Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Automobili

Automobili Život na kotačima
Podforumi: Nautika, Motori i skuteri, Autoplin

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 24.01.2004., 04:27   #1
Thumbs up MotoGP, rally, WTCC, SBK i sve ostalo...

Kako ovo one na F1 ne zanima, na "Ostalim sportovima" još manje stavljam ovdje, pa neka gušta 'ko o'oće...

http://www.wrc.com/en_GB/default.htm
STINGer is offline  
Old 24.01.2004., 09:34   #2
Gleda sam to jucer na Eurosportu,izgleda da ovaj Peugeotov CC nije toliko ni los.
Loeb opet rasturija,momka ide ovaj Monte Carlo strasno...
Solberg standardan,ni prosle godine se nije proslavija ovdi.
Jos me samo zanim kakav ce se Lancer pokazat..
Spinnaker is offline  
Old 24.01.2004., 11:05   #3
tu sam temu skoro sinoć otvorio

ma te utrke su gušt za gledat,skoro cijelu prošlu sezonu sam propustio zbog posla

još kad počme Moto GP
upravo sam pogledao da GP počinje 6.4. daleko je to.

e da, superbike tu su vozili pravi luđaci,valjda će biti zanimljivo i ove godine.počinje 29.2.
papa štrumf is offline  
Old 24.01.2004., 11:48   #4
Ove godine je Vale Rossi na Yamahi.........pa-pa Honda
Ovo ce bit najnapetija sezona u dugo vrimena.
Istina,Yamaha jos malo zaostaje,ali cemo vidit vridi li Vale toliko koliko se o njemu prica.
Da bi sve da vidim Yamahu na postolju.....
valjda se Stinger ne ljuti sta smo malo ot otisli
Spinnaker is offline  
Old 24.01.2004., 16:14   #5
Quote:
Spinnaker kaže:

valjda se Stinger ne ljuti sta smo malo ot otisli
A to je nešto novo na ovom forumu, a?

Šta ću se ljutiti kad se priča o meni najdražim sportovima (fudbal se ne računa ). Jedino držim da se Vale nema šta dokazivati. A ko more platit da i ove godine bude prvak, pa da totalno sjebe onog šupka Maxa
STINGer is offline  
Old 24.01.2004., 16:26   #6
Ja u ovim sportovima vise navijam za masinu nego za vozaca...
Kuzis sta ocu rec?
U F1 me vise-manje b.k. za Schumia,ali mi je Ferrari zakon.
U MotoGp mi je Checa najsimpaticniji,jer ima srce,ali vise zato sta je na Yamahi.
Valentinu priznajem talent,to nitko ne moze osporit,ali cinjenica je da je dosad ima najjaci motor.
Cak i medu Hondinim vozacima je bija povlasten...
Yamaha,koliko god meni bila draga,je nijansu slabija od konkurencije momentalno.
A ta nijansa se debelo primjeti na pisti...
Ako Vale ove godine nesto napravi,jos sad kad je i Ducati u igri sa predobrim motorom,i ludilo vozacem,onda mu skidam kapu i priznajem da je najbolji.

Sta se tice WRC-a,opet navijam za auto.
Subaru i Mitsubishi su mi predobri....A i Solbergov stil voznje mi se strasno svida,zato za njega i navijam.
Mitsubishi nema vozaca za podije,a izgleda da im ni auto nije bas kako treba bit....ima vrimena,sredit ce se i to.
Martin mi isto predobro vozi,i tog moka cekaju titule,to je sigurno.
Ovo je najnapetije vrime za rally,smjena je vozaca,dolaze mladi koji su vec pokazali da mogu i vise nego dobro parirat legendama...
Ovo ce bit stvarno dobra sezona.
Spinnaker is offline  
Old 24.01.2004., 16:54   #7
Meži je strašno žao što su sjebali s ovim novim pravilima, pa tak za jednog Colina nema mjesta. Po meni bi bilo bolje da su uveli neka ograničenja pri izradi auta, tako da nisu ovoliko skupi. Tako bi se sigurno priključilo još nekoliko proizvođača, pa bi bilo punio zanimljivije.
STINGer is offline  
Old 24.01.2004., 17:15   #8
Quote:
STINGer kaže:
Meži je strašno žao što su sjebali s ovim novim pravilima, pa tak za jednog Colina nema mjesta. Po meni bi bilo bolje da su uveli neka ograničenja pri izradi auta, tako da nisu ovoliko skupi. Tako bi se sigurno priključilo još nekoliko proizvođača, pa bi bilo punio zanimljivije.
colin je bio na paris-dakaru i super 20-i

bio bi on u top 10 da ga auto nije zahebavao
SETRA Samoborček is offline  
Old 24.01.2004., 17:38   #9
A cujes,Colin se bas i nje pokaza zadnje 2 godine.
Zbalo se i na pocetku sezone da ce letit iz Citroena ako ne napravi nesto...
A za ovo na dakaru,svaka cast.
Na kraju krajeva,mozda je za njega i bolje da je otisa,ovako ga se pamti ka ludilo vozaca...
Ka sta se i Makinnen oprostija....jendostavno je vidija da nema sta trazit sa ovim mladim vozacima.
I otisa je ka kralj.
Najbolji vozac u zadnjih 10-15 godina.
Spinnaker is offline  
Old 24.01.2004., 19:52   #10
Malo sam ti preimenova temu,cisto da ne ispadne sve ovo totalni OT.
Vec sam 2-3 puta otvorija temu o motorima,i osim mene i Thur-a niko nije nista napisa....

Nego,gleda sam sad na satelitu treninge.....
Uopce nisam ubra koja je staza(koji kreten),samo sam dosa na zadnjih 5 minuti da vidim poredak vozaca,uglavnom:
Biaggi zasad najbolji;2.03,47
Rossi losiji;2.03,80

Jos su 2 dana treninga,pa cemo vidit....
Spinnaker is offline  
Old 24.01.2004., 20:55   #11
Mislim da bi ove sezone Martin mogao puno napraviti (samo nek si konačno sredi malo taj auto) i da će na kraju godine borba za prvo mjesto biti između njega, Loeba i Solberga. Gronholmu svaka čast, legenda je i sviđa mi se njegov stil vožnje, ali nema sreće (sjetimo se prošlogodišnjih utrka u Walesu i Catalunyi, čini mi se). Baš me zanima kako će proći 307-ica. A što se tiče juniora, opet se vraćam na Ford. Sad kad je Latvala prešao u juniore, pobjeda mu ne bi trebala izmaknuti. U seniorima se dobro snašao, s obzirom na činjenicu da mu je samo 18 godina i da je vozio uz ljude poput Makinnena, McRaea, Sainza, Solberga... Subaru i Mitsubishi imaju dobre mašine i dobre vozače. Sve upućuje na jednu vrlo zanimljivu, napetu i neizvjesnu sezonu.
little wonder is offline  
Old 25.01.2004., 01:48   #12
Quote:
Spinnaker kaže:
Malo sam ti preimenova temu,cisto da ne ispadne sve ovo totalni OT.
Vec sam 2-3 puta otvorija temu o motorima,i osim mene i Thur-a niko nije nista napisa....

Nego,gleda sam sad na satelitu treninge.....
Uopce nisam ubra koja je staza(koji kreten),samo sam dosa na zadnjih 5 minuti da vidim poredak vozaca,uglavnom:
Biaggi zasad najbolji;2.03,47
Rossi losiji;2.03,80

Jos su 2 dana treninga,pa cemo vidit....
Sepang
Pugsley Adams is offline  
Old 25.01.2004., 10:32   #13
O,zahvaljujem
Spinnaker is offline  
Old 25.01.2004., 12:41   #14
vidim da će u moto GP Colin Edwards voziti Hondu :klap:
gledao sam ga kad je vozio superbike za Hondu,dobar vozač nema šta.

Honda
papa štrumf is offline  
Old 25.01.2004., 14:44   #15
Velika je razlika Sbk i Gp...nebo i zemlja.
Gp motori su laksi skoro 30 kg i jaci za 40-ak konja...
Puno hebeniji za vozit....
Spinnaker is offline  
Old 25.01.2004., 14:53   #16
colin je već barem jednu sezonu vozio gp, to bi mu trebalo biti dovoljno da se privikne.
papa štrumf is offline  
Old 25.01.2004., 22:54   #17
mislim da ce Gibernau i Biaggi vodit kolo, prema interviewu s Barrosom Yamaha ima losu šasiju i tesko da ce bit na vrhu bez obzira na Rossija, a Ducati je vrhunski stroj samo je pitanje jel ce bit dovoljno upravljiv...sto mu je prosle sezone bila najveca mana

sto se tice lezanja nemozes uspoređivat stock motore i gp....u gp-u sve ekipe koriste vrhunske komponente i tu nema stednje, stvar je u tome koliko pogode nijanse u odnosu masa i balansa a za to su potrebne godine iskustva... trenutno je to Honda i iz razloga sto je najveci i najjaci proizvođac trenutno najvise i ulaze u gp, isto ko formula 1....tako da za ovu sezone mislim da su nedodirljivi, iduce godine s pootpuno novom Yamahom iz temelja vjerovatno ce se to promijeniti ili ce bar razlika pasti.
Ducati jos nije testirao ove godine, bar mislim, pa neznam kako njima ide

Zadnje uređivanje Pugsley Adams : 26.01.2004. at 01:51.
Pugsley Adams is offline  
Old 26.01.2004., 00:40   #18
Ducati je kao marka inace poznat po strasnom lezanju,dakle ne bi trebalo bit problema sa tim vise.
A ovo za Yamahu,ne virujem da je toliko losija da nece bit konkurentna,ali cinjenica je da je iza Honde i Ducati-a..
Osim toga,Rossi je sa sobom dovea i mehanicare iz Honde,koji su radili i Doohanov motor,i koji su slagali njegovu Hondu.
Oni bi tribali puno pomoc Yamahi...
Vidit ce se sve u prve 2-3 trke....
Spinnaker is offline  
Old 26.01.2004., 01:51   #19
pas mater....uglavnom...

sto se tice lezanja nemozes uspoređivat stock motore i gp....u gp-u sve ekipe koriste vrhunske komponente i tu nema stednje, stvar je u tome koliko pogode nijanse u odnosu masa i balansa a za to su potrebne godine iskustva... trenutno je to Honda i iz razloga sto je najveci i najjaci proizvođac trenutno najvise i ulaze u gp, isto ko formula 1....tako da za ovu sezone mislim da su nedodirljivi, iduce godine s pootpuno novom Yamahom iz temelja vjerovatno ce se to promijeniti ili ce bar razlika pasti.
Ducati jos nije testirao ove godine, bar mislim, pa neznam kako njima ide
Pugsley Adams is offline  
Old 28.01.2004., 00:14   #20
Pa nije valjda da nitko nema nista za dodati?
Pugsley Adams is offline  
Zatvorena tema


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 07:56.