Natrag   Forum.hr > Informatička tehnologija > Kompjutorske igre

Kompjutorske igre Kultura igranja i ponoćnog ratovanja konzolom i tastaturom. Podforum: Konzole

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 19.09.2017., 00:05   #7041
Zašto ne? Uzmeš tri igre umjesto jednog kebaba.
__________________
~ Lord Tywin Lannister did not, in the end, shit gold. ~
Spectre is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.09.2017., 11:45   #7042
Arma 2: Complete Collection - 6.99 eur
Includes 5 items: Arma 2, Arma 2: Army of the Czech Republic, Arma 2: British Armed Forces, Arma 2: Operation Arrowhead, Arma 2: Private Military Company
Volunteer is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.09.2017., 14:13   #7043
Quote:
Volunteer kaže: Pogledaj post
Arma 2: Complete Collection - 6.99 eur
Includes 5 items: Arma 2, Arma 2: Army of the Czech Republic, Arma 2: British Armed Forces, Arma 2: Operation Arrowhead, Arma 2: Private Military Company
Kriva tema, sori. Htio stavit ovo u Game Deals.

Nego, jel ima neka pucačina slična COD 4: MW koju ekipa danas igra u multiplayeru? SP kampanja me ne zanima.
I da li se MW još uvijek igra?
Volunteer is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.09.2017., 12:51   #7044
Aarklash: Legacy - odlična - predivna grafika.
Lyanna Stark is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.09.2017., 21:21   #7045
Nešto slično Quake 3 Arena

Molio bih preporuku za igru novijeg izdanja (recimo do 5 godina) koja je najsličnija nekadašnjoj legendi Quake 3 Arena. Znači zanima me čista brutalna pucačina bez neke sporedne radnje.
Već sam stari As pa baš nisam zadnjih godina pratio taj svijet pa neznam šta je novo izlazilo i šta se nudi ali bi volio zaigrat nešto slično Quake-u
Hvala unaprijed
blase is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.10.2017., 11:59   #7046
Quote:
blase kaže: Pogledaj post
Molio bih preporuku za igru novijeg izdanja (recimo do 5 godina) koja je najsličnija nekadašnjoj legendi Quake 3 Arena. Znači zanima me čista brutalna pucačina bez neke sporedne radnje.
Već sam stari As pa baš nisam zadnjih godina pratio taj svijet pa neznam šta je novo izlazilo i šta se nudi ali bi volio zaigrat nešto slično Quake-u
Hvala unaprijed
Što se tiče single player igara a da imaju sličan princip ko Quake padaju mi na pamet Painkiller igre, Rise of Triads (koja ima i online, sad ne znam koliko je aktivan steam community), Shadow Warrior, Serious Sam 3, Hard Reset.
__________________
Кхеил Хаавир, јеби ти левичарску мајку
Veterinarius is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.10.2017., 18:02   #7047
Thumbs up Low Spec igrice [Za slabija racunala]

Želite igrati igrice al nemate jak kompjuter? Navest ću par Low Spec igrica koje će te možete pokrenuti na bilo kojem racunalu!:klap::klap::klap:


Call of Duty 1
Call of Duty 2
Call of Duty: World at War
Call of Duty 4 Modern Warfare
Battlefield 1942
Battlefield 1943
Battlefield 2
Counter Strike 1.6
Counter Strike Condition Zero
Counter Strike Source
Hulk2003
Prince of Persia: The Sands of Time
Guilty Gear X2
Company Of Heroes
Hitman: Blood Money
GUN
Call of Juarez: Bound in Blood
Need for Speed: Carbon
Killing Floor 1
Killing Floor 2
GTA San Andreas
GTA Vice City
Left for Dead 1
Left for Dead 2
Team Fortress: Classic
Team Fortress 2
Path of Exile
Steam world dig
The binding of Isaac
The binding of Isaac:Rebirth
Bastion
Day of the tenticle Remastered
Rogue Legacy
Faster then light [FTL]
Shovel knight
Darkest Dungeons
Project Zomboid
NEO Scavanger


Uživajte!
StefanT is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.10.2017., 22:08   #7048
igra World of thanks na compu?

Quote:
cuse kaže: Pogledaj post
Ovdje recite koju igru hoćete da vam mi preporučimo...
Napišite: koji žanr hoćete, i možda da je recimo slična nekoj drugoj itd. Ja ili netko drugi će Vam napisati koju Vam mi preporučam igru
world of thanks
__________________
Good&Bad... LoveUall'[/I][/CENTER]
onajkojtraži is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.10.2017., 23:19   #7049
Imam drakensang, oba, imam planscape, imam oba baldursa, imam divinity os2, imam iwd2, imam sword coast, imam ghost of a tale, imam pillarse, imam oba nwn, imam dao, ima netko preporuku. Ako ne prepoznajete kratice, nemamo o čemu razgovarati. Ne mora biti skupo, ne mora biti jeftino. Znam čekati.
Lyanna Stark is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.10.2017., 06:35   #7050
Quote:
Lyanna Stark kaže: Pogledaj post
Imam drakensang, oba, imam planscape, imam oba baldursa, imam divinity os2, imam iwd2, imam sword coast, imam ghost of a tale, imam pillarse, imam oba nwn, imam dao, ima netko preporuku. Ako ne prepoznajete kratice, nemamo o čemu razgovarati. Ne mora biti skupo, ne mora biti jeftino. Znam čekati.
Mass effect.
ili mozda dragon age 2, nije dobar ko jedinica, ima nekih mana, ali je solidna igra. expanzija mi je jako dobra, ima misija gdi branis dvorac, super dinamican i atmosferican fight
ak ces birat između te 2 igre, kreni sa mass efectom.
jedinica i dvojka se lako vrte na starim kompovima.

ili mozes krenut sa The Witcher. neces pozalit sigurno.
__________________
*Pobjednik IMF Kladionice 2013* *Pobjednik IMF Kupa 2006* *Pobjednik Euro Kupa 2008*
Black Revenger is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.10.2017., 08:42   #7051
Quote:
Lyanna Stark kaže: Pogledaj post
Imam drakensang, oba, imam planscape, imam oba baldursa, imam divinity os2, imam iwd2, imam sword coast, imam ghost of a tale, imam pillarse, imam oba nwn, imam dao, ima netko preporuku. Ako ne prepoznajete kratice, nemamo o čemu razgovarati. Ne mora biti skupo, ne mora biti jeftino. Znam čekati.
Kad si ranije pitala, predložio sam ti Tyranny, ali nisi komentirala ništa...
__________________
"If everyone is thinking alike, someone isn't thinking." - General George Patton Jr
number47 is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.10.2017., 12:30   #7052
Quote:
number47 kaže: Pogledaj post
Kad si ranije pitala, predložio sam ti Tyranny, ali nisi komentirala ništa...
Nije mi igranje kao zli overlord nešto napeto. Niti polustrategija.
Lyanna Stark is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.10.2017., 16:32   #7053
Quote:
Lyanna Stark kaže: Pogledaj post
Imam drakensang, oba, imam planscape, imam oba baldursa, imam divinity os2, imam iwd2, imam sword coast, imam ghost of a tale, imam pillarse, imam oba nwn, imam dao, ima netko preporuku. Ako ne prepoznajete kratice, nemamo o čemu razgovarati. Ne mora biti skupo, ne mora biti jeftino. Znam čekati.
Temple of Elemental Evil, već sam negdje napisao. Najbolji prijenos D&D-a na računala iako ima svojih mana. Doduše sa Circle of Eight i Temple+ modifikacijama je to sve popeglano.
Drizzt61 is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.10.2017., 01:13   #7054
Quote:
Lyanna Stark kaže: Pogledaj post
Imam drakensang, oba, imam planscape, imam oba baldursa, imam divinity os2, imam iwd2, imam sword coast, imam ghost of a tale, imam pillarse, imam oba nwn, imam dao, ima netko preporuku. Ako ne prepoznajete kratice, nemamo o čemu razgovarati. Ne mora biti skupo, ne mora biti jeftino. Znam čekati.
Torment: Tides of numenera.
__________________
All You Zombies.
phiber is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.11.2017., 13:41   #7055
pozdrav, ima li kakva nova stratesjka igra tipa : heroes, warcraft, age of mythology, skyrim, dragon age i ostalo slicno tome?

ne surfam o tome cesto,a dugo me nisu ni zanimale igre bas,a sad mi se igra pa ako ima sta kvalitetno u tom tipu da mi netko javi u PM

HVALA
Daenys is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.11.2017., 13:58   #7056
Daenys, probaj Divinity: Original Sin 2.
Lyanna Stark is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.11.2017., 17:53   #7057
Quote:
Lyanna Stark kaže: Pogledaj post
Daenys, probaj Divinity: Original Sin 2.
hvala ti,probat cu svaako svida mi se na prvu,samo jako sam zahtjevna u vezi igrica,nijedna mi jos nije bolja od dragon age-a ,ali mi je hard riknuo pa imam neki sitni i na njega mi ne stanu velike igre iako ih mogu pokrenuti..
Daenys is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.11.2017., 16:10   #7058
Kakva vam se čini Hellblade: Senua's Sacrifice? Možda je kupim na gog.com...
Lyanna Stark is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.11.2017., 16:26   #7059
Ima tko preporuku... ne mora biti rpg, ali mora biti fantasy i mora biti ispod 4 eura.
Lyanna Stark is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.11.2017., 17:41   #7060
Quote:
Lyanna Stark kaže: Pogledaj post
Ima tko preporuku... ne mora biti rpg, ali mora biti fantasy i mora biti ispod 4 eura.
The Witcher 1 i 2?!
Hellhound is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 03:53.