Natrag   Forum.hr > Sport > Nogomet > Navijači

Pogledaj rezultate ankete: Koga podržavate ?
Pandure 8 33.33%
Uletnike 16 66.67%
Glasovatelji: 24. Ne možete glasovati u ovoj anketi

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 24.11.2006., 22:14   #1
Na čijoj ste strani ?

http://www.youtube.com/watch?v=nMQmfDY9sHg

Evo anketa, čisto me zanima ovako. Pogledajte ovaj mali video i glasajte.
__________________

I opet pomislim na tebe, na nju
Al' bi život bio lak da sam sa vama tu ...
Legatus is offline  
Old 24.11.2006., 22:23   #2
ko in jebe mater kad su se kurčili i pendrekom punili nemoćnog tipa. stara narodna, tražili ste, dobili ste...

ACAB
__________________
Aj'e dođi o'de smrade smrdljivi...
torcida_mtl is offline  
Old 24.11.2006., 22:33   #3
Taj video san nedavno otkrio ( iako je navodno već star ) i stavija ga tu

Komentar... a šta reć
Momak je uletija, zna je da krši zakon, al jel zato zaslužija da ostale godine provede ka invalid, radi uleta na teren pri kojem nije nikoga ubija, povridija ili neznan šta već samo napravija redikula od sebe ? Nije se opira i umisto da ga izvedu i napišu prijavu i puste. Njih 2 ga drže, jedan jaše po njemu, a 4-ti ga mlati pendrekom u glavu
MEP is offline  
Old 24.11.2006., 22:36   #4
A zasto bih bio na necijoj strani.

Idioti svi od reda.
Vanjushka is offline  
Old 24.11.2006., 22:45   #5
Quote:
Vanjushka kaže:
A zasto bih bio na necijoj strani.

Idioti svi od reda.
Kako to možeš reći? Moraš birati stranu.
__________________
Kako oblikovati potpise
robybaggio is offline  
Old 24.11.2006., 22:48   #6
Quote:
Vanjushka kaže:
A zasto bih bio na necijoj strani.
Nemoraš Mogu i to ubacit ka 3 opciju, al eto kolegu zanima pa kad si se već javija onda si moga napisat i konkretno odgovorit
MEP is offline  
Old 24.11.2006., 22:52   #7
Pa zar nisu idioti, ovaj tuce svezanog lika na travi, ovi opet udju sa tribine i onako junacki njih 50 sutira covjeka i nijednom od njih ne pada na pamet da ga mogu ubiti, a ubojstvo je ako se dobro sjecam kazneno djelo, a kamera snima i lica.

Ne moras ubaciti kao opciju samo moje misljenje.

Stvaraju se fame, kao "zli policajci" ili "zli huligani", pa ne znas ko koga vise mrzi, policajci navijace ili navijaci policajce. A na kraju se ne zna ko bizarnije ispoljava tu svoju mrznju.
Vanjushka is offline  
Old 24.11.2006., 22:57   #8
Quote:
Vanjushka kaže:
Pa zar nisu idioti, ovaj tuce svezanog lika na travi, ovi opet udju sa tribine i onako junacki njih 50 sutira covjeka i nijednom od njih ne pada na pamet da ga mogu ubiti, a ubojstvo je ako se dobro sjecam kazneno djelo, a kamera snima i lica.

Ne moras ubaciti kao opciju samo moje misljenje.

Stvaraju se fame, kao "zli policajci" ili "zli huligani", pa ne znas ko koga vise mrzi, policajci navijace ili navijaci policajce. A na kraju se ne zna ko bizarnije ispoljava tu svoju mrznju.
Pa nekažen ja da nisu idioti. Sićaš se Brazila i onog našeg momka koji je uletija ?
E pa ja ga osobno znan i čin je doša doma san otiša do njega i reka mu da je idiot.

Al onakva reakcija Možda san ja previše subjektivan ili me možda previše drži ono ''oko za oko, zub za zub'' al nakon onakve reakcije i zaslužili su dobru cipelarku sva četvorica...


A glede ovog tvog zaključka... ima tu istine
MEP is offline  
Old 24.11.2006., 23:02   #9
"Kad krv potekne, granice nema! Samo bijes, želja za osvetom..."

Tip što je uletio nije radio ništa što već nije poznato i viđeno. I nije radio nikakvo nasilno sranje. Ali policajcima, tj. jednom od njih je jurnula krv u glavu pa je išao tipa krkati. To je bilo nepotrebno i policajac s lijeva ga je smirivao. A njabolja fora je da je tip što je mlatio onog klinca zbrisao. Govno jedno. Pizda. Nije popio zaslužene batine.
I sad se vraćam na početni citat: brzo se izgubi tko je koga i zašto. Nasilje je bilo nepotrebno ali ljudi ko ljudi, teško mu odole.
Moj odgovor bi bio treći: nikoga ne podržavam.
Sljiva is offline  
Old 25.11.2006., 00:11   #10
Hm, pogledao sam filmić i sve mi je jasno. Tj. jasno mi je od kojih osoba su došli koji komentari na filmić.
__________________
Kako oblikovati potpise
robybaggio is offline  
Old 25.11.2006., 00:38   #11
Pandure... lik se vjerojatno opirao, a vezan nije jer je zbrisao nakon uleta likova koje bi sa guštom odalamio

Nema anarhije kod mene.
łvek is offline  
Old 25.11.2006., 00:43   #12
Quote:
robybaggio kaže:
Hm, pogledao sam filmić i sve mi je jasno. Tj. jasno mi je od kojih osoba su došli koji komentari na filmić.
ne trebaš maprezat svoj mozak za tako teške proračune, dosta je samo kliknit na anketu i sve ti piše
MEP is offline  
Old 25.11.2006., 01:27   #13
Dok hvataju frajera za murju, kad ga počnu bezrazložno tući za uletača, nakon što je uletio drugi frajer iz publike i opalio policajca, te se policajci miču sa frajera ni za koga.
Zomboni is offline  
Old 25.11.2006., 02:04   #14
Cim sam vidio prvi post, pretpostavio sam o kojem se filmicu radi, bio sam u pravu
Quote:
Vanjushka kaže:
A zasto bih bio na necijoj strani.

Idioti svi od reda.
Ovakva je nekakva i moja reakcija....dobro, u ovom slucaju sam vise na strani navijaca...ali inace me boli k za jedne i za druge, na tribini radi sta oces ali nemas sta uletavati u teren. A interventni su debili također...
__________________
imam novi nick
no idea is offline  
Old 25.11.2006., 02:19   #15
Trebalo bi na taj nacin demonstrirat malo i nasoj "dragoj" policiji, pa da se ne ponasaju prema svim navijacima kao da su stoka.. Slazem se da medju navijacima ima onih koji su skloni ekscesima, pa malo alkohola i rade sranja.. Ali velika vecina su sasvim normalni, skolovani ljudi (sa vecom izobrazbom od tih pedera u oklopima) koji ne zasluzuju da budu tretirani kao ljudi nizeg reda..
boklec is offline  
Old 25.11.2006., 02:19   #16
Na strani dobra i pravednosti.
Ken is offline  
Old 25.11.2006., 03:22   #17
Prvo za informaciju ovo je običan narod, portugalski gastoši koji nemaju previše veze ni s jednim klubom.

A s druge strane sam zaboravio napomenuti da je kažnjen 'pronosioc prava' što je uletio i nekolicina koja je najburnije reagirala. Za ove koji se kriju iza službene dužnosti kazne nema.

Dakle, vidim da su komentari u skladu i s mojim mišljenjem. Odnosno trebali su biti u najmanju ruku kažnjena i jedna i druga strana. Al zakon izgleda nije jednak za sve ...
__________________

I opet pomislim na tebe, na nju
Al' bi život bio lak da sam sa vama tu ...
Legatus is offline  
Old 25.11.2006., 06:32   #18
žao mi je jedino kaj je po pički dobio murijak koji ga normalo držao, a ne govno koje ga je na podu pendrekom u glavu peglalo.
__________________
DOMO ARIGATO
MISTER ROBATO
Zorislav is offline  
Old 25.11.2006., 20:06   #19
Quote:
Zorislav kaže:
žao mi je jedino kaj je po pički dobio murijak koji ga normalo držao, a ne govno koje ga je na podu pendrekom u glavu peglalo.
ma svi oni isti

ekipi kaj je uletila. predobra spika puste mamac i onda ulete i iživljavaju se na drotovima
__________________
"Fight and you may die. Run and you will live at least awhile. And dying in your bed many years from now,
would you be willing to trade all the days from this day to that for one chance, just one chance, to come back here as young men and tell our enemies that they may take our lives but they will never take our freedom!"
soulcrew is offline  
Zatvorena tema


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 17:04.