Natrag   Forum.hr > Društvo > Život u dvoje > Vjenčanja

Vjenčanja Love and marriage go together like a horse and carriage...

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 24.01.2016., 10:28   #261
Udahni-izdahni. Takve se stvari dogode. Stignete sve i s novim pozivnicama. I sama kažeš da je svadba za 5 mjeseci. To je i više no dovoljno vremena.
Nadam se samo da se ponovno tiskaju o trošku onoga tko je pogriješio.

Što se skupljanja gostiju kod tebe tiče- kod mene je ista stvar. Da ne kažem problem. Stan je em malen, em nesređen pa tako doista teško da će ovdje za iole suvislo fotkanje stati i kuma i još nas par.
Zato smo odmah dogovorili da će se moji svatovi okupiti u Globusu gdje je poslije i svadbena večera (imaju onaj predio ispred samih sala i bude baš lijepo kad se tamo priredi catering). Osim toga, moji se ne moraju gnjaviti s pripremom hrane, posluživanjem i poslije raspremanjem.
Ne znam kakav je slučaj s vašom salom?

Imaš opciju i malene sjenice (više njih?) pred zgradom, postoji li kakva livada ili dovoljno slobodnog mjesta. Sjećam se kako su, pred nekoliko godina, susjedi iz ulaza do postavili tako mezu za goste i dočekivali ih i baš je bilo lijepo. Ne onako (da me netko krivo ne shvati) seljački, nego baš fino, nenagužvano, a nepretjerano. Doduše, mislim da su i oni uzeli catering, ali isto se može napraviti i u vlastitom aranžmanu.
Treba prije obavijestiti susjede i zamoliti da ne parkiraju pred zgradom da svi ti auti imaju gdje stati, ali osim toga mislim da ništa nije problem.
božepetra is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.01.2016., 11:21   #262
Quote:
teica1990 kaže: Pogledaj post
Pozdrav curke... evo još jedna mladenka sa svojim strahovima... Znači mi imamo svadbu za 5 mjeseci i biti će 350 ljudi... Do sada je sve išlo super, rezervirali salu, sa bendom se nalazimo za uskrs, riješen je fotograf i kamerman, crkva, zaručnički tečaj u 5. mjesecu, a onda se desilo nešto što mislim nije nikome... Izabrali smo pozivnice i dali ih tiskati, kad su stigle, bile su nam predivne... Međutim tek nakon nekoliko podjeljenih smo skontali da na pozivnicama ne stoji datum svadbe

E sad izrađujemo nove...

Moj najveći strah je da neće sve bit po špagi... Najveći problem je što je to jako puno ljudi i nema šanse da se svim ugodi pogotovo što je svadba bosansko-zagorska...

Također, problem je dolazak po mene... ja zivim u zgradi, u malom stanu i iskreno još uvijek nemam pojma na koji način da izvedem prijem kod mene. Pogorovo što će kod njega biti hrpa ljudi, i ako ti svi ljudi dođu po mene ja neznam di da ih sve stavim...

Isti problem sam imala i ja, ali sam ga odlucila rijesiti jednostavnim izbacivanjem nalazenja kod mene... Iako su pojedinci bili malo sokirani tom odlukom, vecina je bila odusevljena jer ne mora taj dan kampirat kod mene od 12-1 popodne i imaju vremena za apsolutno sve taj dan. Uostalom, do sad su se i oni koji su negodovali pomirli s cinjenicom da ce imat malo vise slobodnog vremena taj dan
Njegovi gosti ce se okupiti kod njega, a potom cemo se svi naci ispred crkve prije vjencanja. Kako bi izbjegli zbrku napravili smo dvije verzije pozivnica, u njegovoj pise kad se okupljaju kod njega itd, a u mojoj da je okupljanje i vjencanje tad i tad...
Trazenje dozvole od grada za stavljanje nekog manjeg satora, povlacenje gostiju po ulazu od zgrade, smetanje susjedima, zbrka u malom stanu i strah oko toga hoce li past kisa il nece su bili previse nepotrebnog zivciranja za mene
kety is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.04.2016., 23:34   #263
-da ću reći krivo ime ili se neću moć sjetiti pravog
-da će kasniti po mene
-da će padat kiša ko iz kabla
-da će mi se raspast frizura

itd hahaa :F
veka123 is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.04.2016., 17:36   #264
1.Strah me da ću udaviti budućeg - on smatra da se ne treba brinuti oko ničega jer zna da ću ja sve to savršeno riješiti (isključivo me činjenica da to izgovara s zaljubljenim telečim pogledom spriječava da ga povrijedim)

2. Strah me da me oni kojima sam zadala neke zadatke ne zaje. - to me već ne mući jer me frend muzikant za kojeg sam ja mislila (a i svi koji su nas slušali kaj pričamo isto) da je dogovoren zaje. i sad nemam muzike a vjenčanje je u 7. mj.

Hvala na pažnji!

__________________
Blabla
papucica-hr is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.04.2016., 14:03   #265
čitajući komentari u drugoj temi odlučila sam šivati vjenčanicu i sada me strah da to ipak neće izgledati dobro niti da ću se zaljubiti u nju nakon što ju probam :S
drugi strah mi da nećemo naći salu jer su favoriti već rezervirani a do svatova ima godinu dana ali očito se svi u svlavoniji žene baš taj dan :/
__________________
"Ljubav je jedini ključ koji odgovara vratima raja."
legica989 is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.04.2016., 14:27   #266
Ja se ničeg posebno ne bojim kad razmišljam o svemu tome, ali podsvjesno me očito neke stvari žderu jer sam do sad imala već nekoliko noćnih mora na temu vjenčanja pa se zapravo iz njih valjda daju iščitati neki strahovi, kao npr.:

- svi su gosti došli i čekaju mene, a ja još na frizuri, nenašminkana, bez haljine, još ni približno gotova, a za 5min bih trebala biti u crkvi

- nekoliko persona si je "malo više" popilo i počelo gnjaviti ostale goste, a ja plačem u kutu
(yea, right )

- ovo je najbolje: došli u restoran da bi nas dočekala polusrušena terasa, na kojoj je trebao biti dio gostiju pa su te ljude preselili u salu u kojoj je onda nastala takva gužva da nitko nije mogao ni prolaziti između stolova

- bend koji je imao pauze od sat vremena, a svaki set svirao po 15 min :klap:

Eto, moglo bi se reći da me brine: da li ću sve stići na vrijeme, ponašanje određenih gostiju (što je zapravo glupost), da li će restoran i osoblje sve odraditi kako spada i bend
Realno, ni na što od navedenog ja ne mogu baš utjecati osim na prvo
Jer smatram da svatko valjda zna kako se mora ponašati i da mora odraditi ono za što je po dogovoru i plaćen
A na kraju će mi po zlu vjerojatno krenuti nešto što nisam ni pomislila ni sanjala
__________________
Living the last note of freedom...
Rattlesnake is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.04.2016., 11:38   #267
do sad još nisam imala nikakvih strahova i nadam se da će tak i ostat... još par mjeseci je ostalo... za sad sve ide po planu.. nisam još imala noćnih mora... ali ono kaj me možda jedino brine je glazba... tj.. podij.. nadam se da će se većini glazba svidjeti i da će plesati..

i da.. hoću li uspjeti naći cipele u kojima ću moć bit cijeli dan i noć...
MissKuki is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 08:10.