Natrag   Forum.hr > Društvo > Život u dvoje > Vjenčanja

Vjenčanja Love and marriage go together like a horse and carriage...

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 10.05.2007., 11:56   #41
Quote:
Plavooka Sanja kaže: Pogledaj post
Taj tip je dolazio kod nas u stan kad želi, ostajao sam tamo dok smo mi na putu, a svaki put kad dođemo doma dočekao bi nas stan ko da je atomska bomba pala.[/img]
Neshvatljivo mi je da netko nepozvan/nepoželjan dolazi u moj stan, pogotovo ako ja nisam doma. Kako je to moguće?
__________________

Japan mi je tek na trećem mjestu . . .
štemajzl is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.05.2007., 14:21   #42
Quote:
tropical kaže: Pogledaj post
dobro je znati- imenovati na pozivnicama one koje zovem... pišem... thanx!
jednostavno.

Moj dragi je bio kum prijatelju na svadbi prije godinu dana i njegova žena je organizirala djevojačku veče u našem gradu. Zvala je sestru od mog dragog a mene nije. Nemam pojma zašto, ali malo me povrijedilo. Nisam s njom u neznam kakvim lošim odnosima ali kad je već zvala sestru od kuma mogla je pozvati i curu zar ne? Ali dobro, poštujem njen izbor. Doduše neće ni ona biti na mojoj djevojačkoj i problem riješen he he
ciganche is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.05.2007., 22:44   #43
E, stvarno sam se nasmijala komentarima pa evo i moga mišljenja. Mislim da će Scarlletina "prijateljica" jedva dočekati da dođe u svatove jer sam takvih slučajeva vidjela jako puno. Jedna je frendica bila u istoj situaciji i izričito je naglasila frendu da ne dovodi curu. Međutim, ona je digla takvu frku, prijetila dečku prekidom da ju je on na kraju ipak poveo. Ne moram vam pričati kakva je atmosfera bila. Takve osobe nemaju ni stida ni srama i ma kako neželjene bile one će uzdignute glave ušetati u restoran, potruditi se da nekoliko puta prevrnu očima, iskomentiraju sve živo i, naravno, budu u centru pažnje. Moja odluka je da zovem samo osobe koje želim vidjeti u svatovima i za koje znam da namjerno neće učiniti ništa kako bi mi taj dan pokvarile. Kad smo kod nepristojnog ponašanja meni draga osoba je pristala da joj drugi kum bude čovjek s mladoženjine strane. Kad su mu u svatovima kako kumu otpjevali bećarac u kome se spominje veličina "alata" gospodin je bez imalo pardona pred troje djece, suprugom i svim svatovima skinuo gaće i PROTRESAO GA!!!!! :asshole: Htio je pokazati da njegov "alat" nije malen, a pokazao je samo kako mu je mozak minijaturan. A na kraju krajeva video svjedoči da mu ni "alat" nije za ogledni primjerak. Toliko o tome koliko treba nešto raditi protiv svoje volje. Na kraju krajeva ni taj dečko nije noj koji drži glavu u pijesku pa da ne zna kakva mu je cura zloća, a kad zna onda bi trebao imati i razumijevanja, za važnost tog dana i čitavog daljnjeg života u kojem ćete gledati njenu facu na videu. Naravno to je samo moje mišljenje. Čovječe, koliki post.
Tiho jezero is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.05.2007., 10:17   #44
Quote:
štemajzl kaže: Pogledaj post
Neshvatljivo mi je da netko nepozvan/nepoželjan dolazi u moj stan, pogotovo ako ja nisam doma. Kako je to moguće?
On je bio (naglasak je na riječi bio ) najbolji frend od mog Dragog, pa sam ja uvijek pregrizla sve i zato je dolazio i ostajao, a ako nas nije bilo u St (on je s otoka), i trebao bi doći u grad, mi bi mu ostavili ključ. Sve do jednom! Hvala Bogu, više toga neće biti!
__________________
Luna & Dea
Plavooka Sanja is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.05.2007., 10:40   #45
O BOze kojih idiota ima

Mislim da necemo imati problema s ekcesnim gostima, do sada znam da nitko od nasih frendova nije bio sklon tome.

Ali kad smo kod toga, bila sam prosle godine na vjencanju gdje su se tata od mlade i mladozenje potukli za vrijeme rezanja torte. Bilo je strasno, svi su plakali, skupa s gostima i nastupio je raspad svega.

To je ono sto zbilja nikome ne bih pozeljela (lazem- znate kome bi )
Scarllet O'Hara is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.05.2007., 10:43   #46
Quote:
Scarllet O'Hara kaže: Pogledaj post
O BOze kojih idiota ima

Mislim da necemo imati problema s ekcesnim gostima, do sada znam da nitko od nasih frendova nije bio sklon tome.

Ali kad smo kod toga, bila sam prosle godine na vjencanju gdje su se tata od mlade i mladozenje potukli za vrijeme rezanja torte. Bilo je strasno, svi su plakali, skupa s gostima i nastupio je raspad svega.

To je ono sto zbilja nikome ne bih pozeljela (lazem- znate kome bi )
Uf, koma!
Mislim da bi poludila na tako nešto. Mislim da se to kod mojih ne bi moglo dogoditi. Ti roditelji su stvarno grozni.I uopće ne misle na svoju djecu nego samo na sebe. narcisoidni narcisi egoistični
__________________
Album robice
marija36 is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.05.2007., 18:53   #47
slazem se sa svim sto si rekla.. strasno egoisticno od njih, mladencima je propala cijela svadba.. strasno.
Scarllet O'Hara is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.05.2007., 01:29   #48
ja se ne bi čudila da se takvo što dogodi na mom vjenčanju, zapravo i očekujem nekakvu scenu, pa ako je ne bude to će biti pravo iznenađenje!
mara bubamara is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.05.2007., 14:53   #49
Quote:
Scarllet O'Hara kaže: Pogledaj post
O BOze kojih idiota ima

Mislim da necemo imati problema s ekcesnim gostima, do sada znam da nitko od nasih frendova nije bio sklon tome.

Ali kad smo kod toga, bila sam prosle godine na vjencanju gdje su se tata od mlade i mladozenje potukli za vrijeme rezanja torte. Bilo je strasno, svi su plakali, skupa s gostima i nastupio je raspad svega.

To je ono sto zbilja nikome ne bih pozeljela (lazem- znate kome bi )

Ajme, meni je to smiješno (koliko god mi ne bi bilo da sam bila prisutna tamo). Ne mogu zamisliti nešto tako nezrelo od roditelja mladenaca.
Ako su im očevi normalni (nadam se), grizu se sad zbog toga.
Oprosti na radoznalosti, ali - zna li se uzrok tučnjave?
__________________
Sramota forum.hr-a::::Dalmacija
Beta ženka is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.05.2007., 16:12   #50
fakat-zasto bi se zaboga otac i mladenac isli tuci??? to mi granici sa zdravim razumom!
lolita11 is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.05.2007., 17:10   #51
Quote:
mara bubamara kaže: Pogledaj post
ja se ne bi čudila da se takvo što dogodi na mom vjenčanju, zapravo i očekujem nekakvu scenu, pa ako je ne bude to će biti pravo iznenađenje!
E, to sam i ja točno mislila za moju svadbu- imam šaroliku obitelj i mislila sam da neće moći proći bez ekscesa, ali hvala Bogu najveći eksces je bio što se moj tata nepromišljeno najeo mladog luka za ručak, pa je lagano širio mirise... Ali i to sam preživjela.
Tako, nemoj o tome razbijati glavu, biti će kako bude.

A što se tiče nepoželjnih gostiju... mislim da se to može izbjeći samo na stvarno intimnim i malim vjenčanjima. Ja sa isto imala neke ljude koji su se bezobzirno pojavili i to me tako zivciralo kada sam isla zvati ljudi, ali na dan vjenčanja te ljude nisam ni primjećivala. Jer ti ljudi uglavnom budu sa sa strane, a mlada se okruži ljudima kojima ona hoće.
Newbiee is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.05.2007., 17:25   #52
Quote:
Scarllet O'Hara kaže: Pogledaj post
Ali kad smo kod toga, bila sam prosle godine na vjencanju gdje su se tata od mlade i mladozenje potukli za vrijeme rezanja torte. Bilo je strasno, svi su plakali, skupa s gostima i nastupio je raspad svega.
Jesi bar pokušala prodati video?
Vojky is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.05.2007., 21:18   #53
Povod tucnjavi je bilo to sto je mladenkina mama (umisljena dama) izvrjedala mladozenjinu (zena sa sela) da je seljakusa i da joj nece ona slagati kolace ili tako nesto jel je ona prljava i hoda po dubretu..
Ta ista zena sa sela inace pece svatovske kolace i ispekla je oko 80 tepsija kolaca i otprilike 30 vrsta.

To je sve kulminiralo kad se rezala torta i okupili su se roditelji oko mladenaca i mladozenjin tata je valjda razbio casu (ili mu je ispala, uglavnom nista bitno sto je itko primjetio) i tada se pojavio mladenkin tata i opalo ga sakom pred svima. Nastala je guzva i ljudi ih krenuli razdvajati..
(ja sam stajala 3 metra dalje i noge su mi se odsjekle)
Scarllet O'Hara is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.05.2007., 21:18   #54
Quote:
Vojky kaže: Pogledaj post
Jesi bar pokušala prodati video?
E da mi ova pamet onda bila..
Scarllet O'Hara is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.05.2007., 10:43   #55
Quote:
Scarllet O'Hara kaže: Pogledaj post
Povod tucnjavi je bilo to sto je mladenkina mama (umisljena dama) izvrjedala mladozenjinu (zena sa sela) da je seljakusa i da joj nece ona slagati kolace ili tako nesto jel je ona prljava i hoda po dubretu..
Ta ista zena sa sela inace pece svatovske kolace i ispekla je oko 80 tepsija kolaca i otprilike 30 vrsta.

To je sve kulminiralo kad se rezala torta i okupili su se roditelji oko mladenaca i mladozenjin tata je valjda razbio casu (ili mu je ispala, uglavnom nista bitno sto je itko primjetio) i tada se pojavio mladenkin tata i opalo ga sakom pred svima. Nastala je guzva i ljudi ih krenuli razdvajati..
(ja sam stajala 3 metra dalje i noge su mi se odsjekle)

Nemam riječi.
__________________
Sramota forum.hr-a::::Dalmacija
Beta ženka is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.05.2007., 12:33   #56
Quote:
Scarllet O'Hara kaže: Pogledaj post
Povod tucnjavi je bilo to sto je mladenkina mama (umisljena dama) izvrjedala mladozenjinu (zena sa sela) da je seljakusa i da joj nece ona slagati kolace ili tako nesto jel je ona prljava i hoda po dubretu..
Ta ista zena sa sela inace pece svatovske kolace i ispekla je oko 80 tepsija kolaca i otprilike 30 vrsta.

To je sve kulminiralo kad se rezala torta i okupili su se roditelji oko mladenaca i mladozenjin tata je valjda razbio casu (ili mu je ispala, uglavnom nista bitno sto je itko primjetio) i tada se pojavio mladenkin tata i opalo ga sakom pred svima. Nastala je guzva i ljudi ih krenuli razdvajati..
(ja sam stajala 3 metra dalje i noge su mi se odsjekle)
Ja bi ih se odrekla. Koje sebično ponašanje. Jadni ti mladenci, baš mi ih je žao, nositi tu groznu stvar u sjećanju do kraja života.

Pitanje za cure koje imenuju pozivnice: Gdje ćete to napisati? Na kovertu? Ja sam razmišljala o tome, ali koliko ljudi upoće gleda kovertu? Obično se svi bace na pozivnicu.
Jel ima kakav način da se napiše na pozivnicu kao npr. Pozivamo vas: ime i prezime, ime i prezime bla bla bla.... uffff... al to bi značilo tiskati svaku pozivnicu zasebno...
__________________
potpis. zadovoljni?
Brančika is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.05.2007., 12:39   #57
Quote:
Brančika kaže: Pogledaj post
Ja bi ih se odrekla. Koje sebično ponašanje. Jadni ti mladenci, baš mi ih je žao, nositi tu groznu stvar u sjećanju do kraja života.

Pitanje za cure koje imenuju pozivnice: Gdje ćete to napisati? Na kovertu? Ja sam razmišljala o tome, ali koliko ljudi upoće gleda kovertu? Obično se svi bace na pozivnicu.
Jel ima kakav način da se napiše na pozivnicu kao npr. Pozivamo vas: ime i prezime, ime i prezime bla bla bla.... uffff... al to bi značilo tiskati svaku pozivnicu zasebno...
Ja sam rukom pisala zlatnim flomasterom. Citala sam negdje da kao po bontonu da se ne bi trebale printati adrese/imena na pozivnice, nego sa bi se to trebalo pisati rukom. Ja sam kupila zlatni flomic (pozivnice su mi bez-zlatne) i ispisala gore.
txiki is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.05.2007., 12:46   #58
Quote:
txiki kaže: Pogledaj post
Ja sam rukom pisala zlatnim flomasterom. Citala sam negdje da kao po bontonu da se ne bi trebale printati adrese/imena na pozivnice, nego sa bi se to trebalo pisati rukom. Ja sam kupila zlatni flomic (pozivnice su mi bez-zlatne) i ispisala gore.
Sad si mi dala ideju... možda na pozivnici na vrhu iznad teksta ostavim malo više prostora za imenovanje, i lijepo to napišem rukom, onak cifrano...
__________________
potpis. zadovoljni?
Brančika is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.05.2007., 13:55   #59
Quote:
Brančika kaže: Pogledaj post
Sad si mi dala ideju... možda na pozivnici na vrhu iznad teksta ostavim malo više prostora za imenovanje, i lijepo to napišem rukom, onak cifrano...
E.. ja sam tak cifrano pisala na kuverte... ali i to je dobra ideja na pozivnicu bas... i onda ako cete tako, se mozete dolje i vlastorucno potpisati
txiki is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.05.2007., 21:28   #60
Quote:
mara bubamara kaže: Pogledaj post
ja se ne bi čudila da se takvo što dogodi na mom vjenčanju, zapravo i očekujem nekakvu scenu, pa ako je ne bude to će biti pravo iznenađenje!
Uh, kakav optimizam, Bubamarice!
Tiho jezero is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 00:08.