Natrag   Forum.hr > Društvo > Roditelji i djeca > Trudnice

Trudnice Za trudnice i sve one koji se tako osjećaju

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 23.11.2009., 14:48   #1
.... za našu Aticu

Drage forumašice,

Ovih dana našu Aticu čeka najteža borba do sada.... njezina bebica nažalost nije dobro i izgleda da će odmah postati anđeo i pridružiti se svim našim dragim anđelima.. i Gregiju, i Kristijanu, i Loli i Ivanu i mom Matiji i svima drugim koje nisam nabrojala ali koji postoje i koji i dalje žive i živjeti će u našim srcima... sve dok smo mi živi i dok nas bude...

Naši postovi Atici puno znače, puno je puta to navela i puno puta molila nas da se molimo za nju....molim vas olakšajmo molitvama njoj i njezinom mužu njihovu najtežu bitku koja ih nažalost čeka....

Strah ju je, što je razumljivo obzirom na cijelu situaciju.... Pokažimo i dalje da smo ljudi i pružimo tim hrabrim ljudima koju lijepu riječ i pomolimo se za sve ono što ih u toj teškoj borbi i poslije čeka

Atice, neka vam je dragi Bog na pomoći.. neka se sve brzo završi i da vam Bog da snage a malom Anđelu vječni raj

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ ~~~~~~~~~~~~~~~~~
__________________
45°46´04"N,15°51´08"E [URL="❦ Odluka o tome da ćeš imati dijete iznimno je važna. To znači odlučiti da će tvoje srce zauvijek koračati izvan tvog tijela.[/URL]

Zadnje uređivanje larazg : 23.11.2009. at 14:53.
larazg is offline  
Old 23.11.2009., 14:53   #2
atice i muž!!!! držite se!!! teško je bilo što reći u ovom tužnom trenutku!!! budite podrška jedno drugome!! mislim i molim se za malog anđeleka!!
__________________
16.05.2009.
13.08.2010.petak 13 stiglo naše malo zlato Fran
ivana3101 is offline  
Old 23.11.2009., 14:54   #3
Draga Atice, ne poznajem te, ali znaj da si u mojim molitvama i nek dragi Bog tebi i mužu da snagu da izdržite sve patnje i da vam život u budućnosti bude više naklonjen. Mali Anđel neka uživa na nebu kad već nije suđeno drugačije...
Laura-L is offline  
Old 23.11.2009., 14:55   #4
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
da roditelji skupe snagu i prežive ovo ...ovako nešto nitko ne bi trebao doživjeti
__________________
relax - nothing is in control
mandy is offline  
Old 23.11.2009., 14:56   #5
Draga Atica, nisam prije pisala, ali sam čitala. Nisam pisala jer ne znam kako utješiti majku u ovakvom trenutku koji se nadam da nikada u životu neću osjetiti.

Želim tebi i tvome suprugu i vašoj maloj ljubavi da izdržite ovo teško razdoblje koje vas čeka.
stihaa is offline  
Old 23.11.2009., 14:57   #6
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
za Aticu i njenog muža! Daj im Bože snage!
Gospođa is offline  
Old 23.11.2009., 14:57   #7
da mandy... dobro si rekla... treba ovo preživjeti
__________________
45°46´04"N,15°51´08"E [URL="❦ Odluka o tome da ćeš imati dijete iznimno je važna. To znači odlučiti da će tvoje srce zauvijek koračati izvan tvog tijela.[/URL]
larazg is offline  
Old 23.11.2009., 15:00   #8
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ ~~~~~~~ da ti Bog da snage da ovo preživiš
i znaj da si u mojim molitvama
Anna_maca is offline  
Old 23.11.2009., 15:02   #9
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
ovo je strašno..
__________________
Moje cure..L i N
zoro007 is offline  
Old 23.11.2009., 15:03   #10
draga atica zelim Vam oboma snage i hrabroste da prebrodite ovu jako tesku situaciju....
Boze dragi daj im hrabrosti i snage:mo li:
__________________
Album
marela23 is offline  
Old 23.11.2009., 15:08   #11
Kao i Stihaa, i ja danima pratim i do sada nisam ništa napisala, jel mi se činilo da je beznačajno sve što bih mogla kazati.... Atica, želim ti da što prije završiš s ovim poglavljem, i da ti tada uslijedi nešto lijepo, najljepše moguće....

Svima vama koje ste proživjele takve najgore moguće trenutke - svaka vam čast na snazi i volji da gurate naprijed. Sad vidim da moj blighted u stvari nije bio ništa u usporedbi što neke žene preživljavaju... Želim vam od srca da sve što prije (ako već i niste) postanete mame malim mangupima i mangupicama....
__________________
Never underestimate the power of stupid people in large groups!
mama Dalton is offline  
Old 23.11.2009., 15:11   #12
šaljem molitve da vam Bog da snage da sve ovo izdržite, a anđelu da da vas pazi zajedno sa ekipom koja ga gore čeka ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
__________________
Ljubav ja i ti...J&M
mala8 is offline  
Old 23.11.2009., 15:13   #13
Draga Atice,neka vam Bog da snage da sve ovo izdržite!!!!
U mojim molitvama ste stalno!!!!!!!

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
maza9.9. is offline  
Old 23.11.2009., 15:15   #14
citan vec danima ali se ne usudjujen pisat..ovo sta ti prozivljavas i sta ste vi ostale cure prozivile je blago receno grozno i ne daj Boze nikome vise!!! nemogu ni zamislit kako se osjecas...ali mogu predpostavit...cilu san se trudnocu bojala za Sandi i fala Bogu sve je ok...neznan sta da ti napisen vise...sve sta pomislin mi zvuci glupo...samo ti ja i moja Sandi saljemo vibrice da sve bude dobro

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
Mama male Sandi is offline  
Old 23.11.2009., 15:15   #15
molim za vas.......neka vam Bog da snage da izdržite.....
barbiee is offline  
Old 23.11.2009., 15:16   #16
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ ~~~~~~~~~~~~~~~~ da nađete snage nastavit dalje!
__________________
Dramatična pčelicaZvrkasta pčelicaBrbljavi bumbarNajmanji bumbar ♥ I anđeli nekad zalutaju....
Mrs.B is offline  
Old 23.11.2009., 15:21   #17
Od trenutka kada saznamo da smo trudne pa do kraja života prati nas užasan strah za to malo biće koje nosimo u sebi a naj gore što se jednoj majci može desit je da joj se strahovi ostvare i da naj gore noćne more postanu stvarnost, a to se upravo vama događa, ne znam kako vam je, mogu samo zamisliti i nadam se da ćete duboko u sebi naći hrabrosti da sve ovo preživite i da ćete jednog dana kao Lara i Ami biti nagrađeni za užasnu agoniju koju sada proživljavate.
jokka55 is offline  
Old 23.11.2009., 15:21   #18
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ ~~~~~~
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ ~~~~~~~
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ ~~~~~~
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ ~~~~~~~ da imate snage za dalje... u mojim ste molitvama
__________________
samo je jedno u mom životu sveto ♥ Karla ♥
inoxica is offline  
Old 23.11.2009., 15:21   #19
draga moja, pratim već dugo situaciju...duboko me dirnula tvoja hrabrost i tvoja snaga...divna si osoba i ne mogu ni zamisliti zašto se ovakve stvari događaju, bilo kome...u mislima si mi svako malo i svaki puta suze krenu...iskreno se nadam i molim da sve prođe u redu, koliko je to moguće, naravno
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
annaaa is offline  
Old 23.11.2009., 15:26   #20
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
ina22 is offline  
Zatvorena tema


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 11:19.