Natrag   Forum.hr > Društvo > Život u dvoje > Vjenčanja

Vjenčanja Love and marriage go together like a horse and carriage...

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 09.12.2010., 14:27   #21
Quote:
zara... kaže: Pogledaj post
sat vremena 2000eura...
iiiiiiiiiiiiiiiiiiii, pa nisu to stonsi!!!!
J&B is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.12.2010., 22:35   #22
Znači moraš imati band, koji mora naučiti pjesme od gosta iznenađenja ili gost iznenađenja dođe sa svojim bandoom pa treba sve svoje pospajati!!??

Malo mi je to bez veze, ak ga već zoveš na svadbu trebao bi pjevati cijelu noć, naravno uz razumnij cijenu od tih 2000/h.
I, naravno, ne samo svoje pjesme.
mišelinka is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.12.2010., 23:50   #23
Quote:
mišelinka kaže: Pogledaj post
Znači moraš imati band, koji mora naučiti pjesme od gosta iznenađenja ili gost iznenađenja dođe sa svojim bandoom pa treba sve svoje pospajati!!??

Malo mi je to bez veze, ak ga već zoveš na svadbu trebao bi pjevati cijelu noć, naravno uz razumnij cijenu od tih 2000/h.
I, naravno, ne samo svoje pjesme.

Ta cijena je uz moj bend (kojeg placamo 800 ili 900eura za cijelu noc - nisam sigurna, to je dragi dogovarao), uz njegov (sandi-jev) bend bilo bi vise..
Odustala sam od toga...
zara... is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.01.2011., 23:49   #24
Zanima me ima li tko iskustva s ovim gostom pjevačem iznenađenja?
Naime, kuma sam najboljoj prijateljici i htjela bih da Cetinski otpjeva 1 pjesmu koja je mladencima posebena iz puno razloga. Samo to tražim
Gdje i koga kontaktirati?
Mislite li da sanjam ili je ovo ostvarivo?
ribica =) is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.01.2011., 11:15   #25
Quote:
ribica =) kaže: Pogledaj post
Zanima me ima li tko iskustva s ovim gostom pjevačem iznenađenja?
Naime, kuma sam najboljoj prijateljici i htjela bih da Cetinski otpjeva 1 pjesmu koja je mladencima posebena iz puno razloga. Samo to tražim
Gdje i koga kontaktirati?
Mislite li da sanjam ili je ovo ostvarivo?
ako imaš malo puno viška u novčaniku, mislim da se san lako može pretvoriti u realnost. ja ne volim njega, ali ima mi jako divne pjesme, tako da mislim da bi to iznenađenje bilo savršeno! a za kontakt, najbolje ti je nekako, na ne znam ni ja koji način, doći do njegove žene. pogledaj imaju li na facebooku neki fan klub , ili neku adresu, pa da pošalješ mail, poruku, pismo - sa bombastičnim naslovom da te uopće primjete. nemam pojma..
__________________
ako ti je zivot kiseo kao limun.. ..napravi od njega limunadu
yvanna is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.01.2011., 11:44   #26
Quote:
ribica =) kaže: Pogledaj post
Zanima me ima li tko iskustva s ovim gostom pjevačem iznenađenja?
Naime, kuma sam najboljoj prijateljici i htjela bih da Cetinski otpjeva 1 pjesmu koja je mladencima posebena iz puno razloga. Samo to tražim
Gdje i koga kontaktirati?
Mislite li da sanjam ili je ovo ostvarivo?
S obzirom da ti se ne može poslati pp, javi se ti meni u inbox, ja ti imam broj na koji se možeš obratiti.
ina.nails is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.01.2011., 11:45   #27
ima li itko iskustva sa zoranom jelenkovićem kao gostom iznenađenja? ne znam uopće kako doći do njegovog kontakta
i kolika bi cijena bila otprilike?
__________________
Prodajem cipele
emanuela55 is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.02.2011., 08:18   #28
Jako puno poznatih pjeva na svadbama, zašto ne? Pa oni su prije svega pjevači-zabavljači, a druga je stvar koiko tko od njih traži novaca za nastup tj koliko je netko voljan to platiti. Puno puta sam radio sa nekim 'poznatim' gostima iznenađenja i cijene nisu bile tako napuhane kao što netko misli.
__________________
last night a dj saved your life
Wedding DJ is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.02.2011., 17:43   #29
Quote:
Wedding DJ kaže: Pogledaj post
Jako puno poznatih pjeva na svadbama, zašto ne? Pa oni su prije svega pjevači-zabavljači, a druga je stvar koiko tko od njih traži novaca za nastup tj koliko je netko voljan to platiti. Puno puta sam radio sa nekim 'poznatim' gostima iznenađenja i cijene nisu bile tako napuhane kao što netko misli.
ja sam imala jolu... bila sam na jednom vjenčanju gdje je pivala maja šuput (gore u zg)... prija mi razmišlja isto o joleku!!!

bravi, nemoj više koristiti velika slova. ne kažnjavam jer su ti svi postovi s velikim slovima bili otprilike u istom razdoblju, ali ubuduće ću morati kartonirati. mayo

Zadnje uređivanje Mayo : 04.02.2011. at 20:10. Reason: caps lock
bravi is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.02.2011., 22:28   #30
Jole uzima 5 000 - 6 000 eura, isto tako maja šuput, a i jelena rozga
__________________
... volim te tisuću svemira ...
KraljicaSparoga is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.02.2011., 23:34   #31
Meni se maja i jole čine kao veći zafrkanti i zabavnjaci. Rozgu ne doživljavam kao extra zabavnu.
mišelinka is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.02.2011., 18:49   #32
Quote:
mišelinka kaže: Pogledaj post
Meni se maja i jole čine kao veći zafrkanti i zabavnjaci. Rozgu ne doživljavam kao extra zabavnu.
jole je bija odličan i mi nismo platilu gore navedenu cifru... no on je super koliko god trazio ... zabava je zajamčena i piva cilu noć... do ranog jutra

ludilo je

maja zna pjevati i za 2500 €
bravi is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.02.2011., 00:05   #33
Quote:
bravi kaže: Pogledaj post
jole je bija odličan i mi nismo platilu gore navedenu cifru... no on je super koliko god trazio ... zabava je zajamčena i piva cilu noć... do ranog jutra

ludilo je

maja zna pjevati i za 2500 €
A o čemu ovisi cijena? Hoću reć u kojim slučajevima pjeva za 2 500?
Bokići is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.02.2011., 08:03   #34
Quote:
Bokići kaže: Pogledaj post
A o čemu ovisi cijena? Hoću reć u kojim slučajevima pjeva za 2 500?
ovisi o tome kako su traženi.
bravi is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.02.2011., 08:05   #35
Quote:
bravi kaže: Pogledaj post
ovisi o tome kako su traženi.
znam da je kod prijatelja pivala za tu svotu. čula sam da neki malo manje poznati pjevači pivaju za 2000 €. to treba stupiti u kontakt i pitati ... ako nisu bukirani... zašto da ne pivaju za 2000 ili 3000 pa to je dobro zarađen novac za jednu veče
bravi is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.09.2011., 13:57   #36
Quote:
bravi kaže: Pogledaj post
znam da je kod prijatelja pivala za tu svotu. čula sam da neki malo manje poznati pjevači pivaju za 2000 €. to treba stupiti u kontakt i pitati ... ako nisu bukirani... zašto da ne pivaju za 2000 ili 3000 pa to je dobro zarađen novac za jednu veče

ma to su gluposti, ne desi se da nije bukirana, maju puno prije treba bukirati, jer je stvarno tražena, pogotovo zbog cijene koja je 5 500 plus stolice za bend i nju, dok jole, prema informacijama, za 2012. traži 9000.
__________________
Diamonds are a Girls best friend
Blair08 is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.09.2011., 17:27   #37
Quote:
Blair08 kaže: Pogledaj post
ma to su gluposti, ne desi se da nije bukirana, maju puno prije treba bukirati, jer je stvarno tražena, pogotovo zbog cijene koja je 5 500 plus stolice za bend i nju, dok jole, prema informacijama, za 2012. traži 9000.


jole je litos piva kod moje prije i dobija je 5000 eurića + jelo i piće za njega i band....... no poznajemo se pa možda zbog toga...
bravi is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.10.2011., 21:37   #38
Cijena Jole je sada od 6500-8000eura, naplacuje kako kome tj. ovisi od poznanstva.

Druga stvar, jela ima tko iskustvo sa Oliverom kao gostom iznenadjenja, za otpjevat jednu ili dvije pocetne pjesme?
Ako netko ima kakvu informaciju, kontakt, bilo sto, neka se javi na pp, tnx
srkzzzr is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.10.2011., 21:52   #39
ne znam zasto trazite "iskustva" po forumu. odete na sluzbeni site glazbenika, nadjete kontakt i nazovete, jednostavno. a jos jednostavnije se ugovori nastup ako imate dovoljno dubok djep. cijene su za bilo kakav kraci nastup od 2000€ na vise za poznatija imena. i svak ce od njoh dobro otpivat nekoliko pisama.

za cili pir su Jole i Maja suput najrazeniji i stvarno vride novaca. Jole je oko 7000€ ali ce vjerojatno ic cijena jos gore. Maja je oko 5000€ ili vise.

Rozga je nesto jeftinija bila kad sam zadnji put dobio info, ali sudec po uspjehu u zadnje vrime vjerojatno ce i njena cijena ic u nebesa.
tomo_pajser is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.10.2011., 09:31   #40
ma kakvi poznati, po meni je to žali Bože para..
Ester28 is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 00:22.