Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Automobili

Automobili Život na kotačima
Podforumi: Nautika, Motori i skuteri, Autoplin

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 29.11.2009., 15:39   #81
Quote:
MTP850 kaže: Pogledaj post
Gledaj, iz osobnog iskustva znam kako se ti auti voze i ko ih vozi, da ne filozofiram puno, osobno da mi netko pokloni takav auto uzeo bi samo iz razloga da ga odma rijesim ili zamjenim.
Okej, vjerujem ti. Ipak si ti nepoznati čovjek s interneta, zašto ti ne bih vjerovao.
__________________
dr. Lebowski
walter is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.11.2009., 22:12   #82
Quote:
walter kaže: Pogledaj post
Okej, vjerujem ti. Ipak si ti nepoznati čovjek s interneta, zašto ti ne bih vjerovao.

a dobra umro sam....
sashab is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.11.2009., 01:21   #83
Quote:
tomislav10 kaže: Pogledaj post
Kod njih sam krajem 2000.g. kupio novog Punta II (povrat iz Finske, pod garancijom Autocomerca). Služio me dobro nekih 5,5 godina kad mi je riknuo komp (trošak 500 ojra). Bio je cca 1500 Eura jeftiniji nego u salonu ovlaštenog dealara..
Jel to onaj s peracima svijetala i velikom posudom za pranje šajbe(a ne 1,5l ko na obicnim) koje su jos bile specifikacije opreme i kako su zavrsili kod nas?
novinovi is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.11.2009., 09:03   #84
Škode za 59900 su sve prodane - barem je na svima papirić: kupio pero perić ili slično.
Jel možda koji forumaš kupio to čudo? Malo me interesira...
__________________
Nikad robom...
Saško is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.11.2009., 10:53   #85
Quote:
Saško kaže: Pogledaj post
Škode za 59900 su sve prodane - barem je na svima papirić: kupio pero perić ili slično.
Jel možda koji forumaš kupio to čudo? Malo me interesira...
3-frenda su kupili jedan bijelu za 70-tak tisuča km za 9000eur, drugi bijelu sa 120-tisuća za 59tkn, treči srebrnu sa 42tkm za 11000eur za sad ništa ne gunđaju prezadovoljni su a bumo videli. meni su auti skroz ok jedino kaj ova sa 42tkm vidi se da je nova nova al je i cijena zato veča
a čuj uvjek je bilo kolko para tolko muzike
rico hr is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.11.2009., 23:02   #86
Quote:
novinovi kaže: Pogledaj post
Jel to onaj s peracima svijetala i velikom posudom za pranje šajbe(a ne 1,5l ko na obicnim) koje su jos bile specifikacije opreme i kako su zavrsili kod nas?
... i sa grijanjem prednjih siceva. Nije imao ni klimu, ABS, a ni zračne jastuke, pa pretpostavljam da je zbog ovog potonjeg vraćen iz Finske ... vidio sam više zelenih, a bilo je navodno i drugih boja ...
tomislav10 is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.12.2009., 08:38   #87
Tamo se sve skoro isplati kupiti!
Jebo ti pas vraga da sam ranije znao!
Posao me otpuhao u petak do Zagreba, svratio tamo i frapirao sam se totalno pozitivno
Ovi što serkaju o puno km i sl. neka se sjete što se vozilo početkom devedesetih iz uvoza, stare kadette dizele sa tko zna koliko km i neprovjerene totalno. Kleli smo se u njih ko' da su bogovi
Kvadricus is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.12.2009., 15:29   #88
Saznao sam do TRCZ prodaje Lade Nive 2005 god. Navodno su bile od Hrvatskih šuma i da ih dolazi velik broj pošto je istekao lizing. Cijena je povoljna 20.000 kuna. Ima li netko kakve informacije o tim vozilima. Treba mi takvo vozilo za teren. Nedami se baš ići na put jer jer trenutno vrijeme takvo da bih bio lako zametnut negdje u Gorskom kotaru, a Lada niva nije baš za neka daleka putovanja.
kodeks1 is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.12.2009., 15:36   #89
Jel tako teško googlat?

http://www.trcz.hr/
__________________
Oj Bumbareeee!!! :Slin:
Primitivac a ne biciklist.
Headbanger is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.12.2009., 17:16   #90
Škode od MUP-a nakon 3 godine pa da imaju do 120t km??
Taksisti u Rijeci (nije velika baš, 10km u duljinu i malo u brdo) samo dnevnim vožnjama u 20 dana natuku preko 10000km. U 3 godine leasinga imaju i po 400000km. Ja povlačim paralelu između policije i taksista po kilometrima i mislim da ne griješim.
finswimmer is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.12.2009., 17:41   #91
Quote:
finswimmer kaže: Pogledaj post
Škode od MUP-a nakon 3 godine pa da imaju do 120t km??
Taksisti u Rijeci (nije velika baš, 10km u duljinu i malo u brdo) samo dnevnim vožnjama u 20 dana natuku preko 10000km. U 3 godine leasinga imaju i po 400000km. Ja povlačim paralelu između policije i taksista po kilometrima i mislim da ne griješim.
Krivo si napisal, to naprave za godinu dana.
__________________
Od Vardara pa do Triglava čudna stvar se sad odigrava....
EGR is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.12.2009., 17:50   #92
kaj se tih škoda tiče, prije tjedan dana kupovao sam auto i prije kupnje odveo ga na dijagnostiku i pregled kod jednog mehaničara negdje u sesvetskom kraljevcu, jer je bio najbiliži autosalonu u kojem sam kupio auto, ugl upravo taj mehaničar je ispred radione imao 2 policijske octavie i unutra jednu s tablicama trcz dakle taj mehaničar ih sređuje za trcz i stvar je u tome da tim octaviama kokpit i svu plastiku i tapicirung na podu u potpunosti vade (vidio svojim očima goli lim i žice na mjestu plastike kokpita) tako da ja ne znam što oni rade ali čim raskapaju cijele aute a ne vjerujem da je to samo kako bi njihove radio stanice izvadili očito mijenjaju kompjutere ili ko zna kaj.... eto to je što ja znam o tim octaviama što sam vidio na vlastite oči

za ime mehaničara ne znam jer je to mehaničar autosalona u kojem sam kupio auto i on ga je servisiro tako da sam išo još jednom sve kod njega osobno provjerit
Karlo2105 is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.12.2009., 20:04   #93
mijenjaju sve tapecirunge jer se u tim autima tri godine pušilo , žderalo i ko zna kaj još radilo
skinu kilometražu , promijene te dijelove koji se istroše tak da izgledaju ko da imaju <150000 km i uvale nekome
tomo88 is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.12.2009., 20:40   #94
Quote:
Headbanger kaže: Pogledaj post
Jel tako teško googlat?

http://www.trcz.hr/
Joj što volim ovakveMa proguglao sam ja to, nego čitaj ti pažljivije.
kodeks1 is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.12.2009., 21:17   #95
Pa čitaj ti pažljivije debosu- klikneš na tražilicu i odmah ti zvrti stranice, i negdje na drugoj trećoj kreću Nive...:asshole:

Ili nedo bog da koji impuls potrošiš i nazoveš jelda?
__________________
Oj Bumbareeee!!! :Slin:
Primitivac a ne biciklist.
Headbanger is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.12.2009., 22:06   #96
Quote:
Headbanger kaže: Pogledaj post
Pa čitaj ti pažljivije debosu- klikneš na tražilicu i odmah ti zvrti stranice, i negdje na drugoj trećoj kreću Nive...:asshole:

Ili nedo bog da koji impuls potrošiš i nazoveš jelda?
Vidim da imaš visoku razinu kulture a i inteligencije. Čovječe božji, pa tako sam i saznao za njih i zvao ih, ali htio bih saznati dali je netko vidio ta vozila uživo i dali ih može ocijeniti. Kapiš?
kodeks1 is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.12.2009., 22:27   #97
Quote:
finswimmer kaže: Pogledaj post
Škode od MUP-a nakon 3 godine pa da imaju do 120t km??
Taksisti u Rijeci (nije velika baš, 10km u duljinu i malo u brdo) samo dnevnim vožnjama u 20 dana natuku preko 10000km. U 3 godine leasinga imaju i po 400000km. Ja povlačim paralelu između policije i taksista po kilometrima i mislim da ne griješim.
400 000 kilometara u 3 godine?
da ne pretjeruješ malo?

da svaki dan radi istu kilometražu, to bi ispalo skoro po 400 km DNEVNO. a 400 km natući u bilo kojem naseljenom mjestu, bez vanjskih vožnji, je izuzetno jebeno teško/nemoguće.

ni lizing kuće baš nisu dudeki, pa obično daju maximalnu godišnju kilometražu koju možeš napraviti.
a ni troškovi za 400 000 km nisu mali, 0,5 kn - 1 kn/km.
I wonder is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.12.2009., 22:52   #98
Quote:
kodeks1 kaže: Pogledaj post
Vidim da imaš visoku razinu kulture a i inteligencije. Čovječe božji, pa tako sam i saznao za njih i zvao ih, ali htio bih saznati dali je netko vidio ta vozila uživo i dali ih može ocijeniti. Kapiš?
Znači - ti bi na nečiju riječ- govorim o strancu s foruma koji vjerojatno qurca nezna, povjerovao i otišao kupiti Nivu ili bar otić do Sesveta, što se na kraju može pokazati uzaludnim?

A i iz tvog prvog posta se neda razlučiti ama baš ništa što je pjesnik htio reći, a iz drugog kultura- tak da mi samo nemoj ti o inteligenciji govorit...
__________________
Oj Bumbareeee!!! :Slin:
Primitivac a ne biciklist.
Headbanger is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.12.2009., 08:29   #99
Quote:
Headbanger kaže: Pogledaj post
Znači - ti bi na nečiju riječ- govorim o strancu s foruma koji vjerojatno qurca nezna, povjerovao i otišao kupiti Nivu ili bar otić do Sesveta, što se na kraju može pokazati uzaludnim?

A i iz tvog prvog posta se neda razlučiti ama baš ništa što je pjesnik htio reći, a iz drugog kultura- tak da mi samo nemoj ti o inteligenciji govorit...
Napokon si shvatio Po broju tvojih postova vidim da nemaš šta drugo raditi u životu osim visiti na forumima
Budi ti tako dobar i odi kod njih pogledaj automobile (Nive) pa reci svoje mišljenje a ocjenu prepusti meni. Iz Zagreba si pa ti to neće biti teško.
Ovime završavam bilo kakvu konverzaciju sa tobom

Čim vrijeme dopusti odlazim u Sesvet (nikad bio) pogledati vozila i ako mi odgovara uzimam ga, ali ako je netko sa foruma pogledao automobile neka da svoju ocijenu jer je cijena više nego povoljnja.
kodeks1 is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.12.2009., 12:05   #100
Sinko- ja danas tamo podižem svoj auto, a broj postova ne znači ništa osim da sam svestran...

Drž se ti svoje Pule da se nebi izgubio u metropoli...

A i crash course u zemljopisu i pravopisu bi ti koristio
__________________
Oj Bumbareeee!!! :Slin:
Primitivac a ne biciklist.
Headbanger is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 08:00.