Natrag   Forum.hr > Informatička tehnologija > Kompjutorske igre

Kompjutorske igre Kultura igranja i ponoćnog ratovanja konzolom i tastaturom. Podforum: Konzole

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 02.03.2017., 16:46   #41
Meni izgleda fenomenalno. Cim bude neka akcija uzimam.

Sent from my LG-D855 using Tapatalk
Pablo is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.03.2017., 18:04   #42
Imam osjecaj da mi je tekst nekako mutan kad čitam još sam povecao font na large..a i dalje mi izgleda nekak čudno,upravo sam igrao igru sat i pol i peku me oči sad kad sam prestao nemam pojma jel stvar u mom kompu il je tak i drugima..inače igra radi nrmalno i slika je normalna samo što je tekst kao malo zamucen..
zbunjen87 is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.03.2017., 23:04   #43
Quote:
zbunjen87 kaže: Pogledaj post
Imam osjecaj da mi je tekst nekako mutan kad čitam još sam povecao font na large..a i dalje mi izgleda nekak čudno,upravo sam igrao igru sat i pol i peku me oči sad kad sam prestao nemam pojma jel stvar u mom kompu il je tak i drugima..inače igra radi nrmalno i slika je normalna samo što je tekst kao malo zamucen..
Tako je i ostalima.
Drizzt61 is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.03.2017., 23:48   #44
Quote:
Drizzt61 kaže: Pogledaj post
Tako je i ostalima.
Ok.
zbunjen87 is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.03.2017., 01:00   #45
Quote:
UrchinStar47 kaže: Pogledaj post
Realno, odluka o koristenju turn based borbe ima smisla s obzirom na Numenerin sustav borbe. U nekim situacijama je turn-based pristup jednostavno nuznost.
Ili ili su možda išli na turn-based zato jer RTWP ne radi baš dobro na konzolama?
Essegg is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.03.2017., 09:04   #46
Quote:
Essegi kaže: Pogledaj post
Ili ili su možda išli na turn-based zato jer RTWP ne radi baš dobro na konzolama?
Ili su isli jer je community tako glasao? Bio je izbor, ekipa dala glas. Nema veze s konzolama i slicno.
__________________
All You Zombies.
phiber is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.03.2017., 16:20   #47
Quote:
Essegi kaže: Pogledaj post
Ili ili su možda išli na turn-based zato jer RTWP ne radi baš dobro na konzolama?
Zapravo su išli jer su sami rekli da su preferirali turn based. A glasanje je bilo da vide jel bi backers popizdili svi ako bi ovi izabrali turn based. Da je tipa 75% reklo ajmo real time s pauzom onda bi odustali od svog TB plana.
__________________
"When you tear out a man's tongue, you are not proving him a liar; you're only telling the world that you fear what he might say." ~ Tyrion Lannister
Archangel is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.03.2017., 16:27   #48
offtopic:
Quote:
phiber kaže: Pogledaj post
Provjeris li informacije kada ili ne bas?
ak je igrica izasla i na winsima, ispricavam se
nabrzinu sam pregledavao stranice i bilo mi je smeh da nema wins verzie i da
si ljudi moraju sad instaliravati linuxe da mogu to odigrat
ontopic:
origigi Planetscape of torrment mi je bila fenomenalna igrica tak bum ovo
definitivno skinuo i prosao
klonj is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.03.2017., 21:58   #49
Kak idem dalje sa igrom tak je pocelo i stekati..loading traje duze..prilikom razgovora zna stekati itd..pocelo me malo iritirati to
zbunjen87 is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.03.2017., 11:31   #50
Meni je crash 2 puta od 3 crisis u kojima sam bio. Izgubio sam volju i čekam patch. Ionako nije zanimljivo kao PST.
__________________
"When you tear out a man's tongue, you are not proving him a liar; you're only telling the world that you fear what he might say." ~ Tyrion Lannister
Archangel is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.03.2017., 19:28   #51
Kakvi su dojmovi u usporedbi sa Planescape: Torment, za nas tu koji smo jednom nogom u grobu pa se još sjećamo takvih igara.
Rift is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.03.2017., 23:33   #52
Početak priče je sličan (tko sam, što sam, ko mi je babo).
Teksta pretjerano puno i za sada, za razliku od PST-a, nema onog wita iz originala.
Nisam puno igrao jer nemam vremena, ali za sada još ni jedna borba.
Onaj lagano bolesni štih je tu.
Sve u svemu
__________________
Odnia đava prišu
SmartFart is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.03.2017., 01:30   #53
Nemogu usporedjivati sa starim Tormentom jer sam ga igrao davno zadni put prije 15-ak godina pa se skoro niceg ni ne sjecam..ali za sad mogu reci da je borba dosta usporena..pogotovo ako ima vise enemya..dok se svi izredaju nikad kraja.Borbi skoro uopce nema..tj skoro sve mozes izbjeci tako da je bitno uglavnom razvijati skillove za razgovor...questovi su mi ok,zanimljivi...grafika je nekako mutna,pogotovo ako priblizis kameru..sveukupno za sad, ocekivao sam da ce biti puno bolje.Nisam jos ni na pola igre.PoE mi je bio puno bolji.
zbunjen87 is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.03.2017., 17:26   #54
Nitko ne igra?
__________________
Odnia đava prišu
SmartFart is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.03.2017., 12:12   #55
Ja čekam patch koji fixa crasheve.
__________________
"When you tear out a man's tongue, you are not proving him a liar; you're only telling the world that you fear what he might say." ~ Tyrion Lannister
Archangel is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.03.2017., 13:06   #56
Quote:
Archangel kaže: Pogledaj post
Ja čekam patch koji fixa crasheve.
Ja nisam naletio jos na crash..kod mene samo ponekad steka prilikom razgovora sa likovima.
zbunjen87 is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.03.2017., 12:14   #57
Još sam u Cliff's Edgeu. Zasad me priča još uvijek nije zakačila tako čvrsto kao PS:T, ali ima potencijala. Nekad malo pretjeraju s kićenosti teksta, ali je osvježenje čitati opise i dijaloge za razliku od drugih igara.
__________________
I will speak for you, Father. I speak for all mediocrities in the world. I am their champion. I am their patron saint.
Sepulchrave is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.09.2017., 13:35   #58
Quote:
SmartFart kaže: Pogledaj post
Nitko ne igra?
Eto da se javim, cekao sam da je totalno spatchiraju kako bi se mogao guštati jer sam imao probleme slicne kao i neki s teme. Ima se spoilera, ako niste odigrali, skip.

Iako je prica odlicna i meni je bila vrlo interesantna, treba napomenuti da igra nije ni do koljena PS:Tu, bez obzira sto su je reklamirali kao 'spiritual successor.'

Dok je PS:T bio od starta do kraja obiljezen, sad vec pomalo legendardnim 'What can change the nature of a man?' i to je bio drajv za Nameless Onea, T:ToN-ov 'What does one life matter?' kao drajv za Last Castoffa ispada kao blijeda kopija, nedovoljno potencirana. Pojavi se svega par puta u igri, ali je moj dojam da i nije toliko bitan kao nekakva motivacija glavnog lika. Osobno, moglo je to biti i bolje.

Sad oko dobrih stvari.
- gotovo cijelu igru je moguce prijeci bez ikakvog combata, izbjeci skoro pa sve ako lik ima dovoljno visoke skillove za to. Mislim da sam do kraja u combatu bio samo onda ak bas nisam mogao izbjeci, a u drugom prolazu igre samo onda kad sam znao da pada nesto za povecanje statova. Turn based je i dalje najbolji izbor za ovakav tip igre (osobno misljenje) i ne mogu reci da mi je PS:T sustav falio.
- Tides sustav kao zamjena za DnD alajment je odlican, kad se malo uhvati shema kako koji Tides djeluje, moguce je lika forsirati u tom smjeru. Odlicna shema je da određene odluke u igri su iskljucivo vezane uz Tideove koje lik ima aktivne. Dodamo uz to NPCa koji moze pomoci pri odabiru (preporuka za drugi prolaz svakako) i čušpajz je kompletan
- Neki od party NPCa su odlicno raspisani (Rhin i Oom na primjer) te ideje oko njih su genijalne, drugi su mi bili totalno nezanimljivi. Osobni questovi su zabavni, ali je to eonima daleko od Mortea, Dakkona i slicnih prica. Ideja da se svaki od tih likova moze dismissati bilo kad (osim Rhin) te pozvati mi se ucinila korisnom do određene mjere.
- Ostali kvestovi, utjecaj na svijet su solidni, imao sam dojam da su moji odabiriti bitni. Postoji gro nacina da se rijesi dobar dio questova, a posljedice nekih se vide tek kasnije u igri. Achivementi cine neke od tih kvestova puno zanimljivijijim.
- Ideja s Labirintom, koji je mentalni konstrukt u glavi Last castoffa je odlicna, a pogotovo mogucnost da se gro likova iz igre uvuce u taj Labirint, te kasnije dobiju bonusi od istih
- sustav napredovanja je malo konfuzan u startu, ali kasnije jako dobar, iako moram reci da mi fali malo vise slobode kod skillova/abilitya
- svakako mi je prejebeno spominjanje nekih stvari iz PS:Ta u igri, pojavljivanje O-a i jos par sitnica

Ukratko, vrlo dobar RPG, gust za odigrati i procitati, ima replay value. Osim u imenu i par sitnica, ni do koljena PS:Tu, bolje je onda kupiti novu verziju Planescapea i odigrati to.
__________________
All You Zombies.
phiber is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.09.2017., 16:12   #59
Mene nije pretjerano oduševila igra,nekako mi je bila dosadnjikava,jako duge borbe koje sam izbjegavao jer su bile dosadne..al sve zajedno prosječna igra,dobra za odigrati jednom.
zbunjen87 is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 03:50.