Natrag   Forum.hr > Društvo > Politika > Blisko politici

Blisko politici Teme povezane s politikom koje ne spadaju pod ostale podforume

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 26.10.2014., 02:01   #101
Quote:
leteca svinja kaže: Pogledaj post
bolje nismo ni zasluzili
s ovim se slažem. bolje niste ni zaslužili. zaslužili ste zapravo lošije!
Cocksmith is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.10.2014., 07:17   #102
Quote:
Cocksmith kaže: Pogledaj post
jedina suštinska razlika koju ja vidim između mamića i BBBovaca jest da on ima mnogo više novaca. inače su po svemu skoro pa isti. mamić baš jest nepatvoreni proizvod tog BBB miljea, ničega drugog.

Ja sam bivši BBB. Ti nemaš pojma o čemu pišeš . Kad je svojevremeno cijeli stadion zviždao i vikao "Franjo pederu", to vam je bilo ok, a sad se uhićuju ljudi zbog zvižduka milanovicu,a na djecu se šalje interventna policija.
Čemu oni uopće služe ? Štite kriminalce i pomažu bankarima pri delozacijama građana da lako dodju do nekretnina.


Sent from my iPhone using Tapatalk
__________________
[B]Dok budemo imali domaćih izdajica....dotle ćemo imati tuđih gospodara....izdajica ćemo imati dok se narod ne osvijesti. Dr Ante Starčević
zeusxl is offline  
Odgovori s citatom Received Infraction
Old 26.10.2014., 07:27   #103
Još bih shvatio da je dinamo mamićev privatni klub, ali dinamo je JAVNO vlasništvo i pri tome se uopće ništa ne pita one zbog kojih postoji sport - navijače. Kako je moguće da dinamo godinama igra pred praznim tribinama i nitko ništa ne poduzima zbog toga?
Kung-Lao is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.10.2014., 08:10   #104
Quote:
Kung-Lao kaže: Pogledaj post
Još bih shvatio da je dinamo mamićev privatni klub, ali dinamo je JAVNO vlasništvo i pri tome se uopće ništa ne pita one zbog kojih postoji sport - navijače. Kako je moguće da dinamo godinama igra pred praznim tribinama i nitko ništa ne poduzima zbog toga?
Vrlo jednostavno. Pitaj: Matiju S., Danijela H., Tomislava R. i Tomislava J.
Page is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.10.2014., 08:16   #105
Quote:
Page kaže: Pogledaj post
SDP, HDZ isti kurac, ali kako je u ovoj državi mafija jača od naroda?

Gledamo zadnjih par godina svakih mjesec dana neka korupcijska afera, a mi im ne možemo NIŠTA. Samo gledati vijesti i komentirati na forumu
Kung-Lao is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.10.2014., 08:28   #106
Quote:
Cocksmith kaže: Pogledaj post
jedina suštinska razlika koju ja vidim između mamića i BBBovaca jest da on ima mnogo više novaca. inače su po svemu skoro pa isti. mamić baš jest nepatvoreni proizvod tog BBB miljea, ničega drugog.
Čemu toliki prijezir prema nogometnim navijačima?

Oni nikada nisu bili u poziciji da ti nešto skrive, a svi se prave kao da su oni toliki problem ovog društva jer par puta viknu politički nekorektne povike.

Hrvatska nije nikada imala krvave navijačke nerede kakve imamo po Engleskoj (da,čak i danas),Nizozemskoj, Italiji ili Srbiji...
__________________
.
Michael Collins is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.10.2014., 08:54   #107
Quote:
Michael Collins kaže: Pogledaj post
Čemu toliki prijezir prema nogometnim navijačima?

Oni nikada nisu bili u poziciji da ti nešto skrive, a svi se prave kao da su oni toliki problem ovog društva jer par puta viknu politički nekorektne povike.

Hrvatska nije nikada imala krvave navijačke nerede kakve imamo po Engleskoj (da,čak i danas),Nizozemskoj, Italiji ili Srbiji...
to sve stoji. uz to im je, pored svega, narušen čitav niz ljudskih prava, tzv. zakonom o navijačima, znanim kao zakon o sprječavanju nereda na sportskim natjecanjima.

no više bih volio da se rasprava povede u smjeru je li zbilja mamić naručio ubojstvo dva anonimusa.

to su ozbiljne optužbe, na razini teške klevete.

meni je to .

Zadnje uređivanje casqc : 26.10.2014. at 09:26.
casqc is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.10.2014., 09:00   #108
Quote:
Cocksmith kaže: Pogledaj post
ne da mi se argumentirati očito, ali eto...
nije li mamić bio nekad jedan od lidera navijača dinama? dakle, izdanak je BBB miljea.
a BBB su uvijek bili tragikomična, luzerska ekipa navijača koja je fiksirana na svoj tragikomični, luzerski klub dinamo.
dinamo, mamić i BBB zaslužuju jedni druge. najljepše bi bilo kada bi se nekako mogli međusobno uništiti i povesti taj parazitski dinamo sa sobom u propast i sa sise gradskog proračuna.
Ne samo da je bio vođa BBB, on ih je i osnovao, uz to je i branitelj od prvog dana, svojevremeno je čak ulovio i ubojicu u bijegu sa pištoljem itd,,,
Čudi me samo da nije još dobio nagradu za poduzetnika godine - to bi bio siguran znak da će uskoro u prdekanu.
mladovino is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.10.2014., 09:01   #109
Quote:
casqc kaže: Pogledaj post
to sve stoji. uz to im je, pored svega, narušen čitav niz ljudskih prava, tzv. zakonom o navijačima, znanim kao zakon o sprječavanju nerena na sportskim natjecanjima.

no više bih volio da se rasprava povede u smjeru je li zbilja mamić naručio ubojstvo dva anonimusa.

to su ozbiljne optužbe, na razini teške klevete.

meni je to .
Ljudi koji su pucali su štićenici mamića, to su ljudske nule koje on gura i sad su pokušali ubiti nekoliko ljudi.
__________________
To je više od ljubavi, tu se radi o vjeri!
tastatura zg is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.10.2014., 09:03   #110
Mamić osnovao BBB. Kakve se ovdje sve gluposti mogu pročitat.
Bice is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.10.2014., 09:10   #111
Quote:
tastatura zg kaže: Pogledaj post
Ljudi koji su pucali su štićenici mamića, to su ljudske nule koje on gura i sad su pokušali ubiti nekoliko ljudi.
dobro, koji su to?

odi odmah na mup.
casqc is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.10.2014., 09:18   #112
Osim optužbi još nisam vidio koji bi motiv Mamiću bio da ovako nešto napravi, što on dobiva s tim a već do sad nema?
__________________
Svijet neće biti uništen od strane zlih ljudi, već od strane onih koji gledaju i ništa ne poduzimaju!
zeljko_ri is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.10.2014., 09:35   #113
Quote:
casqc kaže: Pogledaj post
dobro, koji su to?

odi odmah na mup.
Kaj misliš da policija nezna? Pa Naravno da znaju, malo je olosa kaj će pucat na nenaoruzanog covjeka
__________________
To je više od ljubavi, tu se radi o vjeri!
tastatura zg is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.10.2014., 09:36   #114
Quote:
zeljko_ri kaže: Pogledaj post
Osim optužbi još nisam vidio koji bi motiv Mamiću bio da ovako nešto napravi, što on dobiva s tim a već do sad nema?
Nije mamić pucao, pucale su njegove sluge. Pametnome dosta
__________________
To je više od ljubavi, tu se radi o vjeri!
tastatura zg is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.10.2014., 09:43   #115
Tastatura nemas smisla vamo objasnjavat ljudima viruj mi postedi se zivaca.
__________________
Članska iskaznica kao legitimacija pripadnika pokreta otpora!
as asi is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.10.2014., 09:47   #116
Quote:
tastatura zg kaže: Pogledaj post
Kaj misliš da policija nezna? Pa Naravno da znaju, malo je olosa kaj će pucat na nenaoruzanog covjeka
ja ne mislim ništa, ja sam znatiželjna tabula rasa koju treba ispisati informacijama. bbb su izašli u javnost s priopćenjem gdje de facto optužuju mamića za naručenje ubojstva. to je valjda najteža moguća kleveta. dakle, ako murija zna, priča se ubrzo raspliće?
casqc is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.10.2014., 09:49   #117
Vjerujem našim navijačima i vjerujem im kad kažu da je ovo Mamićevo maslo. Oni su 1990. označili promijene, mnogi od njih su i poginuli u ratu za razliku od Mamića i njemu sličnih profitera, posebice iz redova stranke koja se najviše okoristila smrću hrvatskih vojnika i dobrovoljaca. Oni imaju više vjerodostojnosti od tipa koji je sa siromašnim dečkima iz brazilskih favela i hrvatskih vukojebina sklapao maltene robovlasničke ugovore. Nadam se da ćemo ga uskoro vidjeti u lisicama.
raspala1 is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.10.2014., 11:18   #118
Ova slika vam govori sve

Šačica mafijaša i kriminalaca podržanih od strane mamića je pokušala ubiti nekoliko navijača dinama.
__________________
To je više od ljubavi, tu se radi o vjeri!
tastatura zg is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.10.2014., 11:19   #119
Quote:
Cocksmith kaže: Pogledaj post
ne da mi se argumentirati očito, ali eto...
nije li mamić bio nekad jedan od lidera navijača dinama? dakle, izdanak je BBB miljea.
a BBB su uvijek bili tragikomična, luzerska ekipa navijača koja je fiksirana na svoj tragikomični, luzerski klub dinamo.
dinamo, mamić i BBB zaslužuju jedni druge. najljepše bi bilo kada bi se nekako mogli međusobno uništiti i povesti taj parazitski dinamo sa sobom u propast i sa sise gradskog proračuna.
Ne znam prijatelju, dok ti paradiraš sa zastavicama oni se već godinama bore protiv tog parazitiranja na gradskom proračunu i prokazuju koliko je gradskih novaca upumpano u Dinamo i podijeljeno raznim uguzima koji ne znaju spojiti dvije pametne rečenice. Svjestan sam da si možda iz očitih razloga subjektivan prema tim bbbima, ali treba bit pošten i vidjeti da se po ljudima puca jer čine pravu stvar, pa možda smanjiti s tim lijepim epitetima i ponovno razmisliti o tome što pričaš.
-SOMEBODY- is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.10.2014., 11:33   #120
Quote:
tastatura zg kaže: Pogledaj post
Ova slika vam govori sve

Šačica mafijaša i kriminalaca podržanih od strane mamića je pokušala ubiti nekoliko navijača dinama.
nije ni na istoku bilo puno vise ljudi
leteca svinja is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 03:08.