Natrag   Forum.hr > Sport > Košarka

Košarka Loptost radovanja pod obručima

Pogledaj rezultate ankete: Najbolje/najdraže su mi utakmice Dražena iz:
Šibenke 3 12.00%
Cibone 14 56.00%
Real Madrida 0 0%
New Jersey Netsa 4 16.00%
Hrvatske 3 12.00%
Jugoslavije 1 4.00%
Glasovatelji: 25. Ne možete glasovati u ovoj anketi

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 06.02.2012., 13:44   #1
Dražen Petrović - Basketball Mozart



Evo ovako ljudi, odlucih otvoriti anketu/temu za Dražena... Volio bi eto kad bi ovo bila tema gdje uvijek mozemo nesto napisati za Dražena i tako... Neki možda ovdje znaju da ja uvijek radim nova videa za Dražena, bilo da se radi o mixevima za Dražena ili videima njegovih pojedinih utakmica, cijeli youtube profil sam njemu posvetio, uglavnom evo ovdje možete vidjeti sva videa koja sam napravio za njega:

http://www.youtube.com/user/CroPETRO...909D15B2C388B3

Danas sam napravio najnoviji MIX za Dražena, koji traje 14 minuta, gdje sam uvrstio mnogo njegovih poteza iz rijetko viđenih utakmica, a na pocetak videa sam stavio i komentar Reggiea Millera od nedavno kad je izjavio da je Dražen najbolji šuter kojeg je on u svom životu vidio, evo mix:

Drazen Petrovic - Basketball Mozart Ⓒ HD

Odlucio sam u ovu temu kako i sami vidite staviti i anketu da glasate, iz kojeg kluba gdje je Dražen igrao najvise volite gledati utakmice, tj. gdje vam je bio najdraži... Naravno u svakome klubu gdje je igrao bio je najveća zvijezda i lider... Portland necu staviti u anketu jer mu tamo Adelman nije dao da igra pored Drexlera i Portera, jer nije vjerovao da europski igrač moze biti zvijezda u NBA, ali Dražen je odlaskom u NETSE dokazao ko je i sto je, te je bio jedna od najvecih zvijezda NBA lige, te clan treće petorke NBA 1993.

Za njegove dane u pojedinim NBA klubovima sam napravio i mixeve (jos moram za Cibonine dane i Jugoslavenske momcadi) pa evo:

Drazen Petrovic ~ Real Madrid Days 1988-1989

Drazen Petrovic ~ Šibenka Days 1982-1983


Drazen Petrovic ~ New Jersey Nets days 1991-1993

Drazen Petrovic - Croatian Team Days



Nedavno sam uploada i cijeli hrvatski dokumentarac o Draženu iz 1996 pa ga mozete pogledati tu:

Dražen Petrović - Košarkaški Mozart - Dokumentarni Film


Pa eto, uzivajte i za kraj, slika mene i Ace u stanu Petrovićevih, na otvorenju Draženovog spomenika u Šibeniku



Poz svima i stavit cu i cijele utakmice Dražena da downloadate, slobodno recite iz kojeg perioda/kluba gdje je igrao pozzz
Dragon007 is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.02.2012., 12:52   #2
Dražen je bio pokret.
__________________
Mjesto rođenja: Zemlja, Rasa: čovjek, Politika: sloboda, Religija: ljubav
chillout23 is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.02.2012., 16:14   #3
sve su najbolje,ali mi je bio najdrazi u dresu Cibosa
ramos_4 is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.02.2012., 22:13   #4
ja bih htio vidit utakmicu Cibona114-Snaidero113 iz 1986/87 kad su Dražen i Oscar Schmidt obojica išli preko 50 poena...
najmanje sam gledao utakmica iz vremena Šibenke i Portlanda.
najdraže utakmice??? sve...
Dražen je u svakom dresu bio sjajan osim u Portlandu...
Dražen zauvijek...
josipSesarjecar is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.02.2012., 10:54   #5
svaka čast što si ovo napravio! Dražena se nikada ne smije pustiti da padne u zaborav!

najveći europski košarkaš svih vremena
4season is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.02.2012., 11:35   #6
Meni ga je osobno najdraze gledat u Ciboni, tamo je najvise dominira...

Naravno i u Realu je rastura i bija daleko najbolji, ali dani u Ciboni su mi najdrazi daleko...

RIP legendo!! najveci kosarkas kojega je Europa dala
Ronnie147 is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.02.2012., 16:12   #7
ok, tko ovo moderira? zašto se brišu postovi? kakva je ovo uopće tema?

ako kažem da dražen nije najveći europski igrač (a nije) ja njega i njegove simpatizere vrijeđam? čovjek je u svoje vrijeme bio najbolji u europi i to je to. nije to malo, to je svaki respekt, ali sigurno nije najveći europski igrač, a pored tonija i kreše teško da je i najveći hrvatski igrač.

jel ovo tema gdje će se stavljat samo draženove tekme i glasat u anketi?

ok, onda nek se obrišu svi postovi osim uvodnog
Allen-Iverson is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.02.2012., 16:21   #8
Topic je usmjerio otvarač teme i sigurno nije namjeravao da se pretvori u trolersko prepucavanje dvojice likova koji se stalno čerupaju. Tko je najveći europski igrač?, otvorite si drugu temu, ali bolje nemojte ako će krenuti sa "da, najveći europski košarkaš svih vremena rofl rofl rofl rofl" i "ti kurca nemaš pojma".....
fortaleza is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.02.2012., 17:04   #9
Quote:
fortaleza kaže: Pogledaj post
Topic je usmjerio otvarač teme i sigurno nije namjeravao da se pretvori u trolersko prepucavanje dvojice likova koji se stalno čerupaju. Tko je najveći europski igrač?, otvorite si drugu temu, ali bolje nemojte ako će krenuti sa "da, najveći europski košarkaš svih vremena rofl rofl rofl rofl" i "ti kurca nemaš pojma".....
Ja sam ga lijepo zamolio da odleprsa s teme jer sam znao na kaj bu ovo ispalo...

Cinjenica da lik ne razumije kosarku ga ne opravdava da pise gluposti, pogotovo ne o Drazenu

Ja uopce nemam namjeru ulaziti u trolerske obracune, al necu dopustiti da netko na Drazenovoj temi pise da je toni kukoc bio bolji igrac

To naprosto vrijeda elementarnu inteligenciju i to nemrem presutit
4season is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.03.2012., 09:49   #10
cijela utakmica...Dražen 50 poena
http://www.youtube.com/watch?v=Pjznw26HWRM
josipSesarjecar is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.04.2012., 10:19   #11
Nije direktno vezano za temu ali je za Drazena pa stavljam ovdje :-)
rijec je o glasanju, pa ko stigne nije na odmet iako Drazen uvjerljivo vodi
pozz
da, link je: http://letsgonets.net/decade_poll/90-99/
tennessee is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.04.2012., 01:12   #12
haha ne mogu virovat, na Dnevniku HRT 24.04 na kraju dnevnika u udarnom terminu, stavili za Dražena Petrovića video koji ja napravih :

VIDEO

Evo i moj novi mix za Dražena sa koševima iz rijetko viđenih utakmica, 10 min traje:

Drazen Petrovic - Basketball Mozart Ⓒ HD ǁ Mix 2
Dragon007 is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.05.2012., 07:58   #13
Ljudi uploadao sam cijelu utakmicu Hrvatska - Grčka iz 1992 gdje su nasi dobili 102:63 Grke u kvalifikacijskoj utakmici, Dražen 23 koša:

LINK UTAKMICE NA YOUTUBE
Dragon007 is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.07.2012., 07:36   #14
Molim vas ljudi da me podržite i da odete na moj novi kanal i "Subskrajbate" se gdje cu sva videa o Draženu Petroviću uploadat ponovno jer mi je suspendiran bivsi kanal i sve moram ispocetka sva videa sam na youtube izgubio ali sva sreća da ih imam sve u kompjuteru i polako cu ih sve ponovno stavljati tamo kao sve moje kosarkaske mixeve, sve ovo radim iz ljubavi prema Draženu i nikakvi profit od toga nemam osim sto volim ljudima pokazivat Draženove utakmice, link mog novog kanala sa Draženovim utakmicama:

http://www.youtube.com/user/CroPETROforeverHR

Hvala vam unaprijed
Dragon007 is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.07.2012., 16:09   #15
Prvi put sam čuo za Dražena u dvorani na Baldekinu, na njegovoj prvoj seniorskoj utakmici za Šibenku. Već su tada Šibenčani koji su bili dublje involvirani u košarku pričali kakva će veličina biti.

Kapa do poda Kapetane!

Govorimo o njegovih 50-tak koševa koje je postizao...

Ne znam je li Vam poznato što je Božo Maljković izjavio na pitanje:
Može li Dražen dati 50 koševa Jugoplastici?

Rekao je: Može, ali iz tri utakmice!
__________________
Dalmatinac je na svoju ruku, varljiv ženi a vjeran Hajduku!
trinaest i po is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.07.2012., 23:17   #16
Po meni najveci hrvatski sportas.
wonderkidd is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.09.2012., 16:34   #17
Uplodao sam danas CIJELU UTAKMICU Dražena iz NETSA protiv Spursa 1992, zabio je 32 koša pa evo pogledajte:

http://www.youtube.com/watch?v=UIGmR4OVe3E
Dragon007 is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.10.2012., 08:29   #18
Dražene sretan rođendan...

Napravio sam evo jedan video za Dražena povodom ovog dana:

Drazen Petrovic´s Birthday Video - [22.10.2012]
Dragon007 is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.10.2012., 09:38   #19
Kapetane, sretan rođendan
papirlova is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.10.2012., 09:56   #20
Sretan rođendan kapetne nezaboravni!
josipSesarjecar is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 03:51.