Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Kozmetika

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 24.10.2014., 17:45   #261
Nitko nije bio u arimedu?
Anichka is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.08.2015., 00:34   #262
Quote:
tinazg93 kaže: Pogledaj post
Gdje mogu u zg na tecaj noktiju a da nije skupo ?
Mene isto ovo zanima.. I da je korektno i fer. Bez nekih muljanja i veslanja jer vidim da su neki preveslani... Gdje se mogu nabaviti ti materijali potrebni za rad?

I zanima me još jel tko kupovao one neke kupone preko kupi me hr. ,crno jaje i slicnih stranica....
Lost-soul is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.11.2015., 00:26   #263
Ako nije kasno da odgovorim. Ja sam bila prije nekog vremena U Zg na "tečaju" za nokte., Kupila preko mega popusta, kupi me hr il tak nešto. Riječ je o Studio Devini. Moja preporuka vam je da ne idete tam ,jer nikaj nećete naučiti. Tečaj je sva sreća bio samo 400 kn, jer da je više poludila bi, stvarno
Svodilo se na to da ženska pokaže na jednom (j e d n o m) noktu kko šta napraviti i onda lijepo ode svojim poslom.. koji uključuje ili prčkanje po vlastitim noktima ili pospremanje salona ili malo do pekare ili - što je najbolje od svega - odrađivanje noktiju klijentu! Da, dobro ste pročitači!

Tak daaa...... ja nemrem prežaliti što nisam nekome platila individulano da me doma poučava za te pare... al eto.. nadam se da će nekome pomoći bar to moje iskustvo..
__________________
“The only time you fail is when you fall down and stay down.”
mala Ruža is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.11.2015., 09:54   #264
Quote:
mala Ruža kaže: Pogledaj post
Ako nije kasno da odgovorim. Ja sam bila prije nekog vremena U Zg na "tečaju" za nokte., Kupila preko mega popusta, kupi me hr il tak nešto. Riječ je o Studio Devini. Moja preporuka vam je da ne idete tam ,jer nikaj nećete naučiti. Tečaj je sva sreća bio samo 400 kn, jer da je više poludila bi, stvarno
Svodilo se na to da ženska pokaže na jednom (j e d n o m) noktu kko šta napraviti i onda lijepo ode svojim poslom.. koji uključuje ili prčkanje po vlastitim noktima ili pospremanje salona ili malo do pekare ili - što je najbolje od svega - odrađivanje noktiju klijentu! Da, dobro ste pročitači!

Tak daaa...... ja nemrem prežaliti što nisam nekome platila individulano da me doma poučava za te pare... al eto.. nadam se da će nekome pomoći bar to moje iskustvo..
E vidiš,baš dobro da si ovo napisala o tom studiju jer se već danima premišljam da odem tamo na tečaj pošto sam kod te cure prije par godina radila nokte nekoliko puta.

Sve što si navela o njoj je živa istina,što nažalost znači da se ništa nije promjenila ( mislim na njen profesionalni pristup klijentu i samom poslu).

Zbog ovakvih loših tuđih iskustava nikako da se odlučim kod koga bi išla itd....

Još mi nekako najbolje ispada da se sama doma educiram..materijala na net-u ima hvala bogu na pretek....a koliko sam ih već pregledala - samopouzdanja mi ne fali...
Tara Aras is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.11.2015., 17:02   #265
hej tara,

ma slažem se, doma se može jaako puno toga naučiti.. ali opet, msm da je ipak potrebno da ti netko ukaže na neke sitnice i stvari koje možda pogrešno radiš, a da sam i nisi toga svjestan. Možda ti nije loša ideja da se dogovoriš sa nekim da ti za neku lovu malo pokaže ili te malo pouči provatno. Ja bi sad recimo išla na taj pristup možda... sad sam opet na you tubu jer sam bacila lovu a opet mi mnoge stvari nisu jasne, nažalost...

evo dvije poveznice najnovije gdje ženska jako lijepo objašnjava,... možda pomogne

https://www.youtube.com/watch?v=yVg3EX9b_ks
http://pronailtraining.blogspot.hr/2...structure.html


p.s. zamisli ti koju lovu tuče ta cura od tog tečaja! gledala sam prodala sad opet 38 kupona na kupi me hr! znaš ti šta je to?! I onda nije u stanju dati si malo truda, e pa to stvarno nije u redu!!!

nadam se da će linkovi biti od koristi, meni su pomogli, jedva čekam večeras probati ubacit te neke cake u svoju rutinu, pa možda i poslikam... dobro bi mi došao pokoji savjet!
__________________
“The only time you fail is when you fall down and stay down.”
mala Ruža is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.02.2016., 13:24   #266
Pozdrav,
Jel možda netko zna dal zapružanje usluge ekstenzija trepavuca moram imati certifikat?
Jer ja bih otvorila slobodan obrt salon za uljepšavanje
Zahvaljujem na odgovoru!
Linda1995 is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.02.2020., 09:05   #267
Quote:
Renata kaže: Pogledaj post
Ovako: već 2 godine svaki mjesec idem na geliranje noktiju i jako sam zadovoljna pa sam odlučila da se i ja to želim naučiti i početi baviti se time. Problem je u tome što, osim što sebi znam dobro sredit nokte, ne znam ništa drugo o noktima niti o geliranju (osim što sam vidjela svoju manikerku).
Zanimaju me iskustva nekog tko je prošao tečaj, dal bih ja to mogla uspjeti, dal je potrobno puno prakse i sl. da baš ne bacim 1000 eur na tečaj pa da onda ne prođem jer sam nespretna i slično.

Hvala puno na odgovoru
Bio netko na Juliana Nails tečaju za geliranje i trajni lak???
Afro Dita is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.02.2020., 18:33   #268
Quote:
Afro Dita kaže: Pogledaj post
Bio netko na Juliana Nails tečaju za geliranje i trajni lak???
ja ti idem 7.3. na combi manikuru i trajni.
za gel nemam novaca trenutno (2500) a imam materijala, pa sam htjela zamoliti ako ima koja od noktarica da mi za simbolicnu cijenu pokaze rad sa gelom i polygelom sa mojim materijalom,,imam sve osim brusiice
Gaissa is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.02.2020., 17:26   #269
Quote:
Gaissa kaže: Pogledaj post
ja ti idem 7.3. na combi manikuru i trajni.
za gel nemam novaca trenutno (2500) a imam materijala, pa sam htjela zamoliti ako ima koja od noktarica da mi za simbolicnu cijenu pokaze rad sa gelom i polygelom sa mojim materijalom,,imam sve osim brusiice
našla
Gaissa is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 22:26.