Natrag   Forum.hr > Društvo > Alternativa > Astrologija

Astrologija Astrološka edukacija, razmjena mišljenja, diskusije...

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 28.10.2014., 11:37   #1001
To se može reći samo za Mjesec
__________________
"Make up your mind. Is Death a friend? Then go joyfully to hunt with it, as I did. If it's an enemy, then fight it. But don't sag here like a wounded cow waiting for predators to finish it off. You are not prey, nor I! If we must die, let us die as wolves!”- Nighteyes
Baphomet is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.10.2014., 11:42   #1002
Quote:
Baphomet kaže: Pogledaj post
To se može reći samo za Mjesec
Da, često to vidim za Mjesec, ali nekad se zna i za planete reći da su u opadajućim ili rastućim znakovima
Sumertime1989 is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.10.2014., 11:47   #1003
Quote:
Sumertime1989 kaže: Pogledaj post
Da, često to vidim za Mjesec, ali nekad se zna i za planete reći da su u opadajućim ili rastućim znakovima
Ne, to ne postoji tako da to nisi mogla vidjeti. Znakovi "ne rastu" niti "padaju".
Fish 1968 is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.11.2014., 14:45   #1004
Jesmo li već ušli u doba vodenjaka ili smo još u Jarcu???

Neki kažu da već jesmo, ali ne vjerujhem u to.

Karakteristika doba Jarca su veliki blokovi i trvenje među istima, dok je karakteristika Vodenjaka obmana.

Obmane su tu, ali se još nismo oslobodili velikih blokova i trvenja među njima.
__________________
Neka svi grijesi odu od mene. Neka sva sreća, stečena pravednim sredstvima, dođe k meni. - Atharva Veda 10.1.10
piskavac is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.11.2014., 15:22   #1005
Quote:
piskavac kaže: Pogledaj post
Jesmo li već ušli u doba vodenjaka ili smo još u Jarcu???

Neki kažu da već jesmo, ali ne vjerujhem u to.

Karakteristika doba Jarca su veliki blokovi i trvenje među istima, dok je karakteristika Vodenjaka obmana.

Obmane su tu, ali se još nismo oslobodili velikih blokova i trvenja među njima.
Doba ti idu u smjeru kazaljke na satu,tj u kontra smjeru u odnosu na polozaj znakova,pa se jos uvijek nalazimo u "Dobi" Riba,sto se jasno moze vidjeti u naglom porastu umjetnosti u zadnjih 2000 godina ("humanizam,renesansa,razni umjetnicki pravci popuz Baroka,klasike,Romatizma,pojava filma itd)dok ce doba Vodolije donijeti jos veci napredak na tom informatickom planu,napredak u tehnoloskom smislu,napredak u medjuljudskim odnosima,sto moze da bude mac sa dvije ostrice,tj da se covjecanstvo okrene i anarhiji,pa ce se cekati "doba " JArca da se sve opet dovede u red.

Zadnje uređivanje Facies : 08.11.2014. at 15:27.
Facies is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.11.2014., 16:57   #1006
Quote:
Facies kaže: Pogledaj post
Doba ti idu u smjeru kazaljke na satu,tj u kontra smjeru u odnosu na polozaj znakova,
Nisam ovo znao. Hvala na odgovoru.
__________________
Neka svi grijesi odu od mene. Neka sva sreća, stečena pravednim sredstvima, dođe k meni. - Atharva Veda 10.1.10
piskavac is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.11.2014., 14:05   #1007
Nisam sigurna jel mogu tu pitati.
Tražim jedan stari post, otprilike 6 -12 mj, ali nisam sigurna. Bio je na temi, natalne karte konkretna pitanja, Fish mi je odgovorila na njega.Pitanje je bilo vezano za financije,sad mi se čini da je sve točno kako je rekla, ali bi ga voljela još jednom pročitati, tražila sam ga više puta u svojim starim postovima ali ga nema,tj. "isparilo je" pa me zanima jel moguće da ga nađem nekako?
jelovnici is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.11.2014., 16:03   #1008
Quote:
jelovnici kaže: Pogledaj post
Nisam sigurna jel mogu tu pitati.
Tražim jedan stari post, otprilike 6 -12 mj, ali nisam sigurna. Bio je na temi, natalne karte konkretna pitanja, Fish mi je odgovorila na njega.Pitanje je bilo vezano za financije,sad mi se čini da je sve točno kako je rekla, ali bi ga voljela još jednom pročitati, tražila sam ga više puta u svojim starim postovima ali ga nema,tj. "isparilo je" pa me zanima jel moguće da ga nađem nekako?
Probaj u google kopipejstat ovo, možda upali.

site:forum.hr "Astro help" jelovnici

Jelovnici je tvoj nickname. Pa će ti izlistat sve postove na forumu.hr, na temi astro help u kojima se ti spominješ ili te se citira, - ili koje si ti napisala.

I još ako bi se mogla sjetiti barem jedne ključne riječi iz tog posta, našla bi ga u tren oka. Onda čak ne bi trebala stavljati "astro help" u pretragu.

Recimo, ja često pišem o sukobima u Ukrajini i Siriji. Baš sam poželio ponovno vidjeti jedan post forumaša u kojem on meni odgovara na neko pitanjue o tenkovima. Znači ovdje je ključna riječ tenk.

Otipkam

site:forum.hr piskavac Ukrajin tenk

Ako otipkam Ukrajini, možda će mi izbacit samo riječ Ukrajini, ali ne i Ukrajina. Otipkam li tenkovima, možda mi neće izbaciti riječ tenk, nego samo riječ tenkovima. Tako da je dobro (ali se ne mora nužno) pripaziti i na padež riječi.
__________________
Neka svi grijesi odu od mene. Neka sva sreća, stečena pravednim sredstvima, dođe k meni. - Atharva Veda 10.1.10
piskavac is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.11.2014., 18:00   #1009
Quote:
jelovnici kaže: Pogledaj post
Nisam sigurna jel mogu tu pitati.
Tražim jedan stari post, otprilike 6 -12 mj, ali nisam sigurna. Bio je na temi, natalne karte konkretna pitanja, Fish mi je odgovorila na njega.Pitanje je bilo vezano za financije,sad mi se čini da je sve točno kako je rekla, ali bi ga voljela još jednom pročitati, tražila sam ga više puta u svojim starim postovima ali ga nema,tj. "isparilo je" pa me zanima jel moguće da ga nađem nekako?
Evo ovdje sam ti odgovarala, tj. pogledaj str. 34 i 36 topica s natalnim kartama.
Fish 1968 is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.11.2014., 20:27   #1010
Quote:
Fish 1968 kaže: Pogledaj post
Evo ovdje sam ti odgovarala, tj. pogledaj str. 34 i 36 topica s natalnim kartama.
O, baš super. neće morat dugo pretraživat.
__________________
Neka svi grijesi odu od mene. Neka sva sreća, stečena pravednim sredstvima, dođe k meni. - Atharva Veda 10.1.10
piskavac is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.11.2014., 21:04   #1011
Ja sam račica i u znaku i u podznaku.

Ne mogu smislit pogled na planetu Jupiter. Uvijek me prožima neka jeza na sam njegov spomen, a kamoli da ga gledam na slikama.

Nekoliko puta u životu čula sam glasove u glavi poslane s Jupitera zrakama bržim od svjetlosti. Ponižavali su me i tvrdili da sam ništarija, ako ne učinim ono što mi narede. A naredbe su bile da moram otvarat glave ljudima, umetnuti im čipove i zatvoriti im onda glavu. I da moram ključeve gurat u utičnicu. Ako me ne drma struja to bi značilo da sam natprosječno jaka osoba i da samo takva vrijedim za njih. Ako me drma, to znači da sam slaba, ništarija, niškoristi i moram mnogo raditi da zaslužim biti s njima. Da su oni jako razvijeni i da sve znaju, te je uopće velika čast to što su mi se udostojili obratiti.

Oni mogu postići da čujem zaglušujuće jake glasove u glavi koji paraju svaki dio moga mozga, mogu srediti da me boli glava kad ih čujem i da me tako jako boli da mi onesposobe cijelo tijelo da moram ležati i čekati dok mi se oni smiluju i puste na miru. Znam da si ništa nisam umislila i da glasovi zaista dolaze s Jupitera.

Ostale planete mogu gledat.

Koji su mogući astrološki razlozi za sve ovo što mi se događa oko Jupitera?
__________________
Vrijediš samo onoliko koliko precizno možeš gađati, a pogotovo s kolike daljine. Učinila sam i činim sve što mogu da tu sposobnost održim na maksimumu.
masculina is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.11.2014., 21:41   #1012
piskavac hvala, pomoću ovoga gore sam našla dosta starih postova ali ne i onaj koji mi treba.
Fish hvala ti,ali to nije taj post, ja mislim da je bio čak i stariji, pogledala sam sve svoje stare postove ali ga nisam našla,možda si ga izbrisala ili?

Pitala sam kad će se popraviti ili kakvo će biti moje financijsko stanje, ti si odgovorila nešto u smislu da tek krajem 2015/2016 kad saturn izađe iz drugog polja, a do tada da će biti "stiskanje remena". Meni to nije bilo jasno, jer sam namjeravala početi raditi, a na kraju ipak nisam uspjela, pa je zbilja "stiskanje remena" pa bih htjela još jednom pogledati taj post da vidim šta još piše da se znam pripremiti.
jelovnici is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.11.2014., 00:29   #1013
Quote:
jelovnici kaže: Pogledaj post
piskavac hvala, pomoću ovoga gore sam našla dosta starih postova ali ne i onaj koji mi treba.
Fish hvala ti,ali to nije taj post, ja mislim da je bio čak i stariji, pogledala sam sve svoje stare postove ali ga nisam našla,možda si ga izbrisala ili?

Pitala sam kad će se popraviti ili kakvo će biti moje financijsko stanje, ti si odgovorila nešto u smislu da tek krajem 2015/2016 kad saturn izađe iz drugog polja, a do tada da će biti "stiskanje remena". Meni to nije bilo jasno, jer sam namjeravala početi raditi, a na kraju ipak nisam uspjela, pa je zbilja "stiskanje remena" pa bih htjela još jednom pogledati taj post da vidim šta još piše da se znam pripremiti.
Nisam ga izbrisala, naravno...pa ne brišu se postovi bez razloga ili što već.

Evo ti ga:

https://www.forum.hr/showpost.php?p=4...postcount=1845
Fish 1968 is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.11.2014., 07:07   #1014
Hvala,na temi natalne karte sam napisala povratnu info.
jelovnici is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.12.2014., 14:53   #1015
Nisam uspela da nađem temu u kojoj se kritički naučno raspravlja o astrologiji (čitala sam je pre par meseci), najviše u vezi sa uticajem rođenja i začeća na natusa. Imala bih šta da napišem na toj temi samo ako bi neko za mene mogao da je upeca?
Ako nema više te teme dobro bi došlo usmerenje gde mogu o tome da pišem.
Euphrosine is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.12.2014., 15:04   #1016
Quote:
Euphrosine kaže: Pogledaj post
Nisam uspela da nađem temu u kojoj se kritički naučno raspravlja o astrologiji (čitala sam je pre par meseci), najviše u vezi sa uticajem rođenja i začeća na natusa. Imala bih šta da napišem na toj temi samo ako bi neko za mene mogao da je upeca?
Ako nema više te teme dobro bi došlo usmerenje gde mogu o tome da pišem.
Tu je popis tih tema:

https://www.forum.hr/showpost.php?p=13568788&postcount=3
Fish 1968 is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.12.2014., 11:04   #1017
Što mislite koliko je ovaj link:

http://www.horoskopcentar.com/nataln...-podznaka.html

pouzdan izvor informacija?
__________________
Neka svi grijesi odu od mene. Neka sva sreća, stečena pravednim sredstvima, dođe k meni. - Atharva Veda 10.1.10
piskavac is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.12.2014., 11:13   #1018
Quote:
piskavac kaže: Pogledaj post
Što mislite koliko je ovaj link:

http://www.horoskopcentar.com/nataln...-podznaka.html

pouzdan izvor informacija?
Ne znam na koje informacije misliš?

Informacija o izračunu podznaka je točan matematički izračun isti kao i kod drugi astroloških softwarea, kao da se pita jel bolji casio kalkulator ili toshiba. A tumačenja koja su napisana su generalna na bazi osobina astrološkog znaka koji je u podznaku.
Fish 1968 is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.12.2014., 13:39   #1019
Quote:
Fish 1968 kaže: Pogledaj post
Ne znam na koje informacije misliš?

Informacija o izračunu podznaka je točan matematički izračun isti kao i kod drugi astroloških softwarea, kao da se pita jel bolji casio kalkulator ili toshiba. A tumačenja koja su napisana su generalna na bazi osobina astrološkog znaka koji je u podznaku.
Paaa, npr, možda toshiba ima mogućnosti izračunavanja jednađbi a casio nema
__________________
Neka svi grijesi odu od mene. Neka sva sreća, stečena pravednim sredstvima, dođe k meni. - Atharva Veda 10.1.10
piskavac is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.12.2014., 14:20   #1020
Quote:
piskavac kaže: Pogledaj post
Paaa, npr, možda toshiba ima mogućnosti izračunavanja jednađbi a casio nema
Mislila sam na dva kalkulatora s istim mogućnostima samo od drugog proizvođača. Tj. da danas postoji puno sajtova koji nam mogu poslužiti u to ime i uz pomoć kojih možemo izraditi natalnu kartu. Ostalo iz linka je na razini opisa osnovnih osobina znaka kakvih imamo masu diljem neta.
Fish 1968 is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 08:10.