Natrag   Forum.hr > Društvo > Usamljena srca

Usamljena srca Lonely Hearts Club Band
Podforumi: Druženje forumaša

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 24.03.2012., 13:28   #101
Quote:
Zbun kaže: Pogledaj post
Opet sam isla provjeriti sto pise u tom postu Ma mogu ja izmisliti bilo sto, ali je pitanje kako ce sve to ici. Posaljem mu poruku za kavu i hladni tus Nismo odavno vidjeli zajednickog prijatelja i on kaze da idemo svo troje skupa
To tvoje bit ce sve dobro je kao neka mantra.
Ovo djeluje prilično destimulativno...
Da mi se neka cura sviđa i da me ona pozove na kavu, nema šanse, ali nema jebene šanse da bih nekog trećeg vukao.
__________________
Old school.
Faca5 is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.03.2012., 15:25   #102
Quote:
Faca5 kaže: Pogledaj post
Ovo djeluje prilično destimulativno...
Da mi se neka cura sviđa i da me ona pozove na kavu, nema šanse, ali nema jebene šanse da bih nekog trećeg vukao.
Isli smo mi i sami na kave iako uvijek ja zovem, a on se uvijek odazove. Nema vise ni toga ma koliko mi prsti letjeli da ga pozovem.
Zbun is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.05.2012., 22:14   #103
Da se javim i dignem temu iz mrtvih Druzimo se i dalje, svak dan pricamo ili na kavi ili preko fejsa, sami smo uglavnom (na kavi ili u Maksimiru). Pricao mi je o bivsoj koju jos nije prebolio (po njegovim rijecima), o tome kako dvoje ljudi trebaju biti dobri prijatelji u vezi, bio kod mene u stanu, ali nista ne poduzima. Mislim da prema meni gaji samo prijateljsko osjecaje Bojim se ista poduzeti jer ga mogu izgubiti kao prijatelja, a i zar on (da je zelio) nije mogao nesto poduzeti dok smo sami bili u parku ili dva puta kod mene? Tolika mi je zbrka u glavi, jucer sam skoro pa nesto priznala, ali sam se suzdrzala.
Zbun is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.05.2012., 22:17   #104
Quote:
Zbun kaže: Pogledaj post
Da se javim i dignem temu iz mrtvih Druzimo se i dalje, svak dan pricamo ili na kavi ili preko fejsa, sami smo uglavnom (na kavi ili u Maksimiru). Pricao mi je o bivsoj koju jos nije prebolio (po njegovim rijecima), o tome kako dvoje ljudi trebaju biti dobri prijatelji u vezi, bio kod mene u stanu, ali nista ne poduzima. Mislim da prema meni gaji samo prijateljsko osjecaje Bojim se ista poduzeti jer ga mogu izgubiti kao prijatelja, a i zar on (da je zelio) nije mogao nesto poduzeti dok smo sami bili u parku ili dva puta kod mene? Tolika mi je zbrka u glavi, jucer sam skoro pa nesto priznala, ali sam se suzdrzala.
mislis da su muski cijepljeni od ovih razmisljanja?
__________________
The cake is a lie.
4fun is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.05.2012., 22:17   #105
Zasto si se suzdrzala?
Alexa is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.05.2012., 22:21   #106
Quote:
Alexa kaže: Pogledaj post
Zasto si se suzdrzala?
Upravo to. Završite/mo u friendzoni jer ne kažemo što osjećamo. Dok smislimo što i kako i kada, bude prekasno.
william1 is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.05.2012., 22:39   #107
Priznajem, kukavica sam. Suzdrzala sam se upravo zbog gore navedenih razloga. On ima dosta prijateljica i moguce je da sam samo jedna od njih. Rekao mi je drugi prijatelj da se njemu cini da me ovaj gleda samo kao prijateljicu (dugo se poznaju). Stvarno ga ne zelim izgubiti kao prijatelja i nije mi jasno zasto je htio da idemo u Maksimir i dodje sam od sebe kod mene, ali nista ne poduzima. Ne, nisam jedna od onih koje cekaju da muskarci naprave prvi korak, ali kako da ga napravim kada nisam niti malo sigurna sto sam mu.
Zbun is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.05.2012., 22:44   #108
Quote:
Zbun kaže: Pogledaj post
Priznajem, kukavica sam. Suzdrzala sam se upravo zbog gore navedenih razloga. On ima dosta prijateljica i moguce je da sam samo jedna od njih. Rekao mi je drugi prijatelj da se njemu cini da me ovaj gleda samo kao prijateljicu (dugo se poznaju). Stvarno ga ne zelim izgubiti kao prijatelja i nije mi jasno zasto je htio da idemo u Maksimir i dodje sam od sebe kod mene, ali nista ne poduzima. Ne, nisam jedna od onih koje cekaju da muskarci naprave prvi korak, ali kako da ga napravim kada nisam niti malo sigurna sto sam mu.
a ti bi i napismenu garanciju? s njom zbilja prvi korak ne bi bio neki bauk, slazem se. samo sto bi vec dobivanje garancije bila neka vrsta prvog koraka
__________________
The cake is a lie.
4fun is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.05.2012., 22:47   #109
Ma ne pismenu garanciju, samo da mi je malo jasnije sto sam mu ja. Zasto sve ovo radi i prica o bivsoj, kaze mi to za prijatelje i veze, a onda se cini kao da se izmice kada je u stanu? Luda sam od svih mogucih kombinacija, ali stvarno ga ne zelim izgubiti kao prijatelja.
Zbun is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.05.2012., 00:10   #110
ako u ovakvoj situaciji nisi zadovoljna, ne vidim zašto bi nastavila mučiti sebe glumeći da ti odgovara samo prijateljstvo
da je želio nešto poduzeti, već bi to napravio, sad je pitanje hoćeš li ti ipak preuzeti taj rizik umjesto njega (bar da raščistiš taj odnos zbog sebe).
kako izgledaju vaši susreti? on priča, a ti klimaš glavom i smješkaš se?
nažalost, mislim da te smatra samo frendicom. još i o bivšoj priča, ne znam zašto to trpiš uopće
Allana is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.05.2012., 00:23   #111
On tebi nije prijatelj.
On je tebi tip u kojeg si ludo zaljubljena i za kojim patiš.
To nije prijateljstvo s tvoje strane.

Sve dok se ne trgneš iz zablude i ne shvatiš da te neće, nećeš moć dalje.
Slažeš tisuću kombinacija u glavi jer želiš hranit deluziju da on nešto više osjeća.
Očito ne osjeća.

Znam da ovo boli ali bolje da se žestiš na neku tamo anonimu s interneta nego da odeš coockoo za nekim tko te neće.
Radje nadji nekog tko te hoće i kloni se prijateljstva koje to nije.
"Prijateljstvo" je samo opravdanje da ga vidiš i da se mučiš bezveze još više.
Alexa is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.05.2012., 00:48   #112
Ne, nase kave izgledaju tako da ozbiljno mozemo popricati, o ozbiljnim temama ili podjebavamo jedno drugo, on meni neke stvar zamjera, ja njemu (nista ozbiljno), prepucavamo se. A to sto je pricao o bivsoj, ne prica stalno nego je jednom spomenuo dok je bio pijan, a drugi put kada smo dosli do toga pa je samo spomenuo da dvoje ljudi trebaju biti prijatelji prvo pa onda u vezi, tj. prijatelji u vezi.
Znam da zelim nemoguce, ali ne bih ga kao prijatelja htjela izgubiti, ne zato sto se zelim i dalje muciti nego jer je stvarno tip super, moze se s njim i nasmijati i ozbiljno popricati. Svjesna sam da se mucim i da s nastavljanjem ovoga samo gajim i dalje nade, ali ne bih ga htjela izgubiti. Grozna sam prema sama sebi, al mozda uspijem staviti osjecaje na hladno.
Zbun is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.05.2012., 01:59   #113
Sorry al bojim se da ništa od njega. Da mu se sviđaš dao bi ti barem nekakve znakove, nešto bi pokušao. Osim ako je papak, a tak mi ne djeluje po tvojim pričama.
__________________
Ne.
Yuna is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.05.2012., 12:30   #114
Quote:
william1 kaže: Pogledaj post
Upravo to. Završite/mo u friendzoni jer ne kažemo što osjećamo. Dok smislimo što i kako i kada, bude prekasno.
Završite u friendzoni jer ih ne kresnete, a ne jer "ne kažete što osjećate"


-Stipe
Stipe23 is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.05.2012., 14:03   #115
Quote:
Yuna kaže: Pogledaj post
Sorry al bojim se da ništa od njega. Da mu se sviđaš dao bi ti barem nekakve znakove, nešto bi pokušao. Osim ako je papak, a tak mi ne djeluje po tvojim pričama.
Da je itko drugi u pitanju, rekla bih da ima znakova na pretek, ali kad se tako ponasa opcenito onda sam zbunjena. Najbolje bi bilo pokusati staviti osjecaje sa strane i poceti gledati ostale primjerke muskog roda, a ovaj ako se ikada predomisli, tu sam. Iako ne vjerujem da hoce
Zbun is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.05.2012., 14:20   #116
Da se mogu osjećaji staviti sa strane, ljubavni jadi ne bi postojali, uopće.
Alexa is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.05.2012., 14:23   #117
Ja bih ti savjetovala da si malo popijete pa vam onda lako moguće popuste kočnice. Naravno, nemojte se oblokati već tek toliko da budete opušteni i sve će biti lakše. Vidim da ti trijeznoj baš i ne ide stoga...

Uglavnom, ako ni to ne upali, e onda jebi ga
__________________
x
Elektra is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.05.2012., 14:27   #118
Quote:
Elektra kaže: Pogledaj post
Ja bih ti savjetovala da si malo popijete pa vam onda lako moguće popuste kočnice. Naravno, nemojte se oblokati već tek toliko da budete opušteni i sve će biti lakše. Vidim da ti trijeznoj baš i ne ide stoga...

Uglavnom, ako ni to ne upali, e onda jebi ga
Da bar Salu na stranu, ocito mi ne ide to trijeznoj jer previse razmisljam, a mislim da on ne daje znakove tako da mi to i preostaje. Kao last resort.

Znam da nece biti lagano staviti osjecaje sa strane, upravo zato jer ga cesto vidjam, ali znam da moram, zbog sebe
Zbun is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.05.2012., 14:29   #119
Možda i on razmišlja isto ka i ti, boji se da ne uprska i ne izgubi prijateljicu
A ništa, skini majcu i baci se sisaman na njegovu facu

Čive is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.05.2012., 14:50   #120
Quote:
Čive kaže: Pogledaj post
Možda i on razmišlja isto ka i ti, boji se da ne uprska i ne izgubi prijateljicu
A ništa, skini majcu i baci se sisaman na njegovu facu

Sise sve riješavaju.

@Zubn - Ako je lik super i da bi ga voljela vidjeti i kao frenda i kao partnera, onda ti nema kaj zamjeriti ako ti želiš doznati što želi od tebe. Neće valjda odjednom zahladiti odnose s tobom samo tako, a i tko zna, ako mu jasno pokažeš da ga želiš, onda vjerujem da se on možda i neće previše buniti, no to ćeš morati sama saznati. Ovako ćeš se samo mučiti i razmišljati što on zapravo želi s tobom.
__________________
"Ne znam što me sve čeka i prepustit ću se filingu bez predrasuda, radit ono što mi paše i ne radit ono što mi ne paše, ali odlučit ću tek onda kad ću doći do tog mosta.." by Čekkić...Djeluj.
#JeSuisBatman>>>MOTIVATION!<<<
miki1988 is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 12:35.