Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Zdravlje

Zdravlje Najvažnija stvar na svijetu
Podforumi: Žensko zdravlje, Stomatologija i oralna higijena

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 29.11.2013., 15:17   #61
Ja kažem da se drenovi nisu negdje zapiknuli jer me samo te rupice zigaju, ostalo ništa ne boli! Ona kaže : ne vjerujem!
KITTY1 is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.11.2013., 16:12   #62
Draga oni sigurno zovu profu...a znamo da ga nema dva dana u rh....sigurno cekaju upute od njega....bit ce ok....samo ti budi mirna....
vilenjačica is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.11.2013., 16:30   #63
Quote:
vilenjačica kaže: Pogledaj post
Draga oni sigurno zovu profu...a znamo da ga nema dva dana u rh....sigurno cekaju upute od njega....bit ce ok....samo ti budi mirna....
Kaže sestra zovu ako je frka - ovo valjda nije frka!
KITTY1 is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.11.2013., 09:15   #64
Jesu ti uspjeli spustiti temperaturu? Kontam da su ti vadili krv i provjeravali CRP. Joj, joj bas si nas zabrinula. Izvještavaju dalje i sretno...
musstra is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.11.2013., 09:37   #65
Quote:
musstra kaže: Pogledaj post
Jesu ti uspjeli spustiti temperaturu? Kontam da su ti vadili krv i provjeravali CRP. Joj, joj bas si nas zabrinula. Izvještavaju dalje i sretno...
Sad je 37. Bio Beslin prije 5 min! Drenovi idu van hvala Bogu (ja mislim da je u njima problem). Sinoć radili RTG pluća i sve ok! Ponovit će sve nalaze, kažu da sam klinicki stabilna i da će antibiotik vjerovatno odraditi svoje!
KITTY1 is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.12.2013., 09:15   #66
Ne znam - nitko od vas nije govorio o odvratnom osjećaju suhoce u ustima nakon operacije! Meni je to jedna od najgorih stvari! Stalno u ustima imam onaj bljak okus i zlo mi je vise od vode!
KITTY1 is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.12.2013., 11:55   #67
Probaj sest tjedana piti samo vodu, jednom dnevno caj bez secera i litre i litre infuzije . Ja do dana danasnjeg od tada pijem vodu samo rijetko, vecinom pijem cajeve.
Toliko sam vec bila ocajna zadnjih par tjedana da mi je teta kuhala kompot (bez secera), cijedila i onda mi nosila po dva deci tog "soka" jer sam samo htjela piti nesto s okusom (probali su mi donijeti hipp sok od jabuke, ali tada mi je to bilo preslakto ).
Doria is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.12.2013., 12:35   #68
Jutros mi bio Beslin! Bio je bas drag i brizan! I rekao da cu sutra dobiti jogurt - jeeee! Kaže da želi da budem jos 2-3 dana tu, da me prate, jer ništa ne želi prepustiti slučaju! Radovala sam se da sutra idem doma al jbg! Najvažnije da sve bude ok!
KITTY1 is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.12.2013., 21:00   #69
Alo cure, gdje ste? Imam pitanje: nakon koliko dana od operacije se vade konci?
KITTY1 is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.12.2013., 21:04   #70
Ne mogu se sjetiti . Ovi mali od laparoskopske valjda nakon 10ak dana?
Doria is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.12.2013., 00:06   #71
Dobar dan, da se za početak predtavim, zovem se Amela i ja sam iz Sarajeva, moje stanje je kako ovdje vidim najkritičnije.
Imam 29 godina, visoka sam 168cm a kilaža koju imam je 173kg.
Sve vidove dijeta sam probala ništa nije pomoglo.
Sada razmišljam o operaciji koje u Sarajevu nema, pa me za početak interesuje da li bi mi neko mogao pomoći oko nekih detalja:
Cijena?
Kako stupitit u kontakt?
Koju kliniku odabrati?
Kojeg doktora?

Punopitanja ali šta cu moram sve pitati jer me sve interesuje.

Pozdrav svima
AmyM is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.12.2013., 00:15   #72
Dobrodosla Amela!

Znam da operacija ima u Tuzli i Mostaru. Ali se sjecam i upisa da vi imate to zdravstvo nekako komplicirano organizirano, pa nisam sigurna jel ti to pomaze . No svakako probaj provjeriti da li se tamo mozes prijaviti!

Osim toga, za privatnike ne znam. Davno je na forumu pisala cura koja je to u Austriji obavila, ali mislim da je sredila to preko zdravstvenog.
Doria is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.12.2013., 00:22   #73
Nije toliki problem novac, koliko košta u Zagrebu jer koliko vidim tamo se najviše radi?
AmyM is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.12.2013., 00:25   #74
Nama je to pokriveno preko osiguranja. Uopce ne znam koliko dodje i ne znam da li se to uopce moze tako sredit da placas ako se to obavlja u javnoj bolnici .
Doria is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.12.2013., 00:27   #75
Da li neko ima neki broj klinike u Zagrebu pa da nazovem i provjerim?
AmyM is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.12.2013., 06:56   #76
Quote:
AmyM kaže: Pogledaj post
Nije toliki problem novac, koliko košta u Zagrebu jer koliko vidim tamo se najviše radi?
Draga Amela, dan nakon sto me prof operirao išao je u Tuzlu asistirati takvoj operaciji tamo! Mislim da to plaća vaše zdravstveno, da se to tamo isto ozbiljno radi i da im često ili skoro uvijek asistira prof Beslin!
KITTY1 is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.12.2013., 10:32   #77
Ma jos kad sam ja lezala u bolnici su ljudi iz Tuzle bili u Zagrebu, bili i na mojoj operaciji, znaci da se to tamo radi vec godinama. Samo znam da je cura tu objasnjavala (ne mogu se sjetiti nicka, a draga bila, dugo se nije pojavila tu) da oni imaju zdravstveno rijeseno po kantonima, pa ako se u nekom nesto pokriva ne znaci da se u drugom nesto pokriva. Zato sam rekla neka nazove i provjeri, ali ako vec toliko hoce placati nek placa .

Amala, imas brojeve na prvoj stranici topica.

Inace, malo sam googlala, pa Ameri kazu:

Quote:
The National Institute of Diabetes and Digestive and Kidney Diseases reports that the typical costs can run from $20,000 to $35,000.


I sa NHS-ove stranice (znaci UK):

Quote:
£9,500-15,000 for gastric bypass surgery
Doria is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.12.2013., 12:04   #78
Samo je problem što se u Sarajevu više ne radi operacija a koštala je 5.000 (cca 2.500 EUR)za nas iz Sarajeva, a 7.000KM (cca 3.500 EUR) za one koji nisu iz Sarajeva. Znam da je to u svijetu skupo ali izgleda da se ni u Tuzli više ne radi ova operacija.
AmyM is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.12.2013., 12:26   #79
Quote:
AmyM kaže: Pogledaj post
Samo je problem što se u Sarajevu više ne radi operacija a koštala je 5.000 (cca 2.500 EUR)za nas iz Sarajeva, a 7.000KM (cca 3.500 EUR) za one koji nisu iz Sarajeva. Znam da je to u svijetu skupo ali izgleda da se ni u Tuzli više ne radi ova operacija.
Pa prof Beslin je u petak asistirao na toj operaciji u Tuzli - dakle prije 3 dana. Nisu ih valjda za vikend ukinuli :-)
KITTY1 is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.12.2013., 13:33   #80
Nadam se da nisu sada cu zvati da provjerim koja je procedura.
AmyM is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 10:41.