Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Automobili

Automobili Život na kotačima
Podforumi: Nautika, Motori i skuteri, Autoplin

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 10.11.2016., 21:27   #21
Quote:
Hartge kaže: Pogledaj post
Ne vidim po čemu ide na ruku autokućama, kratkoročno onima koji imaju ogromne zalihe, a te zalihe su tu s razlogom.. Opet će se auti uvozit, podmotorizirani i još veći drlozi iz vana.... po meni još gore..
Ma mislio sam autokućama kod prodaje novih auta.

Ne kuzim za ovo boldano, kako će se uvozit kada ćeš za passata starog 15 godina platit cca 100.000 kn?
Troskot is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.11.2016., 21:29   #22
Quote:
Hartge kaže: Pogledaj post
CDRW pa neće bit hdz kriv za to. bit će milanović ovi su to nasljedili. bila je mislim na novoj tv reportaža o hdz biračima. iako mi je bilo sve jasno da su to takvi krkani svejedno mi se ledila krv u žilama.

bdw nije li negdje na forumu pisalo da sad autići tipa x5 x6 po novom pojeftinjuju u šesteroznamenkastim iznosima? po ovome to je drastično poskupljenje..
Ne, jer je prije vrijednost više utjecala na trošarinu , zato će sada vozila od 100.000 EUR pogotovo ako imaju CO2 ispod 200 , a mnoga nova imaju, pojeftiniti , jer novi sistem obračuna potencira CO2 a manje vrijednosti

Npr .na benzinca od 100.000 EUR,sa CO2 197 , imaš 14% na vrijednost +67.000 kn CO2, cca 14.000 + 9000 = 23.000 EUR

Po starom si imao 18%CO2+14% na vrijednost , znači 32% na 100.000 EUR tj. 32.000 EUR
signum is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.11.2016., 21:31   #23
Ovaj prijedlog zakona kao da je pisao Marušić. Ispada da je sve usmjereno na to da se kupuju novi auti (on to stalno zagovara, radi sigurnosti, radi ekologije) i podmotorizirani auti(radi manje divljanja a onda i posljedično nesreća tj. teških nesreća).
Troskot is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.11.2016., 21:35   #24
Quote:
Troskot kaže: Pogledaj post
Ovaj prijedlog zakona kao da je pisao Marušić. Ispada da je sve usmjereno na to da se kupuju novi auti (on to stalno zagovara, radi sigurnosti, radi ekologije) i podmotorizirani auti(radi manje divljanja a onda i posljedično nesreća tj. teških nesreća).
Sada kada mlada četvoročlana obitelj digne kredu kod neke Reifeisnsparkasee i preko Porschleasinga kupi kod Zubaka VW UP i krene starom cestom na more jer im je skupa AC sve će blistati od sigurnosti
signum is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.11.2016., 21:43   #25
Ima i još jedna novost :

POSEBNI POREZ NA STJECANJE MOTORNIH VOZILA U REPUBLICI HRVATSKOJ tj. famoznih 5% koje plaćamo kod prijenosa.

Do sada je za određivanje osnovice bila nadležna Porezna uprava koja ima ispostave i u manjim mjestima , a po novom je Carina za to nadležna , pa će ljudi iz manjih mhesta morati do prve carinske ispostave

Poglavlje XIII, članak 26
signum is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.11.2016., 21:50   #26
Covjek na jednoj fejs grupi pise da ce postojat neki koef koji ovisi o starosti vozila i onda se ovaj iznos mnozi sa tim koef.

Ja u ovom prijedlogu ne mogu nista naci o tome.

Npr ovaj iznos za Passata bi se mnozio sa 0,69 i onda bi dobio finalni iznos trosarine
carevsin is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.11.2016., 21:51   #27
jel zna netko kad kreće NEDC? trebao bi iduce godine ako se ne varam?

...novi nacin mjerenja potrosnje goriva i CO2 kod novih auta

to je jedan element kojeg se nitko nije sjetio
bmw007 is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.11.2016., 21:56   #28
NEDC je trenutni način mjerenja ciklusa potrošnje.
Novi protokol bi trebao nastupit od 2018.
__________________
T. 20.11.2004.-1.12.2013. S. 2014?-7.1.2023. Sometimes maybe good, sometimes maybe shit
JKD01 is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.11.2016., 21:56   #29
Quote:
carevsin kaže: Pogledaj post
Covjek na jednoj fejs grupi pise da ce postojat neki koef koji ovisi o starosti vozila i onda se ovaj iznos mnozi sa tim koef.

Ja u ovom prijedlogu ne mogu nista naci o tome.

Npr ovaj iznos za Passata bi se mnozio sa 0,69 i onda bi dobio finalni iznos trosarine
Otkud mu to ? Nisam to nasao nigdje u ovom zakonu..spominu nekakvu deprecijaciju ali nigdje jasno ne pisu tko , koliko ..


a jos cudnije mi je sto su u najavama rekli da ce trosarine na rabljene ostati iste..
MMachéte is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.11.2016., 22:02   #30
Quote:
carevsin kaže: Pogledaj post
Covjek na jednoj fejs grupi pise da ce postojat neki koef koji ovisi o starosti vozila i onda se ovaj iznos mnozi sa tim koef.

Ja u ovom prijedlogu ne mogu nista naci o tome.

Npr ovaj iznos za Passata bi se mnozio sa 0,69 i onda bi dobio finalni iznos trosarine
Postoji pravilnik iz 2013-te

http://narodne-novine.nn.hr/clanci/s...5_52_1060.html

I u njemu postoje izračuni za vrijednost vozila po starosti, ali gledajući novi zakon taj koeficjent može utjecati samo na ovu komponentu iz Tablice 1 dali vozilo spada u kategoriju 0-100,100-150.000 kn itd, a ostalo je bazirano isključivo na CO2 bez obzira na vrijednost

Pogledaj moj prvi post na temi :

Kažu da će, radi pojednostavljenja i osuvremenjivanja sustava oporezivanja, predlaže se uvesti komponetu oporezivanja temeljem emisije CO2 kao samostalnu i objektivnu komponetu neovisnu o vrijednosnoj komponenti, čime se ekološki kriterij oporezivanja ustanovljava kao samostalan i predvidivi element oporezivanja.
signum is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.11.2016., 22:05   #31
Quote:
CDRW kaže: Pogledaj post
Ti misliš da glasačko stado HDZ-a ima dovoljno vijuga za razumjet ovo?
Naravno da ne, ali ce se jako cudit, ''Kako sad ovo tako jako skupo'', i onda ce im pop objasnit da je to maslo crvenih...
__________________
Bilo kuda Kiki svuda!
Rijecanin is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.11.2016., 22:09   #32
Ja ne razumijem kako je loše to da će poskupiti prastare ogromne ciganske krame. Loše je da poskupljuju mali i ekonomični automobili.
Gazda is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.11.2016., 22:09   #33
Quote:
signum kaže: Pogledaj post
Sada kada mlada četvoročlana obitelj digne kredu kod neke Reifeisnsparkasee i preko Porschleasinga kupi kod Zubaka VW UP i krene starom cestom na more jer im je skupa AC sve će blistati od sigurnosti
Pa to Marušić tvrdi, ne ja.

Ja se slazem s tobom.
Troskot is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.11.2016., 22:10   #34
Quote:
Troskot kaže: Pogledaj post
Ovaj prijedlog zakona kao da je pisao Marušić. Ispada da je sve usmjereno na to da se kupuju novi auti (on to stalno zagovara, radi sigurnosti, radi ekologije) i podmotorizirani auti(radi manje divljanja a onda i posljedično nesreća tj. teških nesreća).
Pa ista ti je trosarina i za nove... Pricekaj samo malo da Panamera S Hybrid E pojeftini, i postati ce najpopularniji auto kod soderasa...
__________________
Bilo kuda Kiki svuda!
Rijecanin is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.11.2016., 22:15   #35
Quote:
CDRW kaže: Pogledaj post
Što bi reko Rambo Amadeus - prvo ti rješi kratki test inteigencije, 3 pitanja, ne više, i to te onda kvalificira za glasanje ....
Ae, treba definitivno zastupnik inteligentne nacionalne manjine. Srba je koliko, 5 posto, i imaju 3 zastupnika. Dakle dva su sasvim dosta....
__________________
Bilo kuda Kiki svuda!
Rijecanin is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.11.2016., 22:15   #36
Quote:
Rijecanin kaže: Pogledaj post
Naravno da ne, ali ce se jako cudit, ''Kako sad ovo tako jako skupo'', i onda ce im pop objasnit da je to maslo crvenih...
Mislim OK, ni ja ne mogu smislit HDZ, ali kako mozes branit onu protuhu od Milanovića (pa to je jedna od najnesposobnijih osoba u povijesti HR političke scene). Kad vidiš njegove ministre Maras, Vrdoljak, Ostojić itd...

Da se razumijemo, lijeve sam političko/ideološke orijentacije iako dolazim iz desničarske obitelji/okruzenja (ni sam ne znam koliko puta su me članovi vlastite obitelji proklinjali kao komunjaru), ovo samo da vidiš moju opću poziciju i zapravo zaprepaštenost s tvojim branjenjem Milanovićeg SDP-a.
Troskot is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.11.2016., 22:17   #37
I ne razumijem ovu priču o ovcama. Stvarno mislite da SDP ne bi napravio nešto slično? Kad je ekonomija u pitanju nema osobitih razlika izmedju jednih i drugih.
Gazda is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.11.2016., 22:17   #38
Quote:
Rijecanin kaže: Pogledaj post
Pa ista ti je trosarina i za nove... Pricekaj samo malo da Panamera S Hybrid E pojeftini, i postati ce najpopularniji auto kod soderasa...
Pa znam da je ista trošarina za nove, ALI, da li bi ti platio passata starog 15 godina iz uvoza do registracije cca 120.000 kn ili bi u tom slučaju radije uzeo novog clia za te novce?
Troskot is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.11.2016., 22:19   #39
Quote:
Gazda kaže: Pogledaj post
I ne razumijem ovu priču o ovcama. Stvarno mislite da SDP ne bi napravio nešto slično? Kad je ekonomija u pitanju nema osobitih razlika izmedju jednih i drugih.
Odličan komentar!
Troskot is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.11.2016., 22:21   #40
Quote:
Troskot kaže: Pogledaj post
Pa znam da je ista trošarina za nove, ALI, da li bi ti platio passata starog 15 godina iz uvoza do registracije cca 120.000 kn ili bi u tom slučaju radije uzeo novog clia za te novce?
Mislim da bi većina Hrvata uzela Passat jer je sigurniji i imaju dijete koje je dužine 100 cm pa ne stane u Clio.
Gazda is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 21:24.