Natrag   Forum.hr > Sport > Nogomet > Navijači

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 01.03.2007., 13:15   #21
Panathenaikos- olympiacos- AEK , Betis- Sevilla , Roma-Lazio, Milan-Inter, Zvezda-Partizan , Galatasaray-Fenerbahce-Besiktas , Boca Juniors- River Plate, Željezničar-Sarajevo......... ovo su samo gradski rivaliteti a ima i regionalnih gdje je možda čak i veći animozitet
juanpablom is offline  
Old 01.03.2007., 23:47   #22
liverpool- everton , man.city - scum , real m - atletico m , barca -espanyol , palermo - catania ,lazio - roma ........ bayern- munchen 1860........
__________________
...All 'round the fields of Anfield Road, Where once we watched the King Kenny play (and could he play!), We had Heighway on the wing, We had dreams and songs...
red till dead is offline  
Old 05.03.2007., 11:18   #23
Jel neko vidio onu bakljadu na njihovom derbiju (ne znam jesu Grobari ili Delije...gledao sam krajickom oka na izvjestaju u birtiji) gdje imaju neku pirotehniku ala fleš od fotica.
Neki fosfor stajaznamsta....ono blješće cijela tribina?
Ante Balboa II. is offline  
Old 05.03.2007., 11:28   #24
Quote:
banderas kaže: Pogledaj post
Pa, nije to karakteristika samo Beograda. Sarajevo je bilo u opsadnom stanju (navodno je još uvijek) svaki put kad su igrali Željo - Sarajevo. Prije rata je to uvijek bio dernek, neusporedivo s gostovanjima Dinama ili Zvezde. Bio sam dolje, čini mi se 2002. i taman uspio potrefit razdoblje kad je bila ta tekma. Nakon tekme zaustavili tramvaj i izvadili ga iz tračnica Ostatak sam išao pješke jer tramvajski promet nakon tog "incidenta" i nije bio tako brzo normaliziran

A koliko čujem nedavno su na Koševu problem jarka koji odvaja teren i tribine da navijači ne bi uletali u teren kad im se svidi, riješili skelama kao u dobra stara rimska vremena. Sad kako su unijeli skele na tribinu ostaje malo nejasno
Živim u Sarajevu i nisam baš upoznat sa ovim stvarima!!
The Realist is offline  
Old 05.03.2007., 13:39   #25
Quote:
Ante Balboa II. kaže: Pogledaj post
Neki fosfor stajaznamsta....ono blješće cijela tribina?
Jesu to one baklje šta bacaju ono ka plavo svijetlo ?
Trepću u biti ka žuto na semaforu kad semafor ne radi, samo nije žuto već onako plavkasto. to ?

Na navr jezika mi je kako se zovu....
MEP is offline  
Old 05.03.2007., 13:53   #26
http://www.youtube.com/watch?v=oI4YA...elated&search=

15.sec snimke...blješće cijela tribina
Ante Balboa II. is offline  
Old 05.03.2007., 14:02   #27
u zadnje vrijeme su se svi poceli paliti na zvezdine himne i slicno.. Imaju jaku navijacku scenu, ali nisu jedini na svijetu :P
__________________
Can't be stopped!
Jazz& is offline  
Old 05.03.2007., 14:13   #28
Quote:
Jazz& kaže: Pogledaj post
u zadnje vrijeme su se svi poceli paliti na zvezdine himne i slicno.. Imaju jaku navijacku scenu, ali nisu jedini na svijetu :P
ma imaju bakljade i na njihov derbi dodje oko 20 tisuca ali liga im je propast, na normalnoj utakmici znaci kad nije derbi na marakanu dodje mozda 2000,3000 ljudi..
BostonCroat is offline  
Old 05.03.2007., 15:07   #29
Quote:
Jazz& kaže: Pogledaj post
u zadnje vrijeme su se svi poceli paliti na zvezdine himne i slicno.. Imaju jaku navijacku scenu, ali nisu jedini na svijetu :P
O cemu pricas?
Veciti derbi nije ni blijeda slika onoda kakav je bio prije desetak godina (o onima prije rata ne treba ni pricati...)
Zvezdin prosjek navijaca je tisucu-dvije (sto nateze derbi...slika je jos gora...ona ogromna Marakana, pa onda nekih 200-300 ljudi na Ofku ili Hajduku iu Kule )...

Isti jad i bijeda kao i kod nas. Pa onda ne vidim nekog razloga da se iko pali na njihovu scenu...
Ante Balboa II. is offline  
Old 05.03.2007., 15:08   #30
Quote:
Ante Balboa II. kaže: Pogledaj post
http://www.youtube.com/watch?v=oI4YA...elated&search=

15.sec snimke...blješće cijela tribina
To je to
Viđeno i kod nas, al doduše u manjoj količini. Torcida je jednom zapalila 10-ak takcih pa efekt nije ovakvi. Za ovakvo nešto treba ih zapalit bar 50 i po mogućnosti da bude noć
Lipo izgleda
MEP is offline  
Old 05.03.2007., 15:10   #31
bundesliga je momentalno najposjecenija u europi!

rasprodani stadioni sve i jednu utakmicu, evo npr: stadion nurnberga zadnjih 20-tak utakmica ima prosjek od 39.500 gledaoca !
BostonCroat is offline  
Old 05.03.2007., 15:23   #32
koga briga za njih, nek se tuku,općenito što ih je manje to bolje:-)
andrea1988z is offline  
Old 05.03.2007., 15:28   #33
Quote:
andrea1988z kaže: Pogledaj post
koga briga za njih, nek se tuku,općenito što ih je manje to bolje:-)
najbolji moguci komentar, ne znam samo odakle im ikakva volja za navijat, kad im je drzava ekonomski u rangu sa somalijom..
BostonCroat is offline  
Old 05.03.2007., 17:13   #34
Bundesliga, cuo sam da je najposjecenija ali mislim da je definitivno talijanska, doduse ne ove godine .

Sto se tice ovakvih zvezdinih filmova...nagledo sam ih se :P
__________________
Can't be stopped!
Jazz& is offline  
Old 05.03.2007., 17:58   #35
Quote:
Jazz& kaže: Pogledaj post
Bundesliga, cuo sam da je najposjecenija ali mislim da je definitivno talijanska, doduse ne ove godine .

Sto se tice ovakvih zvezdinih filmova...nagledo sam ih se :P

talijanska je poslje njemacke, engleske, spanjolske i francuske!!

vjeruj imam ovdje u chemerici 3 vrlo jaka nogometna kanala i pratim sve lige, subotom i nedjeljom bude svaki dan po 7,8 utakmica uzivo...njemacka rasprodana, skoro i engleska, zatom spanjolska i francuska po posjecenosti..!

kakve zvezde i kurci palci kao sto netko gore rece tamo je sve zamrlo izumiranjem yugoslavije, naravno izuzev njihovog derbija!
BostonCroat is offline  
Old 05.03.2007., 18:22   #36
Quote:
andrea1988z kaže: Pogledaj post
koga briga za njih
...
__________________

I opet pomislim na tebe, na nju
Al' bi život bio lak da sam sa vama tu ...
Legatus is offline  
Old 05.03.2007., 19:34   #37
Quote:
Mr.Ex.President kaže: Pogledaj post
To je to
Viđeno i kod nas, al doduše u manjoj količini. Torcida je jednom zapalila 10-ak takcih pa efekt nije ovakvi. Za ovakvo nešto treba ih zapalit bar 50 i po mogućnosti da bude noć
Lipo izgleda
Gledam iopet snimku. Jebote koji kaos...cijela snimka. Nema jednog kadra normalnog
Ante Balboa II. is offline  
Old 06.03.2007., 00:22   #38
Glavno je na kraju kad zandarmerija krenu na njih razbjezase se ko picke.
Gledali ljudi Sicilijance pa da probaju i oni, a zaboravili da nemaju muda
H.k.G. is offline  
Old 06.03.2007., 11:56   #39
Quote:
The Realist kaže: Pogledaj post
Živim u Sarajevu i nisam baš upoznat sa ovim stvarima!!
Kako nisi, to je bila ona utakmica gdje se Sarajevo nekako proguzilo do finala i onda u cijeloj utakmici na Koševu nije prešlo centar osim jednom kad su slučajno zabili gol i pobijedili 1:0.
I onda na press konferenciji nakon utakmice trener Sarajeva izjavio "Mi smo igrali onoliko koliko nam je bilo potrebno"

A ovo s vađenjem tramvaja je bilo nakon utakmice na Grbavici, čini mi se 1996. ili 1997. (ne 2002. kako sam napisao), negdje oko zgrade Elektroprivrede je to bilo.
__________________
Jedni grade vlade da se lakše krade, drugi biljke sade, a treći ih vade.
banderas is offline  
Old 08.03.2007., 21:59   #40
JEbalo vas izdrkavanje na srbe.fuj
ko? is offline  
Zatvorena tema



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 23:52.