Natrag   Forum.hr > Društvo > Ženski kutak

Ženski kutak Mi smo babe. Otpor je đžabe.
Podforumi: Kokošinjac, Slikovnica

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 20.12.2004., 12:34   #1
Kako smo ih srele

kad citam losa iskustva forumasica sa bivsim muzevima il dugim ljubavima, ispada da su se neke grdno zajebale u pocetnoj procjeni
zat me intresira kad i kako ste upoznale svoje najvece/duze ljubavi, koje su prerasle u katastrofu?

ja sam svog ex muza srela kad nam je oboma bilo 17, tad smo jos oboje bili, mladi blesavi i zaljubljeni, i cinilo se da imamo beskrajno puno slicnosti i povezanosti...

razlike su se pocele kristalizirat kad smo dobrano sazreli, nerazumjevanje je bilo potpuno
__________________
To tol'ko
E bas necu da reklamiram Septy u raljama zivota
Septembar is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.12.2004., 12:54   #2
ja sam u životu jednom voljela... upoznala sam ga sa 17 godina, mjesec dana prije 18. rođendana. Krenula sam taj dan u teretanu, to je bio moj prvi trening u Lovranu. Sjećam se kao jučer... prošao je pored mene i pozdravio me, a ja sam ga zbunjeno promatrala jer nisam shvaćala otkud ga znam a zatim mi je prišao tijekom treninga i nešto pričao...
nemam pojma što! ... jer ja sam bila u nekom transu, gledala sam ga i mislim da sam već u tom trenutku bila zaljubljena do ušiju - a pojma nisam imala ni tko je, ni kakav je... ni ništ...
Instruktor karatea, na sebi je imao prelijepi kimono koji je khm... otkrivao njegovo tijelo... a takav kimono i takvo tijelo imao je na sebi muškarac u mojem snu, kojeg sam usnula samo par dana prije susreta. Tako da sam, zapravo, u nevjerici promatrala prizor... i nekako mi se učinilo kao da se san preselio u javu.
Bila sam premlada možda i prenaivna - snovi nikada ne postaju stvarnost.
I tako smo se viđali na treninzima... skupa odlazili na šetnje lungo mare, idila je trajala gotovo godinu dana... a zatim me je opalila stvarnost. Narednih godinu i pol mi je trebalo da prihvatim istinu da je on upravo takav...
Anastasia is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.12.2004., 13:31   #3
Ja sam ga upoznala u Kanzasu i otisli smo u Floridu materinu u jednom satu.

Katastrofa sirih razmjera.
Vanjushka is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.12.2004., 13:36   #4
Meni još nikaj do sad nije prešlo u katastrofu. Kad bi vidio da polako prelazi u katastrofu, rekao bih adio. Istreniram sam tako da mi ne treba puno da vidim kaj je tu u pitanju i ko je kakav i to
__________________
Potrudite se da dobijete ono što volite, jer će vas inače prisiliti da volite ono što dobijete
funkster is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.12.2004., 13:42   #5
Upoznala sam ga dok je radio... on je radio... a ja sam čekala... ja sam čekala da padne mrak
__________________
I don't want to set the world on fire
I just want to start a flame in your heart
Ava Adore is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.12.2004., 13:43   #6
Ja sam vidio ćaću svoje djevojke na županijskoj panorami i shvatio da ćaća ima dobru kćer i sreo ju to večer u gradu i tražio da ide sa mnom van da se žvaljimo, ali me odbila, pa sam ju morao zvati na spoj.

Ostalo je legenda...
__________________
dr. Lebowski
walter is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.12.2004., 13:51   #7
situacija prva: zajednicko odrastanje, ponovni susret nakon ohoho godina i ljubav od 3.g. onda smo skuzili da vise ne odrastamo pa je tako i ljubav nestala
situacija druga (e stvarno sam nepopravljiva): na nekakvom pijanstvu na moru, pa sam pokusala ljetnu romansu pretocit u zivot. trajalo 1,5 g i rasplinilo se kako je i trebalo u pocetku
magic blue is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.12.2004., 14:24   #8
vanja, leb, funki... bas fino sto se osjecate pickicama
__________________
To tol'ko
E bas necu da reklamiram Septy u raljama zivota
Septembar is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.12.2004., 14:30   #9
Ja sam pic-ke-ti-na

jesam dobro ovo na slogove rastavio

Ne zamaram se bivsim vezama, iskreno ni jedne se ne sjecam najbolje, nekako kroz maglu kao da sam sanjao samo.

Novi dan nova nafaka.
Vanjushka is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.12.2004., 14:34   #10
Quote:
Vanjushka kaže:
Ja sam pic-ke-ti-na

jesam dobro ovo na slogove rastavio

Ne zamaram se bivsim vezama, iskreno ni jedne se ne sjecam najbolje, nekako kroz maglu kao da sam sanjao samo.

Novi dan nova nafaka.
pi-cke-ti-na
magic blue is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.12.2004., 14:53   #11
Pa da, iza samoglasnika, eto, nepismena pi-cke-ti-na
Vanjushka is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.12.2004., 15:14   #12
bila sam mlada, premlada da bih shvatila da je to to. ja sam kriva. i otisla sam. i bilo mi je zao. i jos mi je zao. vec 3,5 godine... ne znam dal li cu ikad prebolit u potpunosti... al ne znam kako se vratit.
__________________
hmmm...
Alia is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.12.2004., 15:19   #13
Quote:
magic blue kaže:
situacija prva: zajednicko odrastanje, ponovni susret nakon ohoho godina i ljubav od 3.g. onda smo skuzili da vise ne odrastamo pa je tako i ljubav nestala
slična situacija: 17 godina, zajedničko sazrijevanje i savršeni jedno za drugo... Nakon 5 godina smo odrasli i shvatili da nismo savršeni jedno za drugo već dvije potpuno različite osobe koje su se konstantno pokušavale uvjerit da su slične.
__________________
Vecer u kojoj se svi prisutni sasvim slazu izgubljena je
klio is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.12.2004., 15:36   #14
S 15 godina. Zajedno do 16-te. Prekid. Godine drugih. Sedam godina kasnije opet. Zajedno nešto preko 5 godina. Juhuuuu
__________________
Well, I'm not going to sit around moping. I'm going to do what every woman does when they hit rock bottom.
I'm going to go out and meet some boys. And crush their hearts one by one.
Smart_bitch is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.12.2004., 15:49   #15
subotnji izlazak...
dovoljan je bio samo jedan pogled...
nerazdvojni pune dvije godine...
nakon toga krah...
__________________
x
Elektra is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.12.2004., 15:53   #16
ja kad sam bila mlada nisam ni znala kako se to radi, tako da se nisam stigla razocarat.
__________________
nemoj misliti na torticu!
. .
Natch is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.12.2004., 16:28   #17
sa sedamnaest sam ga upoznala,3 godine je idila trajala........naglo sam s njim prekinula i mislila da je sve među nama ok jer je te 3 godine bio normalan tip.......
..........sve dok jednog dana nakon prekida mi nije dosao na vrata stana u 7 ujutro(s tim da mi je sadašnji dečko u krevetu bio)..........i od tada nije stao sranja raditi.........a ja sam špijunku kupila
studentica21 is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.12.2004., 16:31   #18
moja jos nije prerasla u katastrofu ali je duga veza-srela sam ga u "readicare"occup.clinic,oakland,cali.gdje sam radila...palo mu nekaj na nogu pa su ga iz firme poslali k nama u kliniku,a ja sam taman bila med. sestra u smjeni....i tako to pocelo!
AFRODITA69 is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.12.2004., 18:02   #19
zar nije tvoj faker maneken


kaj mu je na pisti palo na nogu, kravata od prethodnika?
magic is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.12.2004., 18:03   #20
Quote:
magic kaže:
zar nije tvoj faker maneken


kaj mu je na pisti palo na nogu, kravata od prethodnika?
Ispala mu pamet iz glave
__________________
Potrudite se da dobijete ono što volite, jer će vas inače prisiliti da volite ono što dobijete
funkster is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 11:13.