Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Gastronomija

Gastronomija Za kuhare i kuharice te one koji to žele postati
Podforumi: Eno i ino, Hrana i zdravlje, Kuhinja bez mesa

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 14.06.2007., 03:25   #41
Quote:
Laa Laa kaže: Pogledaj post
Ako nekog zanima klopanje ili spavanje kod Zgrablićevih, našla sam i broj telefona: 091 568 63 40
a reci mi,koliko si taj gušt platila?
kiksy is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.06.2007., 11:22   #42
Quote:
Laa Laa kaže: Pogledaj post
Znači, serviraju vam samo i isključivo ono što sami proizvode!!! Cijelo popodne proveli smo s patkicama, pilićima, kunićima...
... i na kraju ste ih pojeli
lambuel is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.06.2007., 18:17   #43
mi smo bili prošle godine "va kotli" tako se zove i to mmalo selo kotli..mislim tri kuće su tamo..voziš se ..da već se pomisliš vratit ali zapravo si na dobrom puutu jer je makadamska cesta.ali put se zaista isplati.moraš proć preko jednog mosta drvanog da biš došo do njih.vanio imaju klupe nije nešto ogromno ali definitivo romantično i za klince.od njihove terase su stepenice za dole gdje dođeš do nekihmalih ko jezerca..ne znam kako bi to opsiala jer su bijele stijene i na dnu je stari mlin...ma nešto prekrasno..naši klinci su uživali ..nije duboko..ko lokve su..ma super
uglavnom hrana je domaća...probali smo i njihovo vino ..ja se ne kužim u to jer ne volim alkohol ali nagovorili su me da probam i moram priznat da je biloodlično..čini mi se teran.
palačinke su bile ogromne i odličnnnee...kruh sve...
broj nemam jersmo slučajno naletjeli na to..pitali smo u fažani pa su nam rekli da probamo to nać...
uglavnom isplati se ...
mir,tišina i ambient prekrasan!!!
krizia is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.06.2007., 18:20   #44
jedne godine smo bili u Limskom kanalu....isto zadovoljavajuće za familijarni izlet...brodom se voziš po limskom kanalu i poslije je restoran u kojem smo se ubili od školjki....do nas je bio drago diklić s društvom napol pijan ali ekipa za pet.tip je ful komičan!
krizia is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.06.2007., 20:47   #45
Quote:
kiksy kaže: Pogledaj post
a reci mi,koliko si taj gušt platila?
Ako se dobr sjećam... oni njoki s kokošjim gulašem ili čim već su bili 45 kuna, a ovo s crnim tartufima 80. S time da smo dobili ne samo saftić od tartufa nego i hrpu fino, tanko narezanih listića.

Dakle, cijene su fakat ok. Porcije su velike, a što je (meni) najbitnije - dobiš zaista to što naručiš. Domaću hranu, zbog kojeg se i dolazi jesti na "selo".


Što se ovih, od strane krizie spomenutih Kotli tiče, bili smo i tamo. Lijep ambijent, ali pola klope bilo je iz supermarketa - kobasice u prvom redu.
__________________
A census taker once tried to test me. I ate his liver with some fava beans and a nice Chianti.
Laa Laa is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.06.2007., 14:27   #46
mi smo jeli lubmule s kiselim kupusom ..uglavnom mislim da je moj muže jeo nekakav gulaš čini mi se više ne sjećam to je bilo prošloproljeće
ali bilo je ok...
ali palačinke su nam bile ....mmmm
hrana ko hrana mi je bila ok to mislim...ambient me se dojmio..jer je uvučeno i romantično
krizia is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.06.2007., 22:04   #47
Što se klope u mjestašcu Kotle tiče, na žalost nemam iskustva, vjerojatno smo odabrali krivi dan za posjetu, mislim da je bio 1.5 u pitanju, i nije bilo mjesta više za sjesti, ljudi su naveliko čekali. Mi nismo mogli čekati, jer smo (čitaj: ja sam ) bila pred kolapsom

SUtra idemo do Plomina i Labina... Treba mi preporuka za finu klopu! Hitno! Pliiiiiiz
__________________
mislim stvarno...
bubica is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.06.2007., 23:28   #48
Stare staze u Pićanu ili ako se malo vozite prema Pazinu u Gračišće, konoba Marino, a na ulazu u Labin ima jedan objekat navodno jako dobar,,ime e da me ubiješ nemogu se sjetiti...
chico locco is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.06.2007., 23:38   #49
Hvala, ali savjet je stigao prekasno. Nema veze, fino smo jeli u Labinu, restoran se zove "Velo kafe". Posluga ljubazna, bili smo na terasi - lijepo, hrana fina, jedino su porcije malo premale. Imaju jako dobar sladoled, kaže konobar da ga sami rade. U vitrini je bilo lijepih kolača, ali to nekom drugom prilikom...
__________________
mislim stvarno...
bubica is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.06.2007., 23:42   #50
je skužio sam malo prekasno
chico locco is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.06.2007., 23:46   #51
Thanx anyway
__________________
mislim stvarno...
bubica is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.06.2007., 23:47   #52
Quote:
chico locco kaže: Pogledaj post
ili ako se malo vozite prema Pazinu u Gračišće, konoba Marino
Mmmm mislim da sam tamo jela najbolji cokoladni muffin ikada! Sa tartufima, preprepreodlicno!
avril is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.06.2007., 23:51   #53
ja bih spomenula seosko domaćinstvo Karoca u Sovinjaku nadomak Motovuna.
Božji mir s pogledom na okolna brda, čisto, fino, vrijedi svake pare.
__________________
peku me oči.
chiquita is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.11.2007., 01:59   #54
Gastro-ponuda u Istri

evo,kako bi idućeg tjedna trebao provesti par dana u Istri,trebao bi neku ponudu konoba i sl.šta vrijedi,da ste probali,i bili jako zadovoljni,s obzirom da je skoro i kraj godine,nisu više svi objekti ni otvoreni,inače uglavnom sam na relaciji Rovinj-Poreč-Vrsar...hvala
kiksy is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.11.2007., 19:53   #55
hmm,dobio jedan odgovor na pp,drugo ništa? valjda idete po Istri...
kiksy is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.11.2007., 22:07   #56
Rovinj-malo vani grada meni se jako dopala Orca...super ribica i super lignje...
Poreč-Dvi murve( mada moram priznati nisam bila dugo), Zlatna ribica(ili školjkica???) odlična riba, ali malo skupo...Pizzeria Nono, odlična pizza i pašta...
Na putu prema Vrsaru prolaziš Funtanu, tamo imaš konobu More i konobu Bare
Ako ideš u Umag imaš Dani ( odlična klopa, malo skupo ) , pizzeriu Kažun ( super pizze i pašta ), i malo dalje u Petroviji pizzeriu Nono...
Tipične konobe su ti malo dalje od gradova, moraš malo lutati u unutrašnjost...
__________________
Curica ili dečko??? Pitanje je sad!
good girl is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.11.2007., 20:30   #57
Vrh - najbolji restac koji mozes zamisliti
__________________
cola je lijek!
snjoxi is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.11.2007., 18:41   #58
to je na cesti za Buzet? šta se dobrog tamo može pojesti...
kiksy is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.11.2007., 15:31   #59
vrh ti je u mjestu vrh kod motovuna je skretanje
__________________
cola je lijek!
snjoxi is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.11.2007., 16:01   #60
i šta ima tamo dobrog,tartufi?
kiksy is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 11:36.