Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Automobili

Automobili Život na kotačima
Podforumi: Nautika, Motori i skuteri, Autoplin

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 16.08.2017., 21:33   #161
Quote:
Zaleks kaže: Pogledaj post
Nadam se da je moja agonija završena.

Nova bregasta, ventili i hidropodizaci (ne svi, oni koji su stradali).

Ceh - 600€ s poslom.

Nadam se da je riješen problem. Vrijeme će pokazati. Rekao mi je da trebam samo zamijeniti opet ulje za 500-tinjak km.

Razlog puknuca bregaste?
Kaze covjek da ulje nije mijenjano na vrijeme i da je to svakako pridonijelo ovom kvaru.

I naravno voznja pod tim kvarom u uvjerenju da je spaner jer je to neki majstor rekao.

Sada cemo vidjeti s vremenom da li je sve ok.

Poslano sa mog SM-A500FU koristeći Tapatalk
Trebao si vratiti auto, progutati parsto eura gubitka i pobjeći od tog droga čim dalje.
Za te pare si mogao naći auto kome je svaki račun i servis na mjestu, samo da je malo stariji. Pun je mobile.de takvih, sa svakim servisom kod ovlaštenog, pa i na 20 g starim autima i 20-30 servisa. Ali nisu džabe.

Ovako si nasjeo na kilometražu. A to što čak ni ulje nije mijenjamo na vrijeme ti govori da se i druge stvari nisu mijenjale dok ne crkne.
Kao što sam i rekao još na klima uređaju.

Sad će ti znalci reći koje još kvarove da oćekuješ zbog loše izmjene ulja.
A i izmjene filtera su onda sigurno preskočeni.

Imaš groblje od auta.
P.S. tko je platio popravak? Pola pola?
__________________
"If Chuck Norris were to be reincarnated as a car, he would be the Land Rover Defender."
Volvo 850 R. Bork Bork Bork
Felicius is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.08.2017., 21:38   #162
Još se jednom potvrdilo da treba bježati ako čuješ da "klimu samo treba napuniti".
Tehnomag is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.08.2017., 22:00   #163
smijesno ali istinito.
Ak frajer nije dao 200kn tj 25€ za punjenje klime , kak je odrzaval druge stvari?A nemre mi u osmom mjesecu rec "ma nije meni vruce".

Jos jednom dokaz da kilometraza nije sve ..
ja sam vidao aute sa 250tisuca di su , dugogodisnji naravno, vlasnici uredno mjenjali kilere, kompresore, jer klima nije radila i trebalo je to zamjeniti da bi radilo.

Al da budem iskren, ovakvom autu bih i ja progledao klimu kroz prste.Klima u najgorem slucaju da je killer ili kompresor nebi smjela biti vise od 250€, sa rukama.
Ali tuckanje, los rad motora, to moze znaciti veci problem.
MMachéte is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.08.2017., 01:46   #164
Quote:
Zaleks kaže: Pogledaj post
Nadam se da je moja agonija završena.

Nova bregasta, ventili i hidropodizaci (ne svi, oni koji su stradali).

Ceh - 600€ s poslom.

Nadam se da je riješen problem. Vrijeme će pokazati. Rekao mi je da trebam samo zamijeniti opet ulje za 500-tinjak km.

Razlog puknuca bregaste?
Kaze covjek da ulje nije mijenjano na vrijeme i da je to svakako pridonijelo ovom kvaru.

I naravno voznja pod tim kvarom u uvjerenju da je spaner jer je to neki majstor rekao.

Sada cemo vidjeti s vremenom da li je sve ok.

Poslano sa mog SM-A500FU koristeći Tapatalk
Ma zaboravi taj španer nema nikakve veze, to se onaj meho za 1800€ sfulao vjerojatno od pive ili je bio petak.
Bitno je da je ovaj drugi mehaničar rastavio kompletnu glavu, pregledao svaki dio i zamijenio neispravne dijelove koliko vidim dao si je truda, valjda je dao strojno urediti dosjede ventila i kompletnu glavu, vjerojatno je i sad si miran najmanje 150-200tkm što se tiče glave motora.

Sad još riješi klimu, najgore što može biti je kompresor ili kondenzator ima negdje rupu. Nadopunite sustav i stavite boju da se vidi gdje pušta, možda je samo na nekom spoju.
PREDSJEDNIK is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.08.2017., 02:02   #165
Quote:
Tehnomag kaže: Pogledaj post
Još se jednom potvrdilo da treba bježati ako čuješ da "klimu samo treba napuniti".
Upravo to
Fishkal is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.08.2017., 17:00   #166
Tesko je biti objektivan sad ovdje sto je u pitanju dalje. Auto igleda kao bonbon, koliko izvana tako i iz unutra. Jedini koji mi je prema stanju odgovarao kilometrazi.

Price da se kupe auti za tu cijenu tip top su istinite ali samo u sljedecim tvrdnjama:

1. Ako ste spremni nekoliko puta prevaliti 400km ili vise u jednom smjeru samo da bi pogledali auto.

2. Ako je auto za export... ovdje vrlo popularno da se prodaje samo export

Sve to meni je bilo neizvedivo. Treba mi auto ovdje i bio sam bez njega pa nisam mogao vozati se po njem tisuce km u potrazi.

I na kraju, ako mislite na ove oglase na mobile.de. 90% auta na slikama izgleda odlicno a u stvarnosti nesto sasvim drugo. Koliko god mislite da slike dobro prikazuju stanje varate se.

Uglavnom ako nikad niste ovdje bili u potrazi za autom nego samo govorite rekla kazala onda fakat nije u redu da budete moralna vertikala.

Da sam se malo zaletio jesam. Ako bude sve ok nece mi biti zao. Ako ne bude pozalit cu posteno. Ali nema nazad. Vrijeme ce pokazati.

Poslano sa mog SM-A500FU koristeći Tapatalk
Zaleks is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.08.2017., 19:03   #167
[QUOTE=Zaleks;65076191]Tesko je biti objektivan sad ovdje sto je u pitanju dalje. Auto igleda kao bonbon, koliko izvana tako i iz unutra. Jedini koji mi je prema stanju odgovarao kilometrazi.

Price da se kupe auti za tu cijenu tip top su istinite ali samo u sljedecim tvrdnjama:

1. Ako ste spremni nekoliko puta prevaliti 400km ili vise u jednom smjeru samo da bi pogledali auto.

2. Ako je auto za export... ovdje vrlo popularno da se prodaje samo export
1. Imaš vrlo jeftin renta car vikendom. Ja sam dobio Ford Fiestu 1.0 ecoboost 100 ks za 50 eura cijeli vikend. U 2 vikenda bsam prešao 2800 km, i još se navozio vlakom i fliksbusom.

Inače, problem je i u budžetu. Rođak mi dobije mjesečno bar 5 Ford fokusa od jednog lizinga, uvijek su stari do 2 godine i do 100 k km. 1.6 dizel 105 KS mislim. Obzirom da ih kupuje na veliko, dobije ih za 4000, a proda za 4500-5500, ovisi o kupcu.
Svi su plavi i karavani. Gore siceve nisam doživio od još od E36.
Ali ide fino i troši 4 litre (dok fiesta ecoboost pije 8 l, oboje vozeći 120 po autobahnu).

A inače, auto se kupuje prema stanju motora, a ne siceva. Jest da izderane vozački sic, pedale i volan ukazuju na kilometražu, ali ako je auto održavan, bolje 300 k km po autobahnu i servis svakih 2-3 mj i 10000 km, nego drlog koji je prešao malo, ali je ulje mijenjamo na 20-30 k km i svake 3. Godine.

Inače, bolje je kupiti auto od privatne osobe, ako već ne kupujete od nekog lizinga/ovlaštenog koji prodaje rabljeno vozilo sa garancijom, pa taman godinu dana.
__________________
"If Chuck Norris were to be reincarnated as a car, he would be the Land Rover Defender."
Volvo 850 R. Bork Bork Bork
Felicius is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.09.2017., 17:47   #168
Evo mali update nakon 700-tinjak napravljenih km.

Nakon cijele one zavrzlame koju sam imao za sada skoro sve funkcionira kako treba.

Danas obavio zamjenu ulja prema preporuci majstora koji je mijenjao bregastu i ubacio Castrol magnatec 5W-40 C3 prema knjizici. Zamijenjen i filter.

Uz zamjenu ulja napravili mi i pregled te mi pronasli jos 2 stvari koje bih morao rijesiti.

- Klimakondensator undicht
- Spurstange rechts und links ausgeschlagen.

Te nedostatke cu otklanjati u Hrvatskoj.

Pa eto. Potrosio nesto zivaca sve ovo vrijeme. Hvala svima ovdje koji su davali dobre savjete. Hvala i onima koji su davali svoja misljenja i sudjelovali u raspravi.

U konacnici sam si zakljucio da sam zadovoljan autom i opremom koju nudi. Samo neka posluzi kako bi i trebao.

Potrosnju imam 7.2l prema kompu mjesovite voznje.

Evo jos pitanje u vezi ovog auta kad vec pisem pa ako netko zna odgovor bilo bi dobro znati:

1. Koliko bi kostala ugradnja plina u ovaj auto i da li je to isplativa investicija na 125.000 km.

Obozavam plin i volio bih ga cak ugraditi i u ovaj auto..





Poslano sa mog SM-A500FU koristeći Tapatalk
Zaleks is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.09.2017., 18:55   #169
ali kupiti auto kojem tako lupa iz motora, uf......
quo vadis is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.09.2017., 01:05   #170
Ma kakav plin ako radiš 700 km mjesečno? Nema tu računice.
Još ti je skuplje održavanje jer radiš jedan servis više. Mislim da je i registracija skuplja, ali nisam siguran.
https://www.mydealz.de/diskussion/sa...-benzin-573483

Da ne govorim da je upitno koliko će ti taj auto dugo biti u voznom stanju. I bez problema sa plinom ne dajem mu dugo.
A inače, ne stavlja se plin na auto koji nije 100% ispravan. Ne tvrdim da sam kakav stručnjak za plin, ali ovo će ti potvrditi forumaši koji rade sa plinom, samo stavi u podforum plin.
Jasno ti je valjda da će te instalacija koštati više nego pola auta? Mogao si onda za 5 k eura uzeti dobar primjerak sa već ugrađenim plinom.
Jao, samo srljaš u probleme. Tako je to kad ideš štedjeti svaki cent, na kraju popušiš puno više.
Da ti troši 10 litara, ajde. Ili dupla kilometraža.
P.S.
Sa tom kilometražom neće ti benzinski injektori raditi skoro uopće. Bit će veselja za majstore.
__________________
"If Chuck Norris were to be reincarnated as a car, he would be the Land Rover Defender."
Volvo 850 R. Bork Bork Bork
Felicius is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.09.2017., 13:17   #171
E sad ga serete... ja sam reko da sam napravio prvih 700km.

Vec ovaj mjesec ide prvih 1400km do Hrvatske i 700km nazad...

Da sam kupovao za 5000€ nebih kupovao takav auto 10 godina star kad vec mogu kupiti 5 godina star sa jos manjom kilometrazom...

Druga stvar. Sto znaci da motor nije sto posto ispravan? Kvar koji je bio je otklonjen i popravljen. Ne vidim razloga da nesto sto je popravljeno nebi bilo 100% ispravno. Nova bregasta, novi ventili i hidropodizaci.

Uglavnom... kilometraza ce bit najmanje 2000km mjesecno. Od cega barem 1400km autocesta.


Poslano sa mog SM-A500FU koristeći Tapatalk
Zaleks is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.09.2017., 13:26   #172
Btw.

Sta bi tek rekli za mob brata koji s Astrom G iz 98. I s 260.000km na satu presao u tjedan dana relaciju Nurnberg - Zadar, Zadar - Nurnberg, Nurnberg - Zagreb... oko 2700km u 7 dana.

Prije toga Vectra iz 94. i 340.000 km picila te relacije ko iz picke.

A sad price kak bi auto 10 godina star sa 125.000km trebao biti problematican i prognoze kak ce uskoro riknut.

Tak sam dobivao prpgnoze i za svog Meganea da ce riknut brzo jer su to motori koji su slabi. Pa je dogurao do 320.000km bez da me na cesti ikad ostavio.

Kakve vi to aute vozite i koliko vito izdvajate za te svoje aute kad ocito ne stedite lovu na nijednom segmentu?

Ponekad se pitam dal ja zivim u nekom drugom svijetu ili na istoj planeti kao neki od vas tu.

Jebiga, meni je kao i vecini auto ipak samo prijevozno sredstvo, a ne rođeno dijete da bih sav novac ulagao u njega. A u auto se uvijek moze ulagati gomila love.

Svejedno tnx na crnim prognozama.

I posebno tnx svima vama koji ste realno savjetovali. Bez uvijek nepotrebnog pametovanja.

Poslano sa mog SM-A500FU koristeći Tapatalk
Zaleks is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.09.2017., 14:42   #173
Quote:
Zaleks kaže: Pogledaj post

A sad price kak bi auto 10 godina star sa 125.000km trebao biti problematican i prognoze kak ce uskoro riknut.

Poslano sa mog SM-A500FU koristeći Tapatalk
U tvom slučaju nisu to samo priče, realno, auto ti je problematičan, pukla bregasta zbog neredovite izmjene ulja i lošeg održavanja, pitanje je u kakvom je stanju motor zbog toga, a i ostatak auta. Još ga je slagao majstor od prodavača koji ti je prodao auto na kojem "samo klimu treba napunit".

Sad bi još i plin ugrađivao... Kaj ti nije bilo bolje odmah kupovat auto od 4500, 5000 eura (toliko će te koštat sređivanje ovog i ugradnja plina) i bazirat se na stanje mehanike, a ne na godine i opremu?
Veki22 is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.09.2017., 14:44   #174
nek ti je auto dobar i nek te služi

al kad kažeš astra g ili vectra treba imat na umu da su ti auti dolazili s 1.2 ili 1,6 motorom od 75ks i motorom od 2.0 koji je bio odličan tak da sam auto ništa ne znaći bez motora...

činjenica da je tvoj imao generalku na 125 000km svakako nije + za konstrukciju tog motora...

prvo si pričao o sitnoj kilometraži ,kao 10 000 godišnje sad smo došli do 25 000 godišnje..

za plinaša je najgora stvar auto put kad ga ti nafrljiš na 160 na sat i tako 500km, a to mu je gas do daske...onda dolazi do pregrijavanja jer je plin topliji i rasturanja ventila glave itd...

očeš staviti plin u auto,stavi,možda budeš imao sreće a možda i ne...al jedno 80% je da bu to loše završilo
Mahun is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.09.2017., 17:06   #175
Quote:
Zaleks kaže: Pogledaj post
Uglavnom... kilometraza ce bit najmanje 2000km mjesecno. Od cega barem 1400km autocesta
Pazi na ulje i trebalo bi sve biti OK. I nemoj ga na AC konstantno držati previsoko, doduše, kroz Austriju ni ne možeš.
__________________
Atili, najboljem psu na svijetu! RIP (jesen/zima 1997 - 29. 7. 2009)
"Život je kretanje, a kretanje je umjetnost"
hasnfefer is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.09.2017., 21:51   #176
Thumbs up

Žao mi je ako si se osjetio uvriježenim, nije mi bila namjera.

Kilometražu sam izračunao iz "10 km dnevno na posao i par puta godišnje za Hrvatsku". Dakle sam si je dao.
Kako si sad došao do 20 k ne znam, ali na 10000 se plin ne isplati. Opet, da ti troši 10 litara ajde. Ovako se isplati čak i sa tom potrošnjom kao upaljač.
Ali kolege su ti već rekli zašto ne plin. Taj auto je zlostavljan, a ne održavan.

Ja osobno sam napravio round trip do HR od Essena, 2500 km Jer Sam još vozio dosta okolo. U 21 g starom automobilu. Osim malo gnjavaže sa verglanjem radi lošeg goriva u Hrvatskoj, sve 5. Ali potrošnja mi je takva da sam ostavio preko 3000 kn na gorivo. Jbga. Pouzdanost odlična, ali potrošnja ko gliser. Opet mi ne pada plin na pamet, jer gazim na Ac do crvenoga.

Nitko te ne napada jer imaš auto od 3 k eura. Većina ljudi ovdje vozi slične kante. Samo si kupio kantu od auta, jer ti je stanje siceva bilo važnije od buke iz motora. A ovo " da kupujem za 5000 uzeo bi još noviji, sa manjom kilometražom" te i dovelo do toga gdje si sad. Bitnije je stanje i uredno popunjena servisna knjižica (po mogućnosti u ovlaštenom) neko kilometraža.
Ja bih na tvom mjestu uplatio asistent na cesti.
__________________
"If Chuck Norris were to be reincarnated as a car, he would be the Land Rover Defender."
Volvo 850 R. Bork Bork Bork
Felicius is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.09.2017., 22:01   #177
Na potrosnju benzina od 7 litara i 20.000 km godisnje se ne isplati ugrađivat plin, kad budes putovao u HR benzin sipaj u Austriji, jeftinije je cca 20 centi po litri nego u Njemackoj, ali trebas sici sa autoceste jer na autocesti je banzin jos skuplji nego u Njemackoj.

Kojom rutom putujes da ti nađem pumpe sa skoro uvijek najnizom cijenom benzina?
__________________
Svako veliko dostignuce bilo je san prije nego sto je ostvareno, Oni koji sumnjaju i oklijevaju na snovima zauvijek i ostaju
MaliZeleni10 is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.09.2017., 22:33   #178
Svakako sa Autobahna dole, jer razlika zna biti i do 30 centi po litri. Ali to ionako po njemačkoj i austriji nije problem, nema naplatnih, tako da ima izlaza na svakom koraku.
__________________
Atili, najboljem psu na svijetu! RIP (jesen/zima 1997 - 29. 7. 2009)
"Život je kretanje, a kretanje je umjetnost"
hasnfefer is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.09.2017., 22:59   #179
Imaš Avanti Tankstelle, Kammer 19, 4974 Ort im Innkreis, Austria
Taman na tvojoj ruti. Samo što su ti jeftinjaci od pumpe automatski, te ne primaju gotovinu.
Bilo 1.1 EUR litra. Pored mene Talijan toči ganc novu M5.
Ja nalio još i Kanister od 20 l I jedan od persila . Taman ispalo 100 litara. Što ćeš, mi sa potrošačima se moramo snalaziti.
__________________
"If Chuck Norris were to be reincarnated as a car, he would be the Land Rover Defender."
Volvo 850 R. Bork Bork Bork
Felicius is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.09.2017., 23:42   #180
dzabe se trudite
od pocetka covjek imao stav...
i do tu ga je i dovelo...
__________________
Nije ni tebi lako
vhrkac is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 04:03.