Natrag   Forum.hr > Informatička tehnologija > Internet

Internet Sve o internetu, sadržaju i tehnologiji
Podforumi: Web, Web development, Internet biznis, Nove web stranice

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 21.07.2013., 00:25   #21
pa napiši bar koji je film to bio kad si riješio problem
maxpayne is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.07.2013., 11:45   #22
Na ekranu mi se pojavila poruka da mi je komp blokiran jer sam skidala zabranjeni sadrzaj. I trebam uplatiti 500 kn da mi se odblokira. Pouzdano znam da je to prevara ali ne znam kako da to sranje maknem.
__________________
I noga u guzicu je korak naprijed
hellie is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.07.2013., 12:55   #23
ooooooo

Zadnje uređivanje terc bela : 22.07.2013. at 13:36.
terc bela is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.07.2013., 16:04   #24
nije mi se dalo čekati da mi netko odgovori pa sam samo windowse nanovo instalirala. i dignut ću virtualku pa preko nje odsad sve.
__________________
I noga u guzicu je korak naprijed
hellie is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.07.2013., 00:34   #25
Mozes dokazat da nisi ti jer se vidi ako ti se neko spojio ali tesko da ces saznat ko je to napravio,vjerovatno neko od susjeda.Svako spajanje na tvoj wireless se vidi,samo je problem sto svatko ko se spoji na tvoj WiFi ima tvoju IP adresu tako da izgleda kao da se skidalo sa tvog kompa,mislim da ti negdi ostaje zapisan serijski broj mrezne kartice onog ko se spojio ali ne mozes nekog nac po tom serijskom broju jedino ako bas sumnjas na nekoga.Ovo sa kaznom od 500 kn je prevara,ako se to nekome desi neka isteka ruter i komp ce noramlno radit u offlineu a ako se hoces opet spojit na net trebas ocistit racunalo
numberfour is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.07.2013., 22:47   #26
Ne nasjedajte na 'MUP-ovo upozorenje' i kaznu od 500 kuna!

Umjesto plaćanja "otključavanja" računala, policija poziva građane da prijave događaj kako bi mogli reagirati.
Trebor01 is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.08.2013., 13:31   #27
trebam pomoc hitno,nalazim se u munhenu, skidao sam filmove s pirat bay i danas mi je na adresu stigla kazna od odvjetnickog ureda od 1028€,znaci pise mi tocno koji sam film i kad skidao,neznam sta da radim sad da platim tu kaznu ili dal da uzmem odvjetnika,najgore je kaj tu nemogu prebacit krivnju na nekog drugog,znaci samo sam ja na tom internut spojen,neznam kako bi mi tu i odvjetnik mogao pomoc,dal imam kakve sanse da se borim il da platim i sutim,zvao sam ih mogu cak i na rate platit,al sam im reko da moram razmislit,jer stvarno neznam sta cu,odvjetnicki ured se zove WALDORF FROMMER
tvrtko100 is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.08.2013., 14:34   #28
e

Iskreno plati jer ako vec imaju i nemozes nekako izvuci ovaj put plati a onda procitajte na ovoj web stranici

http://nvpn.net/

Uzmete najskuplji a zapravo i nije skup paket 60 dollara godisnje.

Imate privatnu ip adresu i birate od srbije pa do australije ili sto vec bude ponudjeno
ex_1 is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.08.2013., 21:03   #29
Quote:
tvrtko100 kaže: Pogledaj post
neznam sta da radim sad da platim tu kaznu ili dal da uzmem odvjetnika,najgore je kaj tu nemogu prebacit krivnju na nekog drugog,znaci samo sam ja na tom internut spojen,


To je to, pravi balkanski mentalitet na djelu!
Nije problem platit nego sto nemas koga drugog okrivit za svoja sranja
RC Da Kookee is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.08.2013., 21:28   #30
Thumbs up

@RC Da Kookee , zlazem se ,
i jos cu dodati, siri se ta i puno drugih bolesti po cijelom svijetu, i nedam vise savjete.
torrent je vrag izmislil, i ovce bez pastira lutaju, i niko nije kriv , svatko za sebe odgovara.
__________________
is or be in future blacklistet: taipan, enedielle, Osmi, 7nationarmy, peronja, mekerica, bat kol, mukotrpak, Biljka112, Beljki, judolino, Adyson, illemental, nezgodan2, Soul Hunter,NESHO95,električni_zec,Fl@Tron, edi_bosanceros, Ego, Corduroy, monty-zg, manchild, Pravi Život, bonecrusher, jednoumlje, leMONZoo, piskavac, Al dente,
Blues Willis is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.08.2013., 22:20   #31
zasto bi torrent crag izmislio? Torrent klijenti su legalan software ali to sto se torrenti koriste u ilegalne svrhe je sasvim druga prica. No necemo sada o tome. Bilo je vec pricanja po forumu o tome tako da nema smisla zapocinjati opet...

nego preporucam ti da platis. Mala je vjerojatnost da ces dobiti spor, a i onda bi trebao platiti sudske troskove te ti se time cijena jos penje.
commandant data is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.08.2013., 23:17   #32
jbg..kaj je je balkanac sam,al kaj ces,nisam doslovno mislio prebacit krivnju na nekog,vec sam cito po njemackim forumima da ljudi pisu u zalbu da su im maloljetnja djeca skidala i da onda to prolazi samo uz upozorenje,a ne uz kaznu..
mene su uvjek ucili:
NISI KRIV DOK TI SE NEDOKAZE SUPROTNO
NISI LOPOV DOK TE SE NEUHVATI....
tvrtko100 is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.08.2013., 00:05   #33
Optuzio bi imaginarno dijete? Way to go, lol...
RC Da Kookee is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.08.2013., 00:14   #34
Nadam se da je vrijedio 1700 eura.
__________________
Love Lickers
implosive is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.01.2014., 05:10   #35
Quote:
hellie kaže: Pogledaj post
nije mi se dalo čekati da mi netko odgovori pa sam samo windowse nanovo instalirala. i dignut ću virtualku pa preko nje odsad sve.
S najobičnijim cc cleanerom.

Sent from my GT-I9195 using Tapatalk
__________________
Tisuću stepenica do vrha, jedna do dna
Gefutko is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.04.2017., 13:42   #36
Imam jedno pitanje. Zivim u njemackoj nekih pola godine. I kako sam dosao sam bio preko torenta skinuo par filmova u neznanju da je tu to zabranjeno. I sada sam naravno dobio kaznu, pa me zanima da li netko ima iskustva po tom pitanju, koji je postupak? Već sam poslao žalbu jer su im kazne nenormalne. Da li važi slati žalbu?
sandro4 is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.04.2017., 16:12   #37
Je li ove kazne dolaze i za skidanje serija ili samo filmova?
stipest is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.04.2017., 17:27   #38
Quote:
stipest kaže: Pogledaj post
Je li ove kazne dolaze i za skidanje serija ili samo filmova?
Za sve, čak i za skidanje pjesama.
sandro4 is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.04.2017., 18:28   #39
A ništa, onda najbolje plati neki VPN.

http://pcchip.hr/internet/sto-je-vpn-za-sto-se-koristi/
stipest is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.04.2017., 13:10   #40
Više ti se isplati platiti kaznu nego dalje plaćati sudske troškove.

U Njemačkoj se zakon striktno provodi, barem u ovakvoj situaciji.
__________________
"Jack of all trades, master of none,
Often times better than a master of one."
Antomon is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 01:00.