Natrag   Forum.hr > Informatička tehnologija > Kompjutorske igre

Kompjutorske igre Kultura igranja i ponoćnog ratovanja konzolom i tastaturom. Podforum: Konzole

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 11.08.2011., 13:54   #1
Path of Exile

Novi online action RPG sličan Diablo igrama po stilu. Igra će biti online only i free to play. Imat će shop ali tamo će se moći samo kozmetika kupiti za likove, ništa što utječe direktno na snagu likova.

Trenutno je u Closed Beta i nije još kompletna. Ima 5 klasa trenutno, bit će 6 dok izađe iz Bete.
Igra za razliku od Diablo 2 (kojem je najsličnija po stilu igre) ima originalan skills/powers system.

Više info saznajte ovdje: http://www.pathofexile.com/about/

Pojavilo se par streamova ljudi kaj su upali u closed betu:

http://es.twitch.tv/youvegotmailgoodbye - ovaj je aktivan u trenutku pisanja ovoga.

http://www.own3d.tv/live/78632/Slappys_HD_Stream - ovaj je bio ranije aktivan i bit će sigurno kasnije tokom dana. Vjerojatno ima i VOD od toga što je tip streamao.

Uglavnom ovo sve izgleda jaako dobro i definitivno nešto za igrati dok ne dođe Diablo III, a možda i umjesto Diablo III jer ova igra je mnogo više ozbiljna i gritty i u grafici i u monsterima i u questovima (slična Diablo 1 po atmosferi).

Mislim da se još uvijek može upasti u closed betu ali se moraš registrirati na site i ostaviti koji post na forumu (neki tvrde da su upali tek nakon što su malo pisali).
__________________
"When you tear out a man's tongue, you are not proving him a liar; you're only telling the world that you fear what he might say." ~ Tyrion Lannister
Archangel is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.08.2011., 14:20   #2
Izgleda prekul, a i velik fan sam Diabla 1
__________________
Don't shoot the messenger
The New Guy is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.08.2011., 14:47   #3
loše
Drizzt61 is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.08.2011., 15:03   #4
Quote:
Drizzt61 kaže: Pogledaj post
loše
Vrlo riječit opis...
__________________
"When you tear out a man's tongue, you are not proving him a liar; you're only telling the world that you fear what he might say." ~ Tyrion Lannister
Archangel is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.08.2011., 16:31   #5
izgleda jako dobro...posebno mi se sviđa stil grafike i ove sitnice koje vuku na d1. (inventory itd.) Uglavnom zanimljivo.
princo123 is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.08.2011., 16:55   #6
UI će se inače mijenjati. Za ovaj su se žalili da je loš pa su odlučili ovi napraviti novi i bolji. Tako da možda ti se neće sviđati novi ako bude dosta drugačiji. Pošto je ovo tek closed beta bit će sigurno još mnogo promjena i poboljšavanja ovisno o tome što kažu igrači + ono što su oni sami isplanirali napravit u nekom trenutku.
__________________
"When you tear out a man's tongue, you are not proving him a liar; you're only telling the world that you fear what he might say." ~ Tyrion Lannister
Archangel is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.08.2011., 16:58   #7
izgleda mi nekak jeftino...
grdobina031 is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.08.2011., 17:09   #8
Quote:
grdobina031 kaže: Pogledaj post
izgleda mi nekak jeftino...
Pa Closed Beta je, znači igru očekuje još barem par mjeseci razvoja i promjena.
Osim toga namjerno su išli na jednostavniji čisti dizajn drugačiji od Diablo 3, bez šarenih boja i slično. Ako ste pogledali stream možete vidjeti odlične detalje po nivoima, monsterima, odlične sjene i slično.

Također za sada su svi low level i nemože se vidjeti kako izgleda high-level play.
Diablo 2 na low levelima ne izgleda baš jako flashy i svi spells/abilities su jednostavni.
__________________
"When you tear out a man's tongue, you are not proving him a liar; you're only telling the world that you fear what he might say." ~ Tyrion Lannister
Archangel is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.08.2011., 19:06   #9
zasad jos uvijek i taj cirkus šareni diablo 3 izgleda puuuno bolje...vidjet cemo s vremenom...
grdobina031 is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.08.2011., 20:31   #10
A gle, Diablo 3 si gledao select trailere koji su napravljeni da te hypaju na igru. Ima i ova igra takve.
Evo pogledaj ova dva (najbolji po mome mišljenju) pa onda uspoređuj:

http://www.youtube.com/watch?v=5gTzQ735vB8 - Witch

http://www.youtube.com/watch?v=6mjrpNrxOAQ - Templar
__________________
"When you tear out a man's tongue, you are not proving him a liar; you're only telling the world that you fear what he might say." ~ Tyrion Lannister
Archangel is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.08.2011., 11:22   #11
iskopirali su diablo totalno..al necu vise nist komentirat dok igra ne izadje,jer nema smisla...
grdobina031 is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.08.2011., 12:03   #12
To im je bila i namjera. Dosta davno sam se regao na tu stranicu, ali mi još nije jasno o čemu se radi, nikakvog storylinea, šture općenite informacije, na forumu kibidabi spike i fantaziranje...
Fosna is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.08.2011., 14:09   #13
Pa koliko kažu imaju gotov Act 1 i skoro cijeli Act 2. Mislim da je to negdje do lvl 20 tako da priča nije kompletna.

A koliko sam shvatio radnja se događa na nekom otoku/kontinentu gdje se nepozeljni i kriminalci šalju. Svaki od likova je iz drugog razloga tamo a onda valjda tamo nades sto trebaš so kraja igre obavit.

Inače igra nema novce nego se trguje s skill gemovima. Također ne moraš furat tone i tone potiona s sobom. Ima 5 potion slotova gdje dolaze veliki potioni koji se mogu vise puta piti prije nego se isprazne. Napunis ih ili u gradu ili se pune kako ubijas monstere. Koliko sam vidio barem na nižim nivoima nemaš problema da ti ponestane potiona ako dobro i pametno igras (ubijas monstere u malim skupinama).

Inače ovi skill gems su najvrijednija stvar u igri jer svaki ima po jedan skill u sebi nekog levela.
Taj gem stavis u oružje ili oklop i dobiješ pristup tom skillu. Kada koristis skill u borbi tom gemu se diže level i skill u njemu postaje sve jači. Postoje još i support gems koji imaju u sebi support skillove tipa multicast.

Inače svi skill gems su otvoreni svim klasama ako zadovoljavaju potrebne statse. Klase levelom dižu Str, Dex i Int te stavljaju bodove u passivne traits. Tako da nema kao u Diablo gdje level bodove moraš trosit na passivne skillove.
__________________
"When you tear out a man's tongue, you are not proving him a liar; you're only telling the world that you fear what he might say." ~ Tyrion Lannister
Archangel is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.08.2011., 15:55   #14
Šta kenjate igra baš dobro izgleda
Puno bolje od ostalih kopija i nimalo jeftino po meni (posebno ako se uzme u obzir da je free i indie naslov)

Što se tiče grafike pogledajte vodu na 0:36 na witcher videu http://www.youtube.com/watch?v=5gTzQ735vB8
Meni to odlično što se grafike tiče, nemora ni tako dobro izgledati ako je igra dobra, al vidjet ćemo
__________________
Don't shoot the messenger
The New Guy is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.08.2011., 18:11   #15
http://grindinggear.com/poeinventorymockup.jpg - ovak ce izgledati novi UI. Čisto za one koji su rekli da trenutno izgleda "jeftino"
__________________
"When you tear out a man's tongue, you are not proving him a liar; you're only telling the world that you fear what he might say." ~ Tyrion Lannister
Archangel is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.08.2011., 21:03   #16
super..i igra se radi od 2006. a nece izac jos ko zna dokle..al u svakom slucaju cu probat kad izadje..
grdobina031 is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.08.2011., 21:44   #17
valjda ce netko upasti u betu, prijatelj se prijavio vec prije mjesec dana, ali jos nije dobio kljuc...
horus is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.09.2011., 19:24   #18
Ima li netko beta key viška?
__________________
'Time is like a forest fire.' This was the motto of the Adonis Syndicate.
Acid303 is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.09.2011., 13:10   #19
Eh, rado bi da imam
__________________
"When you tear out a man's tongue, you are not proving him a liar; you're only telling the world that you fear what he might say." ~ Tyrion Lannister
Archangel is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.09.2011., 15:23   #20
u beti sam
Drizzt61 is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 03:27.