Natrag   Forum.hr > Sport > Nogomet > Navijači

Pogledaj rezultate ankete: Hoće li BBB napraviti njesra u Domžalama?
Pa zašto bi inače išli u Sloveniju? 53 69.74%
Neće. Navijat će ko veliki i onda se mirno razići kućama... 19 25.00%
Banana opcija za neodlučne. 4 5.26%
Glasovatelji: 76. Ne možete glasovati u ovoj anketi

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 26.07.2007., 14:18   #21
N vjerujem da su toliki junaci da posle izbacivanje grobara...urade nešto slično...Ili pak možda je ovo godina EX-yu huliganstva
varvarPG is offline  
Old 26.07.2007., 14:25   #22
Partizanov poučak

a ne neće
schmokljan is offline  
Old 26.07.2007., 14:29   #23
Quote:
theedge79 kaže: Pogledaj post
sve opcije su otvorene!

Pa dabome! Ja sam ih otvorio...
daz is offline  
Old 26.07.2007., 14:31   #24
Quote:
nomadi kaže: Pogledaj post
debilan je thread...ako budemo napadnuti bježati nećemo!!!
Ej,

Ali, riječ "debilan" je u širem kontekstu ovog threada zapravo ključna...
daz is offline  
Old 26.07.2007., 14:39   #25
Bit ce tu svasta,stvarno cudo ako nista nece biti,mislim da bi na vratima stadiona trebalo pisati: "Nije dozvoljeno ulaziti na stadion bez palica i oruzja"
__________________
Pomozite mi da uvedem nove smajliće na forum. U svaki svoj post stavite smajli OvajiliOvaj
Da bi ti smajliji dominirali forumom,a tako se i
uveli.
Fala!
Nixis is offline  
Old 26.07.2007., 14:54   #26
Ne opće neće biti nereda...
__________________
ćemo malo na grancigule a e !
Galijun is offline  
Old 26.07.2007., 15:16   #27
Quote:
Mr.Ex.President kaže: Pogledaj post
A bit ćete napadnuti...
Ljubičasti su u fazi puberteta pa se dokazuju okolo
Al onda ih bar razbijte van stadiona
Mr.Ex, sto su viole najavile dolazak?

iskreno, stvarno nisam cuo da domzale imaju ikakvu jaku navijacku grupu. oni su se digli kad je olimpija osla u k..
__________________
Ima dva singla i treci izlazi soon, u ostala dva je feat. artist. Poštovana sve je transparentno.
barhan is offline  
Old 26.07.2007., 15:19   #28
Quote:
barhan kaže: Pogledaj post
Mr.Ex, sto su viole najavile dolazak?

iskreno, stvarno nisam cuo da domzale imaju ikakvu jaku navijacku grupu. oni su se digli kad je olimpija osla u k..
Ljubičasti cijelo ljeto patroliraju s kim god se igraju, nekako su posebno nabrušeni na hrvate, pa me ne bi iznenadilo da se pojave...
MEP is offline  
Old 26.07.2007., 15:23   #29
Quote:
savjet kaže: Pogledaj post
Ma koji neredi! Ono u Austriji je bilo plačeno od strane Mamića, radi prodaje da Silve!
Kako drukčije tumačit da njih 150 do 200 dođe u neku selendru u Austriju na totalno nevažnu utakmicu,a na 3 pretkolo lige prvaka nije ih došlo 50!
o kojoj ti utakmici pricas?
WHUFC is offline  
Old 26.07.2007., 15:24   #30
eh, tim mariborcanima bi netko trebao objasniti da su samo dislocirani zagorci
al zato poznam par green dragonsa koji simpatiziraju dinamega (ma koliko to (ne)htjeli priznat). mozda da se medjusobno pobiju, pa puste bbb-je na miru?
__________________
Ima dva singla i treci izlazi soon, u ostala dva je feat. artist. Poštovana sve je transparentno.
barhan is offline  
Old 26.07.2007., 15:31   #31
Dečki, nemojte razbijati Sloveniju, hoćete da nekakvim kamenom pogodite prozor u Hrvatskoj?!
Cheerleader is offline  
Old 26.07.2007., 15:33   #32
a evo i poslovične šale

inače - kolega nixis je garancija da će biti sranja
schmokljan is offline  
Old 26.07.2007., 15:35   #33
nece bit nista,to su sve novinarska napuhivanja,jedino ako ce biti izazvani kao sto su bili torca,armada itd od strane slovenaca.moglo bi bit dosta skvadre bez obzira sto im tribina malo ljudi prima,pa bi zbog toga moglo doc do malog naguravanja sa murjom i redarima ali nevjerujem da ce se austrija ponovit.mama nemoj plakati...
FKIT is offline  
Old 26.07.2007., 15:39   #34
Quote:
Cheerleader kaže: Pogledaj post
Dečki, nemojte razbijati Sloveniju, hoćete da nekakvim kamenom pogodite prozor u Hrvatskoj?!

domžale nemaju navijacku skupinu.stadion im ima cca 3500 mjesta,znaci da bi navijaci dinama trebali dobiti nekih 350 karata.pandura i redara ce biti bar 3 puta toliko,tako da ne vjerujem da ce doc do nekih nereda.jedino ako viole stvarno ne nastave sa svojim mazohizmom.
WHUFC is offline  
Old 26.07.2007., 15:53   #35
Nije nista bilo protiv Maribora 2003 godine koliko se sjecam, pa nece ni sada. Pusta novinarska naklapanja
__________________
Old skul Art
Gestapo is offline  
Old 26.07.2007., 16:24   #36
..

Uopće ne sumnjam da će ti klošari i ološ pokušati izazvati nerede,a hoće li uspjeti ovisi naravno o tome koliko će ozbiljno policija(i naša i njihova) pristupiti prema toj šačici jada.
Cocaine is offline  
Old 26.07.2007., 16:39   #37
Biti će nereda vjerojatno van stadiona. Nešto ala Dinamo - Hajduk. Ako Dinamo izgubi mogućnost za nerede na stadionu se povećava. Ali vjerojatno će biti more policije na stadionu jer se atmosfera već pumpa ali van stadiona će biti show.
__________________
apartmani na moru
Antimon2 is offline  
Old 26.07.2007., 16:39   #38
Znate sta je najgore u tim masovnim okupljanjima...imati samo ali samo jednoga idiota..kome do nicega nije stalo...da pokrene citavu revoluciju.srusi neku vlast,stvori neki rat...e tako moze samo jedan da napravi veliki navijacki incident...
varvarPG is offline  
Old 26.07.2007., 16:50   #39
Najbolji su mi ovi koji pričaju da će biti izazvani/napadnuti od strane Slovenaca, koji su poznati svjetski huligani za razliku od naših.
Filippo is offline  
Old 26.07.2007., 17:01   #40
Quote:
jaffar kaže: Pogledaj post
slovenci ak su pametni mogu bez problema uć u slijedeće pretkolo. samo namjerno stave slabije osiguranje i prolaz dalje je zagarantiran, naši "navijači" će za njih odradit posao. poslije tekme, dinamu zabrana, a oni dobe neku smiješnu kaznu (jer dosad nisu kažnjavani) zbog loše organizacije. sranje je zagarantirano i iz razloga što če na tekmu doć "austrijska" ekipa koja ima zabranu odlaska na utakmice u HR, ali ne i izvan zemlje...
Ja isto mislim da bi Slovenci mogli slijediti primjer Zrinjskog. ako BBB budu igdje blizu slovenskih navijaca, onda nema sanse da ne bude sranja.
lakota is offline  
Zatvorena tema


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 17:01.