Natrag   Forum.hr > Društvo > Roditelji i djeca > Trudnice

Trudnice Za trudnice i sve one koji se tako osjećaju

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 21.10.2011., 11:30   #21
Ja sam započela pa mogu i završiti ovu temu ... javljam svima koji su u sličnoj situaciji da sam s jednim jajnikom ostala trudna nakon 6 ciklusa.. dakle odstranili jajnik u prosincu 2010., a zadnja menstruacija bila u lipnju 2011. ... sad sam trudna 4 mjeseca i odlično se osjećam .. nemam nikakvih poteškoća hvala dragom Bogu i sretna sam zbog toga ... pozdrav svima
Dorja is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.10.2011., 11:50   #22
čestitam!!
matarluk is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.10.2011., 12:01   #23
Bravo dorja, cestitam
__________________
Moj Zmajek je MPO beba :)

#nemrem
Francesca is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.10.2011., 00:33   #24
Quote:
Dorja kaže: Pogledaj post
Ja sam započela pa mogu i završiti ovu temu ... javljam svima koji su u sličnoj situaciji da sam s jednim jajnikom ostala trudna nakon 6 ciklusa.. dakle odstranili jajnik u prosincu 2010., a zadnja menstruacija bila u lipnju 2011. ... sad sam trudna 4 mjeseca i odlično se osjećam .. nemam nikakvih poteškoća hvala dragom Bogu i sretna sam zbog toga ... pozdrav svima
Eto meni se cini da nama ovaj jajnik koji je osta radi ko lud jer uz sve te strahove ..necu moc ili tako nesto nakraju zatrudnimo prije nekih koji imaju oba.
Sretno
__________________
___________________________________________
Bubi28 is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.10.2011., 08:34   #25
Imam još jedno pitanje ...

ako ste ostale trudne s jednim jajnikom jeste li pile kakve hormone tijekom trudnoće .. duphastone ili utrogestane .. ili je trudnoća prošla samo uz folnu i neke vitamine ...
Dorja is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.10.2011., 19:41   #26
Quote:
Dorja kaže: Pogledaj post
Imam još jedno pitanje ...

ako ste ostale trudne s jednim jajnikom jeste li pile kakve hormone tijekom trudnoće .. duphastone ili utrogestane .. ili je trudnoća prošla samo uz folnu i neke vitamine ...
NE, samo folnu i to kad bi se je sjetila uzet.
__________________
___________________________________________
Bubi28 is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 05:47.