Natrag   Forum.hr > Društvo > Život u dvoje > Vjenčanja

Vjenčanja Love and marriage go together like a horse and carriage...

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 06.09.2007., 09:32   #41
Quote:
provincijalka_24 kaže: Pogledaj post
da se udajem u zimu, da je skroz neformalno i da će bit samo ručkić, izbrala bih crni ili bijeli kaputić...mango po mogućnosti...

http://img475.imageshack.us/img475/9591/51000179mu6.jpg
http://img206.imageshack.us/img206/8...ocruz01xl3.jpg
Ja bi ove kapute za ovak.. oba totalno moj stil...
__________________
Sve je dobro :)
Volim te malena
MalaLola is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.09.2007., 09:51   #42
Ja bi i kapute i haljinicu
__________________
Be bold. Or italic. Never regular.
maredoo is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.09.2007., 10:50   #43
Quote:
maredoo kaže: Pogledaj post
And ti je kada ideš od Trga s lijeve strane nešto prije Frankopanske. Mali dućan, mislim da je prije Sislya ili tako nečega.
Hvala.
Jadviga is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.09.2007., 10:54   #44
Quote:
provincijalka_24 kaže: Pogledaj post
da se udajem u zimu, da je skroz neformalno i da će bit samo ručkić, izbrala bih crni ili bijeli kaputić...mango po mogućnosti...

a ispod njega neki topić ili haljinicu...jer ispod moraš bit sexy....
sisi, sise...moraš pokazat! [/IMG]
Eh, da sam desetak godina mlađa i zgodna kao ovaj tvoj model na slici, možda bih te i poslušala.

Ali bijeli kaputić je dobra ideja. Zaboravila sam da i kaput moram nabavit.
Jadviga is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.09.2007., 11:44   #45
Čujte vapaj očajnice
Da ponovim pitanje pitanje od jučer: je li pretamna kombinacija za taj dan sivo-smeđa? Smedje štrample i majica i siva suknja.
Malecko vjenčanje (5 ljudi) pa nije nešto formalno, ali opet me to brine (vremenska prognoza sve lošija i lošija za preksutra, planirana haljina ne dolazi u obzir). A vjenčanje je (polu)tajno pa nemam koga pitati osim vas.
__________________
"Umijeće vas je gledati."
M. Mlinarić
obrva is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.09.2007., 11:51   #46
Quote:
obrva kaže: Pogledaj post
Čujte vapaj očajnice
Da ponovim pitanje pitanje od jučer: je li pretamna kombinacija za taj dan sivo-smeđa? Smedje štrample i majica i siva suknja.
Malecko vjenčanje (5 ljudi) pa nije nešto formalno, ali opet me to brine (vremenska prognoza sve lošija i lošija za preksutra, planirana haljina ne dolazi u obzir). A vjenčanje je (polu)tajno pa nemam koga pitati osim vas.

Pa iskreno, meni zvuči malo pretamno, ali ovisi o nijansama. Ako je tebi OK, zašto ne.
Jadviga is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.09.2007., 12:33   #47
I meni zvuči malo pretamno i prezimsko.
Najavili su poboljšanje vremena od sutra pa možda i neće biti baš tako hladno.
A jel imaš sliku svoje haljinice da staviš, možda nam padne kakva ideja na pamet da ipak iskoristiš haljinicu, a da ti opet ne bude hladno.
__________________
Be bold. Or italic. Never regular.
maredoo is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.09.2007., 12:37   #48
Quote:
obrva kaže: Pogledaj post
Čujte vapaj očajnice
Da ponovim pitanje pitanje od jučer: je li pretamna kombinacija za taj dan sivo-smeđa? Smedje štrample i majica i siva suknja.
Malecko vjenčanje (5 ljudi) pa nije nešto formalno, ali opet me to brine (vremenska prognoza sve lošija i lošija za preksutra, planirana haljina ne dolazi u obzir). A vjenčanje je (polu)tajno pa nemam koga pitati osim vas.

jes me brige jel tajno ili ne.
zakamufliraj se u šta god oš gore, ako bude hladno.
ali ispod svega moraš čoviku bit sexy
__________________
"...Kažu da je Riga idealna za igru skrivača, bezbroj je čudnovatih prolaza kroz kuće..."
provincijalka_24 is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.09.2007., 13:03   #49
Jadviga, nisam baš prezadovoljna, zato i kukam

maredoo, kod mene za subotu najavljuju najvišu dnevnu temperaturu oko 16 stupnjeva, kišu i vjetar, a poboljšanje od nedjelje. Sliku nemam

provincijalko, poanta rečenice za koju te nije briga je ionako u nastavku: da nemam koga pitati za savjet. a i smeđe može bit seksi
__________________
"Umijeće vas je gledati."
M. Mlinarić
obrva is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.09.2007., 13:27   #50
Quote:
obrva kaže: Pogledaj post
Jadviga, nisam baš prezadovoljna, zato i kukam

iskreno, meni kombinacija sivo-smeđe zvuči općenito loše, za vjenčanje pogotovo, bilo ono tajno ili ne!

Ne znam gdje živiš, al ima sad u jesenskim kolekcijama po raznim dućanima lijepih pletenih ili nekih drugih toplih haljinica raznih boja.
TetraPak is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.09.2007., 14:12   #51
ma ajde obrvice, odleti u neki smensi fensi ducan i kupi nekaj lijepo, svijetlije. ipak se ti udajes, a ne od deckovog bratica polusestra
__________________
**Covjek pokazuje svoju velicinu nacinom kojim se odnosi prema "malim" ljudima**
ofcica
crna ovčica is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.09.2007., 14:33   #52
Ovčice i TetraPaku, planiram obilazak dućana, ali ne mogu nikuda prije 16 sati, a do tada ću izluditi jer ne mogu biti sigurna da ću naći nešto pa sam u panici, a vremena je sve manje. Trebala bi ja na topic "za živčane mlade", a ne tu gnjaviti
__________________
"Umijeće vas je gledati."
M. Mlinarić
obrva is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.09.2007., 14:39   #53
Quote:
obrva kaže: Pogledaj post
Ovčice i TetraPaku, planiram obilazak dućana, ali ne mogu nikuda prije 16 sati, a do tada ću izluditi jer ne mogu biti sigurna da ću naći nešto pa sam u panici, a vremena je sve manje. Trebala bi ja na topic "za živčane mlade", a ne tu gnjaviti
ma ne brini, naci ces nesto lijepo! ima hrpa ducana iveliki izbor, neces se moci ni odlucit btw, javi nam svakako sta si nasla
__________________
**Covjek pokazuje svoju velicinu nacinom kojim se odnosi prema "malim" ljudima**
ofcica
crna ovčica is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.09.2007., 18:04   #54
Quote:
Tia Dalma kaže: Pogledaj post

i ja bi ovo!! ima to negdje kupiti u zg?
zubic javi se
ja sam to nasla mislim na neiman marcus online, tako da se to moze naruciti preko neta, ali mislim da zimi ima dosta takvih haljiinica po nasim ducanima...ja imam smedju slicnu...
__________________
Gotta keep breathing. Because tomorrow the sun will rise and who knows what the tide could bring?
zubic_vila is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.09.2007., 09:16   #55
obrvica, jesi sta nasla?
__________________
**Covjek pokazuje svoju velicinu nacinom kojim se odnosi prema "malim" ljudima**
ofcica
crna ovčica is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.09.2007., 09:21   #56
Quote:
zubic_vila kaže: Pogledaj post
ja sam to nasla mislim na neiman marcus online, tako da se to moze naruciti preko neta, ali mislim da zimi ima dosta takvih haljiinica po nasim ducanima...ja imam smedju slicnu...
tenkju
pogledat ću malo po dućkasima, možda i nađem nešto sl.
ovaj ''padajući vrat'' mi je
Tia Dalma is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.09.2007., 12:36   #57
Mirno sam spavala noćas, našla sam haljinu!
Lijepa bež sa cvjetovima koji su nekoliko nijansi tamniji od podloge (ja bi rekla da su krem, ali meni je sve to krem ) i divan pleteni bolero. Sretna sam i pao mi je kamen sa srca. Da jučer nisam našla ništa, danas bi valjda bila spremna za ludnicu , a ovako sam mirna
Hvala vam što ste me otrpjele onakvu
__________________
"Umijeće vas je gledati."
M. Mlinarić
obrva is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.09.2007., 12:54   #58
Bravo! :klap:
Daj slikicu
__________________
Be bold. Or italic. Never regular.
maredoo is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.09.2007., 18:34   #59
Quote:
obrva kaže: Pogledaj post
Mirno sam spavala noćas, našla sam haljinu!
Lijepa bež sa cvjetovima koji su nekoliko nijansi tamniji od podloge (ja bi rekla da su krem, ali meni je sve to krem ) i divan pleteni bolero. Sretna sam i pao mi je kamen sa srca. Da jučer nisam našla ništa, danas bi valjda bila spremna za ludnicu , a ovako sam mirna
Hvala vam što ste me otrpjele onakvu

nu vidis, sad bi ti sivo smedja uplovila u brak. a ne ne

jedviga, a ti?
__________________
**Covjek pokazuje svoju velicinu nacinom kojim se odnosi prema "malim" ljudima**
ofcica
crna ovčica is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.09.2007., 18:38   #60
Quote:
Tia Dalma kaže: Pogledaj post

i ja bi ovo!! ima to negdje kupiti u zg?
zubic javi se
Ovo je preslatko. Bilo je tak nekaj slicnoga u benettonu, samo kaj je gore bio jos bolero.
ivana:-) is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 10:55.