Natrag   Forum.hr > Društvo > Život u dvoje > Vjenčanja

Vjenčanja Love and marriage go together like a horse and carriage...

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 16.01.2012., 12:31   #61
moj najnoviji strah je bas suprotan.. strah me je da ce mi se neki ljudi sami pozvat.. jer ja zovem samo 50 ljudi i tolko mi ih stane tamo... uzasno me strah djeljenja pozivnica i objasnjenja zasto zovem samo mlade i pojedince iz neke familije.. bojim se da ce svi htjeti doci..

isto tako sanjala sam da mi je haljina dosla ogromna i narancasta... da visi na meni..
nirvanalna is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.01.2012., 14:14   #62
ja imam također hrpetinu strahova i mislim da ću baš baš ručno upisivat u bilježnicu ili planer kojeg ima negdje s sajmova.. jer ću izluditi...ja sam sanjala jednu noć da nismo imali zastavu i rekla dragom da moramo ići kupiti, da ne ostane na zadnje..
Crnileptir00 is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.01.2012., 14:33   #63
isss zastava!!!!!!!
evo recimo, ja se toga nisam sjetila! iako imam barjaktara. ondosno barjaktarku!
gdje ste nabavile te planere?! hocu i ja to!
__________________


Oduvijek sam bila zagovornica kreposti.Osim kad više nisam uspijevala odoljeti iskušenju.
zaza2208 is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.01.2012., 14:47   #64
ja ću neš zaboravit obavit. 100%

ma milju posto će mi neš falit na svadbi
anđeo-s-rogićima is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.01.2012., 15:01   #65
Quote:
zaza2208 kaže: Pogledaj post
isss zastava!!!!!!!
evo recimo, ja se toga nisam sjetila! iako imam barjaktara. ondosno barjaktarku!
gdje ste nabavile te planere?! hocu i ja to!
http://www.vjencanjesnova.com/cl_vjencani_planer.html

Ovdje imas popis nekih stavki, na sljedecoj stranici mozes spremit planer i isprintati.
Arienrhod is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.01.2012., 18:17   #66
Quote:
nirvanalna kaže: Pogledaj post
heh.. mozda sam ja prepesimisticna.. znate kaj cure mene je najvise strah da ce mi moja svekrva i sogorica sve upropastiti.. jer su vec puno toga uspjele.. i stalno rade na tome, i radi njih se cesto osjecam ruzno,bezvrijedno i kao glupaca.. moja svekrva je zadnji put rekla kad smo pricali o mojoj haljini: nadam se da ces smrsaviti koju kilu jer to nece dobro stajati na tebi i onda kaze za svoju kcer.. vidi kako je ona lijepa.. biti ces prekrasna u svim haljinama.. kako netko moze biti takav i bojim se da ce tamo cijelo vrijeme naglasavati kako je ona prekrasna,a nije nista posebno i to izgleda smjesno kad ovako napisem ali nemogu si pomoci zbilja mi dodatno rade presing na sve..
my God! (njima ne tebi) ovo me podsjetilo na priču o Pepeljugi i onoj zloj maćehi koja svoje 'ćeri idealizira. Stvarno mi je ža šta si takvu osobu dobila za svekrvu! bože kakva zločesta žena
__________________
"Leave the gun. Take the cannoli."
amali is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.02.2012., 19:17   #67
Quote:
nirvanalna kaže: Pogledaj post
da mrak.. nadam se da ce mi se pri saginjanju rasparati haljina i puknut peta to bi tek bilo super i onda da padnem s glavom maticaru na pimpek )
nisi normalna..ugusila sam se od smijeha skoro

uh kod mene je jos 2mj i 4 dana...odakle da pocnema sa strahovima

strah me da ce me strefit infrakt kad cujem auta da dolaze po mene...
da necu moc rijec izustiti kad izadjem i ugledam dragog...
da cu previse popiti do crkve...
da cu zapeti o haljinu na ulasku u crkvu
da cu u crkvi dozivjeti blokadu..il da cu progovoriti,al da cu nesto krivo reci,ili procitati
da ce mi se tresti ruke i necu mu moc staviti prsten
da cu se krivo potpisati nakraju....
strah me ulaska u salu kad svi gosti budu blejali u mene
prvog plesa kad takodjer svi budu gledali u nas, da cu nesto i tu zaje*ati..

nakon prvog plesa me vise niceg nece biti strah
__________________
maaj
Maaj is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.02.2012., 19:33   #68
Joj mene najveći strah da ću dobit taj dan i da ću morat uzet bolovanje
A da ne pričam kak sam osjećajna pa da ću se rascmoljit i sve razmazat ....da ću se napit od jedne čaše a kamol i od svih silnih miješanja alkohola pa mi pozlit ....
Da mi se šminkerica neće pojavit na dan D pa ću se morat sama cmaljat, da će padat kiša i sve upropastit, da će se netko napit pa radit gluposti , da će bit sudar u koloni, da će mi izać herpes na usni kao i kad god sam pod stresom i padne mi imunitet, da će mi dragi gazit po nogama i vjenčanici na prvom plesu, da se gostima neće sviđat muzika....a najgori strah od svega - da se neće ne daj Bože dogodit kakav smrtni slučaj u bližoj obitelji!
__________________
Smijehom strah pokrijem uvijek, kad otkrijem da....
aneri46 is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.02.2012., 19:50   #69
Ja sve svoje strahove proživim u snovima, svaki dan novi nastavak, tak da ću na sve bit spremna

Jedino čega me strah je da će taj dan padati kiša i da neće biti ništa od mog divnog obreda i dočeka gostiju na otvorenom
Zhuta is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.03.2012., 15:50   #70
Bok,drage moje!
Da vas malo utješim i da vam kažem da se nemate čega bojati...što se nekih stvari tiče.
Kao fotograf,nagledala sam se svačega i mogu reći da u 99% sve prođe savršeno-osim ako nemate nekoga među uzvanicima tko traži probleme,inače sve 5.
Moj jedini strah je to kaj potpisivanjem toga dokumenta ne dobivam službeno svog dragog,već i cijelu njegovu obitelj,tj.njegovu MAJKU,a i sestru.
Mislila sam da me hvata frka zbog same svadbe,zbog toga što to sad postaje službeno(a živimo već 3 god skupa-30 km od staraca),ali kad nismo bili s njima 3 tjedna ,shvatila sam da nije problem ni u meni,ni u mom dragom-nego u njegovima,užasavam ih se!
Tina999 is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.03.2012., 09:53   #71
da ovo pripda ovdje...
nek vam prognoza nebude strah, evo straha koji nije svakidašnji
http://www.youtube.com/watch?v=zhtgR...ayer_embedded#!
Crnileptir00 is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.03.2012., 10:03   #72
Jel imala tange ili nije imala ništa ispod??
Zhuta is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.03.2012., 10:13   #73
Isuseee zamisli da ti se to dogodi užas!
ilea avis is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.03.2012., 10:26   #74
meni se čini da nije imala ništa
meni je strašno...al nemogu se ne smijati...
al nemorate se bojati...ona je imala odvojen gornji i doljni dio vjenčanice..
Crnileptir00 is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.03.2012., 10:38   #75
Čekaj,a zakaj se ona skinula onda do kraja,a ne navukla nazad na sebe? Ne kužim
__________________
Obale tvoje plavetne srce su moje vezale, ljubavlju koju ti jedini znaš...
Pčelica0207 is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.03.2012., 10:53   #76
Quote:
Pčelica0207 kaže: Pogledaj post
Čekaj,a zakaj se ona skinula onda do kraja,a ne navukla nazad na sebe? Ne kužim
Bit će da joj je cilj od početka bio javno pokazat isklesano dupe

Meni je noćna mora da će mi skliznut gornji dio sa sisica
Zhuta is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.03.2012., 11:33   #77
hehe bas sam se nasmijala.. pogotovo zato sto moj dragi stalno dolazi s forama: bas bi mogla ne imati gacice i da to samo ja znam cini mi se da cu ja za svaki slucaj imati bermude
nirvanalna is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.03.2012., 11:52   #78
Quote:
Zhuta kaže: Pogledaj post
Bit će da joj je cilj od početka bio javno pokazat isklesano dupe

Meni je noćna mora da će mi skliznut gornji dio sa sisica
aaa to je,ja sam primjetio na svadbama da ženske stalno nešto u svoje sise gledaju kad igraju kolo,valjda da vide jel viri koja vani

ps,u clanku pise da se ovo u zagrebu dogodilo?eto cure,mozda bas vi sutra zavrsite u jutarnjem listu na naslovnoj strani

Zadnje uređivanje johny777 : 05.03.2012. at 11:58.
johny777 is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.03.2012., 16:00   #79
u zadnje vrijeme mi se počeo javljati strah da mi svadba neće biti "vesela"...
i da mi nitko neće doći, da će ljudi biti truli, da se neće veseliti, da će biti tamo jer misle da moraju...
da neću osjetiti tremu dok oblačim vjenčanicu i čekam dragog, da mi neće biti "čarobno" i euforično kako izgleda na slikama drugih mladenki...
da mi neće biti ni blizu super kao na svim svadbama na kojima sam bila gost...
i da ću zbog toga biti tužna i živčana i da ću si sama upropastiti taj dan...
__________________
"Volim te ne zbog toga što si ti, već zbog toga što sam ja kad sam pored tebe." Gabriel Garciá Márquez
DaisyD is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.03.2012., 16:13   #80
Daisy- bez brige. ovaj tvoj strah je i moj strah ;da neće sve ispasti kako treba, da će ljudima biti dosadno ili da će biti uštogljeno( to fakat ne bi voljela) ili sve tako nekako....ali mislim da puno mladenki ima taj strah prije. to je normalno jer nam je to bitno i naravno da nam je cilj da svima bude hebeno, da se zabave, opuste i ne samo gosti nego i mi sami. ma bit će ok! svi kažu da si taj dan posebno sretan, i sigurna sam da će i nama biti tako.
ja sam već par puta sanjala svadbu-i svaki puta neku glupost. prvi put da smo plesali umjesto na podiju na ogromnom bračnom krevetu i da sam se pogledala u ogledalo kada sam plesala..i imala crne hlače na sebi i totalno se u snu rastužila . a drugi put da mi je tata došao na svadbu u seljačkoj žutoj košulji sa kratim rukavima, bez kravate a mama u nekim hlačama a ne haljini i da smo sjeli u auto i vozili se po kvartu da se presvuku čovječe, kako sam opterečena .
zizuana is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 10:22.