Natrag   Forum.hr > Društvo > Roditelji i djeca > Trudnice

Trudnice Za trudnice i sve one koji se tako osjećaju

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 14.10.2008., 10:49   #1
Unhappy Posteljica

zanima me ima li mi tko pomoći u vezi ne dovoljno pričvršćene posteljice!!!!
ili tako nesto.
Naime u 7. sam tjednu trudnoć i gin mi je rekao da moram mirovati jer mi nije dovoljno pričvršćena postljica.
molim one koji znaju nesto o tome da mi pomognu.
jako sam zabrinuta
točkica_mala is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.10.2008., 11:51   #2
Quote:
točkica_mala kaže: Pogledaj post
zanima me ima li mi tko pomoći u vezi ne dovoljno pričvršćene posteljice!!!!
ili tako nesto.
Naime u 7. sam tjednu trudnoć i gin mi je rekao da moram mirovati jer mi nije dovoljno pričvršćena postljica.
molim one koji znaju nesto o tome da mi pomognu.
jako sam zabrinuta
Šta je u 7. tjednu uopće formirana posteljica.. ona se do 12. tjedna tek formira, pa mi nije jasno kako je on već u 7.tt vidio da s njom nešto ne štima
Moj savjet, slušaj gina, miruj i sve će biti ok.. kao što rekoh posteljica ti se tek formira i naravno da se može još normalno formirati. Od brige nećeš ništa dobit, radije si mantraj da će sve biti dobro, kao što i hoće I nazovi gina i reci da si se jako zabrinula pa nek te i on malo smiri
__________________
Sve je dobro :)
Volim te malena
MalaLola is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.10.2008., 16:41   #3
hvala na odgovoru
ali tako nesto mi je rekao da nije dovoljno učvrščeno ali ne plod nego kao posteljica
nisam ga ni ja sasvim razumijela ali svejedno hvala
točkica_mala is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.10.2008., 17:09   #4
nije srastao amnij i hornij..
__________________
45°46´04"N,15°51´08"E [URL="❦ Odluka o tome da ćeš imati dijete iznimno je važna. To znači odlučiti da će tvoje srce zauvijek koračati izvan tvog tijela.[/URL]
larazg is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.10.2008., 17:11   #5
ma ček... meni ovo nema smisla... sa 7 tjedana?

nego draga moja, a da ti potražiš drugo mišljenje da te umiri i barem ti objasni što dalje..
__________________
45°46´04"N,15°51´08"E [URL="❦ Odluka o tome da ćeš imati dijete iznimno je važna. To znači odlučiti da će tvoje srce zauvijek koračati izvan tvog tijela.[/URL]
larazg is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.10.2008., 18:02   #6
ma ok mi je gin samo ga nisam previse pitala a to ću učiniti sad u ponedjeljak imam pregled pa ću biti mirna al svejedno thanks
točkica_mala is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.08.2011., 14:05   #7
posteljica u ranoj trudnoci

ej drage
Jucer sam bila na pregledu,i dr mi je rekao da se na uzv da jedan dio posteljice ima nekarakteristicno razrijedjenje bez protoka.Sad sam u 12 tj i sad cekamo kontrolu u 16 tj da vidimo da li se sto dogadja.Bebica za sada super napreduje,ali sad polako bi posteljica trebala preuzeti funkciju do kraja ovog 12 tj da cemo vidit. Jer kao posteljica trazi jos svoje mjesto,pa mozda se to promijeni. Bas se brinem
U prosloj trudnoci sve je bilo savrseno.
Ima tko iskustva u ovako ranoj trudnoci sa placentom?
bubamara7777 is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 06:24.