Natrag   Forum.hr > Društvo > Roditelji i djeca > Oprema

Oprema Sve što nam treba (i ne treba, ali želimo :hekla:)

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 24.08.2017., 17:41   #441
Quote:
elly kaže: Pogledaj post
Edit: cure, da li IGDJE postoje za kupiti pisanke A/b/C velikog formata osim onih u Tisku? Te su nam zaista najbolje ali klinci malo žale nepostojanje nekakvih zanimljivih naslovnica
i meni su te najbolje, ima ih i u konzumu.
nigdje drugdje nisam vidjela velike, a tražila sam prije par mjeseci kad se u konzumu prodalo sve od ovih.


nego, dajte mi recite u decathlonu te bijele majice kakve su veličine i koliko koštaju?
i jel tamo kupujete i hlače?
tisi is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.08.2017., 21:36   #442
kakve slape uzimate?
__________________
Think positive...
frupy is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.08.2017., 21:49   #443
Quote:
tisi kaže: Pogledaj post
nego, dajte mi recite u decathlonu te bijele majice kakve su veličine i koliko koštaju?
i jel tamo kupujete i hlače?
ne znam kakve su veličine. moj je žgoljo i ovo ljeto je još uvijek nosio neke 110, iako već na knap. nema šanse da su mu iz decathlona premale.
to su ti njihove majice i stoje sfrkane u košarama, 15kn.
hlače bu nosio ovogodišnje ljetne (tj. prošlogodišnje jer ove godine nismo kupovali ).
za šlape još niš ne znam. ak bum mogla 2u1 bit će dobro.
gargamišamel is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.08.2017., 21:53   #444
Quote:
frupy kaže: Pogledaj post
kakve slape uzimate?
kod nas nažalost klinci nose čiste tenisice kao šlape. Ja bi rađe da nosi šlape, ali onda bi bila u onih "odmetnutih" 10% i ne želi ni čuti
elly is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.08.2017., 22:02   #445
Kod nas nose papuce, a za tjelesni moraju imati tenisice.
Garga, tnx.
tisi is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.08.2017., 22:29   #446
ja bi radije platnene tenisice ako ne inzistiraju na papucama.
__________________
Think positive...
frupy is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.08.2017., 22:55   #447
Quote:
frupy kaže: Pogledaj post
ja bi radije platnene tenisice ako ne inzistiraju na papucama.
Kako koja skola.
Kod nas je zabranjeno ista osim papuca.
tisi is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.08.2017., 07:11   #448
Mi smo za prvi kupili papuce i tenisice za tjelesni no nakon tjedan dana je pocela nositi iskljucivo tenisice, kao i vecina u razredu. Od onda kupujem samo tenisice, obicno neke lagane prozracne za trcanje. Njoj se u tome noga manje oznoji nego malom u vrticu u papucama
proab is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.08.2017., 07:16   #449
Moja će imati papuče, Bambi. Ne pitajte koji broj, jedva sam našla . Možda kad ih uništi kupimo neke tenisice, ove godine mi i nije toliko bitno u čemu je jer je kraće vrijeme u školi, nije više boravak.

Ali da, ima škole koje ne dozvoljavaju tenisice umjesto papuča pa bih ja ipak pričekala s kupnjom ako niste sigurni.
nightfall is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.08.2017., 08:39   #450
Kod nas recimo, cak i za boravak, nema ni slapa ni druge obuce - ostaju u onom u cemu su dosli od doma. Jedino za tjelesni treba imati posebne tenisice koje ostaju u skoli
Lei is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.08.2017., 09:21   #451
Quote:
frupy kaže: Pogledaj post
ja bi radije platnene tenisice ako ne inzistiraju na papucama.
mislim da će to svakako proći
elly is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.08.2017., 09:35   #452
no, ja sam obećala javiti kad mi dođe električno šiljilo. Dakle, plaćeno je 14,90$ (bili aktualni nekakvi kuponi), što za kineziće i nije malo, ali zaista je došao pravi mali strojček. Jučer smo našiljili jedno 70-ak olovaka/bojica i to tankih i debelih i radi zaista brzo i bez jedne jedine mane. Naravno, zasad. Pitam se gdje sam ja bila zadnje dvije godine kad sam nabijala žuljeve šiljeći bojice za školu (K puuuno crta, na boravku bi dotukla sve mine a ispod 24kom nije ni gledala, pa sam joj onda ja pomagala popodne šiljiti ).
Dakle:
-šiljilo je na struju (ali obratiti pozornost da nije EU plug! Mene nije zabrinjavalo jer imam doma nekoliko adaptera)
-prihvatljivo je bučno i nije nekakav plastični zvuk. Jednostavno zvuk električnog stroja
-poprilično veliko šiljilo
- 3 razine podešavanja oštrine- tu baš ne vidim neke velike razlike između 1 i 3. Je, na 1 je baš špica, a na 3 je kao saaaam vrh špice poravnat kao da je ravan a ne zašiljen skroz, ali nije gadget koji mi je jako bitan. Šiljimo na 2
-došlo lijepo zapakirano u original kutiji proizvođača s uputstvima
-izgleda kvalitetno
MANE
-zasad nema, ali prekratko je u upotrebi.
Nedoumice:
-što se dogodi kad pukne mina? Piše da ima automatsko izbacivanje puknute mine ali nisam još došla do pucanja mine pa to ne mogu potvrditi.
-koliko dugo će biti oštro?
elly is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.08.2017., 10:17   #453
Quote:
tisi kaže: Pogledaj post
Kako koja skola.
Kod nas je zabranjeno ista osim papuca.
i to onda kupujes one tipa ciciban, frodo..?
mislim, moj ima nogu 36, postoje li takve papuce u tom broju?
Quote:
proab kaže: Pogledaj post
Mi smo za prvi kupili papuce i tenisice za tjelesni no nakon tjedan dana je pocela nositi iskljucivo tenisice, kao i vecina u razredu. Od onda kupujem samo tenisice, obicno neke lagane prozracne za trcanje. Njoj se u tome noga manje oznoji nego malom u vrticu u papucama
moj vec odavno izrazito ne voli svoje frodo vrticke papuce. ne znam, valjda mu nisu dovoljno frajerske
a i moram priznati, malo mi glupo djeluje takva bejbi papuca u ogromnom broju. zadnje vrticke br.35 sam jedva nasla
Quote:
elly kaže: Pogledaj post
mislim da će to svakako proći
nadam se.
__________________
Think positive...
frupy is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.08.2017., 10:47   #454
Quote:
elly kaže: Pogledaj post
no, ja sam obećala javiti kad mi dođe električno šiljilo.
Uh, ovo izgleda moćno

Meni se sviđa šiljenje, opušta me. Nažalost mala uglavnom šilji sama, pa me sve manje dopadne to šiljenje.
Bilježim se da šiljim po kućama .
nightfall is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.08.2017., 11:00   #455
I kod nas tako


Sent from my LG-K350 using Tapatalk
Duga111 is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.08.2017., 11:31   #456
Quote:
frupy kaže: Pogledaj post
i
moj vec odavno izrazito ne voli svoje frodo vrticke papuce. ne znam, valjda mu nisu dovoljno frajerske
a i moram priznati, malo mi glupo djeluje takva bejbi papuca u ogromnom broju. zadnje vrticke br.35 sam jedva nasla

nadam se.
Ajme 36 - mi smo nasoj za prvi razred kupili papuce 29 Mamino dijete, skoro uvijek nadjem na snizenju cipele jer broj 37 nije nesto posebno trazen
Mladji ima malo vecu nogu sad smo mu kupili 29 a bit ce predskolarac...
proab is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.08.2017., 12:14   #457
Quote:
frupy kaže: Pogledaj post
i to onda kupujes one tipa ciciban, frodo..?
mislim, moj ima nogu 36, postoje li takve papuce u tom broju?

moj vec odavno izrazito ne voli svoje frodo vrticke papuce. ne znam, valjda mu nisu dovoljno frajerske
a i moram priznati, malo mi glupo djeluje takva bejbi papuca u ogromnom broju. zadnje vrticke br.35 sam jedva nasla
Dobrodošla u klub roditelja djece s velikim stopalima

Moja će jesenske cipele trebati broj 38, sad će u treći razred.
Papuče sam kupila Bambi 37 ( i da, izgledaju velike i čudne, zato i kažem da ćemo probat kupovat dalje neke platnene tenisica).

Nije toliko teško naći broj papuča (mada je manji izbor i treba obići par prodavaonica), koliko te pauče izgledaju neobično u velikom broju. Moja je neko vrijeme bila i između brojeva pa smo kupovali i Frodo i sl.
nightfall is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.08.2017., 13:03   #458
Quote:
proab kaže: Pogledaj post
Ajme 36 - mi smo nasoj za prvi razred kupili papuce 29 Mamino dijete, skoro uvijek nadjem na snizenju cipele jer broj 37 nije nesto posebno trazen
Mladji ima malo vecu nogu sad smo mu kupili 29 a bit ce predskolarac...
sto reci...
sa 6,5 g ima samo broj manje stopalo od moje mame.
i inace je velik, 134-140 nosi.
Quote:
nightfall kaže: Pogledaj post
Dobrodošla u klub roditelja djece s velikim stopalima
odavno sam u njemu.

ipak cu kupiti platnene tenisice pa ako ce bas forsati slape, lako ih prenamijenim za tjelesni.
__________________
Think positive...
frupy is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.08.2017., 11:51   #459
Šlape uzimamo u ccc.

Poslano sa mog PRA-LX1 koristeći Tapatalk
enigmatic is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.08.2017., 12:08   #460
Ima netko preporuke za tempere? Da su veceg volumena tube i da ima bar 12 boja ?
Vec je i meni smijesno koja filozofija oko tog pribora ali sam se par puta zaletila i opekla s "uzimam prvo sto mi padne pod ruku" metodom. Zadnje sam 10 minuta proucavala plastelin dok nisam uzela neki i jos uvijek nisam sigurna je li odabir dobar
proab is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 09:49.