a mislim da bi bilo zgodno pokloniti auto punici, onako iz osvete, skupa s preporukama za servisiranje!!!
Sunce moje ćaćino očito niste pročitali neke moje postove gdje informiram javnost o tim aditivima jer bi onda znali da su oni na naše tržište stigli tek krajem prošle godine.Kada su vama ugrađivali plin u auto tih aditiva nije niti bilo.No to i nije važno koliko je važno vaše razočaranje vezano uz ugradnju plina u vaš auto.Slažem se sa vama da su to odradili možda neprofesionalno ali dok o tome nemamo informaciju ne možemo vam pomoći kao zastupnici za dotični plinski sustav.Iako kod nas školovanje traje sedam dana svjesni smo da je i to nedovoljno da se savlada opsežno gradivo ali mi i nakon školovanja ostajemo na raspolaganju svim serviserima što se tiče tehničke ili bilo kakve podrške vezane uz probleme.Problemi nastaju kada nas serviser ne upozna sa problemom koji ima a tada ne možemo pomoći ni njemu a tako ni vama.Nažalost vi imate ugrađen LCS sistem kod kojeg su uvijek moguće detonacije u usisnoj grani što potvrđuju i neki od forumaša bez obzira što im je sustav dobro posložen a opet se detonacije povremeno pojave.Kod većine Kia modela potrebno je ugraditi dodatnu elektroniku za pomicanje kuta paljenja što uveliko spriječava detonacije koje nastaju u usisu.Dali je to kod vas ugrađeno ili ne ja ne znam pa stoga ne mogu komentirati ugradnju.Što se ultrazvučnog čišćenja benzinskih injektora tiče tu nimalo nije kriv servis osim što je cijena čišćenja upitna.Nisam baš razumio dali je cijena 800 kn za jedno čišćenje ili sva tri.Ovi Tunap aditivi koji su tek nedavno u primjeni pomažu tako da je benzinski sustav manje podložan oksidaciji i zaštopavanju pa je ultrazvučno čišćenje skoro pa nepotrebno.Da je kojim slučajem ugrađeno ubrizgavanje plina tih problema oko detonacija sigurno nebi imali.Neznam detalje dogovora između vas i servisa ali pretpostavljam da je cijena jednog ili drugog presudila u odabiru sustava.Vaša ogorčenost usmjerena je na krivu adresu(ako mislite na nas kao uvoznika Landirenza i organizatora školovanja servisera).Ovdje nije kriv plinski sustav već način ugradnje.Pošto Landirenzo mreža servisera broji preko120 ovlaštenih servisa diljem Hrvatske uvijek će se naći neki servis koji će gradivo bolje ili lošije shvatiti.Na kraju samo da vam kažem da nije sve izgubljeno kako se čini.Obratite nam se direktno kako bi vam pomogli u riješavanju problema.Šteta je da imate ugrađen plin a da se ne vozite na njega.Apropo ovlaštenih servisa iz svoje dugotrajne prakse mogao bih vam napisati puno bisera o njihovom radu ali ću vam navesti najsvježiji događaj koji nam se dogodio.Kod dijagnosticiranja kvara na jednom šest cilindarskom motoru ustanovili smo da dvije bobine probijaju što je uzrokovalo trokiranje motora i neravnomjeran rad kao i pad snage jer je radio samo sa četri cilindra.Pošto je na taj motor ugrađen bio plin vlasnik auta prvo je pomislio da je nešto sa plinom.Kako smo mi utvrdili kvar a nemamo rezervne bobine za dotično vozilo uputili smo ga u ovlašteni servis da mu oni to odrade.Uredno su mu naplatili svih šest bobina jer je vlasnik tražio zamjenu svih šest bez obzira što su krepale samo dvije.Nakon toga puštaju ga iz servisa sa istim simptomima kao što je i došao uz obrazloženje da je vjerojatno kriv plin.Vlasnik se vrača kod nas jako ljut bacajući ključeve sa zahtjevom da mu to riješimo.Nije nam preostalo nego ponovno skidati sve plastike po motoru i poklopce na bobinama(što i nije mali posao)kako bi utvrdili kvar.Da skratim priču u ovlaštenom servisu ugradili su mu samo dvije bobine i to one koje su stvarno bile u kvaru dok su druge četri ostavili stare ne taknute.Da bude stvar gora na jednu od novih bobina uopće nisu zataknuli konektor za napajanje pa tako nije mogla niti raditi.Poveselivši se da smo pronašli grešku upalimo motor a on i dalje doduše nešto mirnije ali još uvijek nepravilno radi.Tražeći dalje kvar ustanovimo da na šestom benzinskom injektoru konektor nije zataknut do kraja pa tako niti taj cilindar nije radio.Kada smo konektor utaknuli do kraja motor je proradio a vlasnik auta koji je cijelo vrijeme bio pored auta uvidjevši što su mu u ovlaštenom servisu uradili sjeo je u auto uz ispriku i najavu da ide iz ovih stopa u taj servis zbrajajući im sve prostote koje se mogao u tom času sjetiti.Namjerno nisam naveo o kome se servisu radi ali vam mogu reći da za skoro svaki ovlašteni servis imam po neki primjer u sličnom kontekstu.
I na kraju ako želite da vam pomognemo obratite se direktno u naš servis u Zagrebu iako nije nužno .Kontaktirajte nas da bi vam prema mjestu stanovanja preporučili jedan od naših ovlaštenih servisera za koje sigurno možemo garantirati da će vam pomoći.Kontakt i telefon slijedi na PM.
Ispričavam se na podužem tekstu ali sam smatrao da ovo zahtijeva elaboriranje problema i sa naše strane gledišta.
miroslav k is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.02.2008., 22:23   #92
Miroslav, hvala na postu, pošaljite mi podatke na privat da dogovorimo termin!
I wonder, sorry, skužio sam da ti isto radiš s plinom, s obzirom na količinu informacija koje iznosiš.
Sunce ćaćino is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.02.2008., 09:20   #93
Kad smo kod štopanja injektora na Opelovim vozilima. Kolega vozi astru 1.4, 2004 godina. Motor nije twin port, dosad je prešao 40000 km. u zadnja dva tjedna auto mu se počeo čudno ponašati i ode do ovlaštenog servisa - dijagnoza zaštopani injektori. Da bi stvar bila još bolja u autu nije ugrađen plin. Gotovo uvijek toči na OMW-u. Očito da za sve probleme nije kriv plin i ugradnja plina u auto.
bajki is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 02:25.