Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Kućni ljubimci

Kućni ljubimci Za vlasnike pasa, mačaka i ostalih životinjica dragih
Podforumi: Zdravlje kućnih ljubimaca, Psi, Mačke, Udomljavanje

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 05.07.2008., 18:46   #21
Quote:
zizuana kaže: Pogledaj post
velicina psa stvarno nema veze sa velicinom prostora nego sa tvojim zivotnim stilom,koliko vremena psu mozes pruziti i naravno koliko si u mogucnosti izdvajati za psa,mislim na financije...jer veliki pas treba puno vecu kolicinu hrane nego mali.Bitno je da uzmes psa prema njegovom karakteru a ne toliko prema izgledu iako mozes naci u idealnom psu za tebe i jedno i drugo.ako nemas vremena za duze setnje nikako nemoj uzeti hiperaktivnog i energicnog psa koji zahtjeva istrcavanja vec uzmi neku mirniju pasminu koja vise voli laganini.pitanje je sto ti trazis u psu? ovako ti na tvoje pitanje nitko ne moze dati odgovor jer svi ce ti napisati one pasmine koje oni najvise vole i najcesce koje imaju i sami.
ali odgovor na konkretno tvoje pitanje,kojeg psa za stan- svaki pas moze zivjeti u stanu (sretno) ako ima odgovarajucu skrb i njegu.

Tako je
~SuNshiNe~ is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.09.2008., 12:10   #22
-ne možeš pogriješiti ako kupiš patuljastog pinča. Genijalna pasmina, sa njim nikada dosadno! Vrlo je aktivan, traži puno pažnje, mali je rastom ali veliki čuvar, upozorava na svaki šum..Zahtjeva puno kretanja, igre, i voli biti u društvu..
anitam237 is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.09.2008., 15:17   #23
Ja živim u stanu od 45 m2 s dečkom i shih-tzuom.Kupili smo ga prije godinu dana dok smo još bili podstanari i odabrali smo njega baš zbog njegovog karaktera i nezahtjevnosti,ali možda je presudila i njegova veličina..Stvarno ne znam kako bi zlatnom retriveru ili rotvajleru bilo živjeti u tako relativno malom stanu i rušiti sve pred sobom,a to su bili psi koji su bili u prvom izboru..Mislim da se tako veliki psi muče u skučenom prostoru(neka mi ne zamjere oni koji imaju velikog psa u stanu).. ..Da ne duljim,izborom smo prezadovoljni...Vrlo rijetko laje,što je odlično zbog susjeda u zgradi,vrlo je nezahtjevan što se tiče šetnji(tri puta dnevno po pola sata-vraća se kući ubijen)
blanche26 is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.09.2008., 19:05   #24
Potpuno se slazem. Retriver (i moj izbor bi to bio ) ce samo mahanjem repom srusiti pola minijaturnog stana. Pretpostavljam da mali stanovi nemaju puno slobodnog prostora, jer treba na malo kvadrata staviti dosta stvari.
ombia is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 06:02.