Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Automobili

Automobili Život na kotačima
Podforumi: Nautika, Motori i skuteri, Autoplin

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 17.10.2009., 09:09   #61
Najdraži su mi ovi trolovi sa jednim postom u kojem gade sve i svakoga ili reklamiraju svoju firmu, kao šta su bili oni klonovi za suho pranje auta, ha, ha.
Čast svakome, ali više vjerujem onima koji imaju bar stotinjak postova na ovom forumu, mada ni to nije garancija.
Moje iskustvo sa TRCZ-om je pozitivno, ALI to je bilo prije 9 godina!
Kupio sam od njih auto staro 1 godinu sa 45000 km. Vozim ga do dan danas i imam 224000 km. Nisam nikada zažalio. To mi je prodao lik koji se zvao Pero, kasnije je i on postao neki šef, diša u toj firmi, ne znam dali i danas radi.

Kakva je situacija danas, ne znam, možda su zaista za izbjegavati, ali ako imaju široku ponudu treba imati malo mozga i izabrati ono što valja, a ne se zalijepiti za nešto skupo i atraktivno bez ikakve provjere. Tko oprezno kupuje uvijek može dobro proći.
frenchkey is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.10.2009., 09:59   #62
ja kupio auto kod njih prosle god u 12 mjesecu. 6 god star, 120.000 km.. kostao je cca 10.000 manje nego ovo sta se u oglsniku prodavalo od normalnih ljudi....

kilometri nisu skidani jer sam dobio i servisnu knjizicu sa redovnim biljeskama servisiranja i ona izvjesca sa tehnickih pregleda svake godine i jasno se vidi kak su kilometri isli. Za sada sam prezadovoljan autom, napravio 30.000 i nikakavih problema.

Kad sam kupovao prva opcija mi je bila ovako preko oglasnika... al nakon 3 tjedna potrage i gledanja kakve sve olupine ljudi zele podvaliti sam popizdio i reko idem tam jer mi je stvarno trebao auto i kupit cu bilo kaj pa makar se raspadne...
okarmmarko is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.10.2009., 11:30   #63
Quote:
ugor82 kaže: Pogledaj post
Ima li tko kakvu informaciju za ove Škode Octavie koje su na akciji.Ima ih puno dvorište po dobroj cijeni.?????????????
To su policijske octavie koje su zavrsile sa leasingom na 3 godine. Oko 9000e je cijena
0404 is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.10.2009., 11:44   #64
Quote:
frenchkey kaže: Pogledaj post
Najdraži su mi ovi trolovi sa jednim postom u kojem gade sve i svakoga ili reklamiraju svoju firmu, kao šta su bili oni klonovi za suho pranje auta, ha, ha.
Čast svakome, ali više vjerujem onima koji imaju bar stotinjak postova na ovom forumu, mada ni to nije garancija.
Moje iskustvo sa TRCZ-om je pozitivno, ALI to je bilo prije 9 godina!
Kupio sam od njih auto staro 1 godinu sa 45000 km. Vozim ga do dan danas i imam 224000 km. Nisam nikada zažalio. To mi je prodao lik koji se zvao Pero, kasnije je i on postao neki šef, diša u toj firmi, ne znam dali i danas radi.

Kakva je situacija danas, ne znam, možda su zaista za izbjegavati, ali ako imaju široku ponudu treba imati malo mozga i izabrati ono što valja, a ne se zalijepiti za nešto skupo i atraktivno bez ikakve provjere. Tko oprezno kupuje uvijek može dobro proći.
Ima svoj salon rabljenih ak je to taj dečko. Jako korektan. Inače dečko Alfist (Cuoresportivo klub).
fulcrum is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.10.2009., 12:17   #65
Da, mislim da je to taj (Čini mi se Pero Klarić, e sad možda sam pobrkao prezime...), ljubitelj Alfi.
On mi je izgledao pošten, bio je čak jednom na TV prije par godina, ali onda još u TRCZ-u.
Možda i to što je otišao govori nešto?
frenchkey is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.10.2009., 13:29   #66
jednom sam trazio hitno auto i bio sam i tamo...

zelio sam kupiti jednu mazdu. koju je netko ostavio pod racun. skuzio sam iz papira pronadjenih u auto da je auto kupljen novi u rh, kilometraza originalna...

ali ima jedan problem, lampica od zracnih ne radi uopce...moja pretpostavka iskljucena namjerno, nije bio udaran vec je otisao senzor

i sad pitam lika, da li mozemo do obliznjeg mazda salona da vidimo zasto ne radi lampica zracnih...kaze moze..

odemo tamo a zaposlenik servisa prodaje maglu (drugi dan se ispricava i potvrdjuje moje misljenje), kao ne zna zasto jer kompjuter ne pokazuje nista, trazim od njega da skine kontrolnu tablu i fizicki povjeri da li je lampica izvadjena...

kaze mi zaposlenik servisa, nemamo vremena sad, dodjite sutra u xy vrijeme.
dodjem sutra sa likom iz trcz ponovno, i ovaj da ce skidati kontrolnu plocu a lik iz trcz zove na mob svoje u salon

nakon par minuta dolazi jos jedan iz salona i kaze da ne dozvoljava skidanje kontrolne table

!?! kazem mu pa ne skidam je ja, ovo je ipak ovlasteni servis sve ce vratiti na svoje mjesto

i sad cuvena recenica;

Ne dozvoljavamo skidanje jer ce drugi kupci kad vide da je skidana instrument ploca misliti da smo skidali kilometre.

nisam se mogao suzdrzati da se ne pocnem smijati..
malo sam, dan ranije, prosetao po njihovom dvoristu, i taj dan bio sam spreman uloziti 10000 eura da je na 80% tih auta skidana kilometraza i to drasticno.

kako sam 99% bio siguran u cemu je kvar ( senzor zauzetosti suvozackog sjedala, a kupuje se u kompletu sa sjedalom) trazim da spusti cijenu, za cijenu tog senzora

lik iz trcz to odbija, a ja samo zbogom, vi posteni koji ne skidate kilometrazu
eeeea is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.10.2009., 16:43   #67
Quote:
0404 kaže: Pogledaj post
To su policijske octavie koje su zavrsile sa leasingom na 3 godine. Oko 9000e je cijena

Dali bi se isplatilo uzeti,nije neka lova,a kilometraža bi trebala štimati imaju oko 110 000-120 000 km.Ne vjerujem da bi lijeni murijaci napravili više
ugor82 is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.10.2009., 18:13   #68
150000 km najvise smiju napraviti s njima u 3 godine leasinga. Mislim da ih vecina ima tak kak si napisao, nesto vise od 100000km. Te octavie se salju kod jednog limara i lakirera koji ih usminka. Motori su 1.9 oko 90ks. Zvuci dobro, jedino ak ti ne smeta bijela boja. Mada je meni lijepa bijela kad se auto usminka
0404 is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.10.2009., 16:47   #69
je je , perek sad ima svoj salon rabljenih.. korektan dečec..skupio veza i vezica, ponznanstva i sad sam radi...
as123 is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.10.2009., 08:50   #70
Quote:
0404 kaže: Pogledaj post
150000 km najvise smiju napraviti s njima u 3 godine leasinga. Mislim da ih vecina ima tak kak si napisao, nesto vise od 100000km. Te octavie se salju kod jednog limara i lakirera koji ih usminka. Motori su 1.9 oko 90ks. Zvuci dobro, jedino ak ti ne smeta bijela boja. Mada je meni lijepa bijela kad se auto usminka
Ja sam vidio puno srebrnih, cijena 84900kn. Samo je jedna bijela i košta 59900, ne znam zašto je takva cijena. Godište je svima 2006.

Znači, to je od murjaka auto, valjda nekih inspektora, a ne prašinara. Onda su trebali i rotirku na krovu ostaviti, odmah bi se sve prodalo...
__________________
Nikad robom...
Saško is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.10.2009., 10:58   #71
Quote:
eeeea kaže: Pogledaj post
jednom sam trazio hitno auto i bio sam i tamo...

zelio sam kupiti jednu mazdu. koju je netko ostavio pod racun. skuzio sam iz papira pronadjenih u auto da je auto kupljen novi u rh, kilometraza originalna...

ali ima jedan problem, lampica od zracnih ne radi uopce...moja pretpostavka iskljucena namjerno, nije bio udaran vec je otisao senzor

i sad pitam lika, da li mozemo do obliznjeg mazda salona da vidimo zasto ne radi lampica zracnih...kaze moze..

odemo tamo a zaposlenik servisa prodaje maglu (drugi dan se ispricava i potvrdjuje moje misljenje), kao ne zna zasto jer kompjuter ne pokazuje nista, trazim od njega da skine kontrolnu tablu i fizicki povjeri da li je lampica izvadjena...

kaze mi zaposlenik servisa, nemamo vremena sad, dodjite sutra u xy vrijeme.
dodjem sutra sa likom iz trcz ponovno, i ovaj da ce skidati kontrolnu plocu a lik iz trcz zove na mob svoje u salon

nakon par minuta dolazi jos jedan iz salona i kaze da ne dozvoljava skidanje kontrolne table

!?! kazem mu pa ne skidam je ja, ovo je ipak ovlasteni servis sve ce vratiti na svoje mjesto

i sad cuvena recenica;

Ne dozvoljavamo skidanje jer ce drugi kupci kad vide da je skidana instrument ploca misliti da smo skidali kilometre.

nisam se mogao suzdrzati da se ne pocnem smijati..
malo sam, dan ranije, prosetao po njihovom dvoristu, i taj dan bio sam spreman uloziti 10000 eura da je na 80% tih auta skidana kilometraza i to drasticno.

kako sam 99% bio siguran u cemu je kvar ( senzor zauzetosti suvozackog sjedala, a kupuje se u kompletu sa sjedalom) trazim da spusti cijenu, za cijenu tog senzora

lik iz trcz to odbija, a ja samo zbogom, vi posteni koji ne skidate kilometrazu
iskreno, neznam tko bi ti dao da raskapaš instrument tablu, a poznavajući ovlaštene servisere 100% sam siguran da bi oštetili ili polomili nešto...
__________________
Bolje živjeti cijeli život kao bogataš, nego sedam dana u bijedi!
FIDODIDO is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.10.2009., 13:32   #72
Quote:
FIDODIDO kaže: Pogledaj post
iskreno, neznam tko bi ti dao da raskapaš instrument tablu, a poznavajući ovlaštene servisere 100% sam siguran da bi oštetili ili polomili nešto...
sto se toga tice ne bih ni ja dozvolio, niti ocekujem da mi bilo tko dozvoli...ali sami su pristali i sutradan promijenili odluku...samo sam htio sluzbenu potvrdu servisa, da mi spuste i ne bas malu cijenu!

ali isto tako ne bih ni vadio lampicu od zracnih jastuka...

da ti pregori lampica od zracnih jednako je dobitku na lotu, a gasi se na nacin da se fizicki izvadi, presjece kontakt na njoj ili da se izvadi osigurac zracnih...

logicno je da je kontrolna vec skidana, da se to iskljuci...

i a kraju poanta mog posta je ona recenica, ˝ljudi ce misliti da mi skidamo kilometre˝.

a kak su kod nas svi ti trgovci ili preprodavaci rabljenih slicni, citirat cu ti jednog; ˝grad je pun budala, a meni je potrebna samo jedna˝.

policijska vozila bilo standardna bilo neoznacena i nisu bas preporuka...
eeeea is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.10.2009., 15:31   #73
ja sam kod njih kupio prije mozda 6-7 godina Lanciu Kappu Coupe, nakon toga i Rovera 75, oba auta su mi bila super, ni na jednog nisam potrosio u godinu/dvije ni kune (osim zamjene ulja, brisaca... potrosnog materijala). Dilao sam samo s Perom koji je uvijek bio korektan prema meni i uvijek sam imao garanciju, koja mi kako rekoh nije ni trebala. Mislim da se isplati kupit ono sto na trzistu "ne ide", kao Lancia, Alfa i sl. jer su im tu cijene full niske. Ima likova tamo s kojima se ne bih ni pozdravio. Knjigovodstvo im je OK, sve rjesavaju brzo i tocno.
murter is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.10.2009., 21:11   #74
Kod njih sam krajem 2000.g. kupio novog Punta II (povrat iz Finske, pod garancijom Autocomerca). Služio me dobro nekih 5,5 godina kad mi je riknuo komp (trošak 500 ojra). Bio je cca 1500 Eura jeftiniji nego u salonu ovlaštenog dealara..
tomislav10 is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.10.2009., 22:33   #75
Quote:
ugor82 kaže: Pogledaj post
Ima li tko kakvu informaciju za ove Škode Octavie koje su na akciji.Ima ih puno dvorište po dobroj cijeni.?????????????
Imaš ovdje detalje
http://www.auto-info.hr/tekstovi/akc...-kuna-u-trcz-u
ShaiUlud is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.11.2009., 16:23   #76
Quote:
ugor82 kaže: Pogledaj post
Ima li tko kakvu informaciju za ove Škode Octavie koje su na akciji.Ima ih puno dvorište po dobroj cijeni.?????????????
MUP-ova vozila...sa bijelih skinute službene oznake i lakiran krov...jučer sam bio tamo i mogu reči da dobro izgledaju...zanimljivo je da su sve prodane i rezervirane...navodno ih dolazi još u siječnju 2010g.
oktalz is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.11.2009., 10:04   #77
"kilometri nisu skidani jer sam dobio i servisnu knjizicu sa redovnim biljeskama servisiranja i ona izvjesca sa tehnickih pregleda svake godine i jasno se vidi kak su kilometri isli."

Nemam nikakva iskustva s dotičnom auto kućom, ali bi skomentirao ovaj dio sa servisnom knjižicom. Ja sam kupio auto bez servisne knjižice, a kad sam ga prodavao nakon nekoliko godina, imao sam servisnu i nekoliko desetaka tisuća km manje. A nisam mehaničar ni nikakav preprodavač. Pa ako sam ja uspio srediti servisnu onda ne vidim zašto to ne bi mogla i velika auto kuća. Bez dobrog mehaničara rabljeni auto nebi nikad kupio.
jastreb is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.11.2009., 12:03   #78
Quote:
oktalz kaže: Pogledaj post
MUP-ova vozila...sa bijelih skinute službene oznake i lakiran krov...jučer sam bio tamo i mogu reči da dobro izgledaju...zanimljivo je da su sve prodane i rezervirane...navodno ih dolazi još u siječnju 2010g.
Ako su bila MUP-ova vozila, to ne da nevredi 50K kuna, nego ni 20K

bjezte od tog ko Vrag od tamjana
MTP850 is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.11.2009., 13:14   #79
Quote:
MTP850 kaže: Pogledaj post
Ako su bila MUP-ova vozila, to ne da nevredi 50K kuna, nego ni 20K

bjezte od tog ko Vrag od tamjana
A koliko vrijede i zašto toliko vrijede?
__________________
dr. Lebowski
walter is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.11.2009., 14:58   #80
Quote:
walter kaže: Pogledaj post
A koliko vrijede i zašto toliko vrijede?

Gledaj, iz osobnog iskustva znam kako se ti auti voze i ko ih vozi, da ne filozofiram puno, osobno da mi netko pokloni takav auto uzeo bi samo iz razloga da ga odma rijesim ili zamjenim.
MTP850 is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 15:41.