Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Automobili > Nautika

Nautika Hvali more, drž' se kraja.

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 16.08.2017., 17:46   #81
Neznam, ali evo jedan znanstveni podatak:

Quote:
Za situacije s burom maksimalna registrirana visina vala u sjevernom Jadranu iznosi Hmax = 7.2 m
Jel to kod Silbe ili ne
Uzeto odavde:
http://skola.gfz.hr/d6_9.htm
__________________
Bio sam 100% uvjeren da od hrvatskog Sudstva nema većeg govna ....
ICTY me podsjetio da u ništa nemožeš bit 100% siguran
CDRW is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.08.2017., 22:13   #82
Moje je iz:

Dr Milan Hodžić: Jadranska meteorologija o vjetrovima i valovima na hrvatskom Jadranu

http://lipovscak.com/meteo/valovi.html

I jos jedan link, ovo je mjereno na platformama, ali ne navodi se koji je tocno vjetar u pitanju:

Ekstremne vrijednosti visina valova za područje sjevernog Jadrana

Nenad Leder 
Ante Smirčić 
Ivica Vilibić 

Koristeći podatke valnih visina mjerenih u otvorenom dijelu sjevernog Jadrana (platforme PANON i LABIN, svjetionik Sv. Ivan na pučini) izračunate su ekstremne povratne vrijednosti značajnih visina, na način da je razdioba mjesečnih ekstrema aproksimirana Fisher-Tippett krivuljom prvog tipa (F-T I). Parametri F-T I razdiobe ekstrema procijenjeni su pomoću tri metode: grafičkom metodom, metodom momenata, te metodom maksimalne vjerojatnosti (maximum likelihood). Usporedba rezultata pojedinih metoda pokazala je da se povratne ekstremne vrijednosti značajnih valnih
visina dobivene metodom maksimalne vjerojatnosti ponajbolje podudaraju s podacima direktnih instrumentalnih mjerenja. Najveće značajne visine vala treba očekivati u zimskom razdoblju, od prosinca do veljače. Apsolutni izračunati mjesečni maksimum značajne valne visine je u veljači i iznosi 7.54 m za povratni period od 100
godina. Značajnija odstupanja zapažaju se u ljetnim mjesecima (precijenjene vrijednosti) zbog malog broja i velikog raspršenja mjerenih podataka. Ekstremna očekivana vrijednost značajne visine vala u sjevernom Jadranu za povratni period od 100 godina
iznosi 8.57 m, iz čega se može procijeniti maksimalna visina vala od oko 14 m, što se smatra realnim s obzirom na maksimalnu izmjerenu vrijednost od 10.8 m

http://hrcak.srce.hr/17693
Markkonen is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.08.2018., 00:49   #83
“Plovila Mlakar” - NE kupujte preko njih .. lazu , mazu i na kraju uz sve jos smo dobili i neispravan brod !!
Taj novac kojeg su nam uzeli izic ce im na NOS ukoliko nam ga ne vrate ili pak ne rijese probleme .. 😡
Quote:
housesinmotion8 kaže: Pogledaj post
ovaj ti dobro radi. vidi pod obnova plovila.

https://autoprijevoznicki-obrt-mlakar.hr/

Plovila-Mlakar
Adresa
Ilirskog Pokreta 8
Grad i poštanski broj
49000 Krapina
Županija
Krapinsko-zagorska

imaš brodova koji su maženi i paženi i ne treba puno, ponekad i ništa, ulagat.
ljudi ostare, naslijede, idu na veće itd. momenat je čudo. može se kupit super brodica povoljnije od nekog smeća koje na prvu izgleda....

ne kupuješ auto, puno dobrih savjeta si ovdje dobio. samo polako. i nek radar vrti.
Dasha is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.08.2018., 09:07   #84
znači i mlakar ćao. napiši dvije tri riječi kakve probleme imaš sa brodom.
__________________
This ain't no Mudd Club, or C. B. G. B.
housesinmotion8 is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.08.2018., 14:13   #85
kombinacija

Ako je teško odlučiti između otvorenog gumenjaka (ili npr. glisera koji većinom može i sa kabinom), koji je brz, "lake" logistike, a nije baš za uzburkano more i vjetar, i jedrilice sa kabinom za višednevne izlete koja je spora i zahtjevne logistike - vidio sam da ima opcija spoj gumenjaka kojem su dodana jedra za uživanje u pogledima, brzo prebacivanje, valovi nisu problem, no nema izležavanja, nije za prespavati, uz to ide i po suhom tako da ne treba vez, rampa, dizalica... a i spava se na suhom
https://www.youtube.com/watch?v=fV7nnySBhAI
Galebi dobivaju konkurenciju

Za zafrkancije po moru je jet-ski odlična stvar, a on se može isto iskombinirati za 6-članu obitelj za izlete - 2 odraslih i 4-ero djece (je da se po valovima poskakuje...) sa dodatnom opremom kao ova npr- link. Samo to je i neozbiljno jer je bez zaštite od prskanja...

Inače i sam gledam da uzmem neko plovilo za jednodnevne obiteljske izlete udaljene do 20 Nm (npr. iz Malog Lošinja do okolnih otoka) za max. 6 osoba.
Koliko vidim za to bi bio idealan neki poludeplasman ili gliser sa V trupom oko 5m sa 20KS van broda kao npr. Fortis 505 - link koji troši oko 0,3 l/Nm kod 10-ak čvorova, a dobar je i za malo valovito more (za razliku od gumenjaka ili glisera bez V dijela koji razbija val, pa se poskakuje i udara), no tu nemam zaštitu... Molim neki prijedlog (polovno definitivno) + još da ima kabinu za zaštitu od vjetra i prskanja (žena nije baš za jurnjavu). Postoji li neki gliser koji može ići i po slabijim valovima oko 10 do 15 čvorova bez udaranja i prskanja, koji ima zaštitu/kokpit za 6-ero ljudi (ne za spavanje tj. eventualno za dvoje za spavanje)?
viz is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.08.2018., 09:35   #86
Quote:
viz kaže: Pogledaj post
.. Molim neki prijedlog (polovno definitivno) + još da ima kabinu za zaštitu od vjetra i prskanja (žena nije baš za jurnjavu). Postoji li neki gliser koji može ići i po slabijim valovima oko 10 do 15 čvorova bez udaranja i prskanja, koji ima zaštitu/kokpit za 6-ero ljudi (ne za spavanje tj. eventualno za dvoje za spavanje)?
PG 550
mack1 is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.08.2018., 13:17   #87
Hvala za prijedlog!
U Njemačkoj se nude polovni na oko dobro uščuvani primjerci kao npr. ovaj - link.
Je li to pametno razmatrati ili se tu krije jako skupo održavanje (mada Volvo Penta slovi kao pouzdan motor + napravljena generalka)?
viz is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.08.2018., 14:40   #88
Načelno, svaki brod koji je veći dio godine na prikolici i tijekom godišnjeg u moru, vrijedi pogledati, bilo kod nas, bilo u D.
Gore si definirao svoje potrebe, ne znam da li za to stvarno treba gliser od 2,2 t? Za desetak dana ljetnih izleta? Sa motorom iz 1978.? Ima li dijelova? Gdje? Tko će ti ga servisirati u HR? Tamo pitaj, ako treba, povedi servisera u Njemačku na pregled ako si ozbiljno zagrizao. Za taj motor računaj potrošnju 15+ l/satu.

Ili bi potrebe zadovoljilo nešto manje, odnosno lakše? Tipa ovo https://www.boat24.com/en/powerboats...detail/349122/
Na tvom mjestu pogledao bi nešto u poludeplasmanu do 6 m, sa vanbrodskim motorom. A ne čisti gliser.
mack1 is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.08.2018., 16:39   #89
Samo da napomenem da trenutno ne kupujem, već razmatram opcije jer će mi se neke stvari u životu uskoro tako posložiiti (prodaja stana...).

U biti zadovoljilo bi me i nešto lakše. No npr. linkano plovilo je iz Švicarske.
Kako CH nije u EU, na to ide sigurno i carina, a i porez... dok iz EU mislim da je situacija lakša. U CH su plovila nešto jeftinija, pa bih CH plovila izostavio...
To plovilo je registrirano za 5 osoba. Možda se može preregistrirati, dodati klupa, sjedalo..., no to isto u startu ne želim.

Npr. PG 550 ima 4 sjedala koliko vidim. Kako ide registracija broja osoba: prema broju sjedaćih mjesta ili i po veličini plovila?

6 osoba mi je minimum, a u biti i vjerojatni maksimum koji ću voziti. U obitelji nas je 6-ero, pa ne bih volio da netko treba ostati, a putovao bi s nama.

Onaj gliser iz D je za 8 osoba. Težina za komfor u vožnji (poskakivanje, naginjanje) je sigurno važan faktor. Prostranost je isto dobrodošla.
Kojom brzinom vozi za potrošnju 15+ po h?

Fishermani kao npr. Marry Fisher 605 bi bili odličan izbor (jako lijepo osmišljen prostor, preglednost, zaštićenost...), no on sa vanbrodskim troši preko 1 l/Nm ili krivo mislim? A cijene su od jadno očuvanih 10 k€ do OK očuvanih za 15 k€.

Preko zime bi bio u dvorištu apartmana. No za masu glisera trebam provjeriti i vučnu moć auta... Ima se dosta toga za paziti kod odabira i kupnje...
viz is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.08.2018., 22:34   #90
S obzirom da spominješ 4 djece, merry fisher je zakon. Ja sam na godišnjem sad uzimao merry fisher 610. Naiđe lagani neverin, nas 7-8 brodica se skloni u zavjetrinu iza nekog otočića, u kabini fino suho, a kraj nas neki ljudi u gumenjaku, navukli oni kabanice, ali to kisne vani, vjetar puše, djeca se stisla, ma katastrofa. Nemam pojma koliko je točno trošio, imao je neki mercury 90 ks, znam da smo zadnji dan napravili nekih 30-35 milja i potrošili 50-ak litara goriva. To uključuje i par milja skijanja i vučenja na tubi, a tu je ful gas stalno.
hekt0r is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.08.2018., 07:35   #91
Imaš pravo. Na kraju, kad se sve uzme u obzir, brodići poput Merry Fisher do 6,5m ispadnu najpametniji odabir u mom obiteljskom slučaju.
Oni gliseri što se nude u D i CH se većinom koriste u jezerima i rijekama gdje je većinom mirna voda. Gliser sa poluzaštitom je u biti, u auto svijetu, neki kabrio, a to mi žena ne bi htjela niti pogledati zbog "vjetra" u kosi...
Ti fišermani imaju odličnu kabinu iz koje se ima odlična preglednost (kad voziš nisi iza ljudi u kabini poput onog linkanog glisera u CH). U tu kabinu kad se zatvori ne ide kiša, a stanu sjedeći 3 osobe a ostali mogu pod palubu. Da se ne priča o praktičnosti (WC, hladnjak, plinska pećnica, sudoper, stolovi) za duže izlete kao i o 3 spavaća mjesta + moguće i iza kabine spavati ako se ima cerada. A o tome da se lako može pecati (osnovna namjena) tj. koristiti se može gotovo cijele godine (po nevremenu ga ipak ne bih koristio, ali ako se desi - lakše se podnese od drugih plovila).
Kabina vjerojatno ide ispod 2 lošinjska mosta.
Vanbrodski motor za lakše održavanje snage da može izglisirati i sa 6 osoba (vjerojatno oko 70KS, no idu i daleko jači...) i to je to... Treba samo pratiti oglase...
Prezentacija mogućnosti 605-ice - link.
U biti trebam se prebaciti na ovu temu...
viz is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.08.2018., 10:02   #92
Quote:
viz kaže: Pogledaj post
Npr. PG 550 ima 4 sjedala koliko vidim. Kako ide registracija broja osoba: prema broju sjedaćih mjesta ili i po veličini plovila?

6 osoba mi je minimum, a u biti i vjerojatni maksimum koji ću voziti. U obitelji nas je 6-ero, pa ne bih volio da netko treba ostati, a putovao bi s nama.
Kad sam regao uvezeni brod u kapetaniji u Sisku (veličine je približno kao PG550) za broj osoba je gledao koliko imam metara klupa u kokpitu, jedna osoba 0,5 m klupe i regan sam na 6 osoba. Sa VB 40 KS motorom i 6 "malo krupnijih" osoba imam putnu preko 10 čv.

Quote:
viz kaže: Pogledaj post
Onaj gliser iz D je za 8 osoba. Težina za komfor u vožnji (poskakivanje, naginjanje) je sigurno važan faktor. Prostranost je isto dobrodošla.
Kojom brzinom vozi za potrošnju 15+ po h?

Fishermani kao npr. Marry Fisher 605 bi bili odličan izbor (jako lijepo osmišljen prostor, preglednost, zaštićenost...), no on sa vanbrodskim troši preko 1 l/Nm ili krivo mislim? A cijene su od jadno očuvanih 10 k€ do OK očuvanih za 15 k€.
Moje razmišljanje je da kad uzmeš polovno, uzmi nešto što možeš održavati. Plastika je tu najmanji problem i tu puno možeš odraditi samostalno, ali motore baš i ne. Zato preferiram VB motore, jer i ako crkne totalno, uvijek možeš jednostavnije i jeftinije postaviti novi. Sa ugradbenim, posebno ti stari iz 1970.-ineke to obično nije slučaj.
Potrošnja je jako povezana s kilažom i brzinom kojom se ista "gura" po moru. Je, dizeli manje troše, ali ako to znači da umjesto 6m i 900 kg glisiraš sa 7m i 2,2 tone, onda se npr. kod tog dizela nemoj nadati potrošnji ispod litre po milji, a u nekim režimima i 1,5 l/m. A to su brojke za VB motor do 100 KS, sa kojim možeš to što si zamislio. Meni potrošnja na 40 KS varira od 0,65 do 1 l/milji, ovisno koliko sam opterećen, da li vučem klince na kolutu i sl. Kako mi je motor slabiji, neke kombinacije aktivnosti, odnosno opterećenja i brzine ne mogu postići, ali to mi u cjelini nije važno. Ciljao sam da mogu sa obitelji otići na đitu na par dana, uz putnu brzinu od 15-20 čv i to imam.
Prije kupnje svakako isprobaj kako brod radi u svim režimima vožnje, a to ti je lakše učiniti kod nas. Evo par ovako na brzinu
https://www.njuskalo.hr/motorni-brod...oglas-25149127
https://www.njuskalo.hr/motorni-brod...oglas-26118784
https://www.njuskalo.hr/motorni-brod...oglas-25516032
https://www.njuskalo.hr/motorni-brod...oglas-16332897
https://www.njuskalo.hr/motorni-brod...oglas-23113281

I da, definitivno smo na krivoj temi, nek nas mod prebaci gdje treba
mack1 is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.08.2018., 23:42   #93
Hvala ti za lijepo pojašnjenje problematike traženja broda!
Oni linkani su dobar izbor, no kad već kupujem - tražio bih nešto gdje sam i sam u kabini koja je zatvorena ili polu-zatvorena kao ovaj Sassa - link.
No i bez toga je sa vjetrobranom OK.
Jeanneau - Merry Fisher 605 ima meni odličan funkcionalan dizajn - link,
a firma je i ranije izrađivala takve ribarske brodiće prema jednom oglasu:
Jeanneau - CAPTAIN CLIPPER - link sa slabijim Volvo motorom od 18KS. Takav sigurno ne glisira? Koliko bi mogao brzo ići?
Ovaj se vjerojatno naribario i njime se laganini putuje. Uz malo srđivanja - klupe vani - bio bi dobar za kraća lagana putovanja do 10 eventualno 20 Nm, ali bez žurbe... A zbog starosti - manja bi bila zavist
Vjerojatno će biti još takvih oglasa - ponuda...
Tema je jedrilica ili gumenjak, no nakon pomoći, obje opcje su za moj slučaj manje primjerene od fishermana!
viz is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.08.2018., 13:15   #94
Naišao sam na zanimljiv oblik/dizajn:
https://bandbyachtdesigns.com/ob-20/
Ne bih htio sa drvetom, već plastika, no oblik mi je OK, kao i smještaj
uz to sa VB motorom 25KS ide 15 Nm/h uz potrošnju 1,5 galon/h.
Samogradnja bi bila kad bih bio u mirovini, no koji su modeli slični ovoj koncepciji?
viz is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.08.2018., 14:58   #95
Naišao sam na web-u na brodić koji ima sjedeću kabinu tj. zaštita za vozača/skipera i iza mjesta za klupe i za pecanje - link.
To je dugoročno zanimljivo jer kad ću biti u mirovini imati ću više vremena i za ribolov i po hladnijem vremenu. Sad bi poslužila ta pasara za izlete. Nije velika za pogonske troškove i održavanje, transport...
No kopa me i sljedeće pitanje: ako smanjim radijus kretanja na 10 Nm, a to je oko Lošinja - koliko nam uopće i treba nešto veće od pasare ili čak sklopivog gumenjaka oko 4m npr. Kolibri 450 DLS ili Dulkan D420. Za izlete do Silbe i Oliba i sl. uzmemo Jadrolinijinu (ili već čiju) uslugu vožnje...
Ipak nam ne treba nešto veliko i zahtjevno...
viz is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 13:35.