Natrag   Forum.hr > Informatička tehnologija > Internet

Internet Sve o internetu, sadržaju i tehnologiji
Podforumi: Web, Web development, Internet biznis, Nove web stranice

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 28.06.2017., 17:39   #1
Nemogucnost pristupa na netu.

Zeznuo sam, barem zasad, jer sam isao svrljat po network security key. Posto svi koji dodju k meni me pitaju za njega da se mogu spojiti, a ja ga ne znam jer je postavljen davno.
Pa ja usao u wireless properties da ga idem promjenit, ali problemcic, sad se vise ne mogu spojiti prek lapa na net.
Moze savjet?
Kako da to nastelam da opet sljaka?
Probao sam kucat podatke s routera, ali to nije islo.
Da nazovem t-com?
__________________
Who dares, wins .
The_End is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.06.2017., 19:04   #2
Quote:
The_End kaže: Pogledaj post
Zeznuo sam, barem zasad, jer sam isao svrljat po network security key. Posto svi koji dodju k meni me pitaju za njega da se mogu spojiti, a ja ga ne znam jer je postavljen davno.
Pa ja usao u wireless properties da ga idem promjenit, ali problemcic, sad se vise ne mogu spojiti prek lapa na net.
Moze savjet?
Kako da to nastelam da opet sljaka?
Probao sam kucat podatke s routera, ali to nije islo.
Da nazovem t-com?
Isao si na postavke routera preko internet pretrazivaca? ( 192.168..) ? Udji ponovno u tu postavku i imas opciju resetiraj router na tvorničke postavke, ako nema nazovi T-COM i oni ce ti rijesiti.
__________________
ne znaš se ni oprat
Osmi is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.06.2017., 20:07   #3
Ne te, nego oso tam gdje su ponudje mreze, odmah s desktopa i usao u postavke pa pod security svoje mreze.
I onda bez da stisnem pokazi naziv mreze ja budala odmah promjenio naziv i eto problema. Jer mislio ovu novu sifru koju upisem ta ce ostati. Slabo sam mislio.
__________________
Who dares, wins .
The_End is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.06.2017., 22:25   #4
Rjesio problem.
Rjesenje je sasvim jednostavno, sve se postavke mogu promjeniti na telekom portalu koji ima svaki korisnik t com usluga. Napraviti racun i tamo se sve nastela.
__________________
Who dares, wins .
The_End is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 00:22.