Natrag   Forum.hr > Društvo > Ljubav, erotika, seks

Ljubav, erotika, seks Stvari intimne prirode. Neke teme zahtijevaju i rječnik koji možda nije za jako mlade (i jako stare).

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 05.03.2007., 15:33   #241
Quote:
ubojica_mekog_tuljca kaže: Pogledaj post
nešto što sam primijetio me onako, intrigiralo...

možda nisam u pravu, možda jesam, vi ste tu da raspravite pošto nisam zatucan.


primijetio sam mnogo parova u kojima su dečki posesivci, nasilni i sl. Dosta ih i malo bolje poznajem.

No u tim parovima, cure su redovito onako "od svih označene" kao cure koje vole švrljat, koje se često nalaze s više tipova, dopisuju s njima, čak i varaju okolo... i sl.

Još nisam vidio vezu u kojoj je tip bio takav čudan prema curi, a gdje je cura okarakterizirana od društva kao normalna i ne-fufica.

jer kad se govori o nasilju/posesivnosti/ljubomori/trućtruć u vezi, uvijek se govori kako je muška strana divlja, luda, treba ju ubit i sl. A nitko se nikad u biti nije zapitao što ga je nagnalo da postane takav? Od mirnog dečka divljak?

Slažem se, takve manijake treba pošteno zatući, kazniti, zatvoriti! Ali nisu ni žene nevinašca kakvim se predstavljaju...


jebite mi mater i sl, al to je moje primjećivanje. društvo nas okarakterizira pa sam se eto usudio tako nešto reći...
Mislim da to nema puno veze sa promiskuitetom cure, dovoljno je da je ona komunikativna i to je takvim osobama dosta. Svoga dečka nikada nisam prevarila, pa ipak on se tako ponaša.sada imam problema sa prekidom te veze. I postoji masu sitnih indikatora na početku da bi osoba i veza mogla postati takva ali dok je veza mlada i sretna, a osoba nije proživjela sama tako nešto, teško će to uočiti. Sam sebi govoriš-pretjeruješ i mogu ga ja promijeniti. Tvoj stav je tipično muško gledište i proizvod naše zatucane patrijahalne sredine.
dominoefekt is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.03.2007., 15:36   #242
Quote:
thc_man kaže: Pogledaj post
Vi to ne razumijete. Ako ne zelimo da vas netko drugi gleda to ne znaci da cemo vas zlostavljat. Mozda smo samo u strahu i osjecamo se ugrozeno da nam netko ne "ukrade" voljenu osobu.
ma kužim ja to, to čak u jednoj mjeri i laska...
ali ako mene pogleda deda od 65 godina koji nosi tri paradajza i pol kruha doma, a ovaj ga hoće razbit ...hm?
MAD MAIDEN is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.03.2007., 15:37   #243
Quote:
thc_man kaže: Pogledaj post
Mozda smo samo u strahu i osjecamo se ugrozeno
I u tom je cijela kvaka.

Samo, bejbe, nikakva cura ti neće to ukloniti.
__________________
Well, I'm not going to sit around moping. I'm going to do what every woman does when they hit rock bottom.
I'm going to go out and meet some boys. And crush their hearts one by one.
Smart_bitch is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.03.2007., 15:39   #244
oce meni netko od muskih konacno objasniti kako to gledanje u "vasu" zenu skodi njoj/tebi/vasoj vezi

jel se trosi od gledanja ili mislite da je muski pogled magnetski privlacan pa da ce ona odlebditi prema njemu cim je pogleda

p.s. jos nisam cula za ovakav prekid: gle sorry..znam da me volis..i ja tebe obozavam...ali kaj sad...pogledao me... nisam imala izbora
satori is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.03.2007., 15:41   #245
Quote:
satori kaže: Pogledaj post
oce meni netko od muskih konacno objasniti kako to gledanje u "vasu" zenu skodi njoj/tebi/vasoj vezi
Ona je tad "okaljana" tuđom požudom.

Nemreš ti to shvatit. Ni ja.
__________________
Well, I'm not going to sit around moping. I'm going to do what every woman does when they hit rock bottom.
I'm going to go out and meet some boys. And crush their hearts one by one.
Smart_bitch is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.03.2007., 15:43   #246
istina..nemrem ja to shvatit....ajde da mi neko pogleda u cokoladu... za to bi se jos i tukla...ali ovak.....stvarno
satori is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.03.2007., 15:44   #247
Quote:
Smart_bitch kaže: Pogledaj post
Ona je tad "okaljana" tuđom požudom.

Nemreš ti to shvatit. Ni ja.
istina.
da baš sam se okaljano osjećala kada me deda koji verojatno ni ne vidi baš ''oštro'' tri metra pred sobom pogledao...
a onavj prečovjek pored mene, gnječi mi ruku i škrguće...
''da ga razbijem sad ili malo kasnije....''

(možeš i kasnije nemože stigneš kak' je brz...)
MAD MAIDEN is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.03.2007., 15:52   #248
Po meni ako si pravi muškarac i siguran u sebe, nećeš se osjećati ugroženo ako ti netko curu samo odmjeri. trebao bi biti polaskan da ona želi,uz sve prisutne tipove, biti samo s tobom. tvoja ljubomora ni posesivnost neće ništa promijeniti.Cura koja te želi prevariti to će i učiniti, bez ili sa tvojim dahtanjem za vratom. Ali ako si ti njoj dobar, reći će ne hvala tipu koji joj priđe. CURE ZNAJU REĆI NE, za neinformirane.
dominoefekt is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.03.2007., 15:53   #249
pozdrav svima!
davno sam izašla iz nasilne veze - braka. sve zajedno je trajalo kraće od dvije godine. al ožiljci su duboki.
ono što sam ja ignorirala početkom te veze bila je intuicija. (postojao je jedan mali glasić koji je očigledno vrlo brzo utihnuo)

i zaista ne znam kako me je obradio. bio je toliko slatkorječiv da bi mi se sad na takve izljeve ljubavi vjerojatno bljuvalo
i bio mi je prvi. ja vrlo mlada, naivna...
neki su mi i govorili - roditelji prije svega, prijatelji...
svi su to nekako vidjeli osim mene.
imao je i dosje podeblji-ko bi ga znao.
s tim "nečovjekom" bila sam i psihički i fizički zlostavljana, pa i nakon braka.
danas je hvala dragom Bogu mir (prošlo je 10-ak godina).
a on je našao novu "žrtvu".
kaja7 is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.03.2007., 16:20   #250
Ma moze moju curu gledati ko god oce samo dok god je to gledanje.
thc_man is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.03.2007., 16:50   #251
Quote:
thc_man kaže: Pogledaj post
Vi to ne razumijete. Ako ne zelimo da vas netko drugi gleda to ne znaci da cemo vas zlostavljat. Mozda smo samo u strahu i osjecamo se ugrozeno da nam netko ne "ukrade" voljenu osobu.
... da i poslije toga cura sluša još 3 sata - Ko ti je taj? Kaj imaš s njim? Ništ, ha!? Kaj te onda tak gleda? Daaaa... to ti je "freeend" (ovo frend je naravno izgovoreno jaaaako podrugljivim glasom), nekak puno tih frendova imaš; kaj bi si ja trebal misliti?

ITD... E vidiš, TO je isto zlostavljanje, ne moraju biti šake uključene...
__________________
Teško je biti skroman kad si savršen.
chrissy is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.03.2007., 17:04   #252
ovisno o njegovom raspoloženju i njegovom trenutnom viđenju događaja, ako me je netko pogledao slučajno ili mi nešto "dobacio" (kao npr. "oprostite što sam vam stao na nogu"), ovaj je odmah ili navalio na njega ili poslije meni ispirao mozak.
takvo što nije ni najgorem neprijatelju za poželit.
kaja7 is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.03.2007., 17:17   #253
Quote:
Smart_bitch kaže: Pogledaj post

A ti prestani istog trenutka s ovakvim jadnim pokušajima spuštanja. Ne čitaju mi se takozvana frajerska preseravanja.
onda se obrati i nimoyu i ne radi selekciju... preferiraš jedne, njima popuštaš, a druge napadaš... to tako ne ide
ubojica mekog tuljca is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.03.2007., 17:33   #254
Quote:
patuljica kaže: Pogledaj post
velik broj vas je,pretpostavljam,bilo u nekoj vezi koju biste okarakterizirali kao nasilnu ili posesivnu (i ne mislim pritom nuzno na ekstreme,tipa batine ili izoliranje od prijatelja).
zanima me, jesu li postojali neki znakovi za uzbunu u prvih par dejtova?
znam da ih je tesko opisati,ali ako ima rjecitih,molim vas potrudite se
za ono što je moja malenkost od iskustva, mogu reći:
- ljubomora (u početku imponira, a poslije je paklena. odmah prepoznaš kada je ipak out of line) - naglašena posesivnost
- elegantno te odvaja od prijatelja, obitelji, priča ti protiv ljudi koje voliš, nabija ti osjećaj krivnje ako negdje odeš bez njega, a sve to elegantno, u rukavicama
- jako slatkorječiv
- samo i isključivo priča o sebi


to je ono što sam ignorirala u početku, a poslije se ipak pokazalo kao važno. ali i tada sam bila jako mlada...
neki idući korak je elegantno potcjenjivanje tebe, a u usporedbi s drugima, stvaranje osjećaja da si nedovoljna, da su drugi/druge bolje, i što je najvažnije - da je on bolji.
u komunikaciji i o drugim ljudima, često se kod takvih osoba primjećuje pametovanje i potcjenjivanje ostalih (što drugi znaju, svi drugi su kreteni samo je on pametan; općenito u početku imaš dojam da samo o tebi i sebi lijepo misli, a kasnije da niti o tebi)

neki još idući korak su (kod mene) bili izljevi bijesa koji nisu bili fizički okrenuti protiv mene, ali je ne znam, urlao, bacao knjige po stanu, lupao po zidu itd...
tu te uvjerava kako si ti kriva što je tako poludio (u stilu - vidi kakva si i u kakva me stanja dovodiš). Možda će pokušati uvjeriti te kako tebe nikad ne bi udario, jer eto, njegove provale bijesa nisu agresivne prema tebi fizički, ali to je samo priprema i testiranje terena. jer doći će dan kada ćeš biti "toliko kriva" što je on "opet poludio" da ćete "morati" i udariti...

sve u svemu, moje iskustvo mi je reklo da te se prije slama psihički (na način da te se izolira od prijatelja i obitelja, uvjerava te se da si gora od njega, da je on Bog, da ti ništa ne valjaš i da nisi ni za što sposobna), a kasnije ... mašti na volju.
Anastasia is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.03.2007., 17:55   #255
Quote:
Xena2000 kaže: Pogledaj post
Čim naslućuješ na dobrom si putu....opiši svoju situaciju, pa ćemo ti pokušati pomoći. Ne reagira svatko na isti način...netko će ti prigovarati za odijevanje, netko za frendice i frendove, a netko će ti jednostavno uputiti šamarčinu.
potpuno se slazem,obicno dolazi svo troje u kombinaciji i nije ti jasno sto se dogada,a onda se pocne ponavljati i postajati gore,nikad kraja kritikama,najbolje je pobjec odmah na pocetku
RED123BRANKA is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.03.2007., 18:29   #256
Quote:
Anastasia kaže: Pogledaj post
za ono što je moja malenkost od iskustva, mogu reći:
- ljubomora (u početku imponira, a poslije je paklena. odmah prepoznaš kada je ipak out of line) - naglašena posesivnost
- elegantno te odvaja od prijatelja, obitelji, priča ti protiv ljudi koje voliš, nabija ti osjećaj krivnje ako negdje odeš bez njega, a sve to elegantno, u rukavicama
- jako slatkorječiv
- samo i isključivo priča o sebi


to je ono što sam ignorirala u početku, a poslije se ipak pokazalo kao važno. ali i tada sam bila jako mlada...
neki idući korak je elegantno potcjenjivanje tebe, a u usporedbi s drugima, stvaranje osjećaja da si nedovoljna, da su drugi/druge bolje, i što je najvažnije - da je on bolji.
u komunikaciji i o drugim ljudima, često se kod takvih osoba primjećuje pametovanje i potcjenjivanje ostalih (što drugi znaju, svi drugi su kreteni samo je on pametan; općenito u početku imaš dojam da samo o tebi i sebi lijepo misli, a kasnije da niti o tebi)

neki još idući korak su (kod mene) bili izljevi bijesa koji nisu bili fizički okrenuti protiv mene, ali je ne znam, urlao, bacao knjige po stanu, lupao po zidu itd...
tu te uvjerava kako si ti kriva što je tako poludio (u stilu - vidi kakva si i u kakva me stanja dovodiš). Možda će pokušati uvjeriti te kako tebe nikad ne bi udario, jer eto, njegove provale bijesa nisu agresivne prema tebi fizički, ali to je samo priprema i testiranje terena. jer doći će dan kada ćeš biti "toliko kriva" što je on "opet poludio" da ćete "morati" i udariti...

sve u svemu, moje iskustvo mi je reklo da te se prije slama psihički (na način da te se izolira od prijatelja i obitelja, uvjerava te se da si gora od njega, da je on Bog, da ti ništa ne valjaš i da nisi ni za što sposobna), a kasnije ... mašti na volju.
jako dobro si to opisala.
nažalost to je i moja tužna sudbina. BILA!!!
danas imam krasnog dečka kojem je bitno ono što ja mislim i kako se osjećam.
a na isti način je i on bitan meni.
kaja7 is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.03.2007., 18:53   #257
Quote:
thc_man kaže: Pogledaj post
Vi to ne razumijete. Ako ne zelimo da vas netko drugi gleda to ne znaci da cemo vas zlostavljat. Mozda smo samo u strahu i osjecamo se ugrozeno da nam netko ne "ukrade" voljenu osobu.
poradi na samopouzdanju, i shvati da, osim u rijetkim slučajevima, cure nitko ne krade. one odu same. a ako ih netko ukrade, onda se to zove otmica. otmice se posesivnošću partnera ne sprečavaju.

u svim ostalim slučajevima, cura ode sama. od posesivnih tipova zdrave cure nekako radije odlaze. razmisli o tome.
alexxx is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.03.2007., 20:55   #258
Quote:
thc_man kaže: Pogledaj post
Vi to ne razumijete. Ako ne zelimo da vas netko drugi gleda to ne znaci da cemo vas zlostavljat. Mozda smo samo u strahu i osjecamo se ugrozeno da nam netko ne "ukrade" voljenu osobu.
To je početak samo.. Ako zbog svog pičkastog "straha" joj ne daš sa se kreće normalno, da se druži sa drugim muškarcima, da se odjeva kako ona želi.. To bude nakon XY godina završilo lomljenjem lobanje, pucanjem iz pištolja, davljenjem, itd. A sve od tog kurvinskog "straha" koji muškarac ne treba/smije osjećati.. Jer, ako je ona sa tobom, ako te voli, a to se osjeti, onda nema mjesta tom strahu, neće otići sa drugim, samo tako! I čak ako žena osjeti neke emocije prema drugome, tijekom dugih godina života - ne znači da te više ne voli.. I da će te samo tako ostaviti, ne.. Mnoge će čak svjesno žrtvovati svoju osobnu sreću (ako upoznaju muškarca za kog znaju da je "the one" za nju), a već su u braku ili imaju klinca sa tobom..

Upamti, žene su, uglavnom, prilično vjerna bića (emocionalno - ne govorim o sexu sad) jer im je to u prirodi od drevnih vremena - trude se vezati uz sebe muškarca koji im paše..
__________________
ADRENALINE ADDICT
sarrayman is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.03.2007., 23:01   #259
Zelim s vama podjelit vlastito mi iskustvo...naime...cura mi je neki dan rekla da nije odusevljena kaj sam otisel na narodnjake i da bi volila da ne zalazim na takva mjesta...jest da nisam imao u planu...al hebiga...bio u kvartu...popil koju pifu..i ni me bilo tesko nazicat...tako da sam se u najdrazoj mi trenirci zaputio na po meni katastraficnu glazbu...al neka...isao sam poradi jednog dijela svog drustva...a i ni mi se spavalo...
...sad sta mi je ciniti!?!jer to znak posesivne veze!? jel ona posesivnih psihopat...pomozite...sta da ucinim!!dal da ju ostavim...?!to ne vidim kao opciju..jer ja nju ipak volim!!

p.s. @smartbitch...tko je rekel da me moras citat...naj se frustrirat...salem ti pusek...
shredded is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.03.2007., 01:20   #260
Uskačem ko padobranac jer mi se fakat ne da sve čitat, možda je i spomenuto, al ak nije: znak da se cura u startu zabrine... tetovaža.
lund is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum


Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 10:22.


Powered by vBulletin Version 3.8.4 (hrvatski)
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Site content ©1999-2016 Forum.hr
Ad Management by RedTyger