Natrag   Forum.hr > Informatička tehnologija > Kompjutorske igre

Kompjutorske igre Kultura igranja i ponoćnog ratovanja konzolom i tastaturom. Podforum: Konzole

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 09.11.2013., 00:11   #1
Heroes of the Storm (aka Blizzard moba)

Evo izaslo je par trailera pa pomislih da je vrijeme da se otvori tema.

Neznam sto da mislim. S jedne strane to je Blizzard(al ni on nije sto je prije bio)
a s druge ulazi u svijet Lola, Dote 2....
Kak kazu : 'It can go either way.'

Cinematic: http://www.youtube.com/watch?v=0ecv0bT9DEo

Gameplay: http://www.youtube.com/watch?v=f_fAkO3WOSY

I evo link na youtube kanal: http://www.youtube.com/user/BlizzHeroes/videos

P.S. E da i mozete se pribiljezit za betu na battlenetu...ali sudeci po hearthstonu nemojte se previse nadat!
Hellhound is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.11.2013., 02:04   #2
Quote:
Hellhound kaže: Pogledaj post
Evo izaslo je par trailera pa pomislih da je vrijeme da se otvori tema.

Neznam sto da mislim. S jedne strane to je Blizzard(al ni on nije sto je prije bio)
a s druge ulazi u svijet Lola, Dote 2....
Kak kazu : 'It can go either way.'

Cinematic: http://www.youtube.com/watch?v=0ecv0bT9DEo

Gameplay: http://www.youtube.com/watch?v=f_fAkO3WOSY

I evo link na youtube kanal: http://www.youtube.com/user/BlizzHeroes/videos

P.S. E da i mozete se pribiljezit za betu na battlenetu...ali sudeci po hearthstonu nemojte se previse nadat!
Izgleda zanimljivo (sudeći po trailer + gameplay videos). Treba više informacija za daljnje mišljenje.
__________________
Ovdje ide nešto pametno / lukavo / smiješno / dubokoumno / mračno / nešto što vlasnika ovog potpisa definira kao osobu. Pick your poison.
NOBUNAGA is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.11.2013., 00:28   #3
Thumbs up gameplay

Puni match:

http://www.youtube.com/watch?v=xTbLRqRGxeM

__________________
And you were there. And I was every question that never had an answer. I see right through you!
The_Dillinger is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.02.2014., 02:31   #4
The Diablo Characters of "Heroes of the Storm"
Quote:
We have a quick preview of the Diablo 3 characters that will be in Blizzards next title "Heroes of the storm". Click each picture to be taken to our new site "heroesnexus.com" to get a look at their abilities and talents!

IMPORTANT NOTE: The following pictures were created using alpha content. This means many of the abilities may change. Also keep in mind There may be more heroes to come before release (and many more to come after).
*Hades* is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.07.2014., 03:31   #5
Igra ko? Ja bas dobio alphu
__________________
I made a God out of blood , Not superiority
I killed the king of deceit , Now I sleep in anarchy
exzzy is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.08.2014., 01:42   #6
tražim nekoga da posudi acc na par gejmova dnevno, plaćam ako treba.
melodic.haze is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.10.2014., 13:00   #7
Welcome to the Heroes of the Storm™ Technical Alpha



ni ne sjecam se da sam se prijavil.
stavit cu skidat preko noci.
__________________
*Pobjednik IMF Kladionice 2013* *Pobjednik IMF Kupa 2006* *Pobjednik Euro Kupa 2008*
Black Revenger is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.10.2014., 17:44   #8
izgleda da su na vise mailova poslali.. i ja sam dobio prije par dana, steta sto je jos dosta lose optimizirano, trenuno na HD3000 jako slabo radi.. koja god rezolucija bila framerate debelo pada
__________________
I got a Nikon camera
I love to take a photograph
So mama, don't take my Kodachrome away
mickey is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.10.2014., 21:38   #9
Ja igram na hd4850 na 1920x1080 i nemam dropova...

Sent from my iOCEAN X7 using Tapatalk
__________________
I made a God out of blood , Not superiority
I killed the king of deceit , Now I sleep in anarchy
exzzy is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.10.2014., 00:43   #10
Koliko jos dok ne ude u betu? U alfi je ima dobrih par mjeseci.
Starstrider is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.11.2014., 14:29   #11
odigro sam jucer 3 gejma.
buduci da nema golda u igri, nema itema i nafarmavanja stoga je igra vise akcijska od drugim moba kaj sam igro.
s time da jos poticu akciju jer stavlju neke strateške stvari na mapu koje treba kontrolirat ili zauzet.
jedino mi se cini da su svi heroji na istom principu: stun, slow, blink i neki def skill.
da bi odkljuco novog heroja treba platiti 2-10k golda ili 3(?)-8(?) eura.
nisam jos totalno siguran, ali cini mi se da se gold dobiva 1k po levelu (bar ispocetka) i nesto sitno po game 20-30.
__________________
*Pobjednik IMF Kladionice 2013* *Pobjednik IMF Kupa 2006* *Pobjednik Euro Kupa 2008*
Black Revenger is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.11.2014., 21:40   #12
Quote:
Black Revenger kaže: Pogledaj post
odigro sam jucer 3 gejma.
buduci da nema golda u igri, nema itema i nafarmavanja stoga je igra vise akcijska od drugim moba kaj sam igro.
s time da jos poticu akciju jer stavlju neke strateške stvari na mapu koje treba kontrolirat ili zauzet.
jedino mi se cini da su svi heroji na istom principu: stun, slow, blink i neki def skill.
da bi odkljuco novog heroja treba platiti 2-10k golda ili 3(?)-8(?) eura.
nisam jos totalno siguran, ali cini mi se da se gold dobiva 1k po levelu (bar ispocetka) i nesto sitno po game 20-30.
A kako ide na početku? Jel svi počinju s herojem X pa dalje kupuješ ili imaš kao u LoL (tjedno imaš x heroja s kojima možeš igrati)?
__________________
Ovdje ide nešto pametno / lukavo / smiješno / dubokoumno / mračno / nešto što vlasnika ovog potpisa definira kao osobu. Pick your poison.
NOBUNAGA is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.11.2014., 23:03   #13
Quote:
NOBUNAGA kaže: Pogledaj post
A kako ide na početku? Jel svi počinju s herojem X pa dalje kupuješ ili imaš kao u LoL (tjedno imaš x heroja s kojima možeš igrati)?
imas 6 ili 7 heroja u startu s kojima mozes igrat.
za druge moras skupit gold i odkljucat ih.
mozda da netko drugi napise kako ide s tim goldom buduci da samo odigro samo 3 partije i u to vrijeme digo level 3 na accountu pa sam dobio 2k golda.


u pocetku svaki heroj ima 4 skilla koja moze koristit, a kroz levele dižeš, talente (mislim da se tak zovu) s kojima možes poboljšat ta prva 4 skilla.
tipa mozes birat hoces li na prvom skillu dici veci range ili splash na drugom skillu ili nesto pak trece za treci ili cetvrti skill.
cim vise igras tog heroja dizes mu veci level van igre i time odkljucavas nove talente koje mozes koristiti u igri.
__________________
*Pobjednik IMF Kladionice 2013* *Pobjednik IMF Kupa 2006* *Pobjednik Euro Kupa 2008*
Black Revenger is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.11.2014., 09:07   #14
Quote:
NOBUNAGA kaže: Pogledaj post
A kako ide na početku? Jel svi počinju s herojem X pa dalje kupuješ ili imaš kao u LoL (tjedno imaš x heroja s kojima možeš igrati)?
Kao u LoL, svaki tjedan imaš druge besplatne heroje, a tvoj "summoner", tj. ti, dobija dva slota za dodatne besplatne heroje kad dođe na level 12 i 15.
Osim tvog levela također i svaki heroj ima level, a nagrade za novi level mogu biti novi skin, gold, skills...
Dobio sam jednog heroja besplatno, Valla - demon hunter.

Igram 5-6 dana i imam 2 level 6 heroja i 3 level 5 heroja, a "summoner" mi je level 14.Na lvl 15 dobijam zadnji free hero rotation slot. Skupio sam 10200 golda. Svaki dan ima daily quest za koji se dobije 200-300 golda.

Zadnje uređivanje mward2205 : 11.11.2014. at 10:22.
mward2205 is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.11.2014., 09:10   #15
Super stvar je da u shopu možeš isprobati svakog heroja besplatno. ali ne protiv drugih igrača, već protiv AI u jednoj specijalnoj areni.
mward2205 is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.11.2014., 15:58   #16
Opa, zvuči zanimljivo Onda ću isprobat igru kada dobijem priliku (open beta ili release date, kad god).
__________________
Ovdje ide nešto pametno / lukavo / smiješno / dubokoumno / mračno / nešto što vlasnika ovog potpisa definira kao osobu. Pick your poison.
NOBUNAGA is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.11.2014., 16:28   #17
di se moze skinuti i probat?
grdobina031 is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.11.2014., 18:29   #18
Nigdje, još je alpha. Heroes of the Storm closed beta begins January 13, 2015.
Drizzt61 is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.12.2014., 21:54   #19
Igra netko do vas? Ja polagano poceo svaki dana navecer igrat pa ako ima nekog da se zeli pridruzit, neka se javi Za sada nas je samo dvoje (igram s frendom) i u potrazi smo za jos igraca
xGAME is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.12.2014., 22:25   #20
Ja sam skoro max lvl, odigram par gejmova svaki dan, ne zato jer je igra super nego nemam kaj drugo. Imam prilicno fini win rate i prema https://www.hotslogs.com/Default sam diamond. Igram sve heroje ravnomjerno..
__________________
What can change the nature of a man?
Sycho is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 14:05.