Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Automobili

Automobili Život na kotačima
Podforumi: Nautika, Motori i skuteri, Autoplin

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 11.12.2008., 22:41   #21
Da ga isporučuju i bez te osovine cijena je ok.....

Još da bude kvalitetan, mogao bi unjeti pomutnju među kompaktima.
alfa mužjak is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.12.2008., 22:41   #22
tehničke karakteristike sa stranice nisam uspio otvoriti......prosvijetli me

kako će država da nam rikne mislim da će sva auto industrija u hrvata bit sretna ako ispuni pola kvota za sljedeću godinu
Porucnik31 is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.12.2008., 22:42   #23
Quote:
moril kaže: Pogledaj post
Bio sam danas kod Culaka u renolu da pogledam taj novi megane.

Neznam, izašao sam iz salona sa podjeljenim mišljenjima.

Tamo je bio jedan crni model 5v sa 1,5 dci motorom i Privilege opremom, za 164000 kn minus popust od 9 tkn.

Za interijer moram priznati da je solidan korak naprijed, ako po ničemu drugome, onda po kvaliteti materijala, solidno velikim sjedalima i prostranosti, dizajn samog interijera nije loš, ali nije me ni oborio s nogu (ipak je P 308 što se tiće interijera među jeftinijim autima letvicu postavio vrlo visoko).

Na vanjski izgled nikako da se naviknem, ali čini mi se da je ipak daleko bolje nego na slikama (OK, ovaj je bio crn i imao je 17" felge, sa nekim socijalnim 15" ratkapama vjerojatno izgleda dosta lošije).

Bunker je vrlo dobar, ima čak 400 l.

Osnovni model košta 113 000, obuhvaća motor 100 KS (10,9 0-100, 190 km/h), 6 x airbag, ručnu klimu, radio CD, el. prozore i retrovizore, putno računalo, sic po visini, volan po visini-dubini i sl. pizdarije...

Na tu cijenu daju popust od 9 000 kn, dakle cijena je 104 000.
Da mi je znati di je sad onaj koji je rekao da samo golf u standardnoj verziji daje ručnu klimu, a drugi svi automatsku.
schimek1 is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.12.2008., 08:23   #24
Quote:
schimek1 kaže: Pogledaj post

Da mi je znati di je sad onaj koji je rekao da samo golf u standardnoj verziji daje ručnu klimu, a drugi svi automatsku.
Nije to rekao, golf u Highline (ili neki drugi ulta-high class business) paketu opreme daje ručnu klimu, pa se mora nadoplatiti automatska.
__________________
Nikad robom...
Saško is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.12.2008., 09:58   #25
Quote:
TataNano kaže: Pogledaj post
... jel inace dopusteno pisati neistinite stvari ili bi to mozda trebalo brisati... ili je mozda bit ovoga foruma siriti dezinformacije...
Otprilike koliko i korištenje klona pored živog i zdravog "pravog" accounta
STINGer is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.12.2008., 13:50   #26
Sjajan autić.Da li neko zna u kojoj opremi dolazi ESP?Bio u salonu danas,dogovorio probnu vožnju.Popust od 9000,00+4 zimske gume bez felgi
mande is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.12.2008., 16:03   #27
Quote:
mande kaže: Pogledaj post
Sjajan autić.Da li neko zna u kojoj opremi dolazi ESP?Bio u salonu danas,dogovorio probnu vožnju.Popust od 9000,00+4 zimske gume bez felgi
Bio si u salonu i onda ovdje pitaš u kojoj opremi dolazi ESP?
STINGer is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.12.2008., 16:54   #28
Prodavačica nije sigurna što je to pa je rekla da će se raspitati.Toliko o kvaliteti prodavača.Vidio da je otvorena tema pa ako neko zna...
mande is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.12.2008., 17:04   #29
U drugom paketu opreme već dolazi dvozonska automatska klima, takav auto košta 123 000 minus 9 tkn popusta, dakle cca 114 000, a ima još maglenke, središnji naslon za ruku, senzore brisača, bolje osvjetljenje, kvalitetnije siceve i tkanine i još štošta, nemam sad brošuru pri ruci da točno pogledam.

@Poručnik:

Kakve veze ima kaj ima iza torzionku kad se ona pokazala vrlo dobar izbor za prosječan obiteljski auto, a i u RS izvedbi ovjesu ništa ne nedostaje, dapače.

Vjerujem da aludiraš na Hyundai i30, koji i sam voziš, a koji ima multilink, ali, koliko sam shvatio iz brdo testova koje sam pročitao kao i iz vlastite vožnje KIE ceed, taj auto sa multilinkom nije ništa bolji od prosjeka klase.

U kompaktnoj klasi, najbolji multilink složili su u Fordu, zatim je tu Golf 5, a KIA/Hyundai imaju vozne osobine kao auto sa torzionkom.
moril is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.12.2008., 17:16   #30
Ajd' nemojte više o ovjesu... radije recite čovjeku (i prodavačici ako čita) di je ESP
STINGer is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.12.2008., 17:27   #31
Quote:
STINGer kaže: Pogledaj post
Ajd' nemojte više o ovjesu... radije recite čovjeku (i prodavačici ako čita) di je ESP

ESP dolazi u trećoj razini opreme, dakle DYNAMIQUE, koji košta 133 000 kn, manje popust, dakle 124 000 kn sa 110 KS benzincem.

Moguće ga je doplatiti za samo 4200 kn, a u tom slučaju dobiva se : kontrola proklizavanja+dinamička kontrola putanje+pomoć pri parkiranju. Mislim da je cijena doplate fer.

Inače, taj DYNAMIQUE paket opreme je treći po redu, a od bitnijih stavki nudi:

automatsku dvozonsku klimu,
alu 16"
sve podizače stakala
brisače sa senzorima
središnji naslon za ruke
maglenke
ESP, ASR, ABS, BAS
parking senzore
tempomat
prednja sjedala podesiva u svim smjerovima
kožni volan i ručicu mjenjača
radio CD MP3 sa Bluetoothom i komandama na upravljaču
putno računalo... i još niz više estetskih dodataka (tipa kromirani detalji,bla, bla, bla...) neda mi se sad sve nabrajati


EDIT:

- inače, doplata za metalic je 2.850
doplata za dvostruka xenon svjetla koja prate zavoj + pranje farova = 6.000
alu 17" 2.300 kn...
moril is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.12.2008., 18:16   #32
Moril,hvala.Kupujem iza nove godine sigurno,samo koji paket ne znam
mande is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.12.2008., 19:02   #33
nema multilink ha?
__________________
Bolje živjeti cijeli život kao bogataš, nego sedam dana u bijedi!
FIDODIDO is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.12.2008., 19:08   #34
Quote:
moril kaže: Pogledaj post
ESP dolazi u trećoj razini opreme, dakle DYNAMIQUE, koji košta 133 000 kn, manje popust, dakle 124 000 kn sa 110 KS benzincem.

Moguće ga je doplatiti za samo 4200 kn, a u tom slučaju dobiva se : kontrola proklizavanja+dinamička kontrola putanje+pomoć pri parkiranju. Mislim da je cijena doplate fer.

Inače, taj DYNAMIQUE paket opreme je treći po redu, a od bitnijih stavki nudi:

automatsku dvozonsku klimu,
alu 16"
sve podizače stakala
brisače sa senzorima
središnji naslon za ruke
maglenke
ESP, ASR, ABS, BAS
parking senzore
tempomat
prednja sjedala podesiva u svim smjerovima
kožni volan i ručicu mjenjača
radio CD MP3 sa Bluetoothom i komandama na upravljaču
putno računalo... i još niz više estetskih dodataka (tipa kromirani detalji,bla, bla, bla...) neda mi se sad sve nabrajati


EDIT:

- inače, doplata za metalic je 2.850
doplata za dvostruka xenon svjetla koja prate zavoj + pranje farova = 6.000
alu 17" 2.300 kn...
kakva su to dvostruka ksenon svjetla???
schimek1 is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.12.2008., 19:11   #35
bixenon
frch is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.12.2008., 19:13   #36
zvuči gay
__________________
Bolje živjeti cijeli život kao bogataš, nego sedam dana u bijedi!
FIDODIDO is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.12.2008., 19:27   #37
Quote:
frch kaže: Pogledaj post
bixenon
Onda neka tako i kaže, a ne dvostruka, il nek veli i kratko i dugo ak mu se biksenon ne sviđa.
schimek1 is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.12.2008., 19:39   #38
Quote:
schimek1 kaže: Pogledaj post
Onda neka tako i kaže, a ne dvostruka, il nek veli i kratko i dugo ak mu se biksenon ne sviđa.
Boli tebe ona stvar kako ću ja napisati, ovo sam nabrzinu prepisao iz Renaultova cijenika, svatko iole inteligentan zaključuje iz same riječi što znači "dvostruko", jer "bi" čak niti nije hrvatska riječ
moril is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.12.2008., 01:24   #39
u kojem paketu dolazi navigacija, odnosno onaj gps zaslon?
djizus1 is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.12.2008., 10:08   #40
Quote:
djizus1 kaže: Pogledaj post
u kojem paketu dolazi navigacija, odnosno onaj gps zaslon?
U paketu nadoplate!!!
schimek1 is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 06:22.