Natrag   Forum.hr > Društvo > Roditelji i djeca > Trudnice

Trudnice Za trudnice i sve one koji se tako osjećaju

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 07.05.2011., 11:24   #21
Quote:
mucina kaže: Pogledaj post
Svaki organizam je drugačiji, tako da su sve ove rasprave bespotrebne. Simba, ko tebi kaže da ti sljedeća trudnoća neće bit takva da se 9 mjeseci nećeš dizat iz kreveta?!
!
ja stvarno ne znam gdje sam napisala da netko tko treba mirovat ide raditi išta?!
Napisala sam da ne vidim razloga za specijalan tretman ukoliko se trudnica dobro osjeća i doktor veli da je sve u redu!

__________________
27.01.2011 Mišica
simba is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.05.2011., 22:10   #22
Više sam se iz-šokirala već što sam shvatila pomoć!

Rekla sam šefici za T i rekla je da nema šanse da me stavi noćnu, a još manje da se mučim. I ovako spavam po 12h i više a znala sam prije nego sam saznala za T da se nešto događa jer sam zadnje noćne jedva izdržala do 3h a ne do 7h kako bi trebala.

Simba - s tobom ili se nešto događa ili nisi baš 'pri sebi'. Ako je tebe tvoj poslodavac tako tretirao ne moramo svi biti takvi. I trudnoća nije bolest ali nije ni za zajebavat se. Sigurno si onda i urokavala se od alkohola kad je to tebi sve isto. I da ako 5 tjedana nije NEŠTO onda ne znam zašto se ne može rodit nakon 2 tjedna a ne 9.mj.

Btw. ušli smo u 6.tj. :-)
brevi is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.05.2011., 22:20   #23
Imaš super šeficu, lijepo od nje da će ti promijeniti smjenu. Bezveze bi se maltretirala, nije to baš mačji kašalj, pogotovo u prvim tjednima kad ti duša spava cijeli dan!
bandera is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.05.2011., 22:21   #24
Quote:
bandera kaže: Pogledaj post
Imaš super šeficu, lijepo od nje da će ti promijeniti smjenu. Bezveze bi se maltretirala, nije to baš mačji kašalj, pogotovo u prvim tjednima kad ti duša spava cijeli dan!
brevi is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.05.2011., 11:59   #25
draga brevi,drago mi je da imaš razumnu šeficu i da si se uspjela s njom dogovorit jer znam kako ti je sa spavanjem i meni je bilo tako, bila sam 4 tjedna trudna kada je počeo kronični umor i spavanje po 12 sati dnevno, a tada još nisam ni znala da sam trudna, mislila sam umor... ja na svu sreću ne radim noćne, radim normalno 7-15 pa sam uspjela to pregurat tako da sam u 15,30 kad bi došla doma išla spavat, probudila se za jest i spavala ponovno do 6 ujutro drugi dan... naravno ako to netko nije probao ne može ni govorit o tome, jer nemaju sve trudnice iste simptome, neke povraćaju, što je vjerojatno još i gore, ja na svu sreću nisam iskusila taj gorak simptom.... i onda kad mi netko kaže" pa tek si trudna 5 tjedana" poludim, jer meni je lakše sada s 19 tjedana i još uvijek radim jer mi posao to dozvoljava nego onih prvih 12 tjedana kada sam bila umorna i pospana po cijele dane...
i nemoj da te šokiraju glupi komentari, ti uvijek postupaj onako kako se ti osjećaš, a ne prema onome što drugi kažu...
i da dodam, da sam prije 5 god i ja radila noćne smjene i to isključivo noćne i da sam tada bila trudna otišla bi na komplikacije istog trena, jer tada mi je to remetilo čitav bioritam, a kamoli ne bi jednoj trudnici!
cocolina0508 is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 15:52.