Natrag   Forum.hr > Društvo > Život u dvoje > Vjenčanja

Vjenčanja Love and marriage go together like a horse and carriage...

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 22.06.2010., 20:26   #1161
Quote:
nana1981 kaže: Pogledaj post
Pozdrav svima...trebala bih preporuku za bend.Čula sam za TAlire, Vivu, Matka i Branu, Mandarine, Duo DIM...kakva su vaša iskustva???
ja uzela amadeusa, povoljni su i dobri za zabavu, bila na jednoj svadbi gdje sam se fenomenalno zabavila
__________________
27.8.2011.
jube05 is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.06.2010., 16:24   #1162
Question

što znači povoljno? Koiko se kreću cijene bendova po gradu? ako imate kakve kontakte , pošaljite mi na pm.
nana1981 is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.06.2010., 16:45   #1163
Ja sam čula da su Taliri najskuplji i naktraženiji...ja ionako neću imati bend..a još sam u potrazi dj-a...i poludjet ću.. Nema ih previše u Du..
__________________
Gledajte visoko, snivajte mnogo, želite najbolje od najboljeg i život će vam dati ono što želite! Život je ono što odaberete!

Instrukcije u mladosti su gravure u kamenu.
vucica_100 is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.06.2010., 00:08   #1164
Quote:
vucica_100 kaže: Pogledaj post
Ja sam čula da su Taliri najskuplji i naktraženiji...ja ionako neću imati bend..a još sam u potrazi dj-a...i poludjet ću.. Nema ih previše u Du..
taliri su preskupi a nisu ništa extra i ljubazni za sam ih zazvala za informacije. ja ,ih pitala za cijenu i oni rekli 8000 tisuća, a kad sam ih ćela ko rezervirati, oni meni da je to za ovu godinu, a sljedeću more biti još i više, 10000-12000, nikad se ne zna, ovisi im o situaciji, ma zamisli ti to, velika je razlika 8000 i 12000 koda su pare od kartona, pa hajde jedna nula više manje
uzela sam amadeus i to je to
__________________
27.8.2011.
jube05 is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.06.2010., 00:10   #1165
Quote:
jube05 kaže: Pogledaj post
taliri su preskupi a nisu ništa extra i ljubazni za sam ih zazvala za informacije. ja ,ih pitala za cijenu i oni rekli 8000 tisuća, a kad sam ih ćela ko rezervirati, oni meni da je to za ovu godinu, a sljedeću more biti još i više, 10000-12000, nikad se ne zna, ovisi im o situaciji, ma zamisli ti to, velika je razlika 8000 i 12000 koda su pare od kartona, pa hajde jedna nula više manje
uzela sam amadeus i to je to
meni kuma rezervirala za 5mj.2011, i rekli joj 8000 kn i to je to...

ja samo nikako Video ne preporučam, sve ostalo ide....
Aurorica is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.06.2010., 13:56   #1166
Ajme...meni pa stvarno su preskupi..kao da su od suhog zlata...užas...
__________________
Gledajte visoko, snivajte mnogo, želite najbolje od najboljeg i život će vam dati ono što želite! Život je ono što odaberete!

Instrukcije u mladosti su gravure u kamenu.
vucica_100 is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.06.2010., 14:32   #1167
Quote:
vucica_100 kaže: Pogledaj post
Ajme...meni pa stvarno su preskupi..kao da su od suhog zlata...užas...
a je...očito je sve vezano za vjenčanje preskupo....
ali kad ja gledam ovdje u Zg..Taliri su super i 8000 kn nije preskupo..hm...ovdje su po 1500 Eur ako su dobri....

a ne znam...nadam se da če i oni jeftiniji napravit dobru atmosferu....
Aurorica is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.06.2010., 14:44   #1168
Pa je skupo je vjenčanje, opcenito danas...a tko ima novaca nek izvoli..Ja nemam bas toliko..a ionako necu bend.
__________________
Gledajte visoko, snivajte mnogo, želite najbolje od najboljeg i život će vam dati ono što želite! Život je ono što odaberete!

Instrukcije u mladosti su gravure u kamenu.
vucica_100 is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.06.2010., 09:07   #1169
Quote:
Livona kaže: Pogledaj post
Evo samo ako mogu pomoci, ja sam svoje narucila u Splitu (Matko i Brane) izaci ce me 2000 Eura. Ostali su me trazili od 1,500 do 2000 Eura.
Livona, kad ti je svadba? I ja razmišljam o Matku i Brani. Bila sam puno puta na zabavama gdje su oni svirali, i uvijek su bili na visini, ali nikad nisam bila na svadbi gdje su svirali..
nana1981 is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.07.2010., 14:55   #1170
SNIMATELJ

Pozdrav svima,

zanima me ako netko zna kakvog snimatelja za vječanja, meni treba za 10. mj. samo par sati snimanja budući da nećemo imati veliki pir, a fotografa već imamo, on je ujedno i snimatelj, ali ne može oboje istovremeno već bi samo obradio snimku, tako da mi treba netko samo za snimanje...

Ako tko zna, molim neka mi se javi... Cijena???
ogica is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.07.2010., 14:02   #1171
Quote:
Aurorica kaže: Pogledaj post
Ma nemam pojma ni sama...

mjesec dana prije svog vjenčanja sam kuma na vjenčanju frendici i šminkat ćemo se kod jedne cure u Župi dubrovačkoj.. Inače je šminkala full ekipu za maturalne i super ih je šminkala..kako ja isto ne živim u Dbk ne znam kako za vjenčanja šminka, ali mislim da je isto dobra..dovoljno dobro da moja frendica za svoje vjenčanje ide kod nje..Inače ona šminka u frizerskom salonu Ana u Župi... pa sad... vidit ćemo...
Aurorica jel znaš di je točno taj salon u Župi dubrovačkoj..?
__________________
Gledajte visoko, snivajte mnogo, želite najbolje od najboljeg i život će vam dati ono što želite! Život je ono što odaberete!

Instrukcije u mladosti su gravure u kamenu.
vucica_100 is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.10.2010., 10:24   #1172
Unhappy

Drage Du udavače, pa gdje ste vi? Nitko ništa većmjeecima ne piše.. Gdje ste uzeli cvijeće, kakve su cijene, tko je najbolji...
macapapučarica is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.10.2010., 12:08   #1173
Ja sam čula da je dobra Patrea...ne znam kolike su joj cijene..Ja ću se tamo raspitat kad bude..imam još vremena..valjda
__________________
Gledajte visoko, snivajte mnogo, želite najbolje od najboljeg i život će vam dati ono što želite! Život je ono što odaberete!

Instrukcije u mladosti su gravure u kamenu.
vucica_100 is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.10.2010., 13:34   #1174
Quote:
vucica_100 kaže: Pogledaj post
Ja sam čula da je dobra Patrea...ne znam kolike su joj cijene..Ja ću se tamo raspitat kad bude..imam još vremena..valjda
Imate Ptreu, cvjećara KIKE , I dekor, to su sve vrhunske cvjećare..skuplje su koliko znam, ali su super...

a ove malo jeftinije su Vrtlar, Viola, itd...
Aurorica is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.10.2010., 08:47   #1175
Da li netko zna gdje se u Dubrovniku može naručiti krokante ili krokant torta?
ogica is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.10.2010., 14:19   #1176
Zna li tko kakvi su fotostar za slikavanje i snimanje, ikoliko te oderu
__________________
27.8.2011.
jube05 is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.10.2010., 10:47   #1177
Quote:
jube05 kaže: Pogledaj post
Zna li tko kakvi su fotostar za slikavanje i snimanje, ikoliko te oderu
Dobri su, cijena 8000-9000 kn... dobije se i albumi za roditelje i kumoe...i uz VSP I VERONICU, najbolji u Dbk...
Aurorica is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.11.2010., 10:53   #1178
Sminka i frizura

Pozdrav Dubrovcankama,

Trebam vasu pomoc oko sminke i frizure za vjencanje u Dubrovniku.

Cula sam za frizerski i kozmeticki salon Beauty Line Ljubo i Branka Lucic na Pilama. Evo web-a www./salonbeautyline.com

Jeste li culi za njih, kakvi su za frizuru i sminku?

Hvala.

Pozdrav iz kisnog Mostara
Mostarka84 is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.11.2010., 11:37   #1179
Quote:
Mostarka84 kaže: Pogledaj post
Pozdrav Dubrovcankama,

Trebam vasu pomoc oko sminke i frizure za vjencanje u Dubrovniku.

Cula sam za frizerski i kozmeticki salon Beauty Line Ljubo i Branka Lucic na Pilama. Evo web-a www./salonbeautyline.com

Jeste li culi za njih, kakvi su za frizuru i sminku?

Hvala.

Pozdrav iz kisnog Mostara
Čula sam da su dobri, iako se još premišljam hoću li na šminkanje kod njih za vjenčanje...pa ako još netko zna kakvi su, nek napiše..neki dan sam se išla tamo šišati i zadovoljna sam..a i išla sam i na korekciju obrva...Znam da je šminkanje mladenke 280kn..i gratis se dobiju umjetne trepavice koliko se sjećam da mi je napomenuo gosp.Ljubo kad sam se išla raspitat..za ostale je šminkanje 180 kn i to ako je u pitanju večernji look.
__________________
Gledajte visoko, snivajte mnogo, želite najbolje od najboljeg i život će vam dati ono što želite! Život je ono što odaberete!

Instrukcije u mladosti su gravure u kamenu.
vucica_100 is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.11.2010., 11:54   #1180
Quote:
vucica_100 kaže: Pogledaj post
Čula sam da su dobri, iako se još premišljam hoću li na šminkanje kod njih za vjenčanje...pa ako još netko zna kakvi su, nek napiše..neki dan sam se išla tamo šišati i zadovoljna sam..a i išla sam i na korekciju obrva...Znam da je šminkanje mladenke 280kn..i gratis se dobiju umjetne trepavice koliko se sjećam da mi je napomenuo gosp.Ljubo kad sam se išla raspitat..za ostale je šminkanje 180 kn i to ako je u pitanju večernji look.
Vidi isla bi kuma i ja (mladenka) na sminkanje, znaci li to da je za mene npr 280 a za nju 180 ili? Vidim bili su i na sajmu vjencanja 2010, ali u biti ne mogu pronaci iskustva kakvi su u stvari... Znaci ti si cula da su dobri?

Znas li kakvi su za frizuru?

Ako imas nekoga za preporuciti bilo bi mi od koristi posto nisma iz Du . Hvala
Mostarka84 is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 16:39.